2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Baby tşk ederim dedğini uygulucam mutlaka hemde yumuşatır sanırım burnum içini çünkü kanama olduğu gibi yarada oluyor.
Telkirma hoşgeldin aramıza hayırlı olsun bebişin cinsiyeti bellimi?
Aftabruyuda yanlış hatırlamıyosam dün göbek shov da görmüştüm yorum yapmıştı.burası öyle bir forumki 3-4 saat bakmayınca öyle bir birikiyoki inanamıyorum bi kere 2 saat bakmadım nerdeyse 10 sayfa atlamıştı.
Bhuk ben bir krem kullanıyorum ismi phytolastıl bu kremi birçok kişi tavsiye etti ve doktorumda özellikle kullan dedi,fiyatı 35 ytl ve çok iyi geldi daha önce kullanan bi arkadaşım vardı doğum yapan çatlağı yok kremin ne derece etkisi olur ayrı bir konu çünkü bu tamamen bizim derimizle alakalı ama 60-70 hatta 80 ytlye bile kremler var bununki daha uygun diğerlerine göre, bebeğede bir zararı olacağını düşünmüyorum olsa dktorlar vermezdi değilmi?illa doğal yol dersen badem yağı-acıbadem-bebe yağı vs kullanılıyor...

Teşekkürler herkese.

Geçen hafta ikili test sırasında doktora öylesine cinsiyetini sordum. E belli cinsiyeti, istersen hemen söyleyeyim dedi. Erkekmiş. Ardından pipisini bile gösterdi bize. Erkek olduğu için mi kolay anladınız dedim. Hiç farketmezdi, ayrıntılı ultrason olduğu için herşey gözüküyor dedi. Hiç beklemediğim bir anda öğrendik.

Babamız kız istiyordu ama benim için farketmez. Sağlıklı olsunlar değil mi..

gypsyesra bende phytolastil kullanıyorum ama seninkinin ücreti baya makul ben 65 e aldım.nereden aldın acaba söyleyebilirnisin.

norraa iste o uyku bende yok.gece 11bucuk 12den asagı yatmıyorum sabahlarıda 8de kalkmak zorundayım is icin ama haftasonu 10-11e kadar uyuyorum. yanlız ben hamile kaldıgımı anlamadan o regle 1 hafta kala hergun koltukta sızıp kalıodum bide bulantı sıralarında 3-4 kere masa basında 1saat kestirmisiligim var :) ama genelde uykulu deilim burda ayrıldı belirtimiz :))

ama kardesimin oglandı 9-10da koltukta sızıyodu carsısan gelioduk uzanıodu uyuyodu heran ici gecebiliodu yani

telkirma erkek olduğunu yazmışsın ben görmedim :)) evet bu yıl erkek yılı sanırım erkek çocuk ağırlıkta

gypsyesra bende phytolastil kullanıyorum ama seninkinin ücreti baya makul ben 65 e aldım.nereden aldın acaba söyleyebilirnisin.

eşim işyerinin ordaki eczaneden aldı imes sanayi sitesinde dudulluda.acaba değişebilirmi fiyatlar bu kadar fark olması semte göre felan değişebilirmi?

norraa iste o uyku bende yok.gece 11bucuk 12den asagı yatmıyorum sabahlarıda 8de kalkmak zorundayım is icin ama haftasonu 10-11e kadar uyuyorum. yanlız ben hamile kaldıgımı anlamadan o regle 1 hafta kala hergun koltukta sızıp kalıodum bide bulantı sıralarında 3-4 kere masa basında 1saat kestirmisiligim var :) ama genelde uykulu deilim burda ayrıldı belirtimiz :))

ama kardesimin oglandı 9-10da koltukta sızıyodu carsısan gelioduk uzanıodu uyuyodu heran ici gecebiliodu yani

hmm evet burda ayrildi belirtiler:)) ben isten gidiyorum eve 6 da bi vuruyorum esim yoldayim diye ariyor 8-8.30 gibi oyle uyaniyorum, bi bakiyorum yiycek bisi yok hemen hazirliyorum yada kalkamassam garibim kendi bana hazirliyor:)) sonra 11 gibi yine kutt gidiyorum, sabah kalkamiyorum, son 1 aydir 1 saat gec geliyorum ise, bulanti vs biseyler uyduruyorum:)))

TELKIRMA Hoşgeldin canım...[/B]

MERCİMEKİM,
EVRİŞİM,
LALECE,
SEERNİ,
PETRİK,
PİNKY_42,
AFTABRU,
SARMAŞIK,
EEYLEM2007,
NORRAA
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Benim için gerçekten zor bir dönemdi. İnşallah sonuna kadar hayırlısıyla götürebiliriz bu yolculuğu bebişi ve ben...

EVRİŞ, oğluna çok sevindim, ama sonradan da bir tane adaş isterim ona kardeş olarak ona göre kaydirigubbakcemile3

SAKALEYNMASTER, çok geçmiş olsun canım, böyle korkular belki de bizi bebişlerimize daha çok bağlıyordur. Yeter ki sonucu HEP İYİ ÇIKSIN. Eeeee seninki de iyi çıkmış çok şükür...

KIZLARRR, ben de doktoruma sordum, bana da phytolastil jel önerdi ama 20. haftadan sonra kullan dedi. Ben de öyle yapmayı düşünüyorum. Şimdilik 16+5'im daha herhangibirşey kullanmadım.
Siz o jele kaçıncı haftadan itibaren başladınız?

HELİN, ben de çok merak ediyorum seni bu aralar okulun yoğun haftası mı yoksa dedim ama değil sanki...

CANIM YA O UYKU BENDE O KADAR ÇOK VARKİ.İŞTEN EVE GİDİYORUM YEMEĞİ ZOR YİYİYORUM.NEREYE UZANSAM ORDA SIZIP KALIYORUM.SABAH KALKMAK İŞKENCE GİBİ GELİYOR. HİÇ KALKMASAM KALMICAM YANİ YATAKTAN.HATTA EŞİM BENLE DALGA GEÇİYO. BU GİDİŞLE ANCAK BOSTAN DOĞURURSUN SEN DİYOO..:dilcikar:AMA SABAHTA DEDİĞİM GİBİ BENİMKİSİNE KIZ DEDİ DR. NEBİLİM...:eek:

Telkırma aramıza hoşgeldin canım. En güzel şeyleri payşlaşmak dileğiyle. Oğluşunda sağlıkla gelsin inşallah.

BEHİYE ve ESRAKO,
Sizin de prensesleriniz hayırlı olsun. İnşallah sonradan değişecekse de değişmeyecekse de Allah gönlünüze göre versin, herkesin de inşallah...

Kanaması olan arkadaşım adını bulmak için geriye çok gittim ama inan bulamadım. sana da gelmiş geçmiş olsun canım.

MİNİK KELEBEK, İREM34,MERCİMEKİM.SAKALEYNMASTER,GİZZE,DİDE,PETRİK,ESRAKO,EVRİŞ,KAÇAKKEDİ:hepinize t çook teşekkür ederim şimdi iyiyim bol bol dinleniyorum suyumu içiyorum bebişimle şanssızlıklar peşimizi bırakmasada biz kuvvetliyiz ve üstesinden geliyoruz ve gelicez şu anda bir sorunumuz yok bebişimde kıpır kıpır bana iyi oldugunu içerdende olsa söylüyo ilginiz için sağolun gerçektnen morel oluyo

ARKADAŞLAR,

bir de bebişlerimizin cicilerinden bahsedip duruyorsunuz ama ben onlara nereden bakabileceğimi bilemiyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ayrıca geçen bir hemşire arkadaşla görüşürken bana badem yağının kıllanma yaptığını söylemişti ben de alıp kullanmayı düşünüyordum ama tırstım. Sizi etkilemek için söylemiyorum ama onun kullanan arkadaşları öyle demişler, ne derece doğru bilemem.

TELKIRMA aramıza hoşgeldin..oğlun hayırlı olsun..

benim de çok uykum geliyo kızlar...hatta şu anda gözkapaklarımı zor kaldırıyorum...akşamları da erkenden sızıyorum...ne film, ne dizi..sonunu getiremiyorum..eşim sürekli dalga geçiyor benle...

esrak haftamı sormuşun 16 haftaya girdim niye böyle oldu bilmiyorum birden oldu agrılarım 2 gün sürdü yartınca pek geçmiyodu ama şimdi iyiyim bu yüzden aranıza çok sık giremiyorum bol bol dinlenmeye çalışıyorum ilgin için sağol

ARKADAŞLAR,

bir de bebişlerimizin cicilerinden bahsedip duruyorsunuz ama ben onlara nereden bakabileceğimi bilemiyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ayrıca geçen bir hemşire arkadaşla görüşürken bana badem yağının kıllanma yaptığını söylemişti ben de alıp kullanmayı düşünüyordum ama tırstım. Sizi etkilemek için söylemiyorum ama onun kullanan arkadaşları öyle demişler, ne derece doğru bilemem.

yeni topiğimiz....

http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...009-agustos-bebislerinin-cicileri-burada.html

İyi dilekleriniz için teşekkürler.

Bebeklerinin hareketini hisseden var mı? Nasıl bir duygu çok merak ediyorum, kıpırdanışlarını hissetmek.

X