2009 bebişlerinin 2011 doğumgünü listesi

huriye canım sende bana adresini gönderebilirmisin

cnm öncelikle yakışıklı oğluşunada hediye almaktan mutluluk duyarız sende bana adresini gönderirirmisin yarın olursa süper olur batuhan ın hediyesini doğumgününe kadar yetiştirmek isterim

ayşincim ben defneye hediye alıcam adresiniz değiştimi canım

canım şansa bak...valla yolladığın hırkayı çok severek giyiyoruz...aynı adresimiz değişmedi..istersen tekrar veririm..ya ben eşinin durumunu yeni öğrendim bu arada çok geçmiş olsun..uzun bi süre buraya girememiştim haberim olmadı...

evet canım uzun süre girememiştim.sağol canım eşim şimdi iyi çalışmaya başladı bile.güle güle giyin canım benim.ben ona yine yapar gönderirim. evet adresini özelden yollarsan sevinirim.bende var sanıyordum ama bulamadım.

yyyyyyyaaaaaaaaaaaa ben çok mu geç kaldım lütfen benide ekleyin kızlar bende birine hediye alayım birileride kızıma hediye göndersin uzaklardan vaallla çok memnun olurum 24 mart bizim doğum günümüz bizide alın aranza öptüm.eşimi nekadar erken öğrenirsem okadarii cinsiyet önemli.:21::21:hem hediyemi herkese gösterip kk dan kızıma hediye der havada atarım ohhh

yyyyyyyaaaaaaaaaaaa ben çok mu geç kaldım lütfen benide ekleyin kızlar bende birine hediye alayım birileride kızıma hediye göndersin uzaklardan vaallla çok memnun olurum 24 mart bizim doğum günümüz bizide alın aranza öptüm.eşimi nekadar erken öğrenirsem okadarii cinsiyet önemli.:21::21:hem hediyemi herkese gösterip kk dan kızıma hediye der havada atarım ohhh

canım benim yaa çekilişi yaptık ama başka katılmak isteyen bi arkadaş olursa sende onunla eşleşirsin ne dersin

Ayşecim adresini gönderirsin bana özelden deilmi alya nın doğum günü çok yakınmış acele edelim:)

Konu açıldı madem düzenli takip edilmeyecek neden yazılıyor anlamıyorum?
Anne tuğbaya bebişinin özelliklerini sordum yazmadı,ayşe benden adres istemedi?
Neye göre hediye alınacakki

Konu açıldı madem düzenli takip edilmeyecek neden yazılıyor anlamıyorum?
Anne tuğbaya bebişinin özelliklerini sordum yazmadı,ayşe benden adres istemedi?
Neye göre hediye alınacakki

nie cevap vermiyolar ki canım yaa..... baştanda söyledik düzenli takip edelim duyarlı olalım die halbuki

gülşah canım benim kusurura bakma innan hastaydım kaç gündür giremiyordum çoçukla hastalık zor tekrar tekrar kusura bakama adresini alabilirmiyim canım ne olur ksura bakma alya derine hediye almak büyük bi zevk olacak

kızlar bizim hediyelerimiz geldi bugün hepsi çok güzel teşekkür ediyoruz burcu ve asyaya en yakın zamanda fotolarını koyacağız burayada hediyelerine ilk kavusan biziz inşallah buğrahanınkinide en yakın zamanda göndereceğiz hastalıklardan kurtulabilseydik hayırlısıyla

güle güle iyi günlerde kullansın yakışıklı annesi... inşallah çabucak iyileşir tosuncuk sağlık olsunda hediye herzaman gönderilir canım:KK16:

kızlar avatarımdaki resim burcunun batuya aldığı cicilerle çekildi daha sonra ekleyeceğim ama şimdilik böyle idare edin ayrıca batuya boyama kitabı ve banada ruj göndermiş burcu
burcucuğum tekrardan tesekkür ediyoru canım batuya çok yakıştı kıyafetleri

kızlar avatarımdaki resim burcunun batuya aldığı cicilerle çekildi daha sonra ekleyeceğim ama şimdilik böyle idare edin ayrıca batuya boyama kitabı ve banada ruj göndermiş burcu
burcucuğum tekrardan tesekkür ediyoru canım batuya çok yakıştı kıyafetleri

cnm rice ederiz ne demek büyük mutluluktu bizim için beğenmenize çok sevindim iyi günlerde kullanın

ikinci olarakta hediyesine kavuşan biziz çok teşeşkürler huriyecim çok yakıştı kuzuma eşofmanlarımız çok sağol cnm bende resimlerin çektim koyacağım en yakın zamanda bana buğrayan aldı cicilerimi diye geziyo evde çok komik ya biz öğrettik arkadaşın buğrahan almış sana dedik dilinden düşürmedi ve bütün ayna karşısında zaten sürekli çok mu güzel oldum ben diye sorusu bitmiyo cilveli bu çok cilveli ben ona kızacağım zamanda anne sen çok mu güzelsin diyo şimdi nasıl kızabilirsinkii çok işini biliyo zilli

ikinci olarakta hediyesine kavuşan biziz çok teşeşkürler huriyecim çok yakıştı kuzuma eşofmanlarımız çok sağol cnm bende resimlerin çektim koyacağım en yakın zamanda bana buğrayan aldı cicilerimi diye geziyo evde çok komik ya biz öğrettik arkadaşın buğrahan almış sana dedik dilinden düşürmedi ve bütün ayna karşısında zaten sürekli çok mu güzel oldum ben diye sorusu bitmiyo cilveli bu çok cilveli ben ona kızacağım zamanda anne sen çok mu güzelsin diyo şimdi nasıl kızabilirsinkii çok işini biliyo zilli

canım benim güle güle giysin çok sevindim..... maşallah iyice dillenmiş asyada:KK16:

X