2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar meraba ben geldim geçmişi okumaktan anca yazıyorum maşallah yine bir dolu sayfaa

petrik keşke bende öyle merkezi bi yerde otursam heryer hastane süper medicana-medical park-jfk-ethika vs bissürü var bizim burda bitane hastane yok ya sarıyer - istinye sözde sosyete mekanlar bu kadınlar nerde doğuruyo anlamıyorum bitek özel levent hastanesi var orda ssk yok.maslakta acıbadem açılıcak 5 aydır ama hala açılamadı koskoca sarıyerde bitane hastane yok tamteşekküllü hep klinik felan ordada doğum yok istinye devlet hastanesi var korkunç ötesi devlet hastanesi dşünün artık..bu yüzden bi doktorda karar ver bence bundan sonrası çok önemli ethikaya giden bi arkadaş varıd kim oldunu hatırlamıyorum orasıda iyi diyolar jfkyı bilmiyorum ama bikaç tavsiyede daha bulunucam uzak diceni bile bile vatan caddesi 29 mayıs hastanesi güzel bi hastanemiymiş özellikle kadın doğum bölümü,birde özel çapa hastanesi oda çapada orasıda güzelmişş benimde bissürü hamile arkadaşım var onlar gidiyo buralara bu sene ne çok hamile var yaa :CüvCüv:

comely hoşgeldin seerni balayı diyo ne balayısı şutarafagitti

BABYMOM AYYY NEBİLİM YA BEN HİÇ GÖRMEMİŞİM .ALICI GÖZÜYLE BAKMADIMMI NE.. DUR Bİ İNCELİM BEN YAAA. KÖRMÜYÜM NEYİMMMM:roflol:

behiyecim ilahi sana :)) zten bizim oyle bi topigimiz var gulum benim

bhukcum uzatma lutfen cok rica ediorum bak herkes yazısıyo sen hala laf yetistirmeye calısıyosun .lutfen yazısalım ama bu sekilde deil

nerde kız ben görmedim.. bakayım neler almışsınız...

baby utanacak bişi yok hamişiz biz dimi :CüvCüv: ama başkasına da anlatmam tabi :) bende nem var sadece birkaç kez oldu
Aftabru ne kadar minik ayakların varmış,
Beyihe var öyle topik evriş açılışı yapmıştı
comely nerelerdesin çalışmıyormusun halen ?

aaaa :1shok: neden ki...3 değil 5 değil 21 kilo nasıl gider ya...çok mu bulantıların oluyodu... inşallah normaldir...

:1shok::1shok: doğrumu anladm 3.5 ayda 21 kilo nasıl oldu bu sen iimisin bu durumda bebiş iimi..

EBRUSKA hoşgeldin aramıza bebegini sağlıkla al kucagına .
TELKIRMA canım bende beylikdüzünde oturuyorum özel kolon hastanesi nerde ben duymadım buralarda
merak ettim ben beylikdüzü medicanaya gidiyorum.
BİYOLOG 83 canım bebişin çook tatlı maşallah sağlıkla büyüsün.
AFTABRU canım geçmiş olsun morelini bozma bence dr güven testlerinde inşallah güzel çıkacak ve çook güzel bir kız çocugu annesi olucaksın inan buna ve huzurunu kaçırma bol bol dinlen
BEHİYEESEN hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz
COMELY ohh ne güzel tadını çıkar valla

bebeğin hayırlı olsun canım 21 kilo ldukça fazla bir kilo dr bu kadar vermiş olman için bişey demedimi çokmu kilon var bu kadar verdin artı bunu verebilmen için ciddi bir diyet ve efor harcaman gerekiyo bundan bebişin etkilenmedimi merak ettim aman dikkat et

vallahı bende sokdayım ya nasıl olur ınanamıyorum 21 kıloooo delikafadulden bebiş nasıl ya bu durumda [COLOT="red"]gysyesracım ben evdeyımya eşimde 1 haftadır ızınlıydı ondan bıtanem balayı dedı [/COLOR]

petrikim canım benım işden ayrıldım 2 maaşımda içerıde kaldı bı omzumu çökertti bebeğimim rıskını vermedı rabbım bıldıgı gıbı yapsın evdeyım işde bende iş bulamöadım kımse benı almazkı zaten hamişlikten dolayı AMA ZUZUM HALAAAAAAAAA VE HAAAAAAAAAAAAAALAAAA HER GITMEMDE BACAK BACAK ÜSTÜNE ATMIŞ KEYİF YAPIYO VEDE AÇMIYO UYANIYO ELINI AĞZINA GÖTRP CIKARIYO OYNUYO AMA BACAKLARINI AÇMIYO

tugba 21 kilo çok fazla değilmi diyetmi yaptın yani nasıl verdin umarım bebişe bi sıkıntı yaratmaz sağlıkla sıhhatle gelsin

saol esracım a.s. ben depil eşim istemez dedimya çok paniktir doğuma götürürken ne yapcam ben diyo :) evet hastane jfk ve ethika hastanesini deneyim tabi fiyatta önemli Medicanada Nisan Özcan varmış birde ona giderim

hoşgeldin tugba hayırlı olsun bebeğin, çok kilo vermişsin Kaç kiloydum hamile kalmadan önce şimdi kaç kilosun şaşırdım doğrusu, ama doktor problem yok diyorsa üzme kendini

saol canım. şimdilik daha iyiyim. sizlerin de sayesinde. inşallah pzts günü çok daha iyi olacağım ve güzel haberi sizlerle paylaşacağım.

İst. buluşmasına ben de gelmeye çalışırım.

tabi ki gelirsin, yalova ne ki bir saatlik yol.

valla ayakları benimki kadar küçük olmasın zaten. bu devirde küçük ayak hiç makbul değil, ayakkabı bulamıyorum. 35 no yok. her markanın 36sı da olmuyor. genelde 36 alıyorum ama bilekten atkısı olması gerekiyor yoksa yürürken çıkabiliyor. kalıbına göre değişiyor gerçi. ama 37-38 ler çok şanslı.

kızlar bu arada suanda yatagımda yatıyorum leptopda kucagımda valla super yaaaaaaaaaaaaaaaaa

neden yatıyorsun COMELY? sen hala evde misin? işin ne oldu? artık çalışmıyor musun?

nasıl yani? yanlış mı yazdın acaba? 21 kilo verilir mi 3 ayda? yani çok çok kiloluymuşsan belki yi olmuştur ama yok bence sen yanlış yazdın galiba.

AFTABRU canım geçmiş olsun morelini bozma bence dr güven testlerinde inşallah güzel çıkacak ve çook güzel bir kız çocugu annesi olucaksın inan buna ve huzurunu kaçırma bol bol dinlen

saol angel, iyi dileklerin için. senin kızın gibi güzel bir kızım olacak inşallah, haklısın.

comelycim vallahi daha iyi çalışma dicem ama ne kadar doğru olur bilemiyorum hep aynı şeyi söylüyorum ama çalışmamak çok keyfili hamişkenn bende senin gibi yatağın içindeyim laptop elimde kalkıp temizlik yapıcam üşeniyorum biri bana kalk artık desiinn

evrişçiğim ben öyle evhamlara kapılmam pek..20.haftadan sonra miyomlar düşüğe yol açabiliyormuş eğer yapılarında bir bozulma olursa...ilk bebeğimi de öldüğü için kürtajla aldırmıştım ya biraz tedirgin oluyorum ama hep güzel düşünmeye çalışıyorum...bu arada takım taklavat ne olur bilmem ama biz iyi olalım mutlu olalım toplar takımlar kendini .takımlar kahraman takımlarkaydirigubbakcemile3
bitir gadın şu diş işini görelim seni hadi..sorunsuz yola devam.hadi bakalım
inşallah haberler bomba olur..bence de yazmayalım cevap..ne yapalım ne denildiyse anlaşılamadı.tam sakinleşiyor arkadaş sonra yine nihayet cevap yazan biri oldu diye başa sarıyor..şunu bilse bu şekilde davrananlar içinde en çok ona karşı anlayışlı ve sabırlı olundu..fazla zorlamazdı..hakikaten güç anlamak
sağolsun evriş açtı öyle bir topik.
yanlış yazmadın değilmi 21 KİLO:1shok:
BABYMOM AYYY NEBİLİM YA BEN HİÇ GÖRMEMİŞİM .ALICI GÖZÜYLE BAKMADIMMI NE.. DUR Bİ İNCELİM BEN YAAA. KÖRMÜYÜM NEYİMMMM:roflol:

olur böyle vakalar

Cın takvımı lıstemde ayrıca iş pc de kaldı kızlar cok uzgunum of of cınsıyetler ne durumda ya yayınlasanıza cok merak edıyorum kızlar kac oldu erkekler kac oldu ya

aftabrucum bu arada ne oldu sana bıtanem ben göremedımde cok gecmıs olsun ya kötü bi şey yok dımı ınş. Rabbım hep yanında olsun dualarımız senınle cnm

comely iş bulamaman normal canım hem hamilesin hemde kriz var, bunun için üzülme, eski işyeri iflasmı etti sonra verirler alacağını, benim eşimde ayrıldı işten 3 aylık maaş vee tazminat alacağı var tabi ödeyecekler, piyasa böyle malesef , her bebek rızkıyla doğar canım
seninki kız cimcime terbiyeli göstermes herkese kukusunu : )

kızlar benim artık uzanmam lazım. gidip film izleyeyim, elimi de göbeğimde gezdirip kızımı sveyim. onu da çok üzdüm günlerdir. bi de şaşırdı tabi yavrucak yuvasına yabancı bir cisim girince:1shok:

aftabrucum bu arada ne oldu sana bıtanem ben göremedımde cok gecmıs olsun ya kötü bi şey yok dımı ınş. Rabbım hep yanında olsun dualarımız senınle cnm

tabi senin haberin yok şeker, benim üçlü testte down sendromlu olma riski 1/77 çıktı bebeğin. çok üzüldüm çok ağladım, çrşb sabah amniyosentez oldum. pzts sonuç belli olacak. 3 gün giremedim topiğe. arkadaşlar da merak etmişler. ama şimdi iyiyim. daha soğukkanlıyım. iyi düşünmeye çalışıyorum. hepimiz birbirimiz için dua ediyoruz. bu kadar hamileyi kırmaz di mi tanrım?

geçmiş olsun canım eşine. bugünlerde böyle haberler almaya çok alıştık maalesef. benim eşim de ingiliz firmasında çalışıyor ama şansa bak ki ingilterede kriz burdakinden daha kötü. şimdilik kötü bir haber almadık ama alırsak da hiç şaşırmayacağız. allah sağlık versin gerisi kolay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…