2009 Aralık Anneleri

nazannnn,

bu saate kadar uyuyosun dimi??? anca girebiliyosun :))))))))))))

öznur tek elıne bebegı yatırıp dıger elınle yazacaksın buraya :)
arzucum o rapor işini hemen halletmen lazım eşinde halleder o işgörmezlık belgesı ve dogum raporuyla hastaneye gtsın eşin halledip şirkete ıletmen lazım bıranönce
denız cnm sıkma cnını artacaktır elbet benımde yumuşak olsada sut geliyor
burcu duruya bızdende kocaman aferın
melıke zeynep nasıl sen nasılsın
kızım yapılan resim yorumlarına tsk edıyor
kan tahlılımızde temız
çok şukur atlattık hastalıgı ama geriyekalan 1 ayda zarzor oturttugum öglen ve gece uyku duzenımızın bozulması kaldı çok uzgunum :KK43:
seray gıremıyorsun eskısı gıbı hayırdır
esra bu karda kışta ne rizeye gtmesi :KK43:
sezeryan yaptım ama bendede kabızlık ve hemoroıd var :KK43: hazır yemek yemekten sanırım gerçi süt içinde çok sıvı alıyorum ama
alıntısız herkese cvp verdim sanırım :)

way be süpersin pelin :)) çok teşekkür ederiz duru ve ben...

Allahımıza şükür bak hepimizin pozitif enerjisiyle şifaya kavuştu güzel kızımız...çok sevindim canım Allah bi daha göstermesin...

nazannnn,

bu saate kadar uyuyosun dimi??? anca girebiliyosun :))))))))))))

Ay işte canım ancak uyandım çok uykucu oldum bu günlerde gözümü açamıyorum:bbo:
Heh oğlan bi uyusa dalacamburalara ama yine uyandı yahuuuuu

Lohusa şerbeti nasıl yapılıyorrr

canım, ak aktardan lohusa şekeri alcan önce :)) sonra bir kase şekeri 4-5 litre suyla kaynatıcan.ama şekeri tülbente sarıp öle koycan.ayrı bir tülbentede 6 kabuk tarçın, 10-12 adet karanfil koyucan...biraz da toz şeker koyup kaynatıcan...içicen şakır şakır süt olcak :)))

kızlar siz geceleri hiç olmuyosunuz ya bende dier topiclere bakıyorum onlara iş oluyorum :))) napim siz olmayınca sıkılıyorum çok :gitme:

dün ocak annelerine baktımda, orda erken doğum çok olmuş :KK43: hele 2 tanesi var ki ....
bebeklerden biri 1100 gr.biri 1200 gr doğmuş :KK43:( düşünsenize ne kadar zordur kimbilir ya...şimdi çok şükür iyilermiş ama...:ecrin_bebek:

canım, ak aktardan lohusa şekeri alcan önce :)) sonra bir kase şekeri 4-5 litre suyla kaynatıcan.ama şekeri tülbente sarıp öle koycan.ayrı bir tülbentede 6 kabuk tarçın, 10-12 adet karanfil koyucan...biraz da toz şeker koyup kaynatıcan...içicen şakır şakır süt olcak :)))

Ak aktardan olmasa olmuyomuuolumunekankayizsmile bir kase şeker sonra da toz şekermi ??Lohusa şekeri kare oluyor sanırım kare yazacaktın yarın eşimi aktar yollarına düşüreyim bakalım adamcağızın bi gitmediği orası kalmıştıohaoldumsmile sağol canım
Duruya da tebrikler afferin onaaaboshayallersmile

way be süpersin pelin :)) çok teşekkür ederiz duru ve ben...

Allahımıza şükür bak hepimizin pozitif enerjisiyle şifaya kavuştu güzel kızımız...çok sevindim canım Allah bi daha göstermesin...
sagol cnm çokşukur şu duaları sırayla bebişlerin duzene gırmesi içinmi yapsak :)
ewt valla iyi fikir ilk sıra bızım yarın baskası alsın 2.sırayı bugun herkes dua etsın mına 3 saatte bır emzın ve uykusu duzene gırsın Allahım inşallah

Ay işte canım ancak uyandım çok uykucu oldum bu günlerde gözümü açamıyorum:bbo:
Heh oğlan bi uyusa dalacamburalara ama yine uyandı yahuuuuu

benım laptop sureklı arıza çıkarıyor dıye masaustu kurdurdum eve kablosuz mause ve klavye aldırdım tek elle kolay oluyor tavsıye ederım :)

bakaim buna ben

ay burcu ya benim kızda öyle sürekli sallıyorum kucakta bacakta ana kucağında ve salıncakta hiçbiri fayda etmiyo ne uyuyo ne susuyo. hadi anladık uyumuyosunda bari bi sus o sesle bütün apartmanı inletiyo

:) 40 ını bekliyorum umutla

kızlar siz geceleri hiç olmuyosunuz ya bende dier topiclere bakıyorum onlara iş oluyorum :))) napim siz olmayınca sıkılıyorum çok :gitme:

dün ocak annelerine baktımda, orda erken doğum çok olmuş :KK43: hele 2 tanesi var ki ....
bebeklerden biri 1100 gr.biri 1200 gr doğmuş :KK43:( düşünsenize ne kadar zordur kimbilir ya...şimdi çok şükür iyilermiş ama...:ecrin_bebek:

oyy kıyamam ALLAH yardım etsın mına küvezdeyken yanında 800gr vardı bır bebek
inşallah toplamıştır o da kuçucukdu ya önce kızıma sonra hep ona bakıyordum

sagol cnm çokşukur şu duaları sırayla bebişlerin duzene gırmesi içinmi yapsak :)
ewt valla iyi fikir ilk sıra bızım yarın baskası alsın 2.sırayı bugun herkes dua etsın mına 3 saatte bır emzın ve uykusu duzene gırsın Allahım inşallah

benım laptop sureklı arıza çıkarıyor dıye masaustu kurdurdum eve kablosuz mause ve klavye aldırdım tek elle kolay oluyor tavsıye ederım :)

Canım laptop var masaüstüne yerimiz yok evde zaten.anakucağına aldım oğlanı salladım uyudu bakalım ne kadar dayanacak

oyy kıyamam ALLAH yardım etsın mına küvezdeyken yanında 800gr vardı bır bebek
inşallah toplamıştır o da kuçucukdu ya önce kızıma sonra hep ona bakıyordum

O da oyuncak bebek kadardır sanırım ya yazık:gitme: allah yardımcıları olsun.
benm oğlum da kilosu iyi doğdu şişti yüzü falan da baya.2700 bebek vardı yanda o da minicik gelmişti gözüme benmkinden sonra ciğerlerinde sorun vardı araada aklıma geliyor inş iyidir şimdi

öznur tek elıne bebegı yatırıp dıger elınle yazacaksın buraya :)
arzucum o rapor işini hemen halletmen lazım eşinde halleder o işgörmezlık belgesı ve dogum raporuyla hastaneye gtsın eşin halledip şirkete ıletmen lazım bıranönce
denız cnm sıkma cnını artacaktır elbet benımde yumuşak olsada sut geliyor
burcu duruya bızdende kocaman aferın
melıke zeynep nasıl sen nasılsın
kızım yapılan resim yorumlarına tsk edıyor
kan tahlılımızde temız
çok şukur atlattık hastalıgı ama geriyekalan 1 ayda zarzor oturttugum öglen ve gece uyku duzenımızın bozulması kaldı çok uzgunum :KK43:
seray gıremıyorsun eskısı gıbı hayırdır
esra bu karda kışta ne rizeye gtmesi :KK43:
sezeryan yaptım ama bendede kabızlık ve hemoroıd var :KK43: hazır yemek yemekten sanırım gerçi süt içinde çok sıvı alıyorum ama
alıntısız herkese cvp verdim sanırım :)
sorma babam kalp ameliyatı gçirmiş bana ameliyattan çıktıktan sonra haber verdiler bana bebek var sonra gelirsin dediler ama beni sormuş esra gelmicek mi diye ki babam çok katı bi babadır bunu bile sorması mucize oyüzden gidicem doğum izni sonuna kadar orda kalıcam ordanda izmire gidicez eşimin baba dediği amcası onun evinde büyüdü oda kalp ameliyatı olmuş onuda ziyarete gidicez anlyacağınız bu sene babalara bi hal oldu

O da oyuncak bebek kadardır sanırım ya yazık:gitme: allah yardımcıları olsun.
benm oğlum da kilosu iyi doğdu şişti yüzü falan da baya.2700 bebek vardı yanda o da minicik gelmişti gözüme benmkinden sonra ciğerlerinde sorun vardı araada aklıma geliyor inş iyidir şimdi

inşallah mına gibiymiş işte 2800 du mınada

sorma babam kalp ameliyatı gçirmiş bana ameliyattan çıktıktan sonra haber verdiler bana bebek var sonra gelirsin dediler ama beni sormuş esra gelmicek mi diye ki babam çok katı bi babadır bunu bile sorması mucize oyüzden gidicem doğum izni sonuna kadar orda kalıcam ordanda izmire gidicez eşimin baba dediği amcası onun evinde büyüdü oda kalp ameliyatı olmuş onuda ziyarete gidicez anlyacağınız bu sene babalara bi hal oldu

çok geçmiş olsun
Allah şifa versın ikısınede
dikkat edın oralarda bebişede kendınede

çok sağol canım rize sıcacık burda kar kış kıyamet bağışla senin doğumda internetim yoktu mina 2800 nasıl küvöze girdi

cigerleri gelişmemişti erken dogdu dıye kılosu kötu degildi ama cigerlerınde çok buyuk problem vardı hatta ben daha sonra ögrendım umıdı kesmışler bırara çok vahımmış durumuda çok şukur Allahıma kızıma güç kuvvet verdı 10 gunde toparladı kızım

Ak aktardan olmasa olmuyomuuolumunekankayizsmile bir kase şeker sonra da toz şekermi ??Lohusa şekeri kare oluyor sanırım kare yazacaktın yarın eşimi aktar yollarına düşüreyim bakalım adamcağızın bi gitmediği orası kalmıştıohaoldumsmile sağol canım
Duruya da tebrikler afferin onaaaboshayallersmile

yok illaki ak aktardan :)))) komisyon alıyorum ordan :))) canım bize gelen kare deildi ondan diemedim miktarı aşağı yukarı bir kase dolusu.... ayrıca birde tadına bakarak toz şeker koycan....
alsanaalsanasmile

çok teşekkürler ablası :))

burcu sen bu hedıye işini iyi biliyorsun banada akıl ver minayı idrarındakı sorun için göturdugum doktor para almadı bızden bayan 45 yasında falan ne alsam netten almam lazım dışarı çıkamam

X