2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

:nazar: 2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru...........................................1 agustos _____________________ KIZ
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.gyspyesra.....................................1agustos
4.Esin123…………………………….....2 ağustos
5.Kayra42.........................................2 agustos ____________________ ERKEK
6.ASLI………..…………………..........2 ağustos
7.entelliye…………………………........2 ağustos
8.Caninuss.......................................2 ağustos
9.burcubegüm..................................2 agustos ___________________ ERKEK
10.sakaleynmaster..............................2 agustos ____________________ ERKEK
11.Arda..............................................3 ağustos
12.gizze...........................................3 agustos ____________________ KIZ
13.Badibade......................................4 ağustos
14.defnedamla...................................5 agustos ____________________ ERKEK
15.essraa.........................................5 agustos
16.sarmasık.....................................5 agustos
17.behiyeesen..................................6 agustos _____________________ KIZ
17.calimero 26..................................6 agustos
18.kacakkedi....................................6 agustos
19.gamze_hlm..................................7 agustos _____________________ KIZ
20.aidaa...........................................7 agustos _____________________ KIZ
21.dlkltn...........................................8 agustos
22.ebruska.......................................8 agustos
23.minik_kelebek..............................8 agustos _____________________ KIZ
24.baybmon.....................................8 agustos _____________________ KIZ
25.dide.............................................8 agustos _____________________ ERKEK
26.eeylem07....................................8 agustos _____________________ ERKEK
27.güzel edirnem..............................9 agustos
28.angeleyes_3...............................10 agustos
29.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
30.3karanlık1mucize.........................10 agustos
31.Evriş.......................................... .11 ağustos __________________ ERKEK
32.Milk shake..................................11 ağustos
33.eftalya66....................................11 agustos _____________________ ERKEK
34.nazlı_03......................................13 agustos
35.mercimekim................................13 agustos ______________________ ERKEK
36.gelgit…………………………...……14 ağustos ____________________ ERKEK
37.başak35……………………......…..14 ağustos
38.figen............................................16 agustos
39.esrako........................................16 ağustos
40.nicole78......................................16 agustos _______________________ ERKEK
41.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
42.comely 08..................................17 agustos
44.biyalog83....................................17 agustos ______________________ ERKEK
45.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
46.tazefasulye................................18 agustos
47.masmavi....................................18 agustos
48.prenses.....................................19 agustos
49.nora..........................................19 agustos _______________________ ERKEK
50.cadu.......................................... 20 agustos
51.sampuan....................................21 agustos
52.ebrar06......................................23 agustos
53.petrik.........................................24agustos
54.sal_der......................................24 agustos
55.dnzyildizi84...............................25 agustos
56.emis..........................................25 augstos
57.sedaa........................................25 agustos
58.seerni........................................25 agustos
59.tuana3434..................................26 agustos
60.siney.........................................26 agustos
61.İrem34.......................................26 ağustos
62.darknessfire...............................26 agustos
63.Pınky_42...................................26 agustos
64.lalace........................................27 agustos ______________________ ERKEK
66.desdona....................................27 agustos
67.selena.......................................27 agustos
68.flawlessd...................................28 agustos
69.sünger53...................................28 agustos
70.ukalam......................................29 agustos
71.050604.....................................29 agustos ______________________ ERKEK
72.burko........................................30 agustos

arkadaslar cinsiyetını ögrenen varsa sölesin hemencecık eklıyım.gecmısı okudumdu ama gözden kacırmıs olabılırım :eek:

Hoşgeldin,

Gecmiş olsun, kısa bir zaman sonra buna da gülüp gececeksin, inanıyorum buna. Naz bebek sana cok yakısıyor, o çok sana ait en basından beri de böyleydi. Sağlamsalim senin kızın evine gelecek ve biz diyeceğiz bak bak neler yaşattı bize sıpa.. diye.

Biz tüm arkadaslarımız anlamıstık, üçlüyü alacagını bildiğimiz için. Sanırım kimse sorun cıkacagını yakıstıramıyor işte. Küçük bir sorun bu da.. ve hersey ıyı olacak. Her ne kadar biz birbirmizi görmesek te, elle tutulur gözle görülür paylaşımlarımız olmasa da.. su saatten sonra bırbırıne anlamı güç bir bağla bağlandık; iyi günde kötü günde ne olursa olsun hepimiz buradayız. Bir daha bizi senden habersiz bırakma.. sana ulaşmak adına atmadıgımız takla kalmadı, sabah uyandıgımda aklıma ilk gelen "Nazan nasıl?" demek oluyorsa.. bir daha bizi habersiz bırakma. Hersey güzel olacak.. inan buna
.

ne deseniz haklısınız. ben bide o kadar sıkıntının içinde "ayyy kızlar şimdi beni merak etmişlerdir, girip durumu anlatıp bir müddet giremeyeceğimi filan haber verip çıksaydım keşke" diye bi de buna üzüldüm. dedim kalkar kalkmaz açıklarım durumu, hoşgörürler artık.

Behiye... güzel gaberlerle döneceksin inşallah, bırakma kendini.. Allahım yardımcın olsun, bebeğini sana bagışlasın inşallah.

Mercimekim.. birde sparta annesiyim falan dıyorum ama bizim karızma yerlerde listede... pembe renkte sparta annesi mi olur ???? Getirme kadınnnnnn beni orayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

asıl senin keratanın cinsiyetini de öğrenemeden çıktım ya aklım kaldı. ama zaten hepimizin içine doğuyordu senin sparta annesi olduğun evrişcim. sakın öle havalara girme şeker, altını değiştirirken senin sıpa suratına öle bi fışkırtacak ki göreceğiz o zaman senin sparta karizmanı.... pöfffff kaydirigubbakcemile3

ARKADAŞALR ÇOK SAOLUN İNŞALLAH SİZE GÜZEL HABERLERLE GELİRİM.ALLAH KÖTÜ HABER DUYURMASIN BİZE İNŞALLLAAAHHHHH..:Saruboceq:KELEBEKÇİM ŞUAN İTİBARİYLE KIZIM OLUYO DEĞİŞMESSE :sm_cool:KK70:OĞUM TARİHİMDE 6 AĞUSTOS.BİZİDE EKLERSEN SEVİNİRİM.:eek:

aftabru canım geçmiş olsun ama inan herşey daha iyi olacak 2li sonucu güzel çıkanlarda genelde saglıklı bebkler oluyor sen gönlunu ferah tut... bebişine güven NAZ bebek saglıklı inş. dualarımız sennle:Saruboceq: ama inan gelmeyince çokmeraklandık.hatta bu gece ruyamda bile surekli forumda sana bişeyler yazıyoduk...

Canım 2li sonuçlarım gayet iyi çıkmıştı.. yaşımda 27 ama doktorum direk "15 martta da 3lü test için gelirsin" dedi en son.. Ne biliim gerçekten gerekli mi yoksa özel hastane diye mi böyle.. 2 liler için, tam hatırlamamakla beraber 200-250 milyon arası bişi ödemiştik.. Parasından değil ama insan acaba mı? diyo yanii..
benim de yaşım 27 benim de ikilm temiz çıktı..daha ikiliyi yaptırmamıştım üçlü de öneriyorum dedi..galiba tamamen duygusal...yaptırmayyım diyorum üçlüyü ama eşim yaptır diyor..kötü çıksa da sonucum(Allh korusun) aldırmayı düşünmüyorum diyorum..ama olsun yaptıralım gene de diyor...insan yine de korkuyor hep güzel haberler almak istiyor değil mi?
Behiye... güzel gaberlerle döneceksin inşallah, bırakma kendini.. Allahım yardımcın olsun, bebeğini sana bagışlasın inşallah.

Mercimekim.. birde sparta annesiyim falan dıyorum ama bizim karızma yerlerde listede... pembe renkte sparta annesi mi olur ???? Getirme kadınnnnnn beni orayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pembiş sparta annesi demek kaydirigubbakcemile3hiç dikkatimi çekmedi bir bakiyim..sen enspartalısın evrişim boşver..1 ağustos annesi olacaksın inşallah..seviyorum 1 ağustosu doğum günüm olduğundan değil inanki asil bir tarih...belki ben de doğum günümde doğururum..8 ağustosla 1 ağustos arasında çok zaman yok olur belki..ya da babamızın doğum tarihi olan 2 ağustosta doğursam ne güzel olur..hayırlısı tabii:sm_cool:

BEHİYESEN, üçlü test sonucun umarım iyi çıkar. ama sakın sen benim gibi yapıp hemen inzivaya çekilme kötü çıkarsa. ben şimdi çok kızıyorum kendime neden bu kadar hırpaladım kendimi diye. hadi güzel haberlerle dön arkadaşım.

aftabru geçmiş olsun canım moralini bozma gönlünü ferah tut bak gör senin gibi dünyalar güzeli bir kız olacak naz inşallah yiye yiye bitiremeyeceksin onu:icecream:

]

:nazar: 2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru...........................................1 agustos _____________________ KIZ
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.gyspyesra.....................................1agustos
4.Esin123…………………………….....2 ağustos
5.Kayra42.........................................2 agustos ____________________ ERKEK
6.ASLI………..…………………..........2 ağustos
7.entelliye…………………………........2 ağustos
8.Caninuss.......................................2 ağustos
9.burcubegüm..................................2 agustos ___________________ ERKEK
10.sakaleynmaster..............................2 agustos ____________________ ERKEK
11.Arda..............................................3 ağustos
12.gizze...........................................3 agustos ____________________ KIZ
13.Badibade......................................4 ağustos
14.defnedamla...................................5 agustos ____________________ ERKEK
15.essraa.........................................5 agustos
16.sarmasık.....................................5 agustos
17.behiyeesen..................................6 agustos _____________________ KIZ
17.calimero 26..................................6 agustos
18.kacakkedi....................................6 agustos
19.gamze_hlm..................................7 agustos _____________________ KIZ
20.aidaa...........................................7 agustos _____________________ KIZ
21.dlkltn...........................................8 agustos
22.ebruska.......................................8 agustos
23.minik_kelebek..............................8 agustos _____________________ KIZ
24.baybmon.....................................8 agustos _____________________ KIZ
25.dide.............................................8 agustos _____________________ ERKEK
26.eeylem07....................................8 agustos _____________________ ERKEK
27.güzel edirnem..............................9 agustos
28.angeleyes_3...............................10 agustos
29.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
30.3karanlık1mucize.........................10 agustos
31.Evriş.......................................... .11 ağustos __________________ ERKEK
32.Milk shake..................................11 ağustos
33.eftalya66....................................11 agustos _____________________ ERKEK
34.nazlı_03......................................13 agustos
35.mercimekim................................13 agustos ______________________ ERKEK
36.gelgit…………………………...……14 ağustos ____________________ ERKEK
37.başak35……………………......…..14 ağustos
38.figen............................................16 agustos
39.esrako........................................16 ağustos
40.nicole78......................................16 agustos _______________________ ERKEK
41.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
42.comely 08..................................17 agustos
44.biyalog83....................................17 agustos ______________________ ERKEK
45.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
46.tazefasulye................................18 agustos
47.masmavi....................................18 agustos
48.prenses.....................................19 agustos
49.nora..........................................19 agustos _______________________ ERKEK
50.cadu.......................................... 20 agustos
51.sampuan....................................21 agustos
52.ebrar06......................................23 agustos
53.petrik.........................................24agustos ____________________ ERKEK
54.sal_der......................................24 agustos
55.dnzyildizi84...............................25 agustos
56.emis..........................................25 augstos
57.sedaa........................................25 agustos
58.seerni........................................25 agustos
59.tuana3434..................................26 agustos
60.siney.........................................26 agustos
61.İrem34.......................................26 ağustos
62.darknessfire...............................26 agustos
63.Pınky_42...................................26 agustos
64.lalace........................................27 agustos ______________________ ERKEK
66.desdona....................................27 agustos
67.selena.......................................27 agustos
68.flawlessd...................................28 agustos
69.sünger53...................................28 agustos
70.ukalam......................................29 agustos
71.050604.....................................29 agustos ______________________ ERKEK
72.burko........................................30 agustos

arkadaslar cinsiyetını ögrenen varsa sölesin hemencecık eklıyım.gecmısı okudumdu ama gözden kacırmıs olabılırım :eek:

Son düzenleme:
Kızlar herkese günaydın. Çok kötü rüyalarla uyanmıştım dün sabah. Fazla önemsemedim ama sanırım etkisi hala sürüyor. Hala hareket hissetmiyorum ve göğüslerim gene inik.. Sanırım hareketlerini hissetmeye başlayana kadar bu durum devam edecek. 13. haftaya kadar belirtilerimiz de sürüyordu. Şimdi belirti de yok, hareket de.. Endişeleniyorum. Kim demişti? "HAYDİ ÇOCUĞUM SAVUR ŞÖYLE KUVVETLİ BİR TEKME" :))

Günaydın Tazefasulye,

Bu endişeyi sanırım hepimiz çok sık yaşıyoruz. en ufak bir olumsuzluk da acaba? diyoruz. Seni çok ii anlıyorum. Ama için rahat, yüreğin ferah dursun canım.. Allah'ın iniyle bir problem yoktur. Ben de dün tüm gün bebeğimin hareketlerini hissetmedim die o kadar üzüldüm ki (1 haftadır hissedebiliyorum ben darısı sizin başınıza inş) ama bugün yine hissettiriyor yavrum.. Sanırım bu korkuları endişeleri tüm 9 ay yaşayacağız canım. Sen de üzülme herşey yolundadır...a.sa.sa.s:1rolleyes:

Aftabrum,

Seni o kadar merak ettik o kadar ettik ki, evrişin de dediği gibi sabah kalktığımızda ya da günün herhangi bir anında aklımıza geldiğinizde inşallah kötü bir şey yoktur diye içimizden geçirdik dua ettik hep canım. Bu dualar karşılıksız kalmaz inanıyorum. Naz bebeğini sağlıkla sıhhatle kucağına alacaksın canım. Tüm bunları da bir gün ona anlatacaksın :)

şahsi fikrim (ki doktorların fikri daha önemlidir) yaptırmana gerek yok. çok kişi yaptırmıyor. ikili test ve usg ölçümleri de yeterli olabiliyor. dedim ya benimki tamamen yaşımdan dolayı yapıldı. yoksa benim doktorum ikili iyi çıkınca üçlü istemezmiş normalde. ama ben 36 olduğum için e bi de önceden iki düşüğüm olduğu için yaptırmazsa ve allah korusun down sendromlu bir bebeğim olursa kendisini sorumlu hissedeceği için üçlü istedi.
Eşimi ikna edemiyorum bu konuda.. Ona göre doktor yapalım dediği için mutlaka yaptırmalıyız.. Aklımızda kalmasın diyor.. Neyse canım karar vermek için önümde 15 gün daha var..

PİNKY saol canım. aynı zamanda da kusura bakma. rüyalarına bile girmişim.... inşallah pzts günü güzel haberler verebilirim sizlere. hepimizin duasıyla hiçbirimizin bebeğinde bişey çıkmayacak bunu hissediyorum. benim NAZ da isminin hakkını verecek galiba. bu kadar mı nazlanılır ayol? tam hamile moduna girdim, gittim kendime tunik aldım pantolon aldım, daha bir kere giyemeden hevesimi kaçırdı sıpa.

anaaammm yanlış yanlış oldu evriş..muhtemel doğum tarihi 1 ağustos olan aftabruymuşş..tüh bana be

BEHİYESEN, üçlü test sonucun umarım iyi çıkar. ama sakın sen benim gibi yapıp hemen inzivaya çekilme kötü çıkarsa. ben şimdi çok kızıyorum kendime neden bu kadar hırpaladım kendimi diye. hadi güzel haberlerle dön arkadaşım.

CANIM BENİM ÇOK SAOL ARKADAŞIM SAAT 1,30-2,00 GİBİ YAZARIM SİZE HABERİMİ. İNŞALLAH İYİ ÇIKAR DA ....NE DİYİM İŞTE 2 SAAT BEKLİCEM ŞİMDİ. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN. İYİKİ VARSINUZ ARKADAŞLAR....:1hug:

KELEBEĞİM ÇOK SAOL ARKADAŞIM. KENDİMİ ORADA GÖRMEK NE GÜZEL Bİ MUTLULUKMUŞ OYSAKİ....:asigim:

Beni de ekleeee,

Ultrasona göre tahmini doğum tarihi 26 ağustos . Çünkü benim SAT'ı duysanız gülersiniz. O yüzden ultrasona güveniyoruz. Cinsiyet:Erkek

Herkese merhaba :) Biraz geç oldu, sanırım çoğunuz gittikten sonra ilk "merhaba"mı gönderiyorum ama olsun.. Bir süredir bu forumu takip ediyorum ve ben de bir ağustos annesi olacağım (inşallah :Saruboceq:). Güzel şeyler paylaşmak dileğiyle..
HOŞ GELDİN canım .
merhaba arkadaşlar dün kontrolümüz vardı bebişimi gördüm benim de galiba oğlişim olacak büyük ihtimal erkek ama 2 hafta sonra tam netleşir dedi doktor ayrıca bebeğimi görmeliydiniz parmağını öyle bir emiyorduki fotosunu öyle çektik albüme ekliyorum bakmak isteyen buyursunhihoyyyt
oh hayırlı olsun bir sparta annesi daha
sakalen ne guzel 5. ay kutucuguna geçmissin yolun tam yarısındasınn. 18 den sonra 5. kutuya gecti sanirim senin ticker. darısı basımıza onde olanlara nası ozeniyorummmm
evet canım darısı sizlerin başına .sabah bebişim uyandırıdı benim:emir_bebek::nazar::nazar:
bende bende bende teyzenin kızın olayımmı....:lepi:
bende bacınım anam hihoyyyt
günaydın kızlar,
ben geldim. birkaç gündür giremedim. sizi habersiz bırakmak istemezdim ama inanın girecek gücü bulamadım kendimde. moralim çok bozuldu pzts akşam üçlü test sonuçlarımı alınca. adeta şok oldum. salı günü sabah doktoruma gittim ve hemen amniyosentez yapılmasına karar verdik. dün sabah da amniyosentezim yapıldı. sonuçları ilk aldığımda yıkılmıştım adeta, bütün gece ağlamıştım. ama ertesi gün doktorumla konuştuktan sonra , bir de üstüne amniyosentezimi yapan profla konuştuktan sonra moralim çok düzeldi. sizi moralim bozukken huzursuz etmek istemedim. amniyonun ilk etap sonucunu pzts günü alacağım. detaylı sonuç için 2-3 hafta bekleniyormuş. ama trizomy lere 3 günde bakılıyormuş. benim trizomy21 rsikim 1/77 çıkmıştı üçlüde. oysa ikilim gayet iyiydi. ikiliyi yapan prof yaptı amniyoyu ve ikilinin daha güvenilir olduğunu söyledi. uzun uzun beğeği yine inceledi usg de. "eğer test sonucunda down sendromu çıkarsa bu bebekte ben hayrete düşerim" dedi. herşeyi çok normal görünüyor dedi. benim de şimdi içim daha rahat. çok fazla da hikaye duydum üçlü test sonucuna göre yıkılıp amniyodan temiz çıkanları. ben de onlardan biri olayım diye dua edip bekliyorum kızlar.
buarada sakaleyni çok merak ettim. onun sonucu çıktı mı?

ah canım benim ikili temizdi üçlüde baya iyidi yaştan dolayı yapıldı bana.benim bebişde amniyo öncesi usg taramasında çok iyiydi moralim düzeldi baya sonuç çıkmadı daha banada pazartesi yapıldı daha .
sanada çok geçmiş olsun artık ikimizde hayırlı haber alıcaz inşallah:lepi:

ne deseniz haklısınız. ben bide o kadar sıkıntının içinde "ayyy kızlar şimdi beni merak etmişlerdir, girip durumu anlatıp bir müddet giremeyeceğimi filan haber verip çıksaydım keşke" diye bi de buna üzüldüm. dedim kalkar kalkmaz açıklarım durumu, hoşgörürler artık.
asıl senin keratanın cinsiyetini de öğrenemeden çıktım ya aklım kaldı. ama zaten hepimizin içine doğuyordu senin sparta annesi olduğun evrişcim. sakın öle havalara girme şeker, altını değiştirirken senin sıpa suratına öle bi fışkırtacak ki göreceğiz o zaman senin sparta karizmanı.... pöfffff kaydirigubbakcemile3

En buyuk hayaliiimmmm :))))) Hep böyle eli ayagı durmayan, altını degıstırmeye calsırken burnumdan getıren bı bebek hayal etmıstım, varsın fışkırtsın, daha dogmadan onu bekleyen kayıtsız sartsız sevgıye bak yaaaa... ne gıpta edılecek bır durumm :)))

:eek: :eek: :eek: ayy cok utandım şimdi.senı pembe renk mi yapmısım.kızmaaa sparta annesı kızım cok korkarr sonra kaydirigubbakcemile3
eklıyorum canım a.s

Yerim senin kanatlarını çıtır çıtır.. kızını da yerimm seninnn naniknanik

benim de yaşım 27 benim de ikilm temiz çıktı..daha ikiliyi yaptırmamıştım üçlü de öneriyorum dedi..galiba tamamen duygusal...yaptırmayyım diyorum üçlüyü ama eşim yaptır diyor..kötü çıksa da sonucum(Allh korusun) aldırmayı düşünmüyorum diyorum..ama olsun yaptıralım gene de diyor...insan yine de korkuyor hep güzel haberler almak istiyor değil mi?
pembiş sparta annesi demek kaydirigubbakcemile3hiç dikkatimi çekmedi bir bakiyim..sen enspartalısın evrişim boşver..1 ağustos annesi olacaksın inşallah..seviyorum 1 ağustosu doğum günüm olduğundan değil inanki asil bir tarih...belki ben de doğum günümde doğururum..8 ağustosla 1 ağustos arasında çok zaman yok olur belki..ya da babamızın doğum tarihi olan 2 ağustosta doğursam ne güzel olur..hayırlısı tabii:sm_cool:

Didem didem didemmmm... sen ıstersın de dogurmaz mıyım ben be.. sös sana 1 Agustos ta bebişle vizyona gireceğiz :)))) Ama sen 2 Agustos ta dogursan cok şık olur acıkcası.

anaaammm yanlış yanlış oldu evriş..muhtemel doğum tarihi 1 ağustos olan aftabruymuşş..tüh bana be

Hayır dogru tahmın etmişsin istemeden çünkü ben sezeryanla dogurucam, muhtemel tarıhımde 1 Agustos kuzu :)))

Son düzenleme:
BİYOLOG, arkadaşım seninki ne kadar fotojenik öyle. ne güzel pozları var. maaşallah, allah nazarlardan saklasın (buarada ben nazara inanmam ama yine adetten söyleyiverdim)

X