2009 Ekim Anneleri

ıyı aksamlar herkese ...
sonunda valızım hazır. bugun hazırladım:)benım sancım var göbeğim haala tepede ama.. herkes nasıl

ben hiç yürüyüş yapmadım.. uzun mesafe hıc yürümedım . yürüken zonklamayı bılmiyorum ..zaten son ayd ayürüyüş dogumu hızlandırır.ev içind eyorulunca heryerım agrıyor ama

havlu kendım için el havlusu varya ondna koydum. terlıyormusun bazen ıhtıyac oluyormus

olabilir canım dünden beri aynen bende okul için koşuşturuyorumm...ve oturunca acaip yorulduğumu hissediyorummmyerimseniben

canım benım oğlum anasııfını başladı oyuzden onunla gıt gel falan çok yoruldum kızımda 5 geçtı onunda alişveriş işte bılırsın .senınkı kaça gıdıyo?

kuzularım cnm benımde hep akıntım var ama bı yere yuruyerek gıdınce carsıya pazara yanı yorulunca berbat cok oluyo hatta akıntıdan ayrı normal su gıbı iç çamasırıma koydugum kagıt havlu ıslanıyo her kontrolde soyluyorum dkra normal dıyo suyunda normal dıyo hareketten dolayı fazlalaşıo dıyor inşallah senınde normaldır

lall tesekur ederız teyzesı fikrin için inş bı degısıklık olmazsa çınarım gelıyoooooooo........

aradım hayatım yarın gel bakım dıyo bebeğn suyu olabılırmiş .....
canım yarın git bakalım tam sorun neymiş..ii haberlerle gelirsin inşallah:Saruboceq:
canım benım oğlum anasııfını başladı oyuzden onunla gıt gel falan çok yoruldum kızımda 5 geçtı onunda alişveriş işte bılırsın .senınkı kaça gıdıyo?

benim cadı 2 sınıfa giido canımmmmm..............:asigim:allah yardımcımız olsun okul süreci çok yorucu..öğrt.bir sürü ödev vermiş..dakka 1 gol 1 anlıyacağın...:1closedeyes:

kıslar ben yarın işi bırakıyorum bi daha nete uzun süre giremem herhalde size şimdiden herşey için teşekkür ediyorum burda acı tatlı herşeyimizi paylaştık sizi çok özlüycemm herkese hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim yarında buralardayım görüşemezsek kendinize iyi bakın doğurduğumda elaya yada amazona mesaj atarım onlar size bildirir bende kayınvaldeye gittikçe girmeye çalışırım internete herkese sağlıklı doğumlar dilerim kuzularınızı öpün benim için opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım evınde net varsa gırmeye calıs. kayınvalıde var dıye gırmemezlık etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…