2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

TELKIRMA aramıza hoşgeldin..oğlun hayırlı olsun..

benim de çok uykum geliyo kızlar...hatta şu anda gözkapaklarımı zor kaldırıyorum...akşamları da erkenden sızıyorum...ne film, ne dizi..sonunu getiremiyorum..eşim sürekli dalga geçiyor benle...
bende çok erkenden uyuyorum yoksa koltukta sızıp kalıyorum benim eşimde benlen dalga geçiyor aman ne yapayım.şimdide uykudan kalktım.:eek:
MİNİK KELEBEK, İREM34,MERCİMEKİM.SAKALEYNMASTER,GİZZE,DİDE,PETRİK,ESRAKO,EVRİŞ,KAÇAKKEDİ:hepinize t çook teşekkür ederim şimdi iyiyim bol bol dinleniyorum suyumu içiyorum bebişimle şanssızlıklar peşimizi bırakmasada biz kuvvetliyiz ve üstesinden geliyoruz ve gelicez şu anda bir sorunumuz yok bebişimde kıpır kıpır bana iyi oldugunu içerdende olsa söylüyo ilginiz için sağolun gerçektnen morel oluyo
çok sevindim canım maşallah annesi
eşim işyerinin ordaki eczaneden aldı imes sanayi sitesinde dudulluda.acaba değişebilirmi fiyatlar bu kadar fark olması semte göre felan değişebilirmi?

ben ankaradayım en ucuzu 50 tl ye bulmuştum.sonra internetten aldım.

OFF kızlar çok yoğunum. Sizi özledim. Geçmişi okuyamıyorum. Yeni arkadaşlar gelmiş, hoş gelmiş sefa getirmişler. Öpüyorum bütün tatlı, güzel hamiş lerimi.

birde arkadaşlar üçlüsünü yaptıran varsa doktora giderken açmı tokmu gitmek gerekiyor kahvaltı edebilirmiyim?ikilide açkarnına gitmiştim,bilgi verirseniz sevinirim doktorumu aradım ulaşamadım doğumdaymış..
aç tok farketmiyor diye biliyorum ben.
Evet hiç görünmediler bugün hey kızlarr huhuuu nasılsınız nerdesiniz??
ben de seni diğer topikte görünce küsüşüklerden sandım..dedim eylem ne zaman küstü?:))
agzım bos kalınca uykum gelio resmen beynim midemde sanki ya :KK43:(((
ilahi baby mide beyinli baby seninaniknanik
arkadaşlar gebeğin çatlamaması yada çatlakların aza inmesi için en çok tavsiye edilen nedir ben kremlerin çoçuğa etkisi olduğunu okumuştum gazetete ama bilmiyorum başlamama gerek artık kullanmayatavsiyeleri bekliyorum
ben lierac aldım şimdilik memnunum..12 haftalık falandım kullanmaya başladığımda..ondan önce de kakao yağı kullandım ama sivilce yaptı..
arkadaşlar benimde iki güne bir tutan baş ağrım var bende ondan muzdaribim .bir tuttumu öyle böyle değil kımıldayamıyorum bile. hamilelikle birlikte ortaya çıktı bend eböyle bir sıkıntı yoktu.
kalbimiz bebiş için daha fazla kan pompaladığından oluyormuş bu baş ağrıları..ben de yaşıyorum zaman zaman.ıslak tülbentle sarıyorum kafamı..iyi geliyor.
MİNİK KELEBEK, İREM34,MERCİMEKİM.SAKALEYNMASTER,GİZZE,DİDE,PETRİK,ESRAKO,EVRİŞ,KAÇAKKEDİ:hepinize t çook teşekkür ederim şimdi iyiyim bol bol dinleniyorum suyumu içiyorum bebişimle şanssızlıklar peşimizi bırakmasada biz kuvvetliyiz ve üstesinden geliyoruz ve gelicez şu anda bir sorunumuz yok bebişimde kıpır kıpır bana iyi oldugunu içerdende olsa söylüyo ilginiz için sağolun gerçektnen morel oluyo
ne mutlu bize o zaman.sositososito

kızlar bende çatlaklar için henüz birşey kullanmadım... dr.a sordum birkaç krem ismi verdi ama hem bulamadım hemde bulduklarım çok pahalıydı o kadar para vermekte açıkcası işime gelmedi çünkü bünyeyle alakalı birşey istersen 200 liralık krem kullansan da çatlayacağı varsa çatlıyor malesef.... ama en azından vücudu nemli tutmak açısından bende bebe yağı falan kullanmak istiyorum ama piyasada birçok marka var neyi önerirsiniz öyle kötü kokmasın benim kokulara karşı alerjim var o yüzden hangisini almamı önerirsiniz????birde bu badem yağlarını falan hergünmü sürüyorsunuz?? biri bana kullanımınıda anlatabilirmi??

Yafrum yazdım yukarıda.. baya bır alternatıf sundum.. ama koku olayı demıssın, o zaman ne kakao yagı ne de acı badem kremı kullanamazsın, yogun cunku onlar, jhonson ın falan bebe yagları var, kokusuz onlar rahatlıkla kullanabılırsın, artı her gun surrsen sahane olur, spreylileri var, onlardan al, daha kullanıslı olur, yatarken sür en azından, rutin yap bu işi,bas ucunda bulundur, zaten otomatık olarak aklına gelır :))

o bir sparta annesi demek..vayy evrim hanım hemen girmişiz havaya...evrim gadın..spartalı gadın...gaz ver millete de cici eklesinler ekleyeceğim utanıyorum be

esrako benimde aynı öyle sanki beni anlatmışsın bende ağır hareket ederek yatarak geçirmeye çalışıyorum.
milksheke lierac kokusuz bana doktor önerdi iyide bana göre ama sonuçdaha önemli..şu ana kadar kaşıntım olmadı göbişde baya belli oldu .bol su içmek ve nemli tutmak önemli kızlar.kakao yağıda iyi ama öyle çikolata kokuyorsunuz kızım onu sürünce yanımdan ayrılmıyor oh ne güzel kokuyorsun anne diye.....

sagol sparta annem teşekkür ederim gözümden kaçmış şimdi baktım yazdığına.... peki senin bu aldığın acı badem yağının kremi nasıl bence yağından daha iyidir kremi..... markası yaz desem reklam olur istersen bana özelden yazsana akşam eve giderken alayım.... benim bunlarda keçiboynuzu pekmezine dönmesinde....o kadar heves ettim aldım ama yiyemiyorum.....

sakeleynmaster canım arkadaşım lierac ı söylediğin için teşekkür ederim bende onu araştırdım geçen gün ama fiyatı bana biraz yüksek geldi malum kriz var yani fuzuli olarak ona o kadar para veremicem şuan için o yüzden diğerleride az çok onun işini görüyorsa ondan alayım dedim....

esrako benimde aynı öyle sanki beni anlatmışsın bende ağır hareket ederek yatarak geçirmeye çalışıyorum.
milksheke lierac kokusuz bana doktor önerdi iyide bana göre ama sonuçdaha önemli..şu ana kadar kaşıntım olmadı göbişde baya belli oldu .bol su içmek ve nemli tutmak önemli kızlar.kakao yağıda iyi ama öyle çikolata kokuyorsunuz kızım onu sürünce yanımdan ayrılmıyor oh ne güzel kokuyorsun anne diye.....

yerim ben senin kızını yaaa..yavru kuş.çikolata kokusuna da gelirmiş..çok hoşuma gitti:dance:

aklıma gelmişken bize bir soru daha kusura bakmayın cahilliğime verin daha önce hiç bebe yağı kullanmadım bunu heryerinizemi yoksa sadece gögüs, göbek ve baldırlaramı sürüyorsunuz?

milksahake çatlayabilecek her yerine sür demişti doktorum..göğüs, göbek,popo, basen

milksahake çatlayabilecek her yerine sür demişti doktorum..göğüs, göbek,kalça, basen

her yerine kullanabilirsin özellikle banyodan çıkarken vücudun ıslakken sür sonra tekrar su tut kurulan süper nemlendiriyor.

milksahake çatlayabilecek her yerine sür demişti doktorum..yani dediğin yerlere..yazdım ama hepsini arka arkaya sıralayınca ahlaksız buldu tarayıcı

ben de seni diğer topikte görünce küsüşüklerden sandım..dedim eylem ne zaman küstü?:))

Bende tam küsüyodum direkten döndüm baktım küsen çok ben küsersem arada kaynıycam en iyisimi küsmeyim dedim :) İyi yapmışım demi :)

Bende tam küsüyodum direkten döndüm baktım küsen çok ben küsersem arada kaynıycam en iyisimi küsmeyim dedim :) İyi yapmışım demi :)

tabi canım..ne var küsecek..sanal sanal hem de.takıl keyfine bak..-tatlicadiarzu-

Mercimekim çok güzel bir duygu değilmi.benimkide şimdi kıpır kıpır onu dinliyordumbi sağdan bir soldan vuruyor.

X