öğretmen eylül anneleri ve doğum izini...

Evet sanırım uygulamalar farklı olabiliyor.Ben de sizin kullanabilmenize sevindim.Neyse artık heyet raporu 20 günlük raporlar filan derken bitiririz inşallah bu dönemi biz de.Gerçi Aydın milli eğitim bu konularda biraz sıkı ama inşallah raporlarda sorun çıkarmazlar.Bu arada sen tatilde aydındaydın sanırım değil mi aslıcım.Keşke görüşebilseydik.Ben merkezdeyim sen nerdeydin canım.Artık bi dahaki sefere bebişelrimiz de büyümüş olur rahat rahat görüşürüz inşallah.

şulecim evt biz 20 kırkımız çıktıktan sonra aydına geldik ama ben merkezde oturmuyorum Nazilliliyim. keşke görüşseydik ne güzel olurdu ama nasıl olsa izinliyim eger aksilik olmazsa gelip gitmeyi düşünüyorum tekrar bebişleri büyütür öyle görüşürüz bizde tatlım.
şulecim heyet raporu demişsin güzelim ya bende onu düşünüyorum. şimdi ben size iznimin bitişini anlatayım oluyormu böyle söylerseniz sevinirim.. bana ilçedeki bayanın söyledigine göre sakın iznini gün olarak hesaplama hafta olarak hesapla dedi benimde 13.haftam 28.Kasımda bitiyor. sonra bir hafta rapor alıp sonraki hafta bayram tatiline geliyor 9 gün tatil var sonra tekrar Aralık 2008 sonuna kadar toplam 15 gün falan kalıyor onuda rapor alıcam 40 günlük raporu bitirmiyorum bile ama sonrada zaten 2009 yılına geçiyoruz tekrar bir 40 günlük raporumuz var. onuda 15 tatil ne zaman onu bilmiyorum o zamana kadar alırım diyorum. 15 tatilden sonrada heyet raporunu zor veriyorlarmış alabilirsem onu alacagım istdan yada aydından. eger o olmazsada 1 yaşına kadar kendimiz büyütmeyi düşünüyoruz bebişi bir ay kayınvalidem 1 ay annem sene sonuna kadar böyle idare edip kapatacagız olmadı ücretsiz izin alabilirmiyim bilmiyorum malum hayat koşulları zor borç harç ödüyoruz birde bebişin giderleride derken artık ne yapacagız bilmiyorum. sizinde görüşlerinizi alayım arkadaşlar.raporları böyle kullanabilirim degilmi.

Yıldızcım sen heyet raporu mu aldın yoksa 20 günlük mü.Benim iznim de 30 ekimde bitiyo da acaba önce heyet mi alsam yoksa onu sonraya mı bıraksam farkeder mi ki...

canım ben normal rapor aldım heyet raporunu sonraya bıraktı tabi alabilirsem çünkü biliyorsun almak çok zor bu raporu

Aslıcım ben de raporların nasıl ayarlandığını bilmiyorum ama inşallah planladığın gibi yapıp bir yaşına kadar bakabilirsin bebişine.Ben de önce 20 gün alıp sonra heyet almaya çalışıcam sonra bi 20 gün daha alıp 1. dönemi kapatmayı,sonra da 2009 yılının 40 günlük raporunu kullanmayı planlıyorum ama yıldızcım inşallah alabiliriz heyet raporu almak zor oluyor gerçekten.Biz de şimdiden tanıdık bulmaya çalışıyoruz bakalım nasıl olacak.

Şule yaz tatiline denk gelmiş senin iznin oyüzden hiç tekrar milli eğitime gitme.
Çünkü izni aktarma şartlarından biri fiili olarak o 5 haftayı çalışarak geçirmiş olmak ve iş yerinde olmak.
Biz yaz tatilinde çalışmadık ve iş yerimizde değildik.Zaten izinliyiz yazın.

İnşallah raporlarla biraz daha vakit geçirirsin bebeğinle.
Ben de seni bekledim dün yanıtlarsın diye.Netimde çok yavaştı çıkmam lazımdı ve sen cevap yazmayınca kızdım biraz sana :) Ama bebişlerinden yazamamışsın,öp yerime minik kuşları.

40 güne kadar alabiliyosun canım.

şulecim ve yıldızcım heyet raporunu almak gerçekten zor bakalım bende tanıdık bulmaya çalışacagım ya bakalım artık. birde şulecim benim bildigim heyet raporu istedigin kadar alabiliyorsun diye biliyorum.

Sayın öğretmen arkadaşlarıııım
ne zaman bitiyor doğum izinlerimiz?
benimki 9 aralıkta bitiyor ama bayram tatili giriyor araya,bir de ben il dışı tayin oldum ilişik kesmedim henüz,ordanda 15 gün mehil müddetim var geri kalan günlerimi de rapor alarak tamamlicam inşallah 2. dönem tam başlarım görevime...Sizde durumlar nasıl?
Bir de ben doğum parası falan almadım illa dilekçeyle mi talep etmek lazım=dilekçe yazmadan yatmıyor mu bu para???

Sayın öğretmen arkadaşlarıııım
ne zaman bitiyor doğum izinlerimiz?
benimki 9 aralıkta bitiyor ama bayram tatili giriyor araya,bir de ben il dışı tayin oldum ilişik kesmedim henüz,ordanda 15 gün mehil müddetim var geri kalan günlerimi de rapor alarak tamamlicam inşallah 2. dönem tam başlarım görevime...Sizde durumlar nasıl?
Bir de ben doğum parası falan almadım illa dilekçeyle mi talep etmek lazım=dilekçe yazmadan yatmıyor mu bu para???

canım benim bu hafta dogum iznim bitiyor bayrama kadar bir rapor alacagım sonrasında 15 tatile kadar hep rapor almayı planlıyorum ya bakalım inşllah işim rast giderde halledebilir.
daha önce bir yerrde de yazmıştım sanırım diger topicteydi ben aldım hatta yeni dogum yapan bir arkadaşımda aldı bu maaşında ikimizde dilekçe falan yazmadık ama dogum yaptıktan sonra hastaneden verilen sevk ve dogum kagıdını okula vermiştik. ve dogum parası olarak 128 ytl.yatmıştı.

benim de doğum iznim çoktaaaaaan bitti.bir aydır rapor kullanıyorum.20+20 aldım .bayramdan sonra da heyet alıp 1,dönemi bitircem inşallah.
doğum parasına gelince valla sevki ve doğum kağıdını biz de verdik ama doğum parası falan yok maalesef.

Günümüz kutlu olsun arkadaşlar,Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.Sevgiler.a.s.

tüm öğretmen arkadaşlarımın gününü kutluyorum ben de.allah hepimize vatanına ve milletine bağlı,ATA mın izinde,onun ilke ve inkılaplarına bağlı evlatlar yetiştirmek nasip etsin.

merhabalar güzel yurdumun güzel ve zeki öğretmenleri, gününüz kutlu olsun, allah doğru yoldan ayırmasın sizleri çünkü; sizler bizlerin geleceklerini yetiştirenlersiniz,bugün olduğu gibi yarında vatanın bölünmez olduğunu ve bizim olduğunu öğreten öğretmenlerimiz iyiki varsınız.....
saygılar....

tüm öğretmen arkadaşların öğretmenler günü kutlu olsun.vatana ve millete hayırlı, aklı başında bireyler yetiştirmek nasip olsun.allah tüm öğretmenlerimize beden ve ruh sağlığı versin ki sağlıklı bireyler yetiştirebilelim..hihoyyyt

öğretmenler günümüz kutlu olsun arkadaslar.
Allah hayırlı cocuklar yetıstırmeyı nasıp etsın hepımıze...

bu konuyu hortlatmak istiyorum :KK1: :KK1: sebebi malum Allah nasip ederse ben de eylül annesi olacağım inşallah ve öğretmenim. nasıl olacak şimdi geçenlerde bir yazı gelmişti okula tatile denk gelen izinler sonraya aktarılmıcak diye.. 2 ay sonra hemen göreve mi başlıcaz yani??

bu konuyu hortlatmak istiyorum :KK1: :KK1: sebebi malum Allah nasip ederse ben de eylül annesi olacağım inşallah ve öğretmenim. nasıl olacak şimdi geçenlerde bir yazı gelmişti okula tatile denk gelen izinler sonraya aktarılmıcak diye.. 2 ay sonra hemen göreve mi başlıcaz yani??
evet bende öğretmenim ve eylül de doğum yapacağım inşallah:) malesef öyleymiş yani doğum öncesi iznimizi aktarabilmemiz için 32. haftada görevde olmalıyız ki bnm yaz tatiline denk geliyor yani resmi izin :KK43:

evet bende öğretmenim ve eylül de doğum yapacağım inşallah:) malesef öyleymiş yani doğum öncesi iznimizi aktarabilmemiz için 32. haftada görevde olmalıyız ki bnm yaz tatiline denk geliyor yani resmi izin :KK43:

Slmlar...
3 eylül 2013 tarihinde doğum yaptım. Ben de öğretmenim ve doğum öncesi iznimiz yaz tatiline denk geldiği için aktaramıyoruz. 30 ekim 2013'de göreve başlamam gerekiyordu. Ücretsiz izin aldım ben de. Eylül'de başlıcam...
Allah sağlıkla kucağınıza almayı kısmet etsin...:KK16:

Slmlar...
3 eylül 2013 tarihinde doğum yaptım. Ben de öğretmenim ve doğum öncesi iznimiz yaz tatiline denk geldiği için aktaramıyoruz. 30 ekim 2013'de göreve başlamam gerekiyordu. Ücretsiz izin aldım ben de. Eylül'de başlıcam...
Allah sağlıkla kucağınıza almayı kısmet etsin...:KK16:

amin siz de sağlıcakla büyütün inşallah bebişinizi.

ben de öğretmenim . 19 eylülden sonra gibi görünüyor doğum kısmetse. 1 eylulde okula başlamayı planlıyorum allahtan bir mani olmazsa. acaba 4 ay kadar kullanabilir miyım iznimi?

X