2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bu arada en başından beri bebeğimin cinsiyeti kızmış gibi hissediyorum. Netten yaptığım her teste göre de kız çıkıyor. Ve ben kız çocuklarına bayılırım. Tabii ki sağlıklı olması en büyük isteğimiz, ama benim bir sonraki isteğim kız olması

allah gönlüne göre versin.sağlıklı olsun inşallah.bu nasıl bir test biz de yapalım bakalımhihoyyyt

ya arkadaşlar yok mu benim gibi kıçına başına bacağına kramp giren? doktıru aradım bu gün soramadım.meşguldü offf ya... magnezyum eksikliği olabilir mi? bilen varsa lütfen yazsın..

canım ben bı sıtede okumustum poponda hafıf karamplar olablırımıs,ve kasıgın agrısı bacaga vurabılırmıs.bunlar genel kasılmalarmıs fakat yerınden kıpırdayamayacak kadar yada agrısına dyanamayacak kadarsa mutlaka doktora görünmek gerekıyormus

canım ben bı sıtede okumustum poponda hafıf karamplar olablırımıs,ve kasıgın agrısı bacaga vurabılırmıs.bunlar genel kasılmalarmıs fakat yerınden kıpırdayamayacak kadar yada agrısına dyanamayacak kadarsa mutlaka doktora görünmek gerekıyormus

çok teşekkür ederim minik kelebek.orta derecede benimkiler .bir de canım azdır o yüzden az da sayılabilir. önemsememeye çalışıyorum her şey yolunda gitsin istiyorum.sana yazdım doktora gitmeden önce...inşallah bebişini de görürsün yakında.kesen normal boyutlarda sanrsam.benim de önceki kesem bozuk ve şekilsizdi o yuzden düzgün kese bile beni çoook sevindirdi....kaydirigubbakcemile2

kızlar merhaba, ben 2008 ağustos annesyim, bu başlığı okuduğumda geçen seneki halim aklıma geldi, daha yeni hamileydim, bu zamanlarda bulantılarım başlamıştı, yaklaşık 6 aylık olana kadar devam etti ve 1-2 kilo ancak almıştım, bulantılar bitince klio almam da artmıştı, benim hamileliğim çok sorunlu geçti, sizlere tavsiyem bebekleriniz için çok dikkatli olun, her türlü fedakarlığı yapın, Allah yardım edince türlü zorluklara rağmen sağlıklı bi şekilde kucağınıza alırsınız inşallah, çok sabır isteyen uzun bi yol var önünüzde. özellikle ilk doğum yapacak arkadaşlar için söylüyorum, yazın son zamanlarınızı geçirmek oldukça zor, sizleri tebrik ediyorum. Allah sabır versin..

Ya dostlar, akşam olunca herkes bir yere kaçıyor.. bir yakınımızın cenazesi vardı,bütün gün orada idim.

Yokluğumu hisseden, beni merak eden tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler..

Tahmini cinsiyet takvimi yapmışsınız, benim de çin takvimine göre ERKEK.. ama benim gönlüm hepsine yüzde elli.. ne gelirse gelsin hoşş benim için.. dört gözle kendisini bekliyoruz.

Bugün 7+3 olduk Allahın izniyle.. 7+5 günü kalp atışlarını duymaya gideceğiz.. Cuma günü doktordayız.. sanırım bi nevi milat olacak benim için..

Her gün bir mucize.. geçen her gün bir mucize.. benimle olduğu her an benim için bir mucize... mucizem hep sürsün inşallah, Rabbim bana bağışlasın onu..

allah gönlüne göre versin.sağlıklı olsun inşallah.bu nasıl bir test biz de yapalım bakalımhihoyyyt

Birisi buradaki arkadaşın verdiği site, bir de yorumcu.com da var cinsiyet tahmini. Bir sitede daha bulmuştum ama hatırlamıyorum. Çin takvimiydi sanırm. İyi dileklerin için teşekkür ederim a.s.

Evriş hoş geldin canımcım. Allah rahmet eylesin.
Merak ettik seni. Benim mesajlarımı okudun mu bilmiyorum ama okumadıysan 2. baskıyı yapmış olayım. Kalp atışı duyduk biz bugün :) Hem de belirtilerim yok olmuşken.. Müthiş bir şeydi. Darısı başına arkadaşım.

cin takvimi listemiz

1- babymom- kız
2-NILUFERSAHH- erkek
3- tuana3434- kız
4-aftabru- kız
5-dide- erkek
6- petrik - erkek
7-basak35- erkek
8-desdona- erkek
9-defnedamla- kız
10-Lalece-erkek
11-perlin- kız
12-norraa- erkek
13-gamze_hlm- kız

ellerine sağlık!!!!!!!!!

çin takvimine göre erkek ama ben bebişimle konuşurken kızım diyorum farkında olmadan.hep kızım olmasını isterdim eskiden,ondan belki bilinçaltıma yerleşti.şimdi ise sadece onu sağlıkla kucağıma alabilmeyi istiyorum.
şu an moralim daha iyi ama siz yine de beni yarın akşam doktordan iyi haberlerle dönünce ekleyin listeye.
bu arada,doktor randevum geç saatte,ayrıca hastane 2 saatlik uzaklıkta.o yüzden saat 8-9 gibi ancak yazabilirim.
iyi haberlerde buluşmak dileğiyle...

cin takvimi listemiz

1 - babymom - kız
2 - NILUFERSAHH - erkek
3 - tuana3434 - kız
4 - aftabru - kız
5 - dide - erkek
6 - petrik - erkek
7 - basak35 - erkek
8 - desdona - erkek

9 - defnedamla - kız
10 - Lalece - erkek
11 - perlin - kız
12 - norraa - erkek
13 - gamze_hlm - kız
14 - tazefasulye - kız

kendimi de ekleyeyim istedim hihoyyyt

selam kızlar
hoşgeldin evriş başınız sağolsun
burda mısın masmavi?
doktor tavsiye edebilirim. acıbadem de cem öncüloğlu.benim doktorum. ben çok memnunum. gerçi hiç bir hamileleiğim 9 haftayı geçmedi ama adamın bi suçu yok tabi. seninki bana tuhaf gelmişti zaten. 6 haftalık olması gereken bebeğe nasıl 3 hafta yeni bitmiş 4 e girmiş der? hadi geç döllenme olmuş olsun da 5 haftalık olsun.
sat 12 kasım olunca 4 haftaya yeni girmiş olabilir mi?
ben de yarın doktordayım. bakalım neler göreceğiz

Merak ettik seni. Benim mesajlarımı okudun mu bilmiyorum ama okumadıysan 2. baskıyı yapmış olayım. Kalp atışı duyduk biz bugün :) Hem de belirtilerim yok olmuşken.. Müthiş bir şeydi. Darısı başına arkadaşım.

Saol Arkadaşımmm.. okudum şimdi, gözün aydın yüzün gülsün hep.. çok sevindim senin adına, güzel dileklerin için de sonsuz teşekkürler.. Allahım nazarlardan korusun evlatlarımızı..

selam kızlar
hoşgeldin evriş başınız sağolsun
burda mısın masmavi?
doktor tavsiye edebilirim. acıbadem de cem öncüloğlu.benim doktorum. ben çok memnunum. gerçi hiç bir hamileleiğim 9 haftayı geçmedi ama adamın bi suçu yok tabi. seninki bana tuhaf gelmişti zaten. 6 haftalık olması gereken bebeğe nasıl 3 hafta yeni bitmiş 4 e girmiş der? hadi geç döllenme olmuş olsun da 5 haftalık olsun.
sat 12 kasım olunca 4 haftaya yeni girmiş olabilir mi?
ben de yarın doktordayım. bakalım neler göreceğiz

Teşekür ederim aftabru.. çok zarifsin.

Ya dostlar, akşam olunca herkes bir yere kaçıyor.. bir yakınımızın cenazesi vardı,bütün gün orada idim.

Tahmini cinsiyet takvimi yapmışsınız, benim de çin takvimine göre ERKEK.. ama benim gönlüm hepsine yüzde elli.. ne gelirse gelsin hoşş benim için.. dört gözle kendisini bekliyoruz.

Bugün 7+3 olduk Allahın izniyle.. 7+5 günü kalp atışlarını duymaya gideceğiz.. Cuma günü doktordayız.. sanırım bi nevi milat olacak benim için..

Her gün bir mucize.. geçen her gün bir mucize.. benimle olduğu her an benim için bir mucize... mucizem hep sürsün inşallah, Rabbim bana bağışlasın onu..

Basin sagolsun evris...Umarim bebisin pitpitlarini duyarsin,o sana herseyi unutturur, darisi basima:)))

doğum tarihim 09.05.1983 benide ekleyinnn lütfenn:teytey:

salmancım sat kac, sat olmadan bakılmıyor o takvime

evriscim basınız saolsun hamislerin cenaze evlerine gitmelerinin cok uygn olmadıgını duymustum canım . ins sende cuma gunu pıt pıtları duyasrsın

taze fasulye cok sevindim gozun aydın darısı bekleyen tum arkadasların basına insallah

Yani minik kelebek, naptın yaaa, 10 gün beklenir mi :)) Benim kese ölçümü almadı. Ama fasulyem 6 mm olmuş :) Kız kalbini bir görecektin var ya... Böyle bir mutluluk yok, inşallah sen de yaşayacaksın canım benim.

Bu arada, adam önce karından baktı. Göremedi tabii kalp atışı falan. Dedim ki, alttan bakabilirsin, benim için sorun yok dedim adama ( bekleyemezdim 1 hafta ). Tamam, dedi. Genelde kanaması olan hastalar çekiniyor dedi. Baktı baktı, ölçtü biçti, aleti çıkardı, " bak" dedi "kanama falan yok, olsa bu çubuğun üstünde olurdu" dedi. "Kanamanın sürmediğini biliyorum, ben de sabah pamuklu çubukla bakmıştım dedim. :roflol: Adam şok oldu. :1shok: baktı. Neye şaşıyorsa.

Bu arada kızlar, bize ilişkiyi yasakladı. Zaten en son 2 hafta önce bir şeyler olmuştu hayal meyal hatırlıyorum. -tatlicadiarzu- Artık sadece :icecream: anladınız siz onu yerimseniben

bizde aynı durumdayız bizede 3ay bitene kadar iliski yasak maalesef. benim minigimde 6mmdi :)

bu arada en başından beri bebeğimin cinsiyeti kızmış gibi hissediyorum. Netten yaptığım her teste göre de kız çıkıyor. Ve ben kız çocuklarına bayılırım. Tabii ki sağlıklı olması en büyük isteğimiz, ama benim bir sonraki isteğim kız olması

aynen bende belkide kız olmasını istedigim icindir cok severim kızları ilk dilegim saglıkla gelmesi ikincisi kız olması tabi Allahın dedigi olur ondan gelen herseye razıyım.

kızlar ben geldımmm,doktora gıttık maslesef sansıma vajınal bakamadık.üstten baktı ve kesem gözüktü:dance:.cıktıda 22mm yazıyor doktor kesen 2cm dedı.kalp atısını duyamadık üstten bakıldıgı için vajınal ultrasonda arıza vardı şansıma.ama yınede mutluyum bugun 6+4 üm gec dölelenme oldugu için üstten gözükmemesı normal dedı doktorum.tazefasulye gelmedımı onu merak ettım

minik kelebek canım gozun aydın aynıyız bende dun 6+4tum merak etme pıtpıtı vardır vajinal baksaydı duyulurdu ustten baktı dıye duyulmamıstır. hadi bakalım ins duymayıda nasip etsin Allahım

Kızlar hepinize günaydııına.s.Burada okumuştum, her sabah erkenden kalkılıyormuş. Bende de 3-4 gündür var aynı durum. Sabah daha kuşlar bile uyanmadan zıplıyorum, tabii olmazsa olmaz bir tuvalete gidiyorum, sonra başlıyorum kendimi dinlemeye. Midem bulanıyor mu? Göğüslerim şiş mi? Kasıklarım ne alemde?kaydirigubbakcemile3Haftaya cumaya alabildim doktor randevumu. O zamana kadar böyle giderim herhaldekaydirigubbakcemile2

mide bulantım şu an yok ilerde olabilir mi yani.anlamadım.bazılarınız şiddetlendiğini yazmış. ben tam 5.0 ım şu an .yani deişçek mi gidişat

lalcim insallah hep boyle rahat ilerler hamileligin ama benim 5+5 den sonra bir anda basladı mesela bulantılar. iki gun surdu dunden beride iyiyim anlamıs değilim simdi bulancakmı bulanmayacakmı:)) ama sonra da çıkabiliyor

hayırlısı olsun rahat bir hamilelik dilerim ben bebişimi gördüm orda uslu uslu duruyoama çook mide bulantısı yaşadığım için canım bişey çekemiyo mutfaktan nafret ettim diyebilirim ama günlük hayatımı çok etkilediği için dr ilaç verdi şimdi daha iyiyim bana muhtaç 5 yaşında bir melegim daha var ilaç iyi oldu

angel senindemi ikinci bebek. benimde oyle bendede 8,5 yasında bir oglum var :) ve aksamları ilgilenemessem kendimi çok suclu hissediyorum

doktordan dönen yok mu? nasıl geçti muayeneleriniz?
ben de yarın gidiyorum, heyecanı bastı. bebeğimin kaç mm olması gerek acaba şimdi? internet 10-13 mm civarı diyor ama o bana çok küçük geldi. ne zaman çilek kadar olacak yahu? gerçi çilek var hormonlu çilek var... onlar da boy boy... ayyy çok merak ediyorum. eve ultrason almak istiyroum valla

aftabru ya bu mm lerle falan ugrasmayalım bence. allah korusun d ayani mm si dusukse napacaksın yuksekse napacaksın. biraz dr lara birakmakg erek irdeledikce insan kıyasladıkca enddiselere kapılıyor. aa seninki 15 benimki niye 10 falan. alt ust sınırları var kisiye gore olusan bazı değisiklikler var. lutfen takılmayalım boyle mm kiyaslamalarına falan bos yere kuruntu yaratmayalım kendimize. kacta randevun bu arada yarın ? ogleden sonra heralde yaz donunce bize.

son reglim 12 kasım dı doktora dün gittiğimde ultrasonda baktığında 4.haftaya girmişsin dedi daha net görebilmemiz için 1 ayın olması lazım dedi muhtemel doğumum hesaplarına göre 18/09/2009 dedi.bu arada 29 mayıs hastanesine gidiyorum nasıldır bilmiyorum doktor hakkındada bilgim yok ilk bakışta tuhaf geldi ama tekrar gidip öyle karar vermeyi düşünüyorum...bilgisi olan varmı hastane hakkında doktorum şuan lebriz hale aktün bilen varmı ????

masmavi selam hosgeldin aramıza.
benimde son adet tarihim 9 kasım muhtemel dogum tarihim 16 agustos iki gun var aramızda . ve ben su an 6+4 um seninde bu durumda 6+1 falan olman gerek en kotu ihtimalle belki geç dollenme olmustur bebek daha geriden geliyordur dr un o yuzden 4 haftalık falan demistir. ama son adet tarihine gore 6. haftan bitmis olmalı.

kızlar hiç keyfim yok kocişle biraz atıştık ..Bende canımın sıkıntısından ozamn bebeğide istemiyorum aldıralım dedim.O işe gitti bende oturdum saatlerce ağladım ama hala kötüyüm .

sakaleyn sen neler diyorsun...
bir atıstın diye bebekten mi vazgeçiyorsunn. sakın aklından bile geçirme oyuncakmı bu lafını bile etme bebis hisseder derler ya..
esinede bravo seni neden aglatıyor bu haldee .(((

herkese merhaba,yeni gelen herkese hoşgeldiniz,hayırlı,uğurlu olsun diyorum.
doktor randevumuza 24 saatten az kaldı,heyecandan ve korkudan ölüyorum.her ne kadar olumlu düşünmeye çalışsam da ilk gebelik deneyimim büyük bir acıyla sona erdiğinden korku kaçınılmaz oluyor.o bebeğimde uyku halinden başka hiçbir belirtim yoktu.ağrım,lekelenmem,kanamam... hiçbir olumsuzluk yoktu.kalp atışı görmeye gidip o korkunç haberi almıştım.bu hamileliğimde belirtilerim o kadar bile yok.dün biraz mide bulantım var gibiydi,bugün kesildi.aranızdan ayrılmak istemiyorum,lütfen dualarınızı esirgemeyin.

keops canım insalah hersey yolunda gidecek bu sefer ve aramızdan ayrılmayccaksın. insalah hiç eksilmeyecek bu liste. saedce dogum yapanlarla eksilecekkk.

X