2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ahhh minik kelebek, yine herkese yetişmeye çalışıyorsun.... ne kadar güzel ne kadar pozitif bir enerjin var senin öle....

:1hug: canım benım tesekkur ederım,gecelerı uyuyup sizler için enerji topluyorum canım hihoyyyt şaka biyana gercekten içimden gelenlerı yazıyorum ama sana azcıkda olsa güzel enerji verebıldıysem cook ama cook mutlu oldum.ohh sonucda güzel cıkcak ya inşallah ozaman da hadiii halayaaa :teytey: :teytey: :teytey:

saol canım. sen ne yaptırdın pzts günü? üçlü test mi? inşallah güzel çıkar da için rahat eder?

hoşgeldin..hayırlı olsun bebişin
benimde sata göre 8 ağustos doğumum.tabiii öne de kayabiliriz..sat 1 kasım mıydı? cinsiyeti bence öğrenebilirsin eğer bebeğin pozisyonu uygunsa ve doktorun söylemek isterse..ben de bu cumartesi doktora gidiyorum bu arada..sanki kendi yazdıklarımı okuyormuş gibi oldum senin yazdıklarını okuyuncakaydirigubbakcemile2
resmen parmağını emiyor zıpır çok da mutlu görünüyor yayılmış bir de beyefendi.eşime de gösterdim fotoğrafı 41 kere maşallh.sağlıkla kucağına alırsın inşallah..erkek gibi geldi de o yüzden beyefendi dedim...niye öyle geldi bilmiyorum ama..
tazecik güzelcik yorma güzel kafanı böyle şeylerle..burada arkadaşlar yazıyorlarya bebşim amuda kalkıyordu,takla atıyordu,çok hareketliydi diye..bireysel ayrılıklardır bence..benimki de ne gitsem uyuyor yüz üstü,sırtüstü,hıçkırıyor elini kolunu oynatıyor..doktor bir arkadaşıma sordum o aşırı hareketli görüntülerin çoğu doktorların sürekli usg açısını değiştirmesiyle oluyormuş..biz de bebiş ani ve hızlı hareket ediyor sanıyormuşuz..öperim seni

benim de kan grubum A- kan uyuşmazlığımız var..doğumdan sonra iğne olmamız gerekiyor..ilk bebekte çoğunlukla sorun çıkmıyor..bir de 16. haftada indirect coombs yapılıyor..ben yaptırdım ama..genellikle kimsenin olumsuz çıkmıyormuş sonucu.
ben bebeğinin çok sağlıklı olduğundan eminim.taramaların sadece risk belirlediğini de biliyoruz..yaştan dolayı öyle çıktı sanırım...herşey güzel olacakhihoyyyt

Aftabru;
amniyosentez yapan doktorunun adı neydi?
Güvenebileceğimiz doktorların isimlerini amniyosentez yaptıran tüm anne adayları yazarsa diğer hamileler için de kolaylık olur.
Akıllı bebişin bak dokunmamış iğneye aferin Nazlı'ya

sen neden yaptırıyorsun üçlü testi irem? eğer ikilin iyi çıktıysa ve yaşın da 33 ün altındaysa hiç yaptırma derim. abuk subuk bir sonuç çıkıp kafanızı bulandırmasın.
Canım 2li sonuçlarım gayet iyi çıkmıştı.. yaşımda 27 ama doktorum direk "15 martta da 3lü test için gelirsin" dedi en son.. Ne biliim gerçekten gerekli mi yoksa özel hastane diye mi böyle.. 2 liler için, tam hatırlamamakla beraber 200-250 milyon arası bişi ödemiştik.. Parasından değil ama insan acaba mı? diyo yanii..

oh oh masallah oglusuna cok seker canim, hayiirli ugurlu olsun..

Canim evet yurt disinda, ben brukseldeyim, normalde tum gebelik boyunca 3 ultrason ( 2'li testte, 22.hftada bide 30uncu haftalarda) yapiliyor eger ozel doktora gitmezsen, ben universite yaninda ayni zamanda ozel doktorada gidiyorum o her gittigimde yapiyor, ama ucretleri farkli oluyor, devlette yada unide bisey odemiyosun ama ozelde her seferinde bayiliyosun parayi...

Canim seni cok merak ettik, moralini bozma, yuksek tut, amniyo sonucunda iyi cikacak eminim zaten 2li doktorunun da dedigi gibi daha guvenilir bir test..bol bol dinlen, naz la konus, op yerimize...

2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1.aftabru...........................................1 agustos _____________________ KIZ
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.gyspyesra.....................................1agustos
4.Esin123…………………………….....2 ağustos
5.Kayra42.........................................2 agustos ____________________ ERKEK
6.ASLI………..…………………..........2 ağustos
7.entelliye…………………………........2 ağustos
8.Caninuss.......................................2 ağustos
9.burcubegüm..................................2 agustos ___________________ ERKEK
10.sakaleynmaster..............................2 agustos ____________________ ERKEK
11.Arda..............................................3 ağustos
12.gizze...........................................3 agustos ____________________ KIZ
13.Badibade......................................4 ağustos
14.defnedamla...................................5 agustos ____________________ ERKEK
15.essraa.........................................5 agustos
16.sarmasık.....................................5 agustos
17.calimero 26..................................6 agustos
18.kacakkedi....................................6 agustos
19.gamze_hlm..................................7 agustos _____________________ KIZ
20.aidaa...........................................7 agustos _____________________ KIZ
21.dlkltn...........................................8 agustos
22.ebruska.......................................8 agustos
23.minik_kelebek..............................8 agustos _____________________ KIZ
24.baybmon.....................................8 agustos _____________________ KIZ
25.dide.............................................8 agustos _____________________ ERKEK
26.eeylem07....................................8 agustos _____________________ ERKEK
27.güzel edirnem..............................9 agustos
28.angeleyes_3...............................10 agustos
29.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
30.3karanlık1mucize.........................10 agustos
31.Evriş.......................................... .11 ağustos __________________ ERKEK
32.Milk shake..................................11 ağustos
33.eftalya66....................................11 agustos _____________________ ERKEK
34.nazlı_03......................................13 agustos
35.mercimekim................................13 agustos ______________________ ERKEK
36.gelgit…………………………...……14 ağustos ____________________ ERKEK
37.başak35……………………......…..14 ağustos
38.figen............................................16 agustos
39.esrako........................................16 ağustos
40.nicole78......................................16 agustos _______________________ ERKEK
41.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
42.comely 08..................................17 agustos
44.biyalog83....................................17 agustos ______________________ ERKEK
45.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
46.tazefasulye................................18 agustos
47.masmavi....................................18 agustos
48.prenses.....................................19 agustos
49.nora..........................................19 agustos _______________________ ERKEK
50.cadu.......................................... 20 agustos
51.sampuan....................................21 agustos
52.ebrar06......................................23 agustos
53.petrik.........................................24agustos
54.sal_der......................................24 agustos
55.dnzyildizi84...............................25 agustos
56.emis..........................................25 augstos
57.sedaa........................................25 agustos
58.seerni........................................25 agustos
59.tuana3434..................................26 agustos
60.siney.........................................26 agustos
61.İrem34.......................................26 ağustos
62.darknessfire...............................26 agustos
63.Pınky_42...................................26 agustos
64.lalace........................................27 agustos ______________________ ERKEK
66.desdona....................................27 agustos
67.selena.......................................27 agustos
68.flawlessd...................................28 agustos
69.sünger53...................................28 agustos
70.ukalam......................................29 agustos
71.050604.....................................29 agustos ______________________ ERKEK
72.burko........................................30 agustos

arkadaslar cinsiyetını ögrenen varsa sölesin hemencecık eklıyım.gecmısı okudumdu ama gözden kacırmıs olabılırım

Son düzenleme:
anımbundan önce ben bi düşük yaptım ondan hemen sonra iğne yapılmıştı zaten ama bu bebkde dogardogmaxz yapılcak herhalde. bide 28.ci haftada bi test yapılıomus şimdilik bu kadar biliorum umarım bebişlerimiz annelerinin kanından olurlarda sorun yaşamayız inş.:ecrin_bebek:

buarada kızlar hani hep "neden benim göbeğim hala çok çıkmadı" diye hayıflanıyordum ya amniyoda bu şansım oldu benim. en küçük iğneyi kullandılar. sadece 7mm. 15mm lik iğneler de vardı.

Hoşgeldin,

Gecmiş olsun, kısa bir zaman sonra buna da gülüp gececeksin, inanıyorum buna. Naz bebek sana cok yakısıyor, o çok sana ait en basından beri de böyleydi. Sağlamsalim senin kızın evine gelecek ve biz diyeceğiz bak bak neler yaşattı bize sıpa.. diye.

Biz tüm arkadaslarımız anlamıstık, üçlüyü alacagını bildiğimiz için. Sanırım kimse sorun cıkacagını yakıstıramıyor işte. Küçük bir sorun bu da.. ve hersey ıyı olacak. Her ne kadar biz birbirmizi görmesek te, elle tutulur gözle görülür paylaşımlarımız olmasa da.. su saatten sonra bırbırıne anlamı güç bir bağla bağlandık; iyi günde kötü günde ne olursa olsun hepimiz buradayız. Bir daha bizi senden habersiz bırakma.. sana ulaşmak adına atmadıgımız takla kalmadı, sabah uyandıgımda aklıma ilk gelen "Nazan nasıl?" demek oluyorsa.. bir daha bizi habersiz bırakma. Hersey güzel olacak.. inan buna
.

saol canım. sen ne yaptırdın pzts günü? üçlü test mi? inşallah güzel çıkar da için rahat eder?

EVET CNM 3 LÜ YAPTIRDIM BİRAZ ÖNCE ARADIM HASTANEYİ ÇIKMIŞ SONUÇ LAR GİDİP GÖSTERECEĞİM BAKALIM HAYIRLISIYLA İNŞALLAH BİŞİ ÇIKMAZ.:1no2:

EVET CNM 3 LÜ YAPTIRDIM BİRAZ ÖNCE ARADIM HASTANEYİ ÇIKMIŞ SONUÇ LAR GİDİP GÖSTERECEĞİM BAKALIM HAYIRLISIYLA İNŞALLAH BİŞİ ÇIKMAZ.:1no2:

behiye güzel haberlerle gel canım, güzel düşün sonucuda güzel olsun strees yapma kendine

benimkini prof murat yayla yaptı. ben bu doktorun hastaya yaklaşımını filan çok tuttum. işinin de ehli olduğunu duymuştum. kendi doktorum ona yönlendirdiğine göre mutlaka iyiydir. 1300 kere amniyo yapmış adam, tecrübeli bir doktor.... ama en önemlisi çok insancıl.

şahsi fikrim (ki doktorların fikri daha önemlidir) yaptırmana gerek yok. çok kişi yaptırmıyor. ikili test ve usg ölçümleri de yeterli olabiliyor. dedim ya benimki tamamen yaşımdan dolayı yapıldı. yoksa benim doktorum ikili iyi çıkınca üçlü istemezmiş normalde. ama ben 36 olduğum için e bi de önceden iki düşüğüm olduğu için yaptırmazsa ve allah korusun down sendromlu bir bebeğim olursa kendisini sorumlu hissedeceği için üçlü istedi.

Behiye... güzel gaberlerle döneceksin inşallah, bırakma kendini.. Allahım yardımcın olsun, bebeğini sana bagışlasın inşallah.

Mercimekim.. birde sparta annesiyim falan dıyorum ama bizim karızma yerlerde listede... pembe renkte sparta annesi mi olur ???? Getirme kadınnnnnn beni orayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ARKADAŞALR ÇOK SAOLUN İNŞALLAH SİZE GÜZEL HABERLERLE GELİRİM.ALLAH KÖTÜ HABER DUYURMASIN BİZE İNŞALLLAAAHHHHH..:Saruboceq:KELEBEKÇİM ŞUAN İTİBARİYLE KIZIM OLUYO DEĞİŞMESSE :sm_coolOĞUM TARİHİMDE 6 AĞUSTOS.BİZİDE EKLERSEN SEVİNİRİM.

bak sen şu Naz bebege,nasılda kıpır kıpır.sana haber verıyor anne ben cok iyyiim bak bı iğne var burda, onu bile tutarım istersem diyor kaydirigubbakcemile3 cok akıllı bi kızın oolcak canım
buarada kızlar hani hep "neden benim göbeğim hala çok çıkmadı" diye hayıflanıyordum ya amniyoda bu şansım oldu benim. en küçük iğneyi kullandılar. sadece 7mm. 15mm lik iğneler de vardı.
:1shok: amanın 15mlikmi vuuuy baya buyukmus hele benım gibi bı kan aldırırken bıle ayılıp bayılan biri için baya buyuk ama cok şanslıymıssın canım gercekten.zaten mınıcık bır göbegın var cok tatlı
kelebekcim benim erkeğim olcak bizide yaz teyzesi gamyoncuiremsu
aa petrikcim gercektenmı,ben kacırmı9sım hayırlı olsun nezamn ögrendın :sm_confused:

canım güzel sonuclarla gelcen inşallah.dualrımız senınle

ayy cok utandım şimdi.senı pembe renk mi yapmısım.kızmaaa sparta annesı kızım cok korkarr sonra kaydirigubbakcemile3

eklıyorum canım a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…