2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

benimde burnum tıkanıyor ve ağzmdan nefes alıyorum uyurken ve zaman zamanda kanıyor burnum önceleri korktum ama normalmiş bu kanamalar

evet canim o kanamalr normal, kan dolasimin arttigi icin , kilcal damarlardaki genislemelrden kanamalar oluyor burun mukozasinda...

esrakom bepanteni burnum cok kanadıgı sırada kbb dru vermisti hamile oldugumu biliodu , prospektusundede hamilelikte guvenle kullanılabilir dio ondan surdum canım normalde burnuma suruyorum arada yıkarken kan gelebilo hala.
3 noktadan aftabruyada demis dru. o da bahsetmisti. sanırım biz niye endiseliyiz kız istiyoruz ya erkege donmesinden endise edioruz ondan acabalar var :))) psikolojik bizim sorunumuz sanırım. dra hem inanmak istiyoruz hemde ya deilse die kendimizi moda sokmak istemioruz

aynen oyle kız istiyoruz ve kız denmisken once çok sevindim sonra ya değilse diye 40 sn lik cd goruntusunu izleyip izleyip duruyorum bacakarısanda birsey varmıs gibi me geliyor ona bakmaktan gozlerim yoruldu:))))olsa dr demezmi burda birsey var emin edğilim diye benim birsey var sandıgmıı hatta aftabru da demisti erkek olmasın dr mu dedi sana diye. yani oyle basit gorundugu gib olsa dr der dimi.) ne bilim yaa bekliycez bukadar bekledik bir hafta on gun falan daha bekleyip anlayacaz insalah :)

acaba hcg değerine göre ne kadar doğru çıkıyo bi tahmin yürütmek istiyorum...benim 41 çıktı..

benim 60 cıktı beta hcg ve dr ctesi gun u kiz dedi simdilik kiz :)

sağolun arkadaşlar gercekten karar veremedim bende yarın gidiyorum bebeşimin cinsiyetini öğrencem sizleri okurken nasıl heycanlanıyorum yaaaaaa evet bizim herşeyimiz onlar dimi kucamıza bir alsak gecen ay doktorum oğlan bu dedi ama tabi bu hafta belli olcak asıl

dr un oglan dedi peki sana gosterdimi surası bak pipisi vs diye ? erkekler pek kız adonmuyorda kız denenler erkek olabiliyor sonradan.

bu arada benim kendi dr um uçlu dortlu birsey onercekmi bilmiyorum ctesi gticem arada baska dra gittimo dortlu onerdi benim dr yazmassa o dra yazdırcam dortlu için sigorta kagıdını. orda yaptırcam. yani kendi dr um yapmaya gerek yok deseed ben yapan dra gidip yine yaptırcam:)

Bu arada ne AFTABRU DAN ne de HELİN DEN ses cıkmıyor... farkında msınız?? İyilerdir inşallahh..

cidden ya aftabru neyse oglene dogru geldigi oluyorda helinden epeydir ses çıkmadı insallah bir yaramazlık yoktur.

kizlar burnum tiklai acayip, elimde mendille dolasiyorum, grip desm degil, nezle desem degil, alerji desem degil, niye boyle yaa..siz dede burun tikanikligi yasayan varmi???

benim bir arkadasımda 6 ay kadar burun tıkanıklıgı yasamıs doguma kadar ve her gece otrivine sıktım diyor burun spreyi yani. ben gripken bile bazı geceler korka korka sıktım hergun sıktım diyince sok oldum. benim dr umda kullan birkaç gun birsey olmaz demisti içinde kullanılmaz yazıyodu çok nacar kalırsanız sıkın diyebilirim ama insan urkuyor yinede.

Behiyesen, hayırlı olsun prensesin... Kızlarımız da çoğalıyor yavaş yavaş ne güssel...

Petrikcim, senin de test sonuçların iyi çıkmış..Çok sevindim senin adına. Benim de iyi çıktı... Ben de bugün 3lü test sonucumu öğrendim.. Aslında üçlü dediğim sadece AFP testiydi benimki.. Nöral Tüp defekti olup olmadığının kontrolü... Dr sonucun gayet iyi. Bir problem yok dedi..hihoyyythihoyyyt

Neyse bunu da atlattık hayırlısıyla...

Bu arada dün akşam aftabru’da sonuçlarını öğrenmiyecek miydi? Geldi mi aftabru? Ben göremedim...

canım kolay gecmesine cok ama cok sevindim. masallah tosunumuzunda kilosuna herseyine. sonucunda tertemiz cıkcak bundan eminim . mucxxxa.s.:nazar:
evet canım bende öyle kendimi çok sıkmıştım baya sıkıntı yapmıştım .
G

663 GR:1shok::1shok::1shok:? Kuzum sen ne yaptın? Bize de ver sırrını ben de eşim de tombiş bebeklere bayılıyoruz çünkü.. Aman Rabbim nazarlardan saklasın maaşallah bebişimize maaşallah...:nazar::nazar: İnş sonuçlarında güzel çıkacak cnm.. Hepimiz inanıyoruz...

teşekkür ederim gizze a.s..abur cubur yemedim hep soluma yatıyorum birde ceviz pekmez yoğurt sadece yararlı şeyleri yemeye çalıştım.zaten haftamızda ileri gidiyor maaşallah :nazar:
Amin canım inşallah sonucumda temiz çıkacak.

günaydın hepinize...

sakeleynmaster canım çok çok geçmiş olsun sonuçların çok güzel çıkar inşallah.... ooo paşana bak senin kocaman abi olmuş maşallah rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...
günaydın canım.çok sağol inşallah sıra sonuclarımda ALLAH UTANDIRMASIN KUZUMUDA KORUSUN RABBİM.:Saruboceq:

sakaleynmaster kullanıcısından alıntı
Mesajı göster
kızlar ben bugün amniyosentez oldum kolay geçti.şimdi az kalkmışken size haber vereyim dedim.
Kuzumunda herşeyine bakıldı maşallah
teyzeleri oğluşum birhafta daha ileri ve KOCAMAN BİR MAŞALLAHLA 663 GR heyecandan boyunu sormadım.şimdilik bu kadar hepinizi öptüm.

hadı amniyoyu atlatın gecmıs olsun canım.ve bebegının iyyi olmasına cok sevındım :teytey: maşşalah ona baksna yarım kıloyu coktan gecmıs bıle
ÇOK ŞÜKÜR ATLATTIK TEYZESİ.:nazar::nazar:

sakalyn geçmiş olsun tertemiz sonuçlarla gelirsin inşallah bu arada kuzenimin temiz çıkmış bence seninde temiz çıkacak

çok sevindim kuzeninin sonuçlarını temiz çıkmasına darısı benim başıma :Saruboceq::Saruboceq:

benimde burnum tıkanıyor ve ağzmdan nefes alıyorum uyurken ve zaman zamanda kanıyor burnum önceleri korktum ama normalmiş bu kanamalar

canım ben en grupta bu kanamalrı en cok yasayan kisiyim kusarken ozellikle burnum cok kanıodu cok zor zamanlar gecirdim ve dra gitmek zorunda kaldım. dr dediki mukoza kurumus damarlar incelmis bepanten verdi kendi drumda dediki zeytin yagıda sur oda yumusatıo gercektende krem ii geldi.tavsiye ederim kulak cubuguyla biraz yukarı kadar surup orayı nemlendirioruz kanama duruo. simdi o sekilde kanamıyo ama arada burnumu yıkarken goruyorum pıhtı

canım sağol doktorum 3 lü gerek yok dedi 4 lü de ayrıntılı bakılıyomuş bakıcam ya yaptırcam olmassa sağolun genede

gizze seninde sonucun temiz çıkmış hadi gözün aydın .
Helin gerçekten çokdandır yok gibi
Aftabruda iyidir inşallah
Burun tıkanıklığı bendede var .gebelik hormonundan oluyor sanırım.

evet aftabru hergün uğrardı siteye genelde sabahları erkenden gelmiş burda oluyordu bende merak ettim şimdi..... belki akşama doğru uğrar....

arkadaşlar gebeğin çatlamaması yada çatlakların aza inmesi için en çok tavsiye edilen nedir ben kremlerin çoçuğa etkisi olduğunu okumuştum gazetete ama bilmiyorum başlamama gerek artık kullanmayatavsiyeleri bekliyorum

Behiyesen, hayırlı olsun prensesin... Kızlarımız da çoğalıyor yavaş yavaş ne güssel...

Petrikcim, senin de test sonuçların iyi çıkmış..Çok sevindim senin adına. Benim de iyi çıktı... Ben de bugün 3lü test sonucumu öğrendim.. Aslında üçlü dediğim sadece AFP testiydi benimki.. Nöral Tüp defekti olup olmadığının kontrolü... Dr sonucun gayet iyi. Bir problem yok dedi..hihoyyythihoyyyt

Neyse bunu da atlattık hayırlısıyla...

Bu arada dün akşam aftabru’da sonuçlarını öğrenmiyecek miydi? Geldi mi aftabru? Ben göremedim...

GİZZECİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM.İNŞALLAH SONRA ERKEĞE DÖNMEZ BENİMKİ.BAKSANA ARKADAŞLAR ERKEKLERİNKİ PEK DEĞİŞMİYOR AMA KIZ DENİLENLER DAHA SONRA ERKEK OLABİLİYOR DENİLİYOR.2 HAFTA SONRA AYRINTILI USG DE KESİNLEŞR HERHALDE.KIZ YADA ERKEK NE FARKEDERKİ. İKİSİDE BENİM OLCAK ZATEN.:dance:

bhuk bende hep oglan goruyodum ama kız cıktı , hislerin dogru cıkar ama ben basından beri kız hissediodum

evris farkındayım yoklar aftabru yogundur belki ama heline ne oldu acep

defnedamla ıhlamur limon bal devam canım bende dun cok usudum ayaklarım aksam ısınmadı resmen hemen basıma agrı girdi burnum akmaya basladı ıhlamur kaynattım yatmadan limonlu ballı sıcak sıcak nası guzel geldi bugun iim. gecede rahat uyudum ama 2kere kalktım sanırım ıhlamur idrar sokturuyo ictigimden fazlasının cıktıgına eminim

teşekkürler babymom bende çizmeden ayakkabıya geçtim havalar çok sıcak ya şaşırdım kendimi şimdi çizme içinede 2 çorap efendi gibi oturuyorum

Hepimizin dileği başta sağlıklı olması, elinin ayağının düzgün olması ama tabii insan cinsiyetini merak etmeden de duramıyor.. Neyseki senin 1 gün var önünde.. Genelde anneler hissediyor bebişlerinin cinsiyetini ve tahminleri çoğunlukla da doğru çıkıyor.. Birde ben hissedebilsem bişeyler.. birgün kızmış gibi geliyor diğer gün ise erkek :bbo:
PETRİKCİM, rica ederim şekerim a.s.
DEFNEDAMLA çoook geçmiş olsun canııım, geçen hafta ben de çok kötüydüm.. Ihlamur, meyve ve çorba iç bol bol.. Acil şifalar canııım :teselli:

iremcim bende hissetmiştim erkek olacağını ama yinede merak ediyordum tabiki benim çin takvimide tuttu geçmiş olsun dileklerin için teşekkürler

norracım aftabruda benim gibi yazamasada açık tutuyodu ama demekki helinde oda çok yoğunlar

doktor bana lierac önerdi bende aldım kullanıyorum.birde buğday fındık ve kakao yağından karışım yaptım onuda banyodan banyoya kullanıyorum.

arkadaşlar benimde iki güne bir tutan baş ağrım var bende ondan muzdaribim .bir tuttumu öyle böyle değil kımıldayamıyorum bile. hamilelikle birlikte ortaya çıktı bend eböyle bir sıkıntı yoktu.

Herkese merhaba,
Aranıza yeni katıldım. 14 haftalık hamileyim ve erkek bebek annesi olucam:)

telkirma hosgeldin

sakaleyn erkek bebekler cok uyku ve basagrısı yaparmıs diye duymustum. topikte basagrısı ceken arkadaslar oldu ama minoset icerek gecirmeye calıstılar sanırım. dayanamayacak kadar olursan icersin canım sende

telkirma hosgeldin

sakaleyn erkek bebekler cok uyku ve basagrısı yaparmıs diye duymustum. topikte basagrısı ceken arkadaslar oldu ama minoset icerek gecirmeye calıstılar sanırım. dayanamayacak kadar olursan icersin canım sende

erkek bebek uyku yapiyora o zaman erkek kesin bizimki, ben deli gibi uyuyorum hala..hic azalma olmadi uykuda, 24 saat yataktan cikmasam olur o derece...
bas agrisi cok sik degil ara ara oluyor;, paracetamol aliyorum geciyor...

telkirma hosgeldin

evet bende öyle duyudm zaten acayip bişey .ben pek ilaç içme taraftarı değilim.kötü bir tecrübem var .4 haftalık bebişimi parol yüzünden kaybetmiştim.senağlamabunda ağrıdan sürünüyorum ama yinede içmiyorum .

X