2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

tuana benim de hiç midem bulanmadı.sadece dediğin gibi göğüslerim ağrıyo gece ve sabah erken.şu an 7+1 im.hihoyyyt

canım benim mide bulantılarım 6+3 günlükken başladı hala ara ara devam ediyo yarın 9+0 olacak yani 10.haftaya girecek ama ara ara mide bulantılarım var göğüslerim hassas ağrı sızı var ayrıva sol kasığımda batmalar kramplar var
ben dede hamileliğimin 5. haftasında lekelenme tarzı kahverengi akıntılarım vardı sonra iki defa kırmızı kanama oldu ama devam etmedi düşük riski dedi doktorum şimdi lekelerde bitti yeni kanama yok

Kizlar selamm, ben girene kadar sayfalar yine dolmus masallahhihoyyyt

Balik yemekle ilgili yazdiklarinizi okudum, bu aksam yemek icin zorliycam kendimi, ama burada genelde pembe somon oluyor, tr'deki gibi cok cesit yok, asil solee hamsi fileto ne guzel olurdu ustune limonlu citir citir...cokacimcoook:icecream:

Benim bulantilar tam 5+1de basladi, ve berbat durumda, sabah-ogle-aksmustu, aksama bisey kalmiyor:bbo:

Sol kasik agrisi bende de oluyor ara sira bide genel kramplar oluyor regl oncesi gibi ayrica gogus sancisi bende de var ki goguslerim kucuktur benim ama simdi ben bile taniyamiyorum, hosuma gidiyor asil bingil bingil

Buarada bas agrim gecti, ilac kullanmadan atlattim, cok mutluyumkaydirigubbakcemile2

cnm inşallah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın hepimiz inşasllah kanama olunca sancı oluyomu...akıntın varmı...bende de sol kasıkta var ağrı ara araoluyo ama sağdada oluyo bazen...solda olunca erkek diyolar e tabi bilimsel olarak diil sende ne çıktı çin takvimi..:i

bingi bingil he:roflol::roflol: aynen öle benimde hoşuma giden tarafı şimdi bişi takmıyom dolu dolu duruyo:icecream:

benim sadece göbeğim biraz belirginleşti. diğer şeyler normal. gögüste hassasiyet herkeste oluyor gibi. ama koyulaşma filan olmadı henüz. havalar o kadar soğuk ki yürüyüş yapamıyorum en çok ona üzülüyorum. oysa ne güzel olurdu hergün yarım ağır tempolu yürüyebilsek. böylece kilomuzu da kontrol altına alabilirdik. ben biraz dizginledim zaten kendimi. haftadabir ödüllendiriyorum onun dışında sadece faydalı şeyleri yemeye çalışıyorum. iştahım çok açık yoksa. dünyayı yiyecek durumdayım ama çok dikkatli davranıyorum size de bunu tavsiye ediyorum. çikolata, kızartma gibi şeyleri çok küçük porsiyonlar halinde yiyorum. kola fast food gibi şeyleri de 10 günde bir kendimi şımartmak için yemeye karar verdim.

kızlar meraba bende geldim çok hastayım kafamı anca kaldırdım grip oldummmm çook kötüyüm tansiyon yerlerde bulantılarda maşallah tam gaz benim bulantılar 5 haftada başladı göğüsler milli felaket büyüktü dahada büyüdü ama koyulaşma yok sadece gergin ve ağrıyoo

norraa bozma moralini, zaten en faydalısı somon yemek galiba. aklımda öyle kalmış nedense. orada türk marketleri filan vardır değil mi? keşke canının çektiğini burdan gönderebilsek.

canım benım mıde bulantım hıc yoktu yenı yenı basladı ama hala dıger arkadaslar gıbı degıl yanı hafıf hafıf mıdemın döndüğünü hissediyorum okadar ve genel olarak aksamları oluyor ayrıca herkezde cok farklı tepkı gösterıyor.ee bu belırtelerden bırı gögüs hassaslasması kasık agrısı uyku artısı gıbı degısıklık gösterıyo herkezde.ben öncedende sulu gösslüydüm ama artık daha sulu bişe oldum.dizi izlerken en anlamsız yerde duygulanıp aglıyorum senağlama
canım bu cok normal.genel olarak cogumuzun kasıkları agrıdı rahımın buyumesınden kaynaklanıyormus.doktorumda dayanılmıycak gıbı olursa gel demıstı ama genelde ben dınlendıkce gectı.sende dınlenmelısın canım

Göğüs uçları koyulaşan var mı? Bende yok daha.

yok canım benımde daha koyulasmadı ama gögüs uclarım daha bı belırgınlestı gıbı.öncedende üşüdüğümde falan cıkardı ama suan kafasına göre takılıyo :roflol:

salman cım senıde eklıyorum şimdi listemıze :1hug:

Masmavi senin cin takvimine gore bebis kiz mi erkek miydi?Hani sag olursa kiz sol olursa erkek diyorlar ya??Benim hep sol kasikta agri oluyor, cin takvimine gore de erkeke cikiyor? Merak ettim, sende de tutuyor mu? Ama benim doktor gayet normal dedi bu sancilara, o yuzden icini ferah tut..a.s

norraa bozma moralini, zaten en faydalısı somon yemek galiba. aklımda öyle kalmış nedense. orada türk marketleri filan vardır değil mi? keşke canının çektiğini burdan gönderebilsek.

Sagol canim ya, bazen canim abuk subuk seyler cekiyor, annemin kulaklarini cinlatiyorum:a015:, ama bulanti sayesinde bu cekmeler cok kisa suruyor...Turk marketleri var, zaten taze sebzelerimi ordan aliyorum genelde, ama bugun balikciya bir bakiyim, bazen cipuraya benzer baliklar oluyor, onlardan alirim olmazsacokacimcoook

BENDE var o koyulasma ucu koyu diger yerleri acık renk

bendede oluyo arada normaldir endiselencek bi durum oldugunu sanmıyorum

GÜZEL ANNE ADAYLARIMIZ VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1.Esin123…………………………….....2 ağustos
2.ASLI……………………………..........2 ağustos
3.entelliye…………………………........2 ağustos
4.Caninuss.......................................2 ağustos
5sakaleynmaster..............................2 agustos
6.Arda..............................................3 ağustos
7.Kayra............................................4ağustos
8.Badibade.......................................4 ağustos
9.helin hivda......................................4 agustos
10.defnedamla....................................5 agustos
11.essraa.........................................5 agustos
12.Aftabru.........................................7 ağustos
13.gamze_hlm..................................7 agustos
14.dlkltn...........................................8 agustos
15.minik_kelebek..............................8 agustos
16.baybmon.....................................8 agustos
17.dide.............................................8 agustos
18.güzel edirnem..............................9 agustos
19.angeleyes_3.................................10 agustos
20CEMRESİ……………………...……10 ağustos
21.Evriş.......................................... .11 ağustos
22.Milk shake..................................11 ağustos
23.nazlı_03......................................13 agustos
24.mercimekim................................13 agustos
25.gelgit…………………………...……14 ağustos
26.başak35……………………......…..14 ağustos
27.esrako.......................................16 ağustos
28.fasulyeko...................................17 agustos
29.salman......................................17 agustos
30.keops35.……………......…..........18 ağustos
31.tazefasulye................................18 agustos
32.masmavi....................................18 agustos
33.nora...........................................21 agustos
34.ebrar06......................................23 agustos
35.petrik.........................................24agustos
36.emis..........................................25 augstos
37.tuana3434................................26 agustos
38.lalace........................................27 agustos
39.desdona....................................27 agustos
40.nilüfersahh.................................29 agustos
41.burko........................................30 agustos

42.bayan-66
43.Sabinev
44.bnc
45.Tealigt
46.masmavı
47.comely08

arkadaslar muhtemel dogum tarıhlerını hala yazmayanlar var hadı yazın sizide eklıyım hihoyyyt

kızlar ağustosta bebek patlaması var.bu sadece burda olanların listesi bir de olmayanları düşünün artıkkaydirigubbakcemile5

benimde koyulaşmadı sadece uçları büyüdü ve çok hassaslar
benim iştahım azaldı normalde yediğim yemeğin yarısını zorla yiyorum, kahvaltıda edemiyorum, bulantım yok denecek kadar az sadece sigaraya tahammülüm yok
saolsun patronum baca gibi tüttürüyor söyledim de kapısını kapattırdım
başım hafif dönüyor ve çok uykum var keşke evde olsam uyurdum mışıl mışıl

canım norraacım cin takvimine göre kız sağ kasığımda ağrıyor doğru olabilir mi ????
bu sene kız bebek zamanı heralde çünkü 2008 sonunda bütün tanıdığım hamile kadınlar erkek bebek dünyaya getirdiler belkide sıra şimdi kızlarındır şu an 4-5 aylık olan birkaçta tane tanıdığım var kız bebek bekliyorlar.ÖNEMLİ OLAN SAĞLIKLI SIHHATLI OLMALARI RABBİM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN HAYIRLISIYLA İNŞ.

Kaçıncı aydan itibaren kğ almaya başlarız yengem 1 ay önce doğum yaptı doktoru 4 aydan sonra yediklerin çocuga yaramaya başlar demiş bundan önce yersen kendine yersin demiş birde günde 2 lt su içmen lazım demiş su çok önemli bol bol su iç diyorlar bana şimdiden ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…