2009 Aralık Anneleri

sen süpermişsin be nazancım benim ideal kg da 67 falan bir inebilirsem....çok sevindim ereğlide uzun boylu arkadaşım olmasına burda uzun boylu çok yoktur ya :KK66:)zemuszemus

:) evet cnm.oğullarımızda bizim gibi hatta daha fazla boylu poslu olur inş.

tamam boyun boyuma uygun :)
ilkdefa gittim bu sene ramazan bayramında kastamonuya
izmire sözum var annemlere gidince fatmaya ugrayacagım o da kısa boylu ya :roflol:senıde listeye alıyorum o zaman :)

olur canım ayrıca biliyorsun ki kader aradaşıyız cnım
boyun boyuma,kızım kızına:))),
herzaman beklerim canım:)

Gece mamasını da verdim odanın ışığını kapattım aradan ışık geliyor sadece ama hala cin gibi bakıyor oğlum bana:S
yenidoğan için aldığım 3tulum da olmadı oğluma çok da heves etmiştim yaaeyvahedigeldismile

pelincim ama ablala daha ço hemşoyuz ha:)))
geldin mi hiç buralara?

ablam eşinin ailesiyle görüşmüyor görüşse ben bekarken kesın gelirdim gezme olsun dıye :)sen bartının neresındensın sahıl kesımını çok duydum ama nasip magnet kolleksıyonum var benım ona bir parça almaya belki yolumuz düşer :dance:

tamam boyun boyuma uygun :)
ilkdefa gittim bu sene ramazan bayramında kastamonuya
izmire sözum var annemlere gidince fatmaya ugrayacagım o da kısa boylu ya :roflol:senıde listeye alıyorum o zaman :)

alla allaa boyumuz uzun diye listeye giremeedik mi küüm ben ozaman işte:umursamaz:

Gece mamasını da verdim odanın ışığını kapattım aradan ışık geliyor sadece ama hala cin gibi bakıyor oğlum bana:S
yenidoğan için aldığım 3tulum da olmadı oğluma çok da heves etmiştim yaaeyvahedigeldismile

ama nazancım sendeeeeee...hamileykende iri gidiyodu kuzum zaten niçin yenidoğan aldınkine ???:eek:lmaz:

ablam eşinin ailesiyle görüşmüyor görüşse ben bekarken kesın gelirdim gezme olsun dıye :)sen bartının neresındensın sahıl kesımını çok duydum ama nasip magnet kolleksıyonum var benım ona bir parça almaya belki yolumuz düşer :dance:

merkezde oturuyoruz,en yakın sahile 10 km filanım işte ben....
magnet almaya mutlaka gel,beklerim gelemezseornde haber et ben göndereyim sana
yada benim eşimin ailesi istanbulda oturuyor.ben cok sık ist geliyorum ben gelirken getireyim sana....
bende istanbulda idim 2006 tayin isteyip geldim buraya

olur canım ayrıca biliyorsun ki kader aradaşıyız cnım
boyun boyuma,kızım kızına:))),
herzaman beklerim canım:)

:) inşallah bende beklerim istanbula yolun düşerse

memede uyutuyorum ben lambayı kapatıp sonra yerıne koyuyorum nazancım
bizimde daha yenı yenıdoganlar dar gelmeye basladı pek sevınıyorum bende dıger cıcılerıne gırebıldıkçe önumuzdekı hafta kot falan almaya gidecegım inşallah
listeye topuklu ayakkabılarımı gıyıp siziede alıyorum tamam kusme :1hug:a.s.

ama nazancım sendeeeeee...hamileykende iri gidiyodu kuzum zaten niçin yenidoğan aldınkine ???:eek:lmaz:

canım hamileliğin başında nerdeyse 4.ayda ankaradan aldım ben bunları ilk heves olarak nerden bileyim ki böyle küçük geleceğini bilmiyorumkismile

canım hamileliğin başında nerdeyse 4.ayda ankaradan aldım ben bunları ilk heves olarak nerden bileyim ki böyle küçük geleceğini bilmiyorumkismile

ha o zaman tamam :))) ayyy kaaaçç kaaç görümce gibiyim...2.giyer belki onun kısmetidir ne dersin :KK66:)

bende memede uyutuyorum da yatağa koyarken uyanıyor genelde birde böyle deneyeyim dedim canım.ama huysuzlandı oğlum bşz odamıza gidelim öptüm sizi kızlae bebişlerinizi de. iyi geceler

merhabalar bende 8aralıkta oglumu sezeryanle kucagıma aldım 3580gr 50cm dogdu oglum bugun dr gıttık bızım gobegımız 3gunlukken dustu gobegı dustukten sonra gobegını sardınızmı bız sarmadık gobek delıgı cıkık duruyor hala bugun saglıkocagında ebeler fıtık olmus dr goturun dedıler hemen dr goturduk dr onemlı degıl sarın karnını dedı ama benım omrumden omur gıttı fıtık deyınce ebeler oglum cok aglıyor aglarken mosmor oluyor zor sakınlestırıyorum dr sık emdıgı ıcın gaz olacagını oyuzden emzık vermemızı soyledı gazı olsada olmasada metsıl kullanmamızı soyledı cok sancısı olursa zınco damla vermemızı soyledı ve bebek caylarını tavsıye etmedı bana ters geldı ılac kullanmak yerıne 1 2kasık cay versem daha ıyı degılmı buarada kılomuz 5kılo olmus boyumuzda55cm dr cok cok ıyı dedı masallah bırde kolık bebegı olanlara tavsıyem ORHAN OSMAN (Kolik) - Güncel Haberler Kanalı Klipleri, Video Klip ızle, Videolar, Müzik, Mp3, Clips, Movie Clip, Videos ...Klippi.net :: Sinirsiz Müzik orhan osman buziki osman kolık dıye albumu var netten hemen buldum bebegım aglarken dınletırdım hemen sustu sakınlestı anne karnındakı sesler enkısa zamanda ya cdsını alıcam bulamazsamda netten ındırıp mp3calar ıle dınletcem mutlaka deneyın bebısınız uzerınde bırde emzıgı nasıl alıstırdınız ben annemden duydugum seyı yaptım sekerlı suya emzıgı batırıp verdım cok guzel kapıyor bugun alıstırdım ve suan hıc cıkarmıyor agzından allahım bebışlerınıze uykular versin huzurlu sakın uyusunlar ınsallah

Son düzenleme:
merkezde oturuyoruz,en yakın sahile 10 km filanım işte ben....
magnet almaya mutlaka gel,beklerim gelemezseornde haber et ben göndereyim sana
yada benim eşimin ailesi istanbulda oturuyor.ben cok sık ist geliyorum ben gelirken getireyim sana....
bende istanbulda idim 2006 tayin isteyip geldim buraya

yeni fotolar koymaya çalıştım olamdı:KK43:(

tekrar dene kuçultup resmı degişmiştir çok kızın görelım
herzaman beklerım bende cnm sagolasın

merhabalar bende 8aralıkta oglumu sezeryanle kucagıma aldım 3580gr 50cm dogdu oglum bugun dr gıttık bızım gobegımız 3gunlukken dustu gobegı dustukten sonra gobegını sardınızmı bız sarmadık gobek delıgı cıkık duruyor hala bugun saglıkocagında ebeler fıtık olmus dr goturun dedıler hemen dr goturduk dr onemlı degıl sarın karnını dedı ama benım omrumden omur gıttı fıtık deyınce ebeler oglum cok aglıyor aglarken mosmor oluyor zor sakınlestırıyorum dr sık emdıgı ıcın gaz olacagını oyuzden emzık vermemızı soyledı gazı olsada olmasada metsıl kullanmamızı soyledı cok sancısı olursa zınco damla vermemızı soyledı ve bebek caylarını tavsıye etmedı bana ters geldı ılac kullanmak yerıne 1 2kasık cay versem daha ıyı degılmı buarada kılomuz 5kılo olmus boyumuzda50cm dr cok cok ıyı dedı masallah bırde kolık bebegı olanlara tavsıyem ORHAN OSMAN (Kolik) - Güncel Haberler Kanalı Klipleri, Video Klip İzle, Videolar, Müzik, Mp3, Clips, Movie Clip, Videos ...Klippi.net :: Sinirsiz Müzik orhan osman buziki osman kolık dıye albumu var netten hemen buldum bebegım aglarken dınletırdım hemen sustu sakınlestı anne karnındakı sesler enkısa zamanda ya cdsını alıcam bulamazsamda netten ındırıp mp3calar ıle dınletcem mutlaka deneyın bebısınız uzerınde bırde emzıgı nasıl alıstırdınız ben annemden duydugum seyı yaptım sekerlı suya emzıgı batırıp verdım cok guzel kapıyor bugun alıstırdım ve suan hıc cıkarmıyor agzından allahım bebışlerınıze uykular versin huzurlu sakın uyusunlar ınsallah

hayırlı olsun bebişin ben sarmadım benım mına benım kafama göre buyuyor valla kadın dogumcu kardeşim yıkama dedı yıkadım göbegı düşmeden hemde kaç kere en iyisini ben hıssedermışım havası var bende sonumuz hayır olsun :)bende denedım ama reçel tadı geçince attı benım kız agzından maşallah senınkı almış masallah kılosuda boyuda ii

benım çok uykum geldi yattıgım yerden beyaz showa bakıp uyuyayım
hepinize iyigeceler mınışlere delıksız uykular inşallah

X