2009 Aralık Anneleri

aynen canım o sakız gibi çekme işini benimkide yapıyo ayy anne olmak çok zormuş ya bunalıma girdim valla her hareketin bişey çıkararıyorum :gitme:

:))) ahh kolay olurmu canım bide ilk bebekte daha da panik oluyo insan...ben biraz daha rahatım... çünkü gördümki hiç birşey olmuyo olan bizim psikolojimize oluyo maalesef...tabiki tedbirlerimizi aldıktan sonra; ondan sonrası Allah a emanet...

slm kıslarrr...

bugün hava çok güzel burda dışarı çıktık otele geldik...kuzuyu anneme bıraktım ağdaya gittim eyvahedigeldismile akşam manikürcü kız eve gelicek manikür pediküre ...ohh biraz insana benzicem artık :))) sizler nasılsınız???

burcu sen sezeryan olmuştun dimi. nasıl gittin ağdaya ben korkuyorum yaa..

fatma peki abse neden oluşmuş

cnm bilmiyotrum mikrop kapmış.poposunda pişik var bir türlü geçiremedik ondan kaynaklı olabilir.sizler yaşadınızmı pişik problemi ne kullandıysak yaramadı.geçiremedik bir türlü.kakası çok asitliymiş ondan oluyor sanırım pişik.önerileriniz varsa mutlaka yazaersanız. yanlız ben çok giremiyorum özel mesaj olarak yazarsanız daha rahat okurum.çok canı yanıyor bebişimin çok üzülüyorum.

slm kıslarrr...

bugün hava çok güzel burda dışarı çıktık otele geldik...kuzuyu anneme bıraktım ağdaya gittim eyvahedigeldismile akşam manikürcü kız eve gelicek manikür pediküre ...ohh biraz insana benzicem artık :))) sizler nasılsınız???

cnm merhaba ağda yaptırmışın.senin doğum normalmiydi sezeryanmıydı. bende sir yaptıracağımda korkuyorummm.dikişlere bişey olacak diyeee ama bende bu hafta yaptıracağım çok alttan benim dikiş ondan korktum ama doktorum 40 çıkınca yapabilirsin demişti..

selamm kızlar nasılsınız..
miniğim uyuyor bir bakayım szlere dedim...
saç kurutma makinasını deneyeceğim inşallah bende de işe yarar..

cnm bilmiyotrum mikrop kapmış.poposunda pişik var bir türlü geçiremedik ondan kaynaklı olabilir.sizler yaşadınızmı pişik problemi ne kullandıysak yaramadı.geçiremedik bir türlü.kakası çok asitliymiş ondan oluyor sanırım pişik.önerileriniz varsa mutlaka yazaersanız. yanlız ben çok giremiyorum özel mesaj olarak yazarsanız daha rahat okurum.çok canı yanıyor bebişimin çok üzülüyorum.

cnm merhaba ağda yaptırmışın.senin doğum normalmiydi sezeryanmıydı. bende sir yaptıracağımda korkuyorummm.dikişlere bişey olacak diyeee ama bende bu hafta yaptıracağım çok alttan benim dikiş ondan korktum ama doktorum 40 çıkınca yapabilirsin demişti..

canım ben orayı yaptıramıyorum çok acıyooooooo :))) kaydirigubbakcemile3 bacak kolaltı işine girdim :KK66:) ama bişi olmaz bence canım yaaa ....

bizim göbiş 9 günlük düştü ama hergün 2-3 kez alkolle pansuman yaptım altını açarken bir baktım yok badinin içinde aradım buldum şimdi üniversite bahçesine gömeceğiz okusun diye :)))))))))))))

melike alkolle pansumanı günde kaç kez yapıyodun yada yapanlar yazarlarsa sevinirim arkadaşlar..

Ya biz ne zaman cocugumuzu alip cikcaz disari ? Off patladim evde ben . Yanlizimda artik .

Ya biz ne zaman cocugumuzu alip cikcaz disari ? Off patladim evde ben . Yanlizimda artik .

aynennn bende bnaldim yani bugunu sali gun saniyodum dusunun yani dunyayla alakam kesildi bide ben disari nasil cikacam eksi 30 derecedeeesenağlama

Ben yirmi günlükten beri çıkarıyorum. Gerçi şu ana kadar dışarda hiç dolaştırmadım ama ev ziyaretleri yapıyoruz bol bol. Şimdi de annemlerdeyiz.
Evde oturmak çok sıkıcı gerçektende. Bahara az kaldı ama. Biraz daha büyüyünce bol bol çıkarır gezdiririz kuzuları dışarda.
Bu arada Burcu senin patronlar çağırmadı henüz işe sanırım. :))

melike alkolle pansumanı günde kaç kez yapıyodun yada yapanlar yazarlarsa sevinirim arkadaşlar..

o anki ruh halime göre 2-3 kez günde bezini açınca yapıyordum sonra altını bağlarken alıyordum gazlı bezi hem kaka yapmışsa bulaşmıyordu

kızlar benim bebiş kusuyor çok azda değil 3 gündür filan yapıyor gaz sancısı gibi kıvranıyor sonra kusuyor uyuyor

Ben yirmi günlükten beri çıkarıyorum. Gerçi şu ana kadar dışarda hiç dolaştırmadım ama ev ziyaretleri yapıyoruz bol bol. Şimdi de annemlerdeyiz.
Evde oturmak çok sıkıcı gerçektende. Bahara az kaldı ama. Biraz daha büyüyünce bol bol çıkarır gezdiririz kuzuları dışarda.
Bu arada Burcu senin patronlar çağırmadı henüz işe sanırım. :))

Dogum yaptigim gun gece saat 2 de firmayanin bilgisayarina bagladim :) Gunde en az 20 kez araniyorum . Ne zaman 40 in cikcak die surekli soruyorlar . Sisteme virus girmis durmus durumda .

Dogum yaptigim gun gece saat 2 de firmayanin bilgisayarina bagladim :) Gunde en az 20 kez araniyorum . Ne zaman 40 in cikcak die surekli soruyorlar . Sisteme virus girmis durmus durumda .
Eyvah eyvah kırkından sonra sana hiç rahat vermeyecek bunlar belli.

Usur filan diye korkuyorum ya burcu ya

korkma burcucum bişicik olmaz sağlam giydirdikten ve havanın da hafif güneşli olmasından sonra...hem hava alırsa güzel de uyur Eylül kuzusu... ben Ömer 10 günlükken ankaradan geldim hemde nasıl karlı bir havada :KK66:

selam kızlar nasılsınız bebişler nasıl gecelerı uyuyormusunuz

a.s canım ben 2 den sonra uyumuyorum gibi bişi uyusamda toplamda 2 saati geçmiyodur... ama en azından ağlamıyo :nazar: devamlı ıhhh ıhhh ıhhhh şeklinde :))))

X