2009 Aralık Anneleri

mina durmuyor hiç o yuzden giremyıyorum inşallah kısa surede mına duzene girer ve gelirim yanınıza gerçi o zamnda sizler dogum yapmış bebişle ilgileniyor olursunuz
sürekli meme istıyor sanırım sutum yetmıyor şu yalancı emzıgede alışmadı ya bir alışsa biraz rahat edecektım ama meme uçları acıyor artık sureklı emdıgı için sonumuz hayır olsun

nazancım yarın sanırım dogumun Allah yardımcın olsun saglıkla al kucagına ogluşunu iyihaberlerını bekletmeden ver bıze canım öptum

Pelincim selam,

memelerle ilgili bikaç püf noktası vardı biliyorsundur sanırım ama yine de yazayım.

süyünden bir damlayla memeni sil, tam kurumadan kapatma, hatta geceleri hafif fön bile tutabilirsin demişti Ayşe Öner (bebek hemşiresi) lanolin içeren krem kullan bide.

Selam kızlar,

bugün doktor kontrolümüz var, bakalım ıdil kaç kilo almış, rahimde açılma var mı? çok merak ediyorum normal doğumu bekleyen arkadaşlar hep 40 haftayı geçirdi, benimki de geçecek mi diye.
bugün kızımın yatağını yaptık yengemle, yarın resimleri eklerim, çooooook güzel oldu :))))

ohhhhhhh dolaştım döndüm ama yoruldum perşembe temizlik var o yüzden perşembeye kadar beklesin bebiş zaten bu kızlar bekletiyor günü geçen annişler inşallah gelir kızlar ama gelince o popolar ısırılacak

pierre cardinden ana kucağı almıştım adam araba koltuğu olarakta kullanılır demişti ama bu nasıl takılıyor ki arabaya ayrıca aparatmı almak gerekiyor

slm bisey diyimi gecer anam 40da gecer 41de aralik kiz bebeklerinin hic acelesi evde kalacaklar bu gidislee gule gule uyusunda buyusun kizinn eklede bakalimm

nazancım yarın sanırım dogumun Allah yardımcın olsun saglıkla al kucagına ogluşunu iyihaberlerını bekletmeden ver bıze canım öptum

Çok sağol canım inş. en kısa zamanda yazarım sizlere.

Çok gerildim ben çatacak yer arıyorum:gitme:

burcuuuu sorcaklarım varrr sana.bugün şaşkınıkla bişey sormadım doktora bu sunni sancı verildikden sonra ne kadar sürüyo açılma yada öncesinde başka işlem yapıyolarmı hiç konuştunmu doktorunla bunları

burcu sen ne yaptın perşembeydi seninde en son dimi?

Benimde son persembe artik . Yarin doktoru aricam oda filan ayarlancak . Son bi iki hazirlik yaparim persembe de hastaneye iste .Once suni sanci olmadi sezeryan . Ayaklarim cok sisti benim bugun ya var mi sizde de boyle bisey

Bana sunu soyledi. Geldiginde acilmani kontrol ederiz dedi. Suni sanci veririz 2 saat filan bekleriz eger acilma varsa suniye 2 saat daha devam ederiz dedi .Ama ilk doz verildiginde acilma olmazsa 2. doza gerek yok seni strese sokmak istemiyorum dedi.

benim şişliğim hiç yok çok şükür. benim 15 gün önce 1 cm açılmam vardı ne durumda şu an bilmiyorum.neyse ya düşünmemek lazım bu kadar galiba.düşündükce aklıma bi sürü şey geliyo.halbuki ilk doğumumda suni sancıylaydı.ama doğum kendi başlamış 2 cm açılmayla gitmiştim hastaneye.ayy hadi öptüm annemler gelceklermiş.Allaha emanetsiniz

hem oto koltugu hem ana kucagi bu melike benimkide bunun az daha dik olani yani yine ana kucagi olarak kullanabilirim fakat 1 aylikken falan bel kismina biseyler koymam gerekir ama seninkide oto koltugu olarak kullanilir zaten arabann emliyet kemerini takiyosun geciriyosun onu burdan tarif edemem ama buda arabada kullaniliyooogamyoncuiremsu

Pelinciğim benim oğlanda aynı şekilde durmuyor. Geceleri en fazla 2-3 saat uykum var bölük pörçük o da. Ah buraya uyandıramıyorum çok uyuyor yazdığım zamanları hatırlıyorum da dilimi eşek arısı soksaydı da demeseymişim öyle diyorum.
Şimdi nöbetçiyiz bütün gece.
Memede tutarsan uyur hiç uyanmaz ama öyle de ben uyuyamıyorum. Yanıma yatırdığım an saniyesinde açıyor gözünü. İlla kucağımda olacak.
Sütüm benim de yetmiyor bir saatten fazla emiyor ama yine aranıyor deli gibi.

Bu arada benim oğlan 2-3 haftada alması gereken kiloyu bir haftada alıp (mamalar sağolsun) 3450 den 4000'e fırlamış. Doktor iyi buldu ama böyle de gitmesin mamayı kısıtlayın dedi. E doymuyor o zaman çocuk obur oldu iyice.

Neyse her ne olursa olsun uykusuzluk falan sorun değil de ben hasta olmaktan korkuyorum.
Uykusuz kaldığım zaman vücut direncim hemen düşüyor çünkü.

Doğuramayan ve doğumu bekleyen sevgili anneler hepinize çok kolay ve sağlıklı doğumlar diliyorum. Bu haftadan sonra çoğu kişi alacak kucağına bebeğini inşallah.

Nazan ve Arzu şu an günü belli olanlar. Heyecan doruklarda sanırım.
Allah hayırlısıyla kurtarsın canlarım.

Burcu inşallah sen de perşembeye kadar suni sancıya bile gerek kalmadan en normal yoldan alırsın kucağına Eylül'ü.

Pierre Cardin PS 372 Ana Kucağı[/url] işte bu

canım aynısından ben de aldım. yan taraflarda çıkıntıları var ya oralardan emniyet kemerine tutturuluyor sanırım... bana da içi biraz derin geldi ilk başlarda bel kısmına destek koymak gerekebilir...

canım aynısından ben de aldım. yan taraflarda çıkıntıları var ya oralardan emniyet kemerine tutturuluyor sanırım... bana da içi biraz derin geldi ilk başlarda bel kısmına destek koymak gerekebilir...

sağolun kızlar artık deneyeceğim bakalım çünkü hiçbir açıklama filan yok internetten de bulamadım en azından olduğunu anladım kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…