2009 Aralık Anneleri

burcu sen baya düşkünsün buraya sanrıım ne zaman girsem nete burdasın:)

pelincim çok geçmiş olsun minaya pek gelemiyorum buraya artık gelsemde biraz okuyup çıkıyorum kızım çok ağlıyor bi bebek sürekli ağlarmı yaa. çok sinirlerim bozuk kocaman sesiyle evi inletiyor gece gündüz. bazen ne yapsam susturamıyorum . sürekli emzirmekten sırtım ağrıyo artık. Bizim doktorumuz ilaçta vermedi hiç 1. ayını doldurana kadar ilaç veremem dedi. bakalım c.tesi gidicez ne diyecek.

burcu sen baya düşkünsün buraya sanrıım ne zaman girsem nete burdasın:)

:)) canım benim blgsyrım 20 saat falan açık..ama hep başında deilim tabiiki...face,kk,haberturk, mailim her biri bir sekmede açık oluyo :)) oyüzden hep online gözüküyorum ...zemuszemus

Hamileyken topikte bir rahatsızlığımız olduğunda birbirimize sorardık ve aynı rahatsızlığı başkalarının da yaşadıklarını görünce sevinirdik normalmiş demek diye.
Bu da o hesap oldu. Hepimiz belirli zorlukları yaşıyoruz. Sadece bizim başımıza gelmiyor.
Bu bir süreç ve bu süreçte bebekler bizi biraz zorluyor. Çok şükür sağlıkları yerinde olsun da varsın bizi uykusuz bıraksınlar.

Babasına bırakıp çıktım bugün iki buçuk saat kadar. Aklım başıma geldi vallaha. Gitmeden mama vermiştim. Ne olur olmaz diye de süt sağıp bıraktım. ıdare etmişler ağlayınca sütü vermiş babası. Tabii ben bir rahat dolaşamadım. ıkide bir aradım ne yaptınız diye bu ilk bırakışımdı babasına çünkü.
Hey gidi ben ki kafama esince ıstanbul kazan ben kepçe dolanıp dururdum.
Bu velet bütün hayatımı ipotek etti vallaha.
Şimdi dolaşmak hem hoşuma gidiyor hem de koştura koştura eve nasıl döneceğimi şaşırıyorum. Özlüyorum oğlumu.

Selam arkadaşlar dün akşamdan beri belim tutuldu berbat durumdayım oğlumu zor tutuyorum emerken canm gidiyor içebileceğimiz bir kas gevşetici varmı bilen varmı?
Sütü bari sağıp vereyim demiştim medela elektrikli iyi ama pompa yaparken çok acıyor göğüs ucum şişiyor yanlış birşey mi yapıyorum anlamadım zor dayanıyorum sağarken:KK43:

benimde oturarak emzirirken belik çok ağrıyo mutlaka belime destek yastık koyuyorum veya uzanarak emziriyorum.

:)) canım benim blgsyrım 20 saat falan açık..ama hep başında deilim tabiiki...face,kk,haberturk, mailim her biri bir sekmede açık oluyo :)) oyüzden hep online gözüküyorum ...zemuszemus

hadi hadi itiraf et kk den ayrılamıyosunyerimseniben

bugün yıkadım elifnazımı.inş göbeğine bişey olmaz.bi göbeği düşüremedi hayret ediyorum ya.cadı kız

burcu küstünmü ya şaka yapıyorum valla takılıyorum birdaha demem bişey söz:gitme:

burcu küstünmü ya şaka yapıyorum valla takılıyorum birdaha demem bişey söz:gitme:

:))) canımmmm şimdi gördüm küsermiyimmm hiçççç yıkıldım sadece :p

ohh sıhhatler olsun Elifnaz'a..ya ne sandınnnn ''kızdır nazdır her evde azdır'' :kedi:

:))) canımmmm şimdi gördüm küsermiyimmm hiçççç yıkıldım sadece :p

ohh sıhhatler olsun Elifnaz'a..ya ne sandınnnn ''kızdır nazdır her evde azdır'' :kedi:

hakikaten nazlı oluyolar sen büyütmüşsün bi tane maşallah. odaya gidiyorum bazen uyanmış sessizce bakıyo etrafına oyy kızım uyanmışmı benim karnı acıkmışda sütmü bekliyomuş diye başlıyorum konuşmaya oda başlıyo dudağını büzmeye anlıyomuş gibi içim gidiyo o zaman..

tünaydın kızlar çok fena içim acıyo bebeğimin yarın kırkı çıkıyo ve hala benim gözlerimin içine bakmıyo gözlerini kaçırıyo allah korusun ama otistik falan değildir inşallah bu konuda bilgisi olan varsa lütfen cevap yazabilir mi kalbim yanıyo düşündükçe kafama takıldı :KK43:(((

:)))) aha benim gibi biri valla bende aynı senin gibiydim kafayı yiyodum benimki beni seyrediyodu ben bakınca kafasını çeviriyodu bi türlü gözlerime bakmıyodu şimdi gözlerimin içine bakıp bakıp gülücükler dağıtıyo rahat ol hepsinin zamanı var otüstük bebekler kucağada gelmek istemezler fazla ağlamazlar koyduğun yerde kalırlar gülmezler gülerlerse de dengesiz bi gülücük olur ama daha erken bi de her bebek farklı zamanda kazanıyo bu becerileri
bu arada hasta olan bebeklerimize çok çok geçmiş olsun inş küçük anılar olarak kalır rahatsızlıklarımız

kızlar birşey sormak istiyorum sizlere
doğum paramızı ne zaman alıcaz bu konuda bilgisi olan var mı??

kızlar ben anne sütünü biberonla veriyorum doyuyor mu bilmiyorum biberonla besleyenler ne kadar süt veriyorsunuz

iyi akşamalr kzılar kızımın yeni resimlerini ekledim bakın bakalım büyümüşmü prensesim

kızlar birşey sormak istiyorum sizlere
doğum paramızı ne zaman alıcaz bu konuda bilgisi olan var mı??

anladığım kadarıyla sigortalısın işe başladığın zaman alınıyor bildiğim kadarıyla
memurlarda zaten her ay alyoruz paramızı

slm kızlar kızımın yüzünde sivilceler çıkıo sürekli neden acaba fikri olan varmı sadece yüzünde var isilik mi acaba buhar makinemiz var içersi sürekli 20 derece fazlada sarmıyoruz neden oluyo sizce

bu arada biz iyiyiz yarın 40mız çıkıo inş darısı çıkmayanalara :)))

slm kızlar kızımın yüzünde sivilceler çıkıo sürekli neden acaba fikri olan varmı sadece yüzünde var isilik mi acaba buhar makinemiz var içersi sürekli 20 derece fazlada sarmıyoruz neden oluyo sizce

selam canım benim kızımdada olmuştu alnında hatta yanaklarında ama kırkı çıktıktan sonra geçti gitti hepsizamanla geçecek merak etme canım

selam canım benim kızımdada olmuştu alnında hatta yanaklarında ama kırkı çıktıktan sonra geçti gitti hepsizamanla geçecek merak etme canım

saol cnm inş gcer endişelenmye başladım yaşlı bi teyzem sütün yağlıdır ondandır dedi ama iş gecer

Gözün aydın canm hayırlı olsun kırkınız da çıkıyormuş maş.mevlüt okutacakmısınız?
O sivilcelerden benm oğlumda da çıktı bizim ev çok sıcak oluyor terliyor oğlum ben ona bağlıyordum

X