2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

agızda kalan kötü pasımsı tat için nanelisakız yada şeker tavsiye ediyorum ben faydasını gördüm paylaşmak istedim

kaçakkedi o jeli doktorum 3. ayın bitince başlayabilirsin kullanmaya demişti ben 14. haftamda başladım kullanmaya.

ARKADAŞLAR,

bir de bebişlerimizin cicilerinden bahsedip duruyorsunuz ama ben onlara nereden bakabileceğimi bilemiyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ayrıca geçen bir hemşire arkadaşla görüşürken bana badem yağının kıllanma yaptığını söylemişti ben de alıp kullanmayı düşünüyordum ama tırstım. Sizi etkilemek için söylemiyorum ama onun kullanan arkadaşları öyle demişler, ne derece doğru bilemem.

http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...bebislerinin-cicileri-burada.html#post5390065

burada canim linki

Hıh işte ANGELEYES, kusura bakma yaaa hem siteye çok fazla giremediğim için girdiğimde de bizim hızlı kızlara yetişebilmek için geçmişe şöööyle bir göz ucuyla baktığım için, hem deeee isminin uzun ve değişik olduğu için ismini unutmuşum. Ama ismin yanındaki resmi görür görmez hatırladım. Zira kimin resmiyse çok hoşuma gitmişti başından beri.
Yatmak zor oluyordur, gayet iyi biliyorum. Burası gerçekten insana hem çok büyük moral oluyor. Hem de bilmediği çok şey öğreniyor.

Bu siteyi keşfettiğim için ve bu yolculuğumu benim gibi yolculuk yapan sizlerle paylaştığım için KENDİMİ ÇOK ŞANSLI kabul ediyorum. HEPİNİZE ÇÇÇÇOOOKKKK TEŞEKKÜR EDERİM, ARKADAŞLAR... SİZİ ÇOK SEVİYORUM.
Bugün işyerine gelirken gerçekten de sizlerden çok şey öğrendiğimi düşündüm. İYİ Kİ VARSINIZ kk'nın 2009 Ağustos Anneleri, İYİ Kİ VARIZ...

bizim bu topik nedense trip yemekle unlendi. gelen trip atıo giden trip atıo herkes soruma yanıt alamıyorum dio kaybolu 1kere girip gozkırpıp kacıo. baska bi topik daha var agustos anneleri acaba orda isler ne alemde onlar mutlumu .bence o topigin adıda degismeli . sinir harbi baska bisey deil yemin ediyorum . avukatlarımızda cıktı artık meydana

evrisss kurtar benidelikafadulden

sorma be babymom daha neler göreceğiz bakalım.avukatı savcısı hakimi......

Hıh işte ANGELEYES, kusura bakma yaaa hem siteye çok fazla giremediğim için girdiğimde de bizim hızlı kızlara yetişebilmek için geçmişe şöööyle bir göz ucuyla baktığım için, hem deeee isminin uzun ve değişik olduğu için ismini unutmuşum. Ama ismin yanındaki resmi görür görmez hatırladım. Zira kimin resmiyse çok hoşuma gitmişti başından beri.
Yatmak zor oluyordur, gayet iyi biliyorum. Burası gerçekten insana hem çok büyük moral oluyor. Hem de bilmediği çok şey öğreniyor.

Bu siteyi keşfettiğim için ve bu yolculuğumu benim gibi yolculuk yapan sizlerle paylaştığım için KENDİMİ ÇOK ŞANSLI kabul ediyorum. HEPİNİZE ÇÇÇÇOOOKKKK TEŞEKKÜR EDERİM, ARKADAŞLAR... SİZİ ÇOK SEVİYORUM.
Bugün işyerine gelirken gerçekten de sizlerden çok şey öğrendiğimi düşündüm. İYİ Kİ VARSINIZ kk'nın 2009 Ağustos Anneleri, İYİ Kİ VARIZ...
canım sagol tekrardan o resim benim kızım 5 yaşında bu benim ikinci bebegim olucak ayrıca dediğin gibi burda herkes birbirine morel veriyo insan kendini mutlu hissediyo:nazar:

behiye annemde bana hamileyken cok uyurmus oyle diodu demekki kız erkek farketmio ama cok uyku egilimim yok acıkcası sadece sabahları is olmasa kalkmam yatarım 11ekadar cunku uykumu alamamıs oluyom gece uyanmalardan dolayı

Olmazsa ben de mi başlasam GYPSYESRA, teşekkür ederim.

Ayrıca MERCİMEKİM ve NORRAA sizlere de çok teşekkür ederim. Zira ben daha bebişime hiçbirşey almamış ve de tüm hazırlıkları (rahatsızlığımdan dolayı) 1 ay içinde tamamlamak zorunda olan biri olarak sizlerden çok şey öğreniyorum ve bir fikir vermesi açısından cicilerinizi görmek istedim. Çünkü bazen zıbın nedir, nasıl bişeydir gibi sorular beliriyor kafamda.
Dedimya bazen kendimi çok cahil hissediyorum, İYİ Kİ VARSINIZ...

Herkese merhaba,
Aranıza yeni katıldım. 14 haftalık hamileyim ve erkek bebek annesi olucam:)

Hayırlı olsun arkadasım oğlun, hoşgeldin aramıza.

arkadaşlar benimde iki güne bir tutan baş ağrım var bende ondan muzdaribim .bir tuttumu öyle böyle değil kımıldayamıyorum bile. hamilelikle birlikte ortaya çıktı bend eböyle bir sıkıntı yoktu.

Bende bır ara cıldıracaktım, parasetamolun bebege bır zararı olamdıgı ıcın minoset i gönül rahatlıgıyla ıcebilirsin, ayrıca agrın hafıfse LAVANTA YAĞINI alnına, şakkalarına kulak arkalarına sürdüğün zaman, agrının cok cok hafıfledıgını hissedeceksin. Tecrübe ile sabıttır :))

TELKIRMA Hoşgeldin canım...[/B]

MERCİMEKİM,
EVRİŞİM,
LALECE,
SEERNİ,
PETRİK,
PİNKY_42,
AFTABRU,
SARMAŞIK,
EEYLEM2007,
NORRAA
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Benim için gerçekten zor bir dönemdi. İnşallah sonuna kadar hayırlısıyla götürebiliriz bu yolculuğu bebişi ve ben...

EVRİŞ, oğluna çok sevindim, ama sonradan da bir tane adaş isterim ona kardeş olarak ona göre kaydirigubbakcemile3...

Tesekkur ederim güzel arkadasım, şı bir taneyi alnımızın akıyla bir doğurayım da.. Allah büyük be yavrum :)))

ARKADAŞLAR,

bir de bebişlerimizin cicilerinden bahsedip duruyorsunuz ama ben onlara nereden bakabileceğimi bilemiyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ayrıca geçen bir hemşire arkadaşla görüşürken bana badem yağının kıllanma yaptığını söylemişti ben de alıp kullanmayı düşünüyordum ama tırstım. Sizi etkilemek için söylemiyorum ama onun kullanan arkadaşları öyle demişler, ne derece doğru bilemem.

Tatlı badem yagı kıllanma yapar kuzu.. acı badem yagını gonul rahatlıgı ıle kullanabılırsın. Hatta ben acı bademın kreminide aldım, dün aksam denedim daha, sabah kalktım hala daha karnım nemli idi.. demek ki baya baya yumusak tuutyor bu krem.. öneririm, çoook eskı markaların bir kremi, fiyatı da oldukca komik, onun harıcınde kakao yağım var, bugday yagım var, ara ara onlarıda kullanıyorum, bebe yagını da ozellıkle banyodan cıktıktan sonra suruyorumm. Benden bu kadar vallahi :)) çatlarsam da dövünmeyeceğim.

Sende iyi ki varsın ki.. böyle kocaman bir aileyiz burada..

sorma be babymom daha neler göreceğiz bakalım.avukatı savcısı hakimi......

Gülelim geçelimmmkaydirigubbakcemile3

kızlar o gerçekten fark etmiyo ben kızımdayken kafamı kaldıramıyodum herkes erkek demişti kız olduu
bunda pek uyku yok ablamda hiç uyku yoktu 2 oğlu oldu kız hep cin gibi gezerdi o yüzden uykuyu ölçü almayın o bünye ile ilgili bence

ANGELEYES çok şirin bir kızın var, inşallah şimdi bir de oğluşun olur ikisini de tadarsın, erkekti di mi şimdiki?

2 saattir geçmişi okuyorum da ne kaldı herzamanki gibi hiçbirşey...
cinsiyetini öğrenen arkadaşlar tebrik ederim...
hasta olanlarda geçmiş olsun..
ve tabi güzel sonuc alanlar hayırlı olsun.sağlıkla atlatacağız bu dönemleri.
babymom bebeğim değil eşi aşağıda canım.kendi dr me gitmedim daha 10 gun sonra gideceğim.belki yukarı cıkar o zamana kadar düşünüp aklımı sıkıntılarla yormak istemiyorum iyi düşünelim iyi olsun.

çatlak konusunda ne kullanırsak kullanalım çatlayası varsa çatlayacak sanırım o kadar tatlı kaşınıyorkı benim göbiş çatlaklarım olacağı belli.

arkadaşlar benimde iki güne bir tutan baş ağrım var bende ondan muzdaribim .bir tuttumu öyle böyle değil kımıldayamıyorum bile. hamilelikle birlikte ortaya çıktı bend eböyle bir sıkıntı yoktu.

bendede var sakalen ya ama oyle dayınılmıycak dgibi değil 5 gun iyi isem iki gun kotuyum beynim salanıyorsanki hizli hareket edersem yataktan ani kalkarsam falan. agırhareket ederek ilacsız atlatmaya calısıyorum. çok sidddetli değli yani benimkiler ama sersemlik oluyork afamda yani.

Herkese merhaba,
Aranıza yeni katıldım. 14 haftalık hamileyim ve erkek bebek annesi olucam:)

telkırma hosgeldin
nicki nerden buldun :) ne demek telkirma ?

BEHİYE ve ESRAKO,
Sizin de prensesleriniz hayırlı olsun. İnşallah sonradan değişecekse de değişmeyecekse de Allah gönlünüze göre versin, herkesin de inşallah...

Kanaması olan arkadaşım adını bulmak için geriye çok gittim ama inan bulamadım. sana da gelmiş geçmiş olsun canım.

sagol kacakkedi bakalım simdilik kiz annesi adayıyım:)

kızlar bende çatlaklar için henüz birşey kullanmadım... dr.a sordum birkaç krem ismi verdi ama hem bulamadım hemde bulduklarım çok pahalıydı o kadar para vermekte açıkcası işime gelmedi çünkü bünyeyle alakalı birşey istersen 200 liralık krem kullansan da çatlayacağı varsa çatlıyor malesef.... ama en azından vücudu nemli tutmak açısından bende bebe yağı falan kullanmak istiyorum ama piyasada birçok marka var neyi önerirsiniz öyle kötü kokmasın benim kokulara karşı alerjim var o yüzden hangisini almamı önerirsiniz????birde bu badem yağlarını falan hergünmü sürüyorsunuz?? biri bana kullanımınıda anlatabilirmi??

Behiyesen, hayırlı olsun prensesin... Kızlarımız da çoğalıyor yavaş yavaş ne güssel...
Petrikcim, senin de test sonuçların iyi çıkmış..Çok sevindim senin adına. Benim de iyi çıktı... Ben de bugün 3lü test sonucumu öğrendim.. Aslında üçlü dediğim sadece AFP testiydi benimki.. Nöral Tüp defekti olup olmadığının kontrolü... Dr sonucun gayet iyi. Bir problem yok dedi..hihoyyythihoyyyt
Neyse bunu da atlattık hayırlısıyla...
Bu arada dün akşam aftabru’da sonuçlarını öğrenmiyecek miydi? Geldi mi aftabru? Ben göremedim...

saol canım, seninde gözün aydın, çok şükür testler güzel çıktı mutluyuz hihoyyyt
benim doktorum 3'lü test yapmayacağını söyledi ne diyeyim doktor olan o : )

Telkirma hoşgeldin

Kaçakkedi sende iyiki varsın

X