2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

noracım bu arada çok geçmiş olsun aman kendine dikkat et bol bol dinlen bulantıya tuzlu ve kokmayan şeyler biraz daha iyi geliyo gerçi ben ilaç kullanıyorum dayanılmaz durumda ben hiç bişey yiyemiyorum ve hayattan kopuyorumm

güvenlik görevileri alışmıştır bilgileri vardır sorun çıkarmıyorlar
4-5kez gittim alışverişmerkezine hiç birinden geçmedim buyrum hanımefendi tabiki diyorlar : )[/Qben alışlveriş merkezindeki subede calışıyorm arkadaslar.hamileyim diyip yan taraftan geçin.bu hakkınız var sözleşmede bile yazıyo bütün güvenliklerde biliyo.ben nedenini öğrendim.o cihazlar kalp atısını 3 snye durduruyomuş.yaaaa

çin takvimine göre benimde erkek çıkıyo gerçi benim için fark etmez ama bir kızım var bide oğlum olursa fena olmaz ama sağlıklı olsun benim için önemli olan o hayırlısı olsun artık

Folıc asid kilo aldırmaz..

He bünyede hamilelik farklıdır mavi.. şükret haline.. tadını cıkar.. bak çoğu arkadaşımız ne halde..

Evet bende bu xray cıhazlarından gecilmemesi gerektiğini biliyordum, sonra bir dr dan bunun gereksız bisi oldugunu duymustum tv da.. ama şimdi Gamze nin dediği şey aklıma takıldı.. gayet te mantıklı geldi.. bir daha asla geçmem, teşekkürler.

sat 1 kasımsa kasımda yumurtlamıs olsan tam 8 haftalık cıkması gerek rperiodlararası kac gun suruo28-26-25 kac belki gecen aydan ustune gormusuundur

bunu bana biri daha söyledi ama olamaz. yani üstüne görmüş olamam. korunuyorduk biz. ben 25 günde bir regl olurum. elimdeki ultrason çıktılarına bakıyorum doktor iki kere ölçüm aldı.birinde 8w4d diğerinde 8w6d yazıyor. yani ben bir ihtimal 8+6 bile olabilirim. valla billa anlayamıyorum. çoğunluk geç dölleniyor. ben bir hafta nasıl erken döllenmişim anlayamıyorum.

MASMAVİ canım arkadaşım benimde hiç miğdem bulanmıyodu.bende bi anaormallik var zannettim ama 6.haftam bitti 7 içindeyken başladı.yani bi kaç gündür ki sanırım seninki daha küçüktü yanlıs hatırlamıyosam.bekle bulanacak gerçi inş bulanmaz ama bulanmasıda sağlıklı gebeliğe işartemiş.

bu yazilarinizin altindaki bebis ve melk resimlerini aylarla ve gunlerle nasil kouyorsnuz ben bi turlu bulamadim

ayy kuzular ya bı yarım gün yoktum amma kaynatmıssınız heee koskoca 10 sayfa nası okunur :1shok: neyse şöle bı gözgezdırıyım belkı güzel haberler alan vardır

kızlar selam aranıza yeni katıldım
sanırım ağustos ayının ilk anne adaylarındanım
son adet tarihime göre 8+2 haftalık hamileyim ama doktorum ve ultrasona göre 8+5 günlük hamileyim
ilk hamileleğim ve çok uzun karmaşık bir hikayem var
2 dış gebelik geçirdim ikinci dış gebeliğim sağ tüpümü yırttı ve iç kanama geçirdim
daha sonra rahim filinde tüpler tıkalı çıktı doğal yolla olmaz dediler 2 tüp bebek yaptırdım ve ikiside tutmadı
ikinci tüp bebeği ağustosta yaptırdım olmadı tekrar deneyecektim aralık ayında bekledim bekledim adetim başlamadı sonra lekelenmelerim başladı test yaptırdım hamileydim sevinmekle beraber yine dış gebelik mi diye çok korktum bir de bu mucizeydi keseyi görünceki sevincimi anlatamam
bu arada 2 defa kanamam oldu 5,5 haftalıkken ama devam etmedi doktora gittiğimde 6+4 günlük dedi doktor ve vajinal baktı kalbi atıyordu 6mm olmuştu çok güzel bir duyguydu
en son doktora geçen cumartesi gittim 8+0 günlük dedi doktor 16mm olmuş dedi yeni kanaman yok eski pıhtı kanlar var dedi şu an her şey iyi dedi ben yinede rapor aldım 3 haftadır yatıyorum evde
şimdi bebişim 8+5 günlük doktor 2-3 hafta sonra gel dedi ben 10 gün sonra gideceğim uzun yazdım ama heyecanımı sizlerle paylaşmak istedim

hoşgeldin helin umarım sağlıklı ve mutlu bir hamilelik geçirirsin. bende bugün 8+2 yim sata göre, geçen cuma 18mm idi kesem ama ben hala bebeği göremedim benim doktorum ısrarla karından bakıyor bir ben göremedim yani değiştireceğim doktorumu, sevgiler, hepimize kolay gelsin

kızlar selam aranıza yeni katıldım
sanırım ağustos ayının ilk anne adaylarındanım
son adet tarihime göre 8+2 haftalık hamileyim ama doktorum ve ultrasona göre 8+5 günlük hamileyim
ilk hamileleğim ve çok uzun karmaşık bir hikayem var
2 dış gebelik geçirdim ikinci dış gebeliğim sağ tüpümü yırttı ve iç kanama geçirdim
daha sonra rahim filinde tüpler tıkalı çıktı doğal yolla olmaz dediler 2 tüp bebek yaptırdım ve ikiside tutmadı
ikinci tüp bebeği ağustosta yaptırdım olmadı tekrar deneyecektim aralık ayında bekledim bekledim adetim başlamadı sonra lekelenmelerim başladı test yaptırdım hamileydim sevinmekle beraber yine dış gebelik mi diye çok korktum bir de bu mucizeydi keseyi görünceki sevincimi anlatamam
bu arada 2 defa kanamam oldu 5,5 haftalıkken ama devam etmedi doktora gittiğimde 6+4 günlük dedi doktor ve vajinal baktı kalbi atıyordu 6mm olmuştu çok güzel bir duyguydu
en son doktora geçen cumartesi gittim 8+0 günlük dedi doktor 16mm olmuş dedi yeni kanaman yok eski pıhtı kanlar var dedi şu an her şey iyi dedi ben yinede rapor aldım 3 haftadır yatıyorum evde
şimdi bebişim 8+5 günlük doktor 2-3 hafta sonra gel dedi ben 10 gün sonra gideceğim uzun yazdım ama heyecanımı sizlerle paylaşmak istedim
canım nezorlu yollardan gecmıssın ama mükafatını vermıs Allah.ne buyuk bı süpriz olmustur sizin için tahmın bıle edemıyorum.hayırlısıyla kucagına almak nasip olsun inşallah hepimize
kızlar ya bende 7+3 hamişim benimde konusmaya hakkım var ben yenıyım dıye kımse benle konusmuyor ya herkez tanıdıklarıyla muhabbet ediyo neyse bebişim ve bana arkadaşlık edicek kimse yok sanırım :KK43:
canım hoşgeldın bence öyle düşünme sadece muhabbetlere katıl sonra bıanda kendını bu ailenın içinde bulursun :1hug: hayırlı olsun muhtemel dogum tarıhın kac canım yaz senıde listemıze eklıyım

ya kızlar bişey dicem benım son reglim 12 kasımdı hesaplamaya göre benim 5 yada 6 haftalık olmam gerekiyor dimi ama doktor ultrasonla baktığında kese rahme yeni yerleşmiş dedi 0,69 cm miş.buna karşılık 3 bitmiş 4.haftaya girmişsin dedi şimdi yazdıklarınızı okuyorumda bende bir gariplik mi var kafama takıldı ????
canım takılma o mevzuya.benımde sat ım 1 kasımdı 7+4 olmam lazım ama ben daha 6+4 yada 6+2 yım.bu gec döllenme oluyor.doktorum dedıkı bebk bı olussun senın düzgün beslenmen ve aldıgın faydalı vitamınler sonucunda bebgın normal vaktını yakalar muhtemelen dedı.

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz ve tebrik ederim.
kızlar geç yazıyorum kusura bakmayın topik açık ama kendimde değilim.

:nazar: GÜZEL ANNE ADAYLARIMIZ VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.Esin123…………………………….....2 ağustos
2.ASLI……………………………..........2 ağustos
3.entelliye…………………………........2 ağustos
4.Caninuss.......................................2 ağustos
5sakaleynmaster..............................2 agustos
6.Arda..............................................3 ağustos
7.Kayra............................................4ağustos
8.Badibade.......................................4 ağustos
9.defnedamla....................................5 agustos
10.essraa.........................................5 agustos
11.Aftabru.........................................7 ağustos
12.gamze_hlm..................................7 agustos
13.dlkltn...........................................8 agustos
14.minik_kelebek..............................8 agustos
15.baybmon.....................................8 agustos
16.dide.............................................8 agustos
17.güzel edirnem..............................9 agustos
18angeleyes_3.................................10 agustos
19.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
20.Evriş.......................................... .11 ağustos
21.Milk shake..................................11 ağustos
22.nazlı_03......................................13 agustos
23.gelgit…………………………...……14 ağustos
24.başak35……………………......…..14 ağustos
25.esrako.......................................16 ağustos
26.fasulyeko...................................17 agustos
27.keops35.……………......…..........18 ağustos
28.tazefasulye................................18 agustos
29.nora...........................................21 agustos
30.petrik.........................................24agustos
31.emis..........................................25 augstos
32.lalace........................................27 agustos
33.desdona....................................27 agustos
34.nilüfersahh.................................29 agustos
35.burko........................................30 agustos

36.bayan-66
37.Sabinev
38.bnc
39.Tealigt
40.masmavı
41.comely08

arkadaslar bi arkadasımızı daha ekledım ama dünkiler bana küsmesın sizin tarıhlerınızı bıyere not almıstım ama bulamıyorum suan :eek: :eek: :eek: muhtemel dogum tarıhlerını tekrar yınelerlerse bu defa hemen eklıycem takrardan özür diliyorum hamiş arkadaslardannn a.s.

yarın 7.haftayıda dolduruyorum geriye 5 hafta kaldı 5 hafta sonra bulantılarım bitecek ve ben yemek yiyeceğim kilo alacağım göbişim şişecek ve bebeşimi seveceğim.

meni kasılmalarama neden oluyormus???CADIARZU hiç duymamıştım gerçi sorun yok benim acımdan gebeliğimi öğrendiğimizden beri eşimde bende korkudan ilişkiye giremiyoruz adam gibi söylemesi ayıp 2-3 kez anca olmustur:asigim:eek:ndada içime bırakmasına izin vermedim:eek:klava:

Valla bana da doktor söylemişti. :uhm:

Geçen gün, eşimle Tv izliyorduk, eşime bir şey göstermek istedim ve "kız, baksana şuna, ne kadar saçma?" dedim delikafadulden Eşim şok oldu :)) "ne kızı yav?" dedi. E, dedim, "kanka modunda olunca böle oluyo, napalım? 2 haftadır kanka modundayız, uzunca bir süre de öyle olacak" dedim. Sonra bana zarar vermeyecek şekilde kudurduk azcık Şeniz. " arada hatırlatmak lazım sana, yoksa yandık" diyor :) Gerçi çok istemiyor insan. Normalde gayet kuduruk olan ben, son derece uslu bir kız oldum :asigim:

Of kızlar, midem çok bulanmıyor ama, kokular mahfedecek beni. Yemek yaptım az önce 3 çeşit, mutfakta geberdim kokulardan kafamçokkarıştı Yaptığım yemekler de normal yemekler, öyle çok kokulu şeyler de değil. Midem ağzımda ama.

Ya, bir de kusuruma bakmayın, arada görüyorum, miğde değil arkadaşlar ya "mide" okurken i uzatılıyor, evet ama, ğ yok :) Özür dilerim

Siteye bugün kayıt oldum. 6+4 günlük hamileyim. Allah kısmet ederse Ağustosta doğum olacak. Daha önceden 2 düşüğüm var. İkisi de 8 haftalıkken oldu. Eşimde varikosel vardı ameliyattan sonra o düzeldi ama bende ne sorun var bulunamıyor. İnşallah Rabbim bunu bize bağışlar, sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağımıza alırız. Allah herkesi sağlıkla yavrusuna kavuştursun.

inşallah bu sefer kucağına alırsın
şu an düşük tehliken kanaman var mı
daha öncekilerden farklımı

helin, senin sat 28 ekim ve sen 8+5 misin? peki ben nasıl 1 kasımla 8+4 oluyorum anlayamıyorum. doktorum erken yumurtlamışsın dedi. bu konuyu bi araştırmam lazım.

canım sata göre 8+2 ama doktorum 8+5 dedi yumurtlama dönemleri farklı oluyormuş her kadın 14.gün yumurtlamıyormuş fark ondan kaynaklanıyor
en son ne zaman doktora gittin bebeğin boyunu ölçüp haftası hesaplanıyor
bbenim bebek 16mm idi ölçümden sonra 8+0 günlük dedi 3 gün öndeydi şimdi 8+5 oldu

buaksam pek kımse ugramıycak sanırım bende kacıyım kızlar,midem bulanıyor hafıf hafıf oyuzden yatıp uzanayım herkezı öpüyorum

X