2009 Aralık Anneleri

Günaydın anneler size bişiy soricim . .bugün bebişimizin hepatit b aşısı var . .acaba bu aşıyı nerden yapıyolarr . .

hepatit aşısı da ateş yapıyor mu bizim de yarın 1 ay olacak ve aşı yapılacak :KK43:((((

hepatit aşısı da ateş yapıyor mu bizim de yarın 1 ay olacak ve aşı yapılacak :KK43:((((
Hepatit aşısı ateş yapmıyor canım. Ateş yapabilen ikinci ay aşılarıymış. Biz de yarın yaptıracağız bakalım şimdiden stresi sardı. Yalnız hepatit aşısını bizde bacaktan yapmıştı doktor.

herkese slm
geçmişi okudum biraz herkeste aynı sorunlar.bende aynı durumdayım.uykum var,yemek yapılacak, ev temizlenecek,bu günlerde 15 kişi misafir gelecek vs...kızımı yalnız bırakıp iş yapamıyorum.tam uyuyor derken gözler açık ağlıyor.tekrar meme ver tekrar uyutmaya çalış sürekli kısır döngü devam ediyoruz.

birşey soracağım kızımın doğduğundan beri burnu tıkalı ilk zamanlar gifrer kullandık geçmedi şimdi serum fizyolojik kullanmaya başladım hala düzelmedi.çok zorluyor burun tıkanıklığı kızımı bir türlü rahat uyuyamıyor.ağzı açık kalıyor bu kez uyurken ve sürekli yutkunuyor..başka birşey kullanan varmı aranızda.birde bu damlanın kullanım süresi 5 günmü..

Merhaba kader arkadaşlarım benim.:) kızım 2 ay 3 günlük . dün aşıya gittik sağ sol bacak ve kol olmak üzere3 tane. Delik deşik oldu yavrum. Dünden beri inliyor. Üstüste olmasa olmazmış. Size şunu sorayım. Demir ilacı ferrum verdi aile hekimi. Projeymiş. Size de sundular mı?

Arkadaşşlar birşey soracam ıslak mendil olarak ne kullanıyorsunuz?Ben uni baby yenidoğan kullanıyordum şimdiye kadar bitti şimdi değiştirmek istiyorum nivea kremli losyonlu falan var onlar iyi midir yada başka öneriniz varmı?Evde dalin ıslak mendil de var ama nasıldır o şimdilik kullanmak istemedim???

kızlar ardanın son resimlerini koydum bakarsanız albümde.. albümümde baya kalabalıklaşmış..
ardanın son halleri yaZan albümde resimler..

Arkadaşşlar birşey soracam ıslak mendil olarak ne kullanıyorsunuz?Ben uni baby yenidoğan kullanıyordum şimdiye kadar bitti şimdi değiştirmek istiyorum nivea kremli losyonlu falan var onlar iyi midir yada başka öneriniz varmı?Evde dalin ıslak mendil de var ama nasıldır o şimdilik kullanmak istemedim???

Kimse cevap vermicekmi hangi markayı kullanıyorsunuzz??:sinifsinif:

Kimse cevap vermicekmi hangi markayı kullanıyorsunuzz??:sinifsinif:

cnm benm bizim popomuz çok hassas biliyorsunuz .daha yeni yeni pişikten kurtuluyouz.biz hala ıslak mendil kullanamıyoruz sıcak su ve pamukla te
mizliyorum hala.bende dalin ve nivea aldım evde stokta bekliyor.ama keşke bebe losyonsuz sade su ve pamuktan ibaret olandan alsaydım biz çok hassasız çünkü.bir ay sonra başlarım herhalde ıslak mendile parfümsüz tosyonsuz tavsiye ederim

valla bende uni baby ile başladım hastanede dalin verdiler şimdi nivea ya geçtik ne bulsak kullanıyoruz dayanmıyor zaten

Ben uni baby yeni doğan kullandım başta. Poposunda biraz kızarıklık olunca doktor sadece su ve pamukla temizle dedi. Şimdiye kadar hep öyle yaptım.
Ilık su ve makyaj pamuklarıyla temizliyorum. Bir yere gidersem de niveanın new born diye bir ürünü var onu kullanıyorum. O daha iyi gibi geldi. Dokusu falan daha yumuşak uniye göre.

sizi bedavacılarsempatiksalakcinni bize hastaneden bir şey vermediler biz doğduğundan beri bebedor kullanıyoruz

X