2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

arkadaşlar ben yarın öğrenicem cinsiyetini rüyamda oğlan görmiştüm bakalım çokta oğlan hissediyorum eli aya dügün olsun yter tabiki banada bakalım ne çıkıcak
Hepimizin dileği başta sağlıklı olması, elinin ayağının düzgün olması ama tabii insan cinsiyetini merak etmeden de duramıyor.. Neyseki senin 1 gün var önünde.. Genelde anneler hissediyor bebişlerinin cinsiyetini ve tahminleri çoğunlukla da doğru çıkıyor.. Birde ben hissedebilsem bişeyler.. birgün kızmış gibi geliyor diğer gün ise erkek :bbo:
PETRİKCİM, rica ederim şekerim a.s.
DEFNEDAMLA çoook geçmiş olsun canııım, geçen hafta ben de çok kötüydüm.. Ihlamur, meyve ve çorba iç bol bol.. Acil şifalar canııım :teselli:

canim biyerde okumustum, belirli haftadan sonra anneler hormonlarin etkisiyle kabus seklinde ruyalar gorebilirlermis, bazen cok etkisinde kalip bazende sabah hatirlamazlarmis, gayet normal diyordu bazi periyotlarda...

ya baby bisey sorcam, dikkat ediyorum bizim yemek aliskanliklarimiz cogu semptimlarimiz ayni, benim diger randevuda kiz cikmasin sakin:))) olsun o da guzel...

QUOTE]

norram seninki kıza donmezde benimki erkek cıkabilirkaydirigubbakcemile3 ondan suphem var hala emin olamıyorum oda dedigim gibi psikolojik kız istedigim icin herhalde ama netlessinde ona gore yavruma modlanayım. evet cok benzio herseyimiz. bugun saatbası tik oldu bende sanki 1er saat arayla hep bisiler yemem gerekiomus gibi hissettim cantamda ne varsa tukettim ogleden sonraya suyla idare etcez artık :)))))))))

kizlar burnum tiklai acayip, elimde mendille dolasiyorum, grip desm degil, nezle desem degil, alerji desem degil, niye boyle yaa..siz dede burun tikanikligi yasayan varmi???

Arkadaşalr bide 3lü teste aça yada tok gitmek bişi değiştirmiyo. Bende dün yaptırdım daha. Birde 2li teste çıkan free beta 25 falan çıkmıştı ama dr bana kız dedi. Bilemiyorum istatistikler pek güvenilir değil diyodu. Benim de içimde hep erkek olacak hiissi vardı, bütün gebelik belirtilerim erkekti. Herkes erkek diyodo ama dr kız dedi.

kizlar burnum tiklai acayip, elimde mendille dolasiyorum, grip desm degil, nezle desem degil, alerji desem degil, niye boyle yaa..siz dede burun tikanikligi yasayan varmi???

bende oluyo arada ondan bepanten suruyorumki yumusasın yollar acılsın die , ama drum zeytinyagınında cok ii geldigini yazmıstı bide onu dene istersen. nefes alma seklim bile degisti eskiden sessiz sessiz nefes alırken simdi resmen duyuyorum nefes alıp verme seklimi

Aynısı bende de mevcuttur.. artık alıstımm yaa.

bende oluyo arada ondan bepanten suruyorumki yumusasın yollar acılsın die , ama drum zeytinyagınında cok ii geldigini yazmıstı bide onu dene istersen. nefes alma seklim bile degisti eskiden sessiz sessiz nefes alırken simdi resmen duyuyorum nefes alıp verme seklimi

Baybmm burnumdan aldıgım nefes yetersız gelmeye basladı,ağzımdan alıyorum nefesi cogu kez.. o kadar dıyeyım sana, aynen bende duyuyorum nefesımı..

ay bide gucume giden ne biliyomusnz, ben kuzu gibi sessiz uyurdumn nefes aldigim bile duyulmazdi, esim bana gecen gun ilk defa seni horladigini duydum dedi:KK43:(((

bide yemekten yarım saat sonra agzımı acı kaplıo sinir oluyorum garip bi tat metal tadı dedikleri bu olsa gerek

dedim nefes alamiyorum burnum tikli, aldigim hava yetmiyor, bide bende astim zemini oldugu icin allerjik, ventolin kullaniyorum, yoksa nefes alamiyorum geceleri...

ay bide gucume giden ne biliyomusnz, ben kuzu gibi sessiz uyurdumn nefes aldigim bile duyulmazdi, esim bana gecen gun ilk defa seni horladigini duydum dedi:KK43:(((

norra aynen ya bende oyle sessiz uyurdumki esim sasırırdı oda bana aynısını dedi horlama demedi ama nefes alısın bile degisti uyurken dedi :KK43:(

merhaba arkadaşlar nasılsınız valla hızınıza yetişemiyorum işten girmeye fırsat bulamıyorum artık geçmişi okuyamıyorum :KK43: neyse allah'a emanet olun :Saruboceq:

bide yemekten yarım saat sonra agzımı acı kaplıo sinir oluyorum garip bi tat metal tadı dedikleri bu olsa gerek

o bende de var, hatta genizimde ve asagisinda, onceden yanma gibiydi, gaviscon geciriyordu, ama bu yeni baslayan bi tuhaf, acaba saclari ciktigi icin mi?? buz yutasim geliyor gecsin diye..

sanırım az çok burun sorunu hepimizde var.... benim alerjim olduğu için daha öncede bu sorunu yaşıyordum herkes grip sanıyordu beni habire sen yinemi gripsin dediklerinde dövesim geliyordu insanları hoş halada devam ediyor.... burnum tıkanıyor, akıyor, hapşuruk aynı gribe benziyor ama malesef alerjiden.... bazen geceleri bende çok tıkanıyorum nefes alamadığımı hissediyorum... dr. bir burun spresi verdi ama prespektüsünde hamilelerin kullanmaması gerektiği yazıyor o yüzden onuda kullanamıyorum.....

sanırım az çok burun sorunu hepimizde var.... benim alerjim olduğu için daha öncede bu sorunu yaşıyordum herkes grip sanıyordu beni habire sen yinemi gripsin dediklerinde dövesim geliyordu insanları hoş halada devam ediyor.... burnum tıkanıyor, akıyor, hapşuruk aynı gribe benziyor ama malesef alerjiden.... bazen geceleri bende çok tıkanıyorum nefes alamadığımı hissediyorum... dr. bir burun spresi verdi ama prespektüsünde hamilelerin kullanmaması gerektiği yazıyor o yüzden onuda kullanamıyorum.....

canim bende de yogun bir allerji var, polendir, tozdur, hatta kendi kedime bile:)) normalde allerji ilaclarini aliyordum ama hamilelikte biraktim, sorma herkes bana hep gripmisin yada nezlemisin derdi bende hayir allerji demekten yorulurdum..ama nefes darligi icin ventolini kullanabilirsin, doktorum devam nedebilecegimi soyledi, hatta isin guzel tarafi builac ayni zamanda dusugu engelliyormus:)))doktoruna bi danis istersen ventolin spreyi..

benimde burnum tıkanıyor ve ağzmdan nefes alıyorum uyurken ve zaman zamanda kanıyor burnum önceleri korktum ama normalmiş bu kanamalar

X