2009 Aralık Anneleri

melike doktor bu duruma nediyor

pazartesi gideceğiz bakalım bir belirti varsa veya risk varsa bebek için suni sancı indüksiyon ( ? ) olmadı sezeryan eğer bebek iyiyse suyu tuzu yerindeyse biraz daha vaktimiz varmış bakalım o gün neler olacak inşallah ptesiye kadar kendi gelir sancı bir başlasa oynaya oynaya gidicem hastaneye amaaann da sancım var hop hop diye ama tık yok zemuszemus

şekerli mi pekii..yani doğal mı katkılı mı sence?

bence doğal canım, çünkü kavaklıdere..ondan güvendim ben adamların işi şarap ya ...zaten üzüm tatlı bişi olduğu için tadı da çokkkk güzellll....süprizzzzz ben dün tadına baktım sütümün tatlıydı...ımmmmm :)) (ama bu arada yediğim nutellalarında etkisi olabilir))

canım galiba kızlar biraz nazlı oluyo ki olmalılarda....benim duru da 41+ da doğmuştu normal doğumla.....

''kızdır nazdır her evde azdır'' opuyorumnanaktan

Çok geçmiş olsun. Benim oğlumunda 20 ye yükselmişti. Bir gece yattı fototerapi gördü. 17 üzeri yatış endikasyonu sayılıyor. Senin kızını da şu an yatırmışlardır büyük ihtimalle. Korkulacak bir şey değil. Işın veriyorlar sadece. Oğlumun değeri bir günde düşmüştü.
Seninki de düşer inşallah. Çok zor ama moralinin bozmamaya çalış canım. Sütünü etkiler biliyorsun. Kızının sütüne çok ihtiyacı var şu dönemde.

hayırlısı canım sen şimdiden göbek atmaya başla bakarsın hoşuna gider pazertesiden önce doğar

kızlar selam..
moralim çok bozuk ve gerginim.. psikolojim bozuldu..
dün akşamdan beri ağlıyor huysuzlanıyor.. emiyor karnı doyacak kadar emiyor hatta uyusun diye gece accık mama bile veriyorum, altı temiz bir derdi yok ama canı yanıyor gibi çırçır çığırıyor.. napcamı şaşırdım lütfen yardım..

kızlar selam,

dün tansaştan kavaklıderenin beyaz üzüm suyunu aldık, şahane bişi çok güzel süt yaptı kesinlikle tavsiye ederim ....hihoyyyt

bende alkolsuz bıra duydum arttırıyor dıye uzum suyuda aldırayım o zaman alkolsuz bıranın yanına yavas yavas kafalarımı çekmeye baslıyoruz ne :)

oyoyoy sorma banada geldıler 2 gun a dese eşim aglıyordum bışey dese neden öyle yaptın tamam yapmam dese ne demek yapmam yanı delırmıştım 2 gun neyse 2 gun surdu geçti kırkımız çıkmadan önceydı gerçekten demek oluyor 40ın içinde herkese
seçil kılo deme bana çok takıkım iştahımda çok açık tatlı ıstyr canım zor tutyorum yememeye tatlıyı ama hep bişeyler yiyesim var bu göbek nasıl inecek eskı kotlara ben çok zor gıremem 1 sene sanırım 28 -29 bedenler yalan oldu
siteye heryenı gelene soruyordum kaç kılo aldın dıye hamıleyken bilgeyede dıyordum banko sorum dogumdan sonra kaç kılo verdin olacak ama haftalarımız farklı hekesle benım benım kılo vermem durdu gerçi 7 kılo gıttı 8,5 oynamadı gr.
sizlerde yazın arada kılo verdıkçe bileyım kaç kılo gitti kaç kılo kaldı kızlar
arda da duzelır merak etme gerçekten var bır hıkmet kırkın içinde mınada 1 gun acayıp huysuzlanmıştı gece 4 e kadar uyumamıştı bol bol okusun babası seçilcim rahatlasın ogluşun

gazı olabilirmi arzucum yada kabızlık ???CADIARZU

Allahın izniyle bu hafta gelecek zeynep nazlı zeynep

dilek eşine ben hastanedeyken yazsın dıye tembıhledım tabı unutmazsa demışti ama bebişi görunce unuttu eşi sanırım

arzu çok büyük ihtimal gazdır nurse harveys die tamamen bitkisel bir ilaç var bu 1.tavsiyem...2.sen papatya çayı içmeyi dene hem senin sinir sistemine de ii gelir...3.anladığım kadarıyla biraz gerginsin o gerginliğinde geçer bebeğine yapma, kim ne derse desin boşverrrrr, hiç takma.....

pelin kaka da yapıyo da.. anlamadım gitti gazını çıkartma işlemlerini de yapıyoruz.. emiyor doyuyor da.. hatta beni resmen emzik olarak kullanıyor.. bunaldım biraz.. az önce seçilciim le de dertleşiyodum..
kilolara gelince hiç açmayın kızlar yarama basmayın:gitme:
şuan daha yeni yeni uyuyor bakalım beyimiz.. hatta az önce ağladım, eşimde zavallım beni teselli ediyo.. insanın bebeğinin olması tamam çok hoşda çok zor.. eski rahat günlerimi özlemiyorsam namerdim.. isterseniz kızın bana.. çok çok zormuş üstelik daha hiç bişey görmeden bunları düşünmeye başlamam da artı bir üzüyor beni.. iyice yitirdim kendimi galiba.. bir yandan annem çarşamba günü işe dönüyor. izni bitiyor.. doğumdan beri benimleydi.. sonrasında kayınvalidem hergün gelir yardım eder sağolsn da, onun yanında da iyice geriliyorum, kıkımız çıkana kadar yanlız bırakmazlar bizi, öyleymiş ya güya.. ne biliim ben çok karışığım bugün..

evet canım ya sorma çok mutsuz hissediyorum kendimi..

hayır canım neden kızalım sana hepimiz için zor hepimizin sıkıldıgı gunler oluyor arada bırak ogluşunu annene babasına uyuyorken bakkala git ne bıleyım 2 tur at evın yakınında çok ıyı gelecek göreceksın lohusalıgın vermiş oldugu stres bu aşacaksın hiç merak etme
2-3 ay dişimizi sıkalım bahar gelınce kımse yutamaz bızı bebişleri alıp gezecegız hep buluşacagızda
daralınca gır sıteye yaz hemen bırşeyler senınle aynı şeylerı paylaştıgımızı hatırla rahatlayacaksın sırf sen yalnız degılsın bu durumda olan unutma tamam mı canım arkadasım :1hug:

çok sağol pelin yaa:teselli:
dün akşam eşimle gittik gezdik filan ikeada dolandık.. annem baktı bebişe.. evet çıkabiliyorum arada da.. işte ondan sonra oldu olan.. sanki biyerine bişey oluyormuş gibi çığlığı bastı bütün bir akşam, bende hem üzüldüm hem korktum hem sinirlendim..
inşallah şu kırkımız çok çabuk çıkarda şu lohusalıkmıdır nedir kurtuluruz bran önce.. adı bile gıcık zaten lo-hu-sa..:umursamaz:

gececek hepsi
yat kalık şukret arada oluyor tum gun annelerını uyutmayan sureklı gaz sıkıntısı olan bebişler var Allah o annelere yardım etsın bız ıyız haldeyız arzu arada yoklayıp geçiyor bızımkılerı sıkıntı bak bız 49 gunluk olduk daha çok uyumaya basladık maşallah ve çok şukur zamanla herşey oturacak inşallah mina çok huysuzlandıgında muzık dınletıyorum veya onu kucagıma alıp evı supuruyorum sesı kesılıyor bir muddet rahatlıyor özellıkle hamıleyken sılayı dınledım onun parcasına bayılıyor süpürge fönde anne karnını hatırlatıyormuş dene istersen birde klasık muzık dınlettıysen onu aç arzu bakalım işe yarar belkı sızede inşallah

tamam canım deniycem valla kendi çığırtısından umarım müziği duyarkaydirigubbakcemile3
canımsın ya..
hazır uyuyorken gidip accık uyuyayım ben

tamam canım deniycem valla kendi çığırtısından umarım müziği duyarkaydirigubbakcemile3
canımsın ya..
hazır uyuyorken gidip accık uyuyayım ben

hadi yat uyu uykusuzlukta stres yapıyor bende bişeyler atıştırayım cokacimcoookacıktım klava: bana bu oklava bana iştah kesen bişeyler soyleyın ya :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…