2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

çatlaklar konusunda aydınlattığınız için teşekkürler şekerler.....

evet bende bebeğimi hissediyorum artık çoğumuz hissediyor gerçekten çok güzel bir duygu ama ben sadece akşamları yemekten sonra tv izlerken kanepeye uzandığımda hissediyorum miniğimin pıt pıtlarını ama ne tuhaf ki ben hep sağ tarafımda hissediyorum onu.....onun haricinde gündüz falan hissetmiyorum zaten işteyim koca gün çalışıyorum.... ama şimdilik buda yeter en azından akşamları hissedebiliyorum....

geçmişi okuyup cevap yazayım dedim ama malesef herşeyi unuttum....cinsiyetini öğrenenler gözünüz aydın...hastalar geçmiş olsun...testleri güzel çıkanlar gözünüz aydın...

kaçakkedicim bebeğin hareketlerini hissetmek kişiden kişiye değişiyor.... bizim gibi erken dönemde hissedenlerde var ne bilim 20. haftada hissedenlerde var..... hafta sonu dr.uma söyledim ben hareketlerini hissediyorum dedim oda olabilir geçiş dönemindesin hissedebilirsin dedi ama bende sadece günde bir kez hissediyorum dedim o bebeğin kuvvetiyle alakalı dedi birde belkide dönüşlerini hissediyor olabilirsin dedi.... birkaç haftaya sende hissedirsin merak etme....

mercimekim benimde seyirme ve kalp atışı şeklinde ve tek tarafta hissediyorum.... sakeleynmaster bizden 2 - 3 hafta kadar önce onun öyle hissetmesi gayet normal bizde birkaç haftaya öyle olucaz inşallah...

Kayra'cığım hoşgeldin...
Merakla seni bekliyordum bugün. Yaaa ben kısları kıskandım valla.... Acaba annişkon hala yanındaysa ben de eğer göbiş fotomu eklemeyi becerebilirsem bana da bir tahmain yapabilir mi rica etsem, merak ettim de! YYYYoooooluuuuurrrrrr...:teselli:

evet kızlar ben sizden ilerideyim onun için bukadar net hissediyorum kuzuyu
Kayra kaynana fırtınası bittimi canım.

kızlar unuttum bu arada,yarın üçlüm çıkacaktı ya bugün doktorum aradaı hemen hastaneye gel diye.okuldan izin alıp nefes nefese gittim çok korktum çok...girer girmez bişey söylemeyin ben onu her halikülarda doğuracağım dedim güldü...sonucum çok güzel çıktı kızlar hatta ikilimden bile daha iyi.aslan gibi kuzum inşallah.1/48000 çıktı down sendromu riskim.edwardsa 1/65000.çok mutlu ve çok rahatım arkadaşlar.bebişim bu kez sanırım beni bırakmayacak.
DARISI TÜM SONUÇ BEKLEYENLERİN TEST YAPTIRACAKLARIN BAŞINA....DERYAM SENDE BENİM GİBİ MUTLU ÇIKACAKSIN İNAN.senin bebişi anlattım maşallahla kilosunu doktorumda rahat olsun tosun gibi hiçbir sorun yok hamileliğinin ve oğluşunun keyfini çıkartsın dedi...

hoşgeldin kayra biz iyiyiz sen nasılsın???? cadı kaynanadan sonra....
iyiyim çok şükür.hala burada bitanem ama EVRİM kızıyor sallamıyorum artık onu.o içeride bense mutlu olduğum yerde yanınızdayım...

Kayra'cığım hoşgeldin...
Merakla seni bekliyordum bugün. Yaaa ben kısları kıskandım valla.... Acaba annişkon hala yanındaysa ben de eğer göbiş fotomu eklemeyi becerebilirsem bana da bir tahmain yapabilir mi rica etsem, merak ettim de! YYYYoooooluuuuurrrrrr...:teselli:

ah be gülüm annem gittisenağlama

evet kızlar ben sizden ilerideyim onun için bukadar net hissediyorum kuzuyu
Kayra kaynana fırtınası bittimi canım.

ne gezer hala burada.allahım kendi evimde resmen yabancıyım ya...

kızlar unuttum bu arada,yarın üçlüm çıkacaktı ya bugün doktorum aradaı hemen hastaneye gel diye.okuldan izin alıp nefes nefese gittim çok korktum çok...girer girmez bişey söylemeyin ben onu her halikülarda doğuracağım dedim güldü...sonucum çok güzel çıktı kızlar hatta ikilimden bile daha iyi.aslan gibi kuzum inşallah.1/48000 çıktı down sendromu riskim.edwardsa 1/65000.çok mutlu ve çok rahatım arkadaşlar.bebişim bu kez sanırım beni bırakmayacak.
DARISI TÜM SONUÇ BEKLEYENLERİN TEST YAPTIRACAKLARIN BAŞINA....DERYAM SENDE BENİM GİBİ MUTLU ÇIKACAKSIN İNAN.senin bebişi anlattım maşallahla kilosunu doktorumda rahat olsun tosun gibi hiçbir sorun yok hamileliğinin ve oğluşunun keyfini çıkartsın dedi...

YA CANIM BENİM ÇOK GÜZEL HATTA HARİKASINIZ MAŞALLAH ANNESİ.:lepi::nazar:ÇOK SEVİNDİM CANIM İNANKİ AĞZIM KULAKLARIMDA SEVİNÇTEN .:teytey::teytey:
BU ARADA SANA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM CANIM HERSEFERİNDE BENİDE SORUYOR VE GÜZEL HABERLER GETİRİYORSUNYA.ŞenizAMİN YA RABBİM İNAŞALLAH:Saruboceq::Saruboceq::nazar:

Mercimekim gözün aydın.

Bende arasıra bi şeyler hissediyorum ama bağırsak hareketlerim mi bebişmi bilemiyorum ?:) Güm diye bi tekme savur çocuğum ya :)

X