2009 Aralık Anneleri

sorma cnm ya bşi geçseydi şu günlerde kuzucuğum rahatlasa biraz.birde poposunda sert bi şilik çıktı doktora götürdük apse olmuş dediler ve antibiyotik verdi geçmezse cerahi müdahale ile alacaklarmış çok üzüldümmm
canım çok geçm,iş olsun inşallah antibiyotik ile geçer...cerrahiye gerek kalmaz:KK43:(allah yardımcınız olsun...
offfffffffffff ya Allah acil şifalar versin sakin olmak ne mümkün ilk eve geldiğimiz gün o ağladı diye oturdum bende ağladım 2-3 kez kustu aklım gitti Allahım sen bebişleri koru düşmanıma bile evlat acısı yaşatmasın

amin melikecimmm

günaydın kızlar... saç kurutma makinesine alternatif birşey buldum nette... 'buzuki orhan kolik' veya 'Buzuki Orhan bebeğiniz ağlamasın' diye aratın googleden. adam bu iş için Albüm yapmış. onu indirin dinletin. ben denedim bazen işe yarıyor. müzikler nst seslerine benziyor. anne karnından tanıdığı seslere benzediği için rahatlıormuş bebekler...
kızım uykusunda bile kıvranıyor. onu gördükçe içim gidiyor...:gitme:

günaydın kızlar... saç kurutma makinesine alternatif birşey buldum nette... 'buzuki orhan kolik' veya 'Buzuki Orhan bebeğiniz ağlamasın' diye aratın googleden. adam bu iş için Albüm yapmış. onu indirin dinletin. ben denedim bazen işe yarıyor. müzikler nst seslerine benziyor. anne karnından tanıdığı seslere benzediği için rahatlıormuş bebekler...
kızım uykusunda bile kıvranıyor. onu gördükçe içim gidiyor...:gitme:

aldım o cd yi canım ben ama fön makinesi KADAR etkli değil bence
benim kızım fön makinesine acayip duyarlı...
gittiğimiz yerlerde yoktur belki diye çantama koyuyorum dışarı çıkacaksam:KK43:

selam kızlar.nasılsınız bebişler nasıl?biz fena değiliz çok şükür.bizim göbek duruyo daha:) 22 günlük oldu elifim dün akşam dr götürdüm olabiliyo bazen sizin şansınıza dedi.kızım aramızdaki bağı bi türlü atamadı kuzum benim.çok tedirgin oluyodum rahatladım biraz.aklınızda olsun yakınlarınızın felan başına gelirse kolonya veya alkol dökülcekmiş..ben başladım bakalım inş düşer yakındada kızımı yıkayabilirim..

bizim göbiş 9 günlük düştü ama hergün 2-3 kez alkolle pansuman yaptım altını açarken bir baktım yok badinin içinde aradım buldum şimdi üniversite bahçesine gömeceğiz okusun diye :)))))))))))))

bizim göbiş 9 günlük düştü ama hergün 2-3 kez alkolle pansuman yaptım altını açarken bir baktım yok badinin içinde aradım buldum şimdi üniversite bahçesine gömeceğiz okusun diye :)))))))))))))

inş cnm Allah gönlünüze göre versin.bana hastaneden kimse bişey demedi oğlumdada pansuman yapmamıştım o zamanında düşmüştü..önemli değilmiş ama yıkayamıyorum işte bir kere yıkandı dr yıkama diyo:KK43:(koktuu kızım

bizde daha yıkamadık 1-2 gün bekleyelim dediler biraz daha kurusunmuş peynir gibi kokuyor bazen siliyorum ama özellikle ayakları hep pul pul soyuluyor

evet düştükten sonra iki gün daha bekle dedi dün dr benimkide soyuluyo hele karnını görsen teyzesi göbeğin ucu kurudu çizik içinde kuşumun karnı

Yıkamasanız da sildikten sonra yağ sürün kızlar ben hep sürdüm kurumasın diye hem de güzel kokuyor

slm kıslarrr...

bugün hava çok güzel burda dışarı çıktık otele geldik...kuzuyu anneme bıraktım ağdaya gittim eyvahedigeldismile akşam manikürcü kız eve gelicek manikür pediküre ...ohh biraz insana benzicem artık :))) sizler nasılsınız???

Yıkamasanız da sildikten sonra yağ sürün kızlar ben hep sürdüm kurumasın diye hem de güzel kokuyor

evet nazancım ben de hergün yağlıyorum hemde masaj oluyo...bide gıdıklanıyo küçücük haliyle sepet :)))

slm kıslarrr...

bugün hava çok güzel burda dışarı çıktık otele geldik...kuzuyu anneme bıraktım ağdaya gittim eyvahedigeldismile akşam manikürcü kız eve gelicek manikür pediküre ...ohh biraz insana benzicem artık :))) sizler nasılsınız???
Ohh ohh havanın keyfini çıkar.annem olsaydı ben de çıkardım bugün ama annem pazar gelecek.ne oteli canım?
evet nazancım ben de hergün yağlıyorum hemde masaj oluyo...bide gıdıklanıyo küçücük haliyle sepet :)))

:) yerim onu.bizimki boynundan çok huylanıyor sanırım geçen dokununca güldü bugünde emerken dokundum kızdı bana ıııhh yapıyor sinirli bi sesleaklinialirimsmile

Ohh ohh havanın keyfini çıkar.annem olsaydı ben de çıkardım bugün ama annem pazar gelecek.ne oteli canım?

:) yerim onu.bizimki boynundan çok huylanıyor sanırım geçen dokununca güldü bugünde emerken dokundum kızdı bana ıııhh yapıyor sinirli bi sesleaklinialirimsmile

yerimben onun sinirli sesini kuzuuuu :))) canım elifotel bizim işyerimiz..annemde burda kalıyo evde kalmak istemiyo da :)))

selam kızlar benim bebeğim 5 dk emiyor sonra çekiyor kendini neden acaba ya önceden 15 dk emerdi şimdi 5 dk emip sonra ağlıyo sinirleniyo anlamadım yaa

yerimben onun sinirli sesini kuzuuuu :))) canım elifotel bizim işyerimiz..annemde burda kalıyo evde kalmak istemiyo da :)))

Anladım canım.Elifotel hee biraz büyüyelim dışarılara çıkalım baskın yaparız birgün:)

selam kızlar benim bebeğim 5 dk emiyor sonra çekiyor kendini neden acaba ya önceden 15 dk emerdi şimdi 5 dk emip sonra ağlıyo sinirleniyo anlamadım yaa

Belki karnı ağrıyodur annesi.
aha benimki de uyandı bi bakayım kuzuma

Anladım canım.Elifotel hee biraz büyüyelim dışarılara çıkalım baskın yaparız birgün:)

herzaman beklerim canım :)) sahile bi çıkabilsek süper olucak :)) eve de beklerim nazancım kanki olur bizimkilerde :))

benimkide yapıyo canım hatta memenin ucunu sakız gibi çekip uzatarak bırakıyo :))) gazlandığı için yapıyo öle ben gazını çıkartıp devam ediyorum...

benimkide yapıyo canım hatta memenin ucunu sakız gibi çekip uzatarak bırakıyo :))) gazlandığı için yapıyo öle ben gazını çıkartıp devam ediyorum...

aynen canım o sakız gibi çekme işini benimkide yapıyo ayy anne olmak çok zormuş ya bunalıma girdim valla her hareketin bişey çıkararıyorum :gitme:

X