2009 Aralık Anneleri

Evet canım heyecan dorukta.Çok teşekkür ederim düşündüğün için.Bir daha giremem sanırım.artık oğlum kucağımda falan diye yazabiliim inş.güzel günlerde görüşürüz güzel haberlerle kızlaropuyorumnanaktan

canım Allah yarın ve daima yanında olsun.. sağlıklı huzurlu mutlu doğumlar diliyorum sana.. umarım kolay geçer herşey.. ağrın sancın olmaz inşallah.. sütün hemen gelir inşallah.. bebişde çok çok sağlıklı olur inşallah.. şuan seni çok çok iyi anlayanlardan biriyim.. ertesi günde ben gidicem oğluşa kavuşmaya.. dua et accık uyuyablirsen uyumaya çalış bu gece.. şimdi herkes nasılda heyecanlıdır..

Allah yardımcın olsun canım ne güzel yarın kavuşuyorsunuz inşallah herşey yolunda gider bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallah bizleri habersiz bırakma artık oğluşun uyuyunca haberleri verirsin

offfffffffffffff canım sıkılıyor kızlar buradada kimse yok offf mafoldumben

melike ya bişey dicem dün akşam üstünden beri bu benim oğlan bir dakika durmadan tepindi durdu.. gecede ağlıycaktım nerdeyse neden bu kadar çok hareket etti birden sence.. bişey olmuş olabilirmi çırpınıyo gibi ya Allah korusun.. gece dua okuyarak uykuya dalabildim, o kadar canımı yaktı ki.

geçen gecede bana oldu hatta eşimle ikimiz çok meraklandık ama dr normal gün içinde hareketliysen uyur gece dinlenince hareket etmeye başlar dedi ama karnım acayip şekillere giriyordu ve yordu beni oynıyorsa hiç sorun yok demektir dedi dr inşallah kuzu iyidir belki de geleceğini anladı heyecanlandı yarın bu evhamlar bitecek

aa evet yarın dı demi kııs:sinifsinif:
:jeyyar:sanki unutmuştum da P

aa evet yarın dı demi kııs:sinifsinif:
:jeyyar:sanki unutmuştum da P

hatırlatmasam kaç saniye untmuştun ne güzel biz hala beklemedeyiz ne yapalım buda güzel önce teyze sonra anne olacağız:lepi:

yay burcuna giriyor bebeğim okuduğum kadarıyla fırlamanın teki oluyormuş yay çocukları..
sinirim bozulduakannehir

yay burcuna giriyor bebeğim okuduğum kadarıyla fırlamanın teki oluyormuş yay çocukları..
sinirim bozulduakannehir

evet yay biraz öyle ama ben pek inanmıyorum yükseleni ne olacak mesela benim de yükselenim yay örneğin sen burcunun bütün özelliklerini taşıyor musun bu burçlar bir yere kadar tamam ama çok ta inanmıyorum ben seni bilmem

offffffff dün gece eşimle tartıştım mevlüt yüzünden kayınvalidem ve o istiyorlar ben istemiyorum sadece yakınlar 50-60 kişi tutuyor bizim ev küçücük 2 oda 1 salon odalardan biri bebek odası ya bu havada bu hastalıklar varken haksızmıyım ne yapacağım bilmiyorum offf dün akşamdan beri acayip canım sıkılıyor

gunaydin melike, arzu napiyonuzz bu bebisin tepinme olayi arada bendede oluyo okadar sert yapiyoki bende korkuyom kordon dolanacak diyeeee

gunaydin melike, arzu napiyonuzz bu bebisin tepinme olayi arada bendede oluyo okadar sert yapiyoki bende korkuyom kordon dolanacak diyeeee

iyidir canım sağolasın sen nasılsın bebişlerin hareketleri artık felaket yakında karnımın bir yerinden çıkıp ceeeeee diyecek benim ki gündüz çok az hareket ediyor resmen duruyor merak etmeye başlıyorum ama gece hiç durmuyor

bende iyi sayilirim ama söylemesi ayip bu zamanda kadar hic akintim falan olmamisti ama 1 haftadir oluyo ama nisan degil galiba mikrop falan kapti ALLAH KORUSUNDA yarin doktor randevum var soylicem 9 ay olmadi son 2 haftada bu ciktii insallah doguma kadar gecer sonra zaten tahristen daha beter olmasaydiiii:uhm:

günaydın arkadaşlar... benim kızım da cozuttu dün gece.... doğru dürüst uyutmadı. bugün doktora gitcez bakalım ne diyecek...

günaydın arkadaşlar... benim kızım da cozuttu dün gece.... doğru dürüst uyutmadı. bugün doktora gitcez bakalım ne diyecek...

slm bizim kizlar kudurdu deseneeee doguncada anamizi aglatacaklarbi dogsalardiii benimde yarin doktor hadi bakalim iyi haberlerini bekliyoruzzz:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…