2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ben bıdaha bı kalkayım kaynım ınınden cıktı taksıme gıttı odası salı pazarı gıbı orayı bı toplayı vereyımde geleyım rahat rahat oturayım evımı allahtankı temızledım he ıcım rahar kız cımcıme esracım kalk bakm sende evını topla bı anda bırı falan gelır rezıl olma vezır ol aaa hamıle ama evı mis gibi desinler yavasca yap temızlığinide gel hadı beraber kalkalım ben kalkıyorum sımıd gelırım hemen

ARKADAŞLAR AZ ÖNCE ARARDI DR.3 LÜ TEST SONUÇALRIM ÇOK İYİYİMİŞ ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR HİÇ BİR PROBLEM YOKMUŞ. BUNU DA ATLATTIK ÇOKK ŞÜKÜR. Bİ DE AYRINTILI USG YE GİREYİM ONDAN SONRASI SAĞLIKLI DOĞUM İNŞALLAH. delikafadulden:sm_cool:

geçmiş olsun canım eşine. bugünlerde böyle haberler almaya çok alıştık maalesef. benim eşim de ingiliz firmasında çalışıyor ama şansa bak ki ingilterede kriz burdakinden daha kötü. şimdilik kötü bir haber almadık ama alırsak da hiç şaşırmayacağız. allah sağlık versin gerisi kolay.

saol canım evet çok işten çıkan var Allah şükür biz şanslıyız, eşim grafiker web tasarımcısı bebeğimin odasını homeoffice olarak kullanıyor : ) aralık tan beri evden çalışıyor
çok şükür Allah herkese kolaylık versin, sağlık versin :Saruboceq:
hadi git dinlen

ARKADAŞLAR AZ ÖNCE ARARDI DR.3 LÜ TEST SONUÇALRIM ÇOK İYİYİMİŞ ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR HİÇ BİR PROBLEM YOKMUŞ. BUNU DA ATLATTIK ÇOKK ŞÜKÜR. Bİ DE AYRINTILI USG YE GİREYİM ONDAN SONRASI SAĞLIKLI DOĞUM İNŞALLAH. delikafadulden:sm_cool:

hadi gözünaydın behiye sevindim senin adına
Aftabru ve sakanleyden de güzel haberler alacağız inşallah hihoyyyt
ayrıntılı usg yi ne zaman yapıyorlar , biliyormusun ?

gözünaydın arkadaşım. ne mutlu sana. üstünden büyük bir yük kalkmıştır. darısı başıma inşallah.

hadi ben şimdi çıktm.

bak gördün mü ...iyi çıkacağını söylemiştik biz...hadi hayırlı doğumlara inşallah...

behiyecim gözünaydın çok sevindim banada dua edin benimkide iyi çıksın
ben kaçtım temizlik zamanı comely haklısın hamile deyip yayılıp yattımızı düşünmesinler :))

gözün aydın..hep güzel haberler alırsın inşallah

AFTABRU YAAA

çok korkuttun vallahi bizi. yani uçlu sonucu alacagını pazartesi aksamı bir arkadas yazdı ama dedim ben içimden yani uçlu sonucu kotu bile çıksa bi pc ye girmemeyi gerektirmez.keseek yazsaydın hem biraz rahatlardın yada yazıp izinli olacagım falan deseydin. gercekten çok endiselendik.
vallahi profilime bakıp da senin resmini gordukce arkadaslar bolumunde içim fena oldu noldu bu kıza diye yahuu. insallah sonuçlar çok guzel çıkar. demek ikili yaptırıp sonuc iy bile çıksa uçlu yaptırmak gerekiyor. vve uçlu sonucunu beklemek epey sıkınıtıl olacak burdan anladıgım kadarıyla. ikili iyi bile çıksa uçlu de kotu sonuç çıkabiliyor. hos dusununce 77 de 1 ihtimal mantıken çok değil ama bu test sonucuna gore risk tabi. ama hep duyuyoruz amniyosentez yaptırıp hep iyi sonuçlar çikiyor sahsen bunca yıldır onceki hamilelgimdede bu tarz mail grupları forumlar vs içindeydim hep anmniyosentez yaptıranlarla uzulduk hiç kotu sonuç çıkmadı simdiye dek ben sahit olmadım. insalah sende sonucu alınca bir oh diyeceksin canım çok geçmis olsun. kac gun raporlusun yatman mı gerekiyor ??

simdi sira helinde ondan ses yokhala dimi

film bittikten sonra yeniden girerim.
öpüldünüz.
sana iyi dinlenmeler canım kaydirigubbakcemile3
hayırlı olsun kocaman bir oh çektik darısı bizim başımıza.hihoyyyt
hadi gözünaydın behiye sevindim senin adına
Aftabru ve sakanleyden de güzel haberler alacağız inşallah hihoyyyt
ayrıntılı usg yi ne zaman yapıyorlar , biliyormusun ?

sağol canım benim inşallah bizde böyle güzel haber veririz.:lepi:
sanırım 20. haftada oluyor.:uhm:
bu arada bende akaşm yemeklerimi yaptım karnımızıda doyurduk kızışım ben ve oğluşum şimdide uykum geldi .kafamçokkarıştı
sizleride yanlız bırakmaya gelmiyor alıp başınızı gidiyorsuz yav ama çok uykumuz var.sonra görüşürüz kızlar.:a015::enbuyukkk:

hepiniz çok saolun arkadaşalr darısı tüm herkesin başına inşallah.hep birlikte daha nice güzel haberler alırız hayırlısıyla.ama üzerimden çookkk büyük bi yük kalktı. çookkk mutluyum canlarım yaaaaa

haaa bi de ayrıntılı usg yi sormuştu bi arkadaşımız. canım ben 2 hastane ye gidiyorum bunlardan 1. sini 6 martta 2. 23 martta giricem. 18 ve 20. haftalarda girmiş olucam canım .

sakaleyn :sm_cool:
BHUK ne alaka ya durdun durdun garip garip seyler yazıosun lutfen topige gerginlik katma. Nurdanda ayrıca uyuz bir insan degil . dagdan gelip bagdakilere laf atma rica ediorum. durup duruken germeyin ortamı surda ne guzel egleniyoruz dertlesiyoruz.

tesekkurler baby:)) beni burda taniyan yererince tanidi sanirim, ben daha fazla yorum yapmiycam bu konuyl ilgili, ne kendimi ne diger hamis arkadaslari germek istemiyorum..
buarad uzulme canim, bebisin eminim kismetiyle gelicek, bak simdiden iyi gelisme oldu, tr'ye donuyorsunuz, her iste vardir bir hayir, belki daha bi is bulur esinde sende...

behiyecim gozun aydin, boyle guzel haberler bizlerinde moralini yukseltiyor:)))

COMELY hosgeldin fistik, ozledik seni, balayi bitti sanirim:)) bebisinle dinlenirsin iste ne guzel, sonrasindada daha iyi bir ise girersin insallah...

oh daha yeni isimi bitirdim oturdum bilgisayar basina kaynatmaya:)))

senı tembel yenımı bıttı işin kız neyse geldinya benımde uykum geldı kızlar bılıyomusunuz bnm bulantılarım cogaldı ve mıdem cok yanıyo sankı nefes borumdan ağzıma etesli bezbol topu cıkıyo gıbı oluyo

bıde yenı bişey öğrendım hemn paylaşayım sizle şimdi eğer midenız yanıyo ve ılacınız yoksa 2 kasık karbonatı cay bardağı ama bı boy buyuklerı varya kahvaltı için ona atın soğuk suyu ekleyıp nefesınızı tutun veee 1 dıkışte için ve 10 dk. Sonra hiçbişeyciğiniz kalmıyoo

ay bütün geçmişi okudum da geldim bhunk un yazılarını okurken karnıma ağrılar girdi hem güldüm hem sinirlendim
bhunk burdaki çoğu soruya cevap veren herkesle konuşan çok iyi niyetli bi arkadaşımıza sinirlenmişsin başkası olsa anlarımda norraya sinirlenmeni anlayamıyorummmm
esrakobu yatağa koyverme olayı şaka dimi ben baya şaşırdım yani
taze fasulye nasılsın şimdi iyimisin 15. haftadayız hissetmememiz çok normal telaş yapma tamam mı
aftabru sen gerçekten 36 yaşındamısın inanamıyorum ya hiç göstermiyosun
behiye esen hadi gözün aydın darısı sonuç bekleyenlerin başına ayrıntılı derken 4 boyutludan bahsediyosun dimi
tuğbaözgen hoşgeldin nasıl verdin o kadar kiloyu anlatsana zaralı oladımı

X