2009 Ekim anneleri doğum iznine ne zaman ayrılacaksınız...

Kısslar ben de bu hafta 32. haftaya girmiş bulunuyorum. Çarşamba günü dr. dan çalışabilir raporu alıcam, 5 hafta daha çalışabiliyorum böylece doğumdan sonra 13 hafta iznim olmuş olacak.
Yıllık iznimden kalan 3 hafta var daha onları da bu arada kullanırsam bu hafta hariç toplam 2 hafta daha çalışıp bi daha işe gelmicem hayırlısıyla.
Sanırsam sonlara yaklaşıyozzzz delikafadulden

GÜlcan ÇalıŞabılcenmı anacım 3 hafta daha bu haftayla beraber 3 hafta ÇalıŞmıŞ olcan

bende bu cuma alıom raporu haftaya cuma gıdıorum ızne 1 hafta daha ÇalıŞcam yanı rapordan sonra

GÜlcan ÇalıŞabİlcenmİ anacım 3 hafta daha bu haftayla beraber 3 hafta ÇalıŞmıŞ olcan

bende bu cuma alıom raporu haftaya cuma gİdİorum İzne 1 hafta daha ÇalıŞcam yanİ rapordan sonra

Aaaaa sen artık ayrılcan mı yaa internetin de yok evde.
Ben 2 haftadır raporluydum ya canım bayağı dinlenmiş hissediyorum kendimi. Sanırsam çalışabilirim. Bi de bi hafta gelip bi hafta gelmem diyorum, çok olmassa keserim raporu, ama bi şansımı deniyim diyorum zemuszemus

Kısslar ben de bu hafta 32. haftaya girmiş bulunuyorum. Çarşamba günü dr. dan çalışabilir raporu alıcam, 5 hafta daha çalışabiliyorum böylece doğumdan sonra 13 hafta iznim olmuş olacak.
Yıllık iznimden kalan 3 hafta var daha onları da bu arada kullanırsam bu hafta hariç toplam 2 hafta daha çalışıp bi daha işe gelmicem hayırlısıyla.
Sanırsam sonlara yaklaşıyozzzz delikafadulden

ayy gülicancım walla benim şeyim yemiyo 37. haftaya kadar uzatmaya raporu-tatlicadiarzu-
bende bu hafta çıkartcam raporu, bu ayın maaşını tam alayım diye dayanabilirsem ay sonuna kadar çalışcamyerimseniben

Kızlar extradan azda olsa süt parası diye bişey varmış, bunun için extradan yapmamız gereken bişey varmı acaba bilgisi olan varmıCADIARZU yoksa raporlarımız çıktıktan sonra doğumdan sonra parayı almak için sskya gittiğimizde bunuda otomatikman alabiliyomuyuz?

Son düzenleme:
ayy gülicancım walla benim şeyim yemiyo 37. haftaya kadar uzatmaya raporu-tatlicadiarzu-
bende bu hafta çıkartcam raporu, bu ayın maaşını tam alayım diye dayanabilirsem ay sonuna kadar çalışcamyerimseniben

Ben de Eylülde gelmicem canım yıllık izin kullancam, ona benimde pek yemiyo kaydirigubbakcemile3
Ağustosta gelicem onun da 1 haftasını yine izin alıcam, hatta belki zorlanırsam daha da kulanabilirim. -tatlicadiarzu-

Bu süt parasını da ben doğumdan sonra çalıştığın zaman maaşının içinde verilen bişey diye biliyorum ama kesin bilgisi olan birinden öörensek iyi olur.

ayyy güli ben doğumdan sonra hemen çalışmıcam, Allah nasip ederse 6 ayda ücretsiz izin kullanıcam...
süt parası kaynamasın arada iyi araştırmak lazım...

kıs ceren öle uzaktan uzaktan bakmaa yazsana bişiler :))))
bu arada sana genel topiğe bişiler yazdıydım 5172. sayfada bi bak istersen kuşum...

yok canım süt parası maaşa yatmıyo hastaneden aldığın doğum belgesiyle birlikte bağlı olduğun ssk müdürlüğüne gidip alacaksın doğumdan itibaren 5 sene içinde alınabiliyomuş biraz bekleyip zamlanınca mı alsak ne???:roflol:

yok canım süt parası maaşa yatmıyo hastaneden aldığın doğum belgesiyle birlikte bağlı olduğun ssk müdürlüğüne gidip alacaksın doğumdan itibaren 5 sene içinde alınabiliyomuş biraz bekleyip zamlanınca mı alsak ne???:roflol:

AA Daha önce duymamıştım. Ne kadar veriyorlar. Ne kadar süre ile veriyorlar biliyormusun canım

greencim 3. sayfda link verdim ordan bilgi alabilirsin bir defaya mahsus olmak üzere 70 lira veriliyo doğumdan snr alıyosun yerimseniben

kaydirigubbakcemile3 5 sene sonra alak barii daha zamlı olarzemuszemus
heralde doğum sonrası 4 aylık paramızı almaya gittiğimizde verirler gibi geliyo banada...

kaydirigubbakcemile3 5 sene sonra alak barii daha zamlı olarzemuszemus
heralde doğum sonrası 4 aylık paramızı almaya gittiğimizde verirler gibi geliyo banada...

siz çalışan olduğunuz için zaten para almaya gideceksiniz gitmişken +70 daha verecekler yol parası bez parası çıktı işteyerimseniben

Valla Başbakan 3 çocuk yapın diyo ya her an zamlanabilüü :roflol:
Canım ben devlette çalıştığım için ssk ya bağlı diilim, genelde kurum gerekli yerlere bildirip bisim maaş hesabımıza yatırıyo o tip ödemeleri. Ama bunu sormam gerekir sanırsam

Valla Başbakan 3 çocuk yapın diyo ya her an zamlanabilüü :roflol:
Canım ben devlette çalıştığım için ssk ya bağlı diilim, genelde kurum gerekli yerlere bildirip bisim maaş hesabımıza yatırıyo o tip ödemeleri. Ama bunu sormam gerekir sanırsam

bencede sor 70 lira çok değil ama az da değil memur durumunu bilmiyorum ama süt parası için mutlaka doğum belgesi ibrazı şart.

siz çalışan olduğunuz için zaten para almaya gideceksiniz gitmişken +70 daha verecekler yol parası bez parası çıktı işteyerimseniben

ayy iyi bari onun içinde exıstıra uraştırmasınlar bizizemuszemus

X