2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

baby o nasıl rüya öyle hayır olsun bende öyle abuksabuk rüyalar görüyorumki korku ile uyanıyorum herkes görüyomu acaba?hamile kaldığımdan beri çok fazla rüya görmeye başladım öncesinde bu kadar rüya görmezdim.ama hamile kaldığım ilk ay kucak dolusu mavi patik görmüştüm ve o günden beri erkek oluanı hissettim herkes kız dedi karnın kıza benziyor vs dedi ama benim oğluşum olucak.Birde karnındaki o sivilceler sürdüğün birşeyden olabilirmi krem kullanıyormusun?ben badem yağı sürmüştüm o yapmıştı bıraktım farklı bir krem kullanıyorum çok iyi geldi.

petrik testlerinin temiz çıkması çok güzel bende ikilimi yaptırmıştım temiz çıktı ama doktorum üçlümüde istedi senden istememiş acaba bende bi sorunmu var korktum açıkçası :çok üzgünüm: yarın üçlü teste gidicem umarım birşey çıkmaz birde bi arkadaş iklisi temiz çıkan üçlüsünde sorun çıkıyo yazmıştı hangi arkadaş hatırlamıyorum bu yüzden çok tedirginim.

behiyee seninde prensesin hayırlı olsun sağlıkla gelmesini dilerim bebişinin..

acaba hcg değerine göre ne kadar doğru çıkıyo bi tahmin yürütmek istiyorum...benim 41 çıktı..

birde arkadaşlar üçlüsünü yaptıran varsa doktora giderken açmı tokmu gitmek gerekiyor kahvaltı edebilirmiyim?ikilide açkarnına gitmiştim,bilgi verirseniz sevinirim doktorumu aradım ulaşamadım doğumdaymış..

gypsyesra ben bebeyagı kullanıyoru bedtime oil olandan karnımın hicbiyerinde bisey olmadı bitek sag kemer yanı oldu orası zaten kasınıodu kacgundur esime dedim acaba biseymi cıkcak yok bsey olmaz dedi ama cıktı puturler. ondada var kollarında sanırım stresten olduk

TUANA benim 42 ama dr kız dedi canım. hcg pek tutmuyo aftabrununda 20li bisey onunda kız

sağolun arkadaşlar gercekten karar veremedim bende yarın gidiyorum bebeşimin cinsiyetini öğrencem sizleri okurken nasıl heycanlanıyorum yaaaaaa evet bizim herşeyimiz onlar dimi kucamıza bir alsak gecen ay doktorum oğlan bu dedi ama tabi bu hafta belli olcak asıl

kızlar ben cinsiyeti ogrenene kadar hergun bebek goruyodum ruyamda ama sonra durdu taaki ctesi gunu gordugum kabusa kadar. ogun bi arkadasla tup bebek ve bebek olusumundan konusmustuk etkilenmis olmalıyım . bebegimi alıolardı benden cunku hamileyken hamile kalmısım onu kuvozde buyutup oterkini rahme yerlestireceklermis. resmen embryo gordum minnacık kalbi atıo ama onuda almıslardı birini sagdan birini soldan almıslar tupler yumurta embryo hepsini canlı canlı gordum cok moralim bozuldu. anca duzeldimde anltabiliyorum. ins sagsalim bebislerimizi kucagımıza alırız.

canim biyerde okumustum, belirli haftadan sonra anneler hormonlarin etkisiyle kabus seklinde ruyalar gorebilirlermis, bazen cok etkisinde kalip bazende sabah hatirlamazlarmis, gayet normal diyordu bazi periyotlarda...

Herkese günaydıın arkadaşlar. Dün dr a gittim ve nihayet cinsiyetini öğrendim. Benim cimcime cadı ve tatlı bi kızıııııımmmmm olacakmışşş...

masallah masallah kuzuna...gozun aydin...

behiyecim banada %90 demisti ama istersen haftaya gel netlestirelim dedi. ben zaten kendi druma gidicem nasipse martin ilk haftası ozamana netlesir. halada kızım diyemiyorum. 14+6 da gittim sanırım ben tam hatırlamıyorum pipi gorunmedi sadece kordon vardı. 3 nokta gordu o kız demekmis. erkek olsaymıs o 3 noktadan biri uzun olurmus bilmiorum bekliorum randevumu :)

ya baby bisey sorcam, dikkat ediyorum bizim yemek aliskanliklarimiz cogu semptimlarimiz ayni, benim diger randevuda kiz cikmasin sakin:))) olsun o da guzel...

acaba hcg değerine göre ne kadar doğru çıkıyo bi tahmin yürütmek istiyorum...benim 41 çıktı..

benim 53.7 falandi, erkek cikti..simdilik:))..

sağol canım yok sadece çok duydum gerek yok diyen doktorum yapalım dedi ama en önemli 2 tabi fikrinizde yönlendiriyo beni sağolun sonuçta hepimiz aynı şey bebeğimiz için burdayız benim doktorum 3 gerek yok dedi 4 daha gelişmiş ve net sonuç çıkarıyomuş sizlede paylaşmak istedim

tatlı evriş :dance: sparta annesimiyim ben şimdi :) ÇAĞAN'IM mı geliyor öpeyimmi ben seni :1hug:

Vallahı hayatım, aslında bu zımbırtı tutmuyor diye dusunuyorus biliosun ama dr un buyuk ıhtımalle erkek dıyorsa oyledır canım benım.. Allah gonlune göre versın inşallah. Sen yine de beni öp ama :))

Son düzenleme:
canım aç tok fark etmiyo ben yaptırdım birde bilgin olsun 4 lütarama çıkmış3 lünün daha gelişmişi doktorum dedi bana 3 lü yapmıcaz 4 lü yterli

selam kızlarrr,

iki gündür çok ama çok yoğunum merakımdanda duramıyorum arada bir girip bakıp çıkıyorum haberler

güzel görünüyor evrişcimmm gözün aydın oğlun geliyormuş behiyecim seninde kızın hayırlı uğurlu olsun

ve tabi sakaleynin tombik oğluşuyla beraber hepinizi allah nazarlardan korusun arkadaşlar

benim grip devam ediyor ıhlamur meyve ile idare ediyorum bu arada kaçamak doktor bulmuştum ya

ankarada kendime, kan tetkiki yaptırdıktan sonra vitamin ve kan hapına ihtiyacın yok dedi bende

bıraktım ve inanılmaz rahatladım beden olarak şişkinlik kabızlık hepsi bitti ama tabi siyah üzüm kayısı

ceviz fındık durumlarına hız verdim arkadaşlara duyurulur:))))))))))))))))

Bu arada ne AFTABRU DAN ne de HELİN DEN ses cıkmıyor... farkında msınız?? İyilerdir inşallahh..

petrik testlerinin temiz çıkması çok güzel bende ikilimi yaptırmıştım temiz çıktı ama doktorum üçlümüde istedi senden istememiş acaba bende bi sorunmu var korktum açıkçası yarın üçlü teste gidicem umarım birşey çıkmaz birde bi arkadaş iklisi temiz çıkan üçlüsünde sorun çıkıyo yazmıştı hangi arkadaş hatırlamıyorum bu yüzden çok tedirginim.
birde arkadaşlar üçlüsünü yaptıran varsa doktora giderken açmı tokmu gitmek gerekiyor kahvaltı edebilirmiyim?ikilide açkarnına gitmiştim,bilgi verirseniz sevinirim doktorumu aradım ulaşamadım doğumdaymış..

esra saol canım, herkesin doktoru farklı, bende foruma ilk geldiğimde kendimi arkadaşlarla kıyaslayıp üzülüyordum, hatta doktorumu ile değiştirmeyi düşünüyordum, ama hepimizin hamileliğide farklı, doktorların düşünceside farklı ,doktor 2line güzel dediyse güzeldir, stres yapma inşallah güzel haberlerle gelirsin

benim doktorum 2liye gelirken tok gel dedi canım en iyisi doktoruna sor kendini üzme herşey güzel olacak

İREMcim saol şekerim

arkadaşlar ben yarın öğrenicem cinsiyetini rüyamda oğlan görmiştüm bakalım çokta oğlan hissediyorum eli aya dügün olsun yter tabiki banada bakalım ne çıkıcak

bhuk bende hep oglan goruyodum ama kız cıktı , hislerin dogru cıkar ama ben basından beri kız hissediodum

evris farkındayım yoklar aftabru yogundur belki ama heline ne oldu acep

defnedamla ıhlamur limon bal devam canım bende dun cok usudum ayaklarım aksam ısınmadı resmen hemen basıma agrı girdi burnum akmaya basladı ıhlamur kaynattım yatmadan limonlu ballı sıcak sıcak nası guzel geldi bugun iim. gecede rahat uyudum ama 2kere kalktım sanırım ıhlamur idrar sokturuyo ictigimden fazlasının cıktıgına eminim

Gypsyesra, evriş, norra, defnedamla çoookkk teşekkür ederim hepinize arkadaşalar. Allah bu duyguyu herkese yaşatsın.

X