2009 Aralık Anneleri

:nazar:

RABBİM NAZARLARDAN SAKLASIN HEPİMİZİN BEBİŞLERİNİ:nazar::nazar:
:)))OĞLUN İNŞALLAH SANA BENZEMEZ BU EMZİK KONUSUNDA:))
40 INDAN DÜZELİR NAZANCIM İNŞALLAH HEP ÖLE DE:1hug:RLER YA

amin canımm
inş. benzemez valla ama zaten benziycek gibi değil zorla 2-3 dakika tutturuyorum ağzında hemen atıyor sonra.
inş. hevesle bekliyorum şu kırkımızı inş uykular düzene girer.

:)))))))))))) ben hamileyken çok giremiyodum bilmiyodum canım :)))))) canım yapı meselesi yaaa tamamen hayatım boyunca ince uzun oldum hep...ama ne zamanki antidepresan içmeye başladım işte o zaman pompayla şişirilmiş gibi oldum...hamile kaldığımda da içiyodum 82 kiloydum (bu arada boyun178) ilacı kesince 77 ye düştüm 87 yle doğuma girdim şimdide 76 yım...aslında az kilolar deil bunlar ama boyum olduğu için zayıf duruyorum...bi de ben hiç yemek yemem hep abur cubur bilmiyorumkismile

biliyordum zaten hep hamılelıktede yazdım burada ben boydan kaybedıyorum zaten :roflol:ben hamılelıkten 1 ay öncesıne kadar 56 hamılelık için sıgarayı bırakınca 1 ayda 2 kılo alıp hamılelıge 58 le basladım 56 ken bıle ay kılo almayayım takıntımdan dıkkat eder arada sppora gıderdım şimdi bakıyorumda 56 vay be ben ne kadar zayıfmışım dıyorum annemde derdıkde kızardın hayır normal benım kılom zayıf degılım ben zayıf olmak istıyorum derdın diyor boy 161 benım hamılelıgı 73,5 la bitirdim şimdi 65im nasıl gidecek bılmem çok rahatsızım bu durumdan bide eger mınanın cıgerleri problemli olmasaydı ben kesın sıgaraya baslamış olurdum çok canım ıstıyor yaaa bu durumda olan varmı 1 sene olacak şubatta bırakalı ama ben unutamadım hala

bişi sölicem kızlar,,

şimdi ben bazen dier topiclere de girip bakıyorum okuyorum...işte ocak, kasım vs anneleri topiclerine...

Allah' a 1000 lerce kere şükredelim bizim topiğimizdeki bütün bebekler sağlıklı...:nazar::nazar::nazar:
ne hastalıklar ne sorunlar var...:KK43:(( Allah'ım o bebeklerinde şifalarını versin...

Benim de boyum 175 şuan 73üm 66ile hamile kaldım 10kilom gitmiş şimdiye kadar hamilelik öncesi aldığım kiloları da düşünürsem 10kilo falan daha vermem lazım çünkü hep o kilolardaydım ben hiç bir kıyafetim olmuoyr şuan çok üzülüyorum

SAĞOL pelincim şu 2 gün geçse de sorunsuz bi ohhh çeksem:)
canım bende hemşire olmamama rağmen aşı odasını tek ettim ada aşı olurken:)
eşimle bizim aramızda da aynı diyolog geçti,sonuna da olmazsa olmazı ''utan hemşire olacan bide''si eklendi...
bende bugün ağladım o ağlarken yüreğim dayanmıyo bi de onun ağlamasına
pelincim mina ve ada erken doğup küvezde kalıp onca acı çektiler her ne kadar hatırlamasalarda onun için daha metanetli daha katı bebek olacaklar bence:):teselli:

onlar metanetlı olsada ben bu durumdan çıkamıyacagım sanırım bende çok etkı bıraktı şu 10 gunluk yogunbakım çok sakınıyorumuşum eşimin ailesi tepkili valla sizdede varmı ben kımse ellemesın gibi davranıyorum sanırım galıba ewt öyle davranıyorum :)

canım chicconun o modeli yok artık benim kız 10 yaşında oldu :))) ama aynı model tansaşta var aklında olsun bakalım alıcakmı nazlı mina :))

çağla kimki?? o damı tost yiyo???
Allah senı çagla şikelin tostumu yedım beklıyorum mesajına atıfda bulunmuştum :1hug:

bişi sölicem kızlar,,

şimdi ben bazen dier topiclere de girip bakıyorum okuyorum...işte ocak, kasım vs anneleri topiclerine...

Allah' a 1000 lerce kere şükredelim bizim topiğimizdeki bütün bebekler sağlıklı...:nazar::nazar::nazar:
ne hastalıklar ne sorunlar var...:KK43:(( Allah'ım o bebeklerinde şifalarını versin...

amin tabı bınlerce şukretsek azdır bıde ben olmayanlara bebişi üzülüyorum bu duyguyu tatmak nasip olsun isteyen herkese inşallah

Benim de boyum 175 şuan 73üm 66ile hamile kaldım 10kilom gitmiş şimdiye kadar hamilelik öncesi aldığım kiloları da düşünürsem 10kilo falan daha vermem lazım çünkü hep o kilolardaydım ben hiç bir kıyafetim olmuoyr şuan çok üzülüyorum

ben gelsemde ereglıye aramam sızı be kafamçokkarıştıne bu biri 175 digeri 178 beraber gezın sız uzun uzun sahıl boyunca :nazar:

amin tabı bınlerce şukretsek azdır bıde ben olmayanlara bebişi üzülüyorum bu duyguyu tatmak nasip olsun isteyen herkese inşallah

amin tabii Allah isteyen herkese sağlıkla versin...

tost meselesni şimdi anladım ayy hiç kafam kalmadı artık ya tam köşeli oldum...kaydirigubbakcemile aynı bu ifadedki arkadaki tip gibiyim bu aralar :))

amin canımm
inş. benzemez valla ama zaten benziycek gibi değil zorla 2-3 dakika tutturuyorum ağzında düzeliyolar canım her gün bi değişik oluyolar valla,endişelenme bekle azcı sabret bak oğluşun nasıl değişecek annesi:))
biliyordum zaten hep hamılelıktede yazdım burada ben boydan kaybedıyorum zaten :roflol:ben hamılelıkten 1 ay öncesıne kadar 56 hamılelık için sıgarayı bırakınca 1 ayda 2 kılo alıp hamılelıge 58 le basladım 56 ken bıle ay kılo almayayım takıntımdan dıkkat eder arada sppora gıderdım şimdi bakıyorumda 56 vay be ben ne kadar zayıfmışım dıyorum annemde derdıkde kızardın hayır normal benım kılom zayıf degılım ben zayıf olmak istıyorum derdın diyor boy 161 benım hamılelıgı 73,5 la bitirdim şimdi 65im nasıl gidecek bılmem çok rahatsızım bu durumdan bide eger mınanın cıgerleri problemli olmasaydı ben kesın sıgaraya baslamış olurdum çok canım ıstıyor yaaa bu durumda olan varmı 1 sene olacak şubatta bırakalı ama ben unutamadım hala
ben pelin.... çok fenayım hatta utanarak söylüyorum ben günde 1 tane içiyorum:KK43:(:-)kedi::kedi:aklım fikrim hep orda:KK43:(((
bişi sölicem kızlar,,

kesinlikle haklısın canım allahımıza binlerce şükür:)
onlar metanetlı olsada ben bu durumdan çıkamıyacagım sanırım bende çok etkı bıraktı şu 10 gunluk yogunbakım çok sakınıyorumuşum eşimin ailesi tepkili valla sizdede varmı ben kımse ellemesın gibi davranıyorum sanırım galıba ewt öyle davranıyorum :)

aynen bende hiç unutmayacağım o 10 günü:/(((hayatımın en berbat 10 günü hergün gözyaşı akıttığı 10 günü birde evimizden ayrı farlı bi ilde üstelik 1 günlük sezeryanlı:KK43:((
benim öyle yasaklarım yok sadece kimse öpemez kızımı o kadar.rahat ol mikroba da alışmaları lazım tatlım:):1hug::1hug:
Allah senı çagla şikelin tostumu yedım beklıyorum mesajına atıfda bulunmuştum :1hug:

pelin sen boşver ereğliyi bartın a gelopuyorumnanaktan
bırak o sulak yerde büyüyen arkadaşlarıbayanssulusmilekaydirigubbakcemile5

ben gençken :) cuma cumartesı akşamları reinaya giderdık
ahh ahhhhhhhh put your hands up yapardık :)
şimdi gözlerim kapanıyor benım uyku vaktım geldi sanırım

pelin sen boşver ereğliyi bartın a gelopuyorumnanaktan
bırak o sulak yerde büyüyen arkadaşlarıbayanssulusmilekaydirigubbakcemile5

tamam ama boyunu söyle :)
ablamın eşi bartın uluslu benım eşim kastamonu depdepli yakınız seray senle hemşo sayılırız eş durumundan

sen süpermişsin be nazancım benim ideal kg da 67 falan bir inebilirsem....çok sevindim ereğlide uzun boylu arkadaşım olmasına burda uzun boylu çok yoktur ya :KK66:)zemuszemus

[
tamam ama boyunu söyle :)
ablamın eşi bartın uluslu benım eşim kastamonu depdepli yakınız seray senle hemşo sayılırız eş durumundan

ben 163 gel sen:içelim::1hug:
aa hemşoyuz canım depdep:)))
gelin kız valla yaza gezeriz amasra inkum:)
gamyoncuiremsu

[

ben 163 gel sen:içelim::1hug:
aa hemşoyuz canım depdep:)))
gelin kız valla yaza gezeriz amasra inkum:)
gamyoncuiremsu

tamam boyun boyuma uygun :)
ilkdefa gittim bu sene ramazan bayramında kastamonuya
izmire sözum var annemlere gidince fatmaya ugrayacagım o da kısa boylu ya :roflol:senıde listeye alıyorum o zaman :)

X