2009 bebişlerinin 2011 doğumgünü listesi

kızlar ben birazdan yola çıkıyorum inşallah sorunsuz geçer yolculuğumuz buğrahan rahatsız malum çekilişe katılmak isteyen arkadaşlar isimlerini yazsın ben girdiğimde listeye eklerim hepinizi 10 gün kadar yokum kendinize ve tatlı bebişlere ii bakın:KK54:

Son düzenleme:
hala bu kadar çok kişi görüşüyor olmamız ne kadar güzel:)hepinizi çok seviyorum canlarım :KK16::KK16::KK16:

bende katılmak istiyorum arkadaşalr çekilişe aranıza alıırsanız mutlu olurumm BEN AYŞE....sevgiler..

arkadaşlar çekilişe katılmak isteyenler huriye liste yapmış ya numaralı sanırım 5 te kalmış sonrasında 6 7 diye anne bebek ismi şeklinde yazarsanız huriye dönüşte eklicek daha kolay olur öpüyorum:)

Ekleyin kızlar benide buraya yazan herkes sanırım katılmak istiyordur.
Değilmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK57::KK57:

Ekleyin kızlar benide buraya yazan herkes sanırım katılmak istiyordur.
Değilmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK57::KK57:

Gülşaha katılıyorum , buraya yazdığımıza göre çekilişe varız ...
gerçi benim geçen çekilşte hediyeme kavuşamadım ama neyse !!!

bende varım cekilisde kızlar ankaraya 20sinden sonra gideceğiz o zamana hallederim inşallah

canlar nasılsınız listeye eklenenler olmuş çok sevindim Muhteremcim geçen yıl hediyesini alamayan arkadaşlar olmuş çok üzücü inşallah bu yıl olmaz önemsenmesi gereken saygı gerektiren bişey sonuçta esmacımseninde katılmana ayrıca sevindim canım bu arada ayın 15 inde yapıyoruz çekilişi kızlar:))))

DOĞUMGÜNÜ ÇEKİLİŞ LİSTESİ
|.........Nick..........|...İsim.....|..Bebişin Adı... |..Doğumgünü.....
1|family| Huriye | Buğrahan | 13 Mart |
2|annetugba | Tuğba |Ertuğ Selim | 16 Mart|
3| thanderc | Fatma | Ecrin Eylül | 6 Mart|
4| burser | Burcu | Asya | 15 Mart|
5| reyyan07 |Gül | Reyyannaz | 9 Mart|
6|Saruboceq |Gülşah | Alya Derin| 18 Şubat |
7| muhterem | Muhterem | Veli Efe| 13 Mart |
8| boddim | Esma| Batuhan| 12 Şubat |
9| existhunder |Füsun| Nisan| 12 Mart |
10| umudum01 | Ayşe| | |

Gülşaha katılıyorum , buraya yazdığımıza göre çekilişe varız ...
gerçi benim geçen çekilşte hediyeme kavuşamadım ama neyse !!!

Cnm ben sendenim yani hediyezede, bizide ulaşmadı geçen seneki ilk yaş hediyemiz ama olsun yine burdayız yine çekilişteyiz cicim hediye almakta çok güzel

Cnm ben sendenim yani hediyezede, bizide ulaşmadı geçen seneki ilk yaş hediyemiz ama olsun yine burdayız yine çekilişteyiz cicim hediye almakta çok güzel

Hediyezede ha , çok güldüm canım , benimde elime ulaşmadı hediyem ama olsun hediye almak da güzel dediğin gibi :)))

muhteremcim geçen sene ben sana hediye alamadım daha doğrusu çok üzücü bi olay yaşadım ve uzun süre netten uzak kalmak zorunda kaldım 2009 topiğe yazmıştım giremiyiş sebebimi eşim geçen sene bi çatışmada yaralandı durumu ağırdı gelenim gidenim çok oldu çok şükür o günleri atlattık aslında bu sene süpriz yapıp sanada bi hediye gönderecektik tekrar özür diliyorum. ondan öncede sanırım bi bayram çekilşi olmuştu ve ayşince çıkmıştı ve hediyesini göndermştim.böyle bi duruma düşmek istemezdim hepinizden tek tek özür diliyorum.

muhteremcim geçen sene ben sana hediye alamadım daha doğrusu çok üzücü bi olay yaşadım ve uzun süre netten uzak kalmak zorunda kaldım 2009 topiğe yazmıştım giremiyiş sebebimi eşim geçen sene bi çatışmada yaralandı durumu ağırdı gelenim gidenim çok oldu çok şükür o günleri atlattık aslında bu sene süpriz yapıp sanada bi hediye gönderecektik tekrar özür diliyorum. ondan öncede sanırım bi bayram çekilşi olmuştu ve ayşince çıkmıştı ve hediyesini göndermştim.böyle bi duruma düşmek istemezdim hepinizden tek tek özür diliyorum.

cnm çok geçmiş olsun şükür atlatmışsınızda bizde kimseyi üzmek yada kırmak için sölemedik zaten muhterem arkadşımızda yazmış elde olmayan nedenlerden dolayı gönderememiştir diye bende bekledim tabi bi heyecanla ama bize alacak arkadaşında kendince sebepleri vardır ama hiç önemli değil hediye almakta bu etkiliğin içinde olmak ta güzel

X