2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

merhaba arkadaşlar.umarım herkesin keyfi yerindedir. haftasonu ne güzel şey mide bulantılarm bile azalıyor. bu somon balığınn tehlikeli olduğunu yazmış bir arkadaş? doğru mu? yoksa çok mu titizleniyoruz yahu?

kızlar dr a gittim kalp atışlarını duyamadım .dr dedi ki daha çok küçük 1 hafta sonra gel.kese büyümüştü sanki ama içi boş gibiydi.ya da ben mi evham yapıyom bilmiyorum offfff.

öncelikle hoşgeldin.sakın moralini bozma ben de aynı şeyleri yaşadım.çok küçük olup görünmeyen bebişim 2 hafta sonra kalp atışlarıyla birlikte beliriverdi.oluyor böyle şeyler

amanın huuu kuzular nerdesınız yahu,dunaksamdan berı kımseler gırmemıs.cok garıp kalmıs topiğimiz,neyse bugun pazar bugunde pek kımseler ugramaz herkeze güzel haftasonları diliyorum aksama kadar bende yokum bugun.öptüm sizi cıtır anne adayları :))

selam kızlar
bir kaç gündür giremedim dinlendim biraz pazartesi okula 3 hafta aradan sonra başlıyorum
bebişlerinin kalp atışlarını göremeyen arkadaşlar korkmasın ben hamile olduğumu öğrenmeden önce kahve-pembe lekelerim başladı hatta iki defa kıpkırmızı kanamam oldu bayram tatili olduğu için doktorada gidemedim sadece keseyi görmüştüm kese duruyormu onu bile bilmeden yattım tatil sonrası doktora gittim vajinal bakıldı ve hem bebeği hem kalp atışlatını gördük şimdi leke yok
dün dayanamayıp doktora gittim bebeğimin hareket ettiğini bile söyledi doktor şimdi korkularımı biraz atlattım Allah herkese kucağına almayı nasip etsin

günaydın kızlar siteye giriyorum son sat tarihimi falan yazıyorum ama siteye falan nasıl ekleyeceğim hala çözemedim bu öocuk şimdiden benim aklımı aldı yaw:sm_confused:

Sen yaz canım satını ben hazırlayayım sana linkini göndereyim

slm kızlar ben geldım sancım var bıde pembe lekelerım var dr. aradım bol su ıc dedı ve istirahat verdı devam ederse tekrar leken olursa gel dedı cok korkuyorum kızlarrrrrrrrrrr

slm kızlar ben geldım sancım var bıde pembe lekelerım var dr. aradım bol su ıc dedı ve istirahat verdı devam ederse tekrar leken olursa gel dedı cok korkuyorum kızlarrrrrrrrrrr

Geçmiş olsun canım. Bol bol dinlen ve doktorunun dediklerini aynen yap. Lekelenme korkutucu olsa da sonunda mutlaka kötü şeyler olacak diye düşünme. Bebişin bir yaramazlık yapmıştır içerde annesi. Bozma moralinia.s.

ayy bende 7 hafta 5 gülük hamişim:CüvCüv:ama dediğin gibi bende leke fln yokta yinede heran bişi olackmış gibi çok korkuyorum ama içimi rahatllatın tşklr allah bebeklerimizi sapa sağlam kucağmıza almayı nasıp etsin

bitanem cok tesekkür ederim sağol ama korkuyorum cnm yasüprizzzzzsüprizzzzz:ecrin_bebek: bebeğime bişey olmaz dimi:ecrin_bebek:

bitanem cok tesekkür ederim sağol ama korkuyorum cnm yasüprizzzzzsüprizzzzz:ecrin_bebek: Bebeğime bişey olmaz dimi:ecrin_bebek:

canım hiç korkma inşallah birşey olmaz.çok lekelenme yaşayan oldu korkma.sadece dinlen bol su iç.ayaklarının altına bir yastık koy ve yat.allahın izniyle birşey olmayacak inşallah.

canım,öncelikle moralini yüksek tut,bebişin senin hissettiklerini hissediyordur.iyi düşün,iyi olsun.sağlıkla kal...

slm kızlar nasılsınız ben bu günü gezerek değerlendirirm diye düşünürken malesef suya düştü planım dışarda yağmur ve çok fena bi soğuk hava var evde durmak daha avatajlı geldi...

selam kızlar bir aydır lekelenmelerim yüzünden yan gelip atıyodum ama malum yarın artık okula gidicem yani iş başı yapıcam.off ne de çok alışmıştım bebişimle tembelliğe.şimdi adıyamanda yalnız günler yine beni bekliyo.kayracım görüşemedik 2 gündür iyimisin?aramaz sormaz oldun unutulduk galibakafamçokkarıştı

burko sağol canımcım, ben de yaptım, ama babygaga dan da vazgeçmek istemiyodum. Arada dönüşümlü kullanırım artık.. Bende de bugün bir bel ağrısı, bir kasık ağrısı, paso yatıyorum. Regl olacakmışım gibi sızlıyo kasıklarım. Bulantılarım 2 gündür yok çok şükür. Birazdan balık kızartıcam ama Bütün mutfak 2 gün kokuyor. Her tarafı silip, yıkamama rağmen. Fırında mı yapsam diye düşündüm ama çinekop da mısır unuyla, tavada güzel oluyo yav :) Bi de bol yeşillikli, havuçlu, nar ekşili salata, azcık da kola mmhhhh :))

Ah ah eskiden olsa ağlatmazdım ben o balıkları ya, bebişime her şey feda... :ecrin_bebek:

(bilmeyene not : balık mideye gittikten sonra kafayı kaldırıp bakarmış, arkamdan rakı geliyor mu diye, gelmiyorsa ağlarmış. Balığı ağlatmak, balıkla rakı içmemek anlamına geliyor kaydirigubbakcemile3

Bir de kızlar, kilo değil de, müthiş bir şişlik var vücudumda, yüzüğümü bile takamıyorum, parmaklarım dolma gibi oldu. Hele karın bölgem, zaten 40 bedendim, iyice şiştim, kotlarım bile olmuyo.. Kıyafet almak için de erken, kurtarıcı bir kaç giysim var, dönüp dönüp onları giyiyorum

maşallah kızlar ne guzel besleniyorsunuz.ben hiç yemiyorum cok sukur kılo kaybım yok sanırım ama birşey yıyemiyorumda gunde 1 elma ve 1 portakal bazen elma yerine muz o kadar.arada eşim akşamları birşeyler getiriyor önumede zorla yıyorum işte.mutfağa giremiyorum bile tiksinmekten.annem gelecekmiş cok sukur 1 hafta sonra.zaten canım sadece karadeniz yemekleri stiyor baskada birşey yok.sanırım bebişim koyu karadenizli olacak.:)))

merhaba kızlar bende 9 haftayı bitirdim bugün yarın 10.haftaya başlıyoruz mide bulantılarım sürüyor ağzımın hiç tadı yok doktor bi dahaki randevumu taa 28 ocağa verdi 14.haftada olacağız o zaman normalmi sizce bana uzun geldi biraz ama tahliller falan yaptı sonuçlara baktı öle karar verdi bildiği bi şey vardır heralde sizler nasılsınız

bendede 2 gündür kusma var.yemekkten sonra direk banyoda alıyorum soluğu (( pek ööle bi bulantı yemeklerden tiksinme falan yok ama kusma çok fena yaaa.ah bebişim sen olmazan katlanılmaz vallaha....haksız mıyım kızlar???

tazafasulye oldumu bu kadar hamişin içinde balıktan bukadar güzel bahsetmişsin canım çekti ya ama bulantıdan pişirmek ne düşünemiyorum birisi yapıp getirse bi tabak balığa hayır demem.sana afiyet olsun bebişide yarasın inşallah canım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…