2009 Ekim Anneleri

lalcım sen barışın hareketlerını nerede hıssedıyorsun benım pasa şöyle duruyo duruyo sag belıme dogru bişey iktırıyo elımle ellıyorum acaba elımi ayagımı kestıremıyorum donduyse elı veya dırsegıdır donmedıyse ayagıdır dıye dusunuyorum en son donmemişti de ... sence neresı olanılır tecrubenı konuştur bakem...kaydirigubbakcemile2

selametle canım..
çok özletme kendini iyi haberlerini bekliyoruz habersiz koma bizi..

canım aynen senınkı gıbı buaralar yoruldum baya çoğaldı demek normal çunku hareketlerını sordu dr maşallah baya hareketlı.

allah bağişlasın canım bide o ne öyle daha ıkıncı gun ne acelesı varmiş öğretmenın ?

GıZEMCIM nerdesın bgun sana söyluyodum kocişini ıkna et dıye gezmek için bugun da benımkı yasakladı yeter artık durumun ıyı gorunmuyo dıye bundan sonra yurume arabada kullanma dıyemafoldumben

canım evınde net varsa gırmeye calıs. kayınvalıde var dıye gırmemezlık etme
evde netim yok canım maalesef ara ara girmeye çalışırım amaopuyorumnanaktan

selametle canım..
çok özletme kendini iyi haberlerini bekliyoruz habersiz koma bizi..

inş. canımm bend esizin iyi haberlerinizi duymak isterim opuyorumnanaktan herkese iyi akşamlar görüşmek üzereopuyorumnanaktan

canım bende hareketleri çoğunlukla solda hissediyorumm....benimki bayadır başaşağı duruyor...ve bazen ayaklarıyla ittirio karnımı...zaten son iki gündürde sağda solda ortada toplanıo ve birşeyler yapıo ama çözemedimmm:1rolleyes:
bence dirseği olabilirrrr.....yerimseniben

kuuzzularım acaip kurallara uyan bir kadın öğretmenimiz..geçen dönem yazılıları bir değerlendiriodu sanki çocuklar 1.sınıfa değil üniversiteye gidio:bbo:aslında bazı yönlerden çok iyi ama şuan ben hamişlikden dolayı bu ödev konusu beni acaip daraltıooo:bbo:bide bebiş gelince ne olacak bilmiommmmakannehir

canım iyi dinlenmeler doğuma kadar....opuyorumnanaktanbizi habersiz bırakma...amazonun tel.var demi sende bişey olursa haber verrryerimseniben

laloş ALLAH yardımcın olsun zor valla..
ben de sağımda daha şiddetli hissediorum ogün ultrasyonda gördük
başı rahim kanalına girmiş hissettiğim topukları minnoşun zaten belli oluyor solumda zaman zaman tık tık yaptığıda oluyor kick box cu kısçemkaydirigubbakcemile3

saol canım....opuyorumnanaktançocukları okula giden bütün anniş adaylarının allah yardımcıısı olsunn...inanınki gerçekten çok zor....:çok üzgünüm:

yasemıncım kendıne ve paşana çok iyi bak allaha emanet ol özletme kendın öptuk sizi.......

güzel bir haberle geldiiimmmmmm kaydirigubbakcemile
burcu87 doğum yapmış bugün kızlar, mesajı aynen yazıyorum:
canım bu sabah birden suyum gelince 16:30 da spinal sezaryenle kızım doğdu. 3 kg.
ikimiz de iyiyiz. kızlara selam.

bebeğimize be annesine sağlık diliyorum, allah bağışlasın kuzucuğumuzu. maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…