2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

tüm küsüşükler diğer topikte arkadaşlar..bu mızmızlık çok kötü bir şey..sadece soru soracağım herkes anında cevap vermeli gibi düşünceleri pek sağlıklı bulmuyorum..ama seçim sonuç ilişkisi.
sevgili urla bu topikte çok küsen,çok trip atan olduğundan bu tüp tepkiler aldın sanırım.iyi niyetine inanıyorum nedense.

ya ilk zamanlar bizim topiktedede vardı ama insan zamanla kaynaşıyor...........
ben trip atmadımyanlış anlaşıldı sanırım
Arkadaşıım bak sen diyorsun ilk mesajında kimse de cevap vermemiş diye.. Sonra zaten cevap yazılmış diye başka bir ileti gönderiyorsun bugün.. Arkadaşım bişey sorucam, ne yapmaya çalışıyorsun????ilk mesajım dündü 2.mesajım bugun...................................

Eveet hepimiz hamileyiz ama sinirler gergin değil inan.. Güzel paylaşımlar içindeyiz kendi aramızda.. Kaldı ki Babaymom'un sinirleri gergin olsa mesajına;
"merhaba urla gozun aydın azkaldı melegine kavusmana ama arkadasının sorusunu gormedik zaten gorseydik bri cevap veirirdik" gibi gayet arkadaşça bi cümleyle başlamazdı inan..
allahım daha güzel paylaşımlar versın herzaman mesajımdada belırttım güzel paylaşımlar diye.........

hayır hamilleikten dolyı gergın oluyor insan evladıyızz......
başlangıç güzelde sonu kötü...

neyse.... HEPİNİZE HAYIRLI DOGUMLAR DİLİYORUM.........
ALLAHIM HERKESİ SAG SALİM KURTARSIN....

behiyecim banada %90 demisti ama istersen haftaya gel netlestirelim dedi. ben zaten kendi druma gidicem nasipse martin ilk haftası ozamana netlesir. halada kızım diyemiyorum. 14+6 da gittim sanırım ben tam hatırlamıyorum pipi gorunmedi sadece kordon vardı. 3 nokta gordu o kız demekmis. erkek olsaymıs o 3 noktadan biri uzun olurmus bilmiorum bekliorum randevumu :)

ANIM SENİN O KARNINDAKİ PÜTÜR ŞEYLERDEN BENDE DE VARDI AM ŞU ANDA GEÇTİ. DR A SORDUĞUMDA STRESTEN OLABİLİR.ÇÜNKÜ ALERJİ OLSAN DAHA KIRMIZI KAŞINTILI VE SULU SULU OLUR DEMİŞTİ. HİÇ BİR İLAÇ KULLANMADAN DA GEÇTİ.
CANIM BENDE ZATEN 6 MARTTA TEKRAR GİDİCEM. BENDE PİPİ FALAN HATIRLAMIYORUM.AMA DR ÖLE DEDİ. YANILMA PAYI DA BIRAKTI. TABİİ DEĞİŞEN ÇOOK BEBKTE OLUYO. BAKALIM DEDİĞİN GİBİ MARTIN İLK HAFTASI KESİN DERİZ ARTIK.NASİP. ALLAH HAYIRLISINI VERSİN.:sm_cool:

geldim canım geldim günaydın herkese
kantesti sonuçlarını aldım doktor sonuçların iyi dedi, 3lü yapmayacağını söyledi gerek yok dedi, cinsiyetine bakmasını istedim, daha bellii olmaz ama bakayım dedi, kimseye yayma erkeğe benziyor ama kesin değil net görünmüyor dedi, 18 Martta randevu verdi,
Çok şükür test sonuçları iyi cinsiyet önemli değil belki bende sparta annesi olucam :dance: sonuçta kızımda olsan çok mutlu olacağım oğlumda olsa çok mutlu olacağım hiç fark etmez Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin :Saruboceq:

Gözün aydın. Kız yada erkek olması farketmez diyorum bende ama yinede insan meraklanıyo. Mesela severken kızım yada oğluşum diyesim geliyo , çocuk ikilemde kalıcak diye insan bi şey diyemiyo. Ay sefsin onları anneleri. Gel 18 Mart gel demii :)

petrik gozun aydın canım cok sukur atlattın
sonucta icerdeki bebek canımız kanımız neyse ne yeterki saglıklı olsun dimi tek derdimiz o. erkege benzio dediyse erkektir cunku oglanlar yanıltmıyor canım

behiyeesen tebrik ederim seni canım kızlarımız artsın ne güsel

sakalyn geçmiş olsun tertemiz sonuçlarla gelirsin inşallah bu arada kuzenimin temiz çıkmış bence seninde temiz çıkacak

gebelik hormonlarından oluyo heralde bu trip atmalar... ben önceki takıldığım topiklerde hiç görmedim bide birisi cevap verdiğinde başkasınıda aynı şeyleri söylemesi gerekmiyoki bana niye sadece bi kişi cevap verdi diyolar

CANIM ÇOK TATLISIN ÇOK SAOLŞeniz

ya ilk zamanlar bizim topiktedede vardı ama insan zamanla kaynaşıyor........... Ben trip atmadımyanlış anlaşıldı sanırım allahım daha güzel paylaşımlar versın herzaman mesajımdada belırttım güzel paylaşımlar diye.........
Hayır hamilleikten dolyı gergın oluyor insan evladıyızz...... Başlangıç güzelde sonu kötü...
Neyse.... Hepinize hayırlı dogumlar diliyorum......... Allahım herkesi sag salim kurtarsın....
teşekkür ederiiiz urla..

kızlar sabahtan beri sorcam unutuyorum karnımın sag yanında kasıntıyla beraber putur putur bisiler cıktı sivilce gibi ufak sadece o tarafta ama. alerjik olabilirmi sebebini bilemedim bepanten surdum

baby sen dr una sormadan krem vs surdunmu daha evel sormusmuydun ? ben en ufak bir kremi bile kullanmadan evel dr a soruyorum çunku krem içeriklerindede zararlı maddeler olabilir. kas gevsetici sormustum hayır dedi mesela dr um omzum agrıyordu. bepanten muhtemelen masumdur ama yinede sormadan kullanma bence. sivilcelerne olabilir hiç bir fikrim yok :KK43:

bizim bu topik nedense trip yemekle unlendi. gelen trip atıo giden trip atıo herkes soruma yanıt alamıyorum dio kaybolu 1kere girip gozkırpıp kacıo. baska bi topik daha var agustos anneleri acaba orda isler ne alemde onlar mutlumu .bence o topigin adıda degismeli . sinir harbi baska bisey deil yemin ediyorum . avukatlarımızda cıktı artık meydana

evrisss kurtar benidelikafadulden

ya bosverin bırakın yazmayın ben de yazdım birseyler sonra pisman oldum kaale almamak en iyisi sonra yanıt hakkı doguyor kendimi bir anda sacma bir tartısma içinde bulmak istemiyorum. no comment en iyisi . ha simdi okuyorsa arkadaslar diyceklerki ne bu asabiyet. aslında boyle değildik bu hale getirildik. arkadasım okuyorsan bak acıklıyorum surekli topige girip on dk içinde sordgu soruya yanıt alamayapı posta koyup giden arkadaslar var. sinirimiz bozuyorlar. bizemi denk geldi her topikte olurmu boyle seyler bilmiyorum ama çok ust uste geldi sıkılıdk bizde boyle agresif yanıtlar veriyoruz ilk baslarda boyle değildik :)

behiyecim banada %90 demisti ama istersen haftaya gel netlestirelim dedi. ben zaten kendi druma gidicem nasipse martin ilk haftası ozamana netlesir. halada kızım diyemiyorum. 14+6 da gittim sanırım ben tam hatırlamıyorum pipi gorunmedi sadece kordon vardı. 3 nokta gordu o kız demekmis. erkek olsaymıs o 3 noktadan biri uzun olurmus bilmiorum bekliorum randevumu :)

bende 14+6 da gitmistim baby uç noktadan bahsetmedi ama bak burası klitoris dedi pipi yok dedi. siyah beyaz goruntude soyledi bunları . bu ctesi de asıl kendi dr uma gideceğim sonra uç gun sonra carsamba bu kacamak gittigim dr a kontrole gidecğim yine 4 boyutluda bakar umarım. bu ara dr larda gececek omrum insalah tum bu git gel ler sonucunda kesin olarak kızım olcak diyebilcem mi bilmiyorum:)

kızlar annecikten gelene tıklamayın moderatore sikayet ettim kapsam dısına alırlar dadandı yine bize. ne oluyo topige :))) gelen vuruyo giden vuruyo :)))

behiyecim stresten olabilir biraz stresli gunler geciriyoruz bu hafta netlescek kızlar trye donup donmeyecegimiz patronumuz burda esim buranın genel muduru adam bi g.mudur daha almıs gelmis ve burda uzun sureli kalcakmıs bakalım ne olcak esimde de tripler 1500 patrona karsı. heryerde tribal hareketlere maruz kalıorum uggggg :)))))

petrik gözün aydın canım
ya aslında tabii önemli değil cinsiyet ama işte bebişe bi şeyler almak için kızım veya oğlum diye sevmek için merak ediliyo genelde

sakaleynmaster, geçmiş olsun canım.41 kere maşallah bebiğine tombik yerim ben onu : ) sonuçlarından iyi gelecek inşallah

angeleyes_3 geçmiş olsun dinlen bol bol iyi bak bebişine

Behiyesen gözün aydın hayırlı olsun prensesin

3K1M, tazefasulye; mercimekcim saolun kızlar güzel haberlerle geldim cinsiyeti sonra öğrensemde olur

kızlar boşverin hepimiz hamileyiz hepimiz aniden geriliriz, ama birbirimize velilik yapmaya gerek yok urla, arkadaşın gelip tekrar yazsın çocuk değiliz dimi ?

dide yok sulu deil kupkuru alerjik sanırım kucuk sivilce gibi sadecede tek tarafta simdiye kadar bisey dokununca ya kollatım yada kulaklarımın arkası kasınırdı. karnımda olunca biraz endiselendim. burdaki migrostan poca aldım dun sanırım onun icindeki madde yaptı , bikerede kandil simidi almıstım o yuzumde puturcukler cıkarmıstı ama bilemedim iste. bebis sevmedi onları demek

olabilir baby..herkesin bünyesi farklı..ben de yerim migrostan hiç bir şey olmaz..bence geçer kendiliğinden.

esrakom bepanteni burnum cok kanadıgı sırada kbb dru vermisti hamile oldugumu biliodu , prospektusundede hamilelikte guvenle kullanılabilir dio ondan surdum canım normalde burnuma suruyorum arada yıkarken kan gelebilo hala.
3 noktadan aftabruyada demis dru. o da bahsetmisti. sanırım biz niye endiseliyiz kız istiyoruz ya erkege donmesinden endise edioruz ondan acabalar var :))) psikolojik bizim sorunumuz sanırım. dra hem inanmak istiyoruz hemde ya deilse die kendimizi moda sokmak istemioruz

didem burası baku burda hersey olabilir icine kimbilir ne koydular 2 kere aldım 2sindede puturler oldu bende. tabi streste olabilir onunda etkisi vardır gerci ben cok relaxım ama esimden dolayı yansıo

kızlar annecikten gelene tıklamayın moderatore sikayet ettim kapsam dısına alırlar dadandı yine bize. ne oluyo topige :))) gelen vuruyo giden vuruyo :)))

behiyecim stresten olabilir biraz stresli gunler geciriyoruz bu hafta netlescek kızlar trye donup donmeyecegimiz patronumuz burda esim buranın genel muduru adam bi g.mudur daha almıs gelmis ve burda uzun sureli kalcakmıs bakalım ne olcak esimde de tripler 1500 patrona karsı. heryerde tribal hareketlere maruz kalıorum uggggg :)))))

CANIM İNŞALLAH EN KISA ZAMAN DA ATLATIRSIN BU GÜNLERİ BENİMDE KARNIMDAKİ O ŞEYLER ÇIKTIĞINDA BEN DE SENİN GİBİ O DÖNEMLERDEN GEÇİYODUM. SEN RAHAT OLMAYA ÇALIŞ SONONDA HAYIRLISI NEYSE SİZİN İÇİN O OLACAK.:teselli:

sakaleynmaster, geçmiş olsun canım.41 kere maşallah bebiğine tombik yerim ben onu : ) sonuçlarından iyi gelecek inşallah

angeleyes_3 geçmiş olsun dinlen bol bol iyi bak bebişine

Behiyesen gözün aydın hayırlı olsun prensesin

3K1M, tazefasulye; mercimekcim saolun kızlar güzel haberlerle geldim cinsiyeti sonra öğrensemde olur

kızlar boşverin hepimiz hamileyiz hepimiz aniden geriliriz, ama birbirimize velilik yapmaya gerek yok urla, arkadaşın gelip tekrar yazsın çocuk değiliz dimi ?

İLGİN İÇİN ÇOOOKK TEŞEKKÜRLER CANIMMMMsırnaşık şey

Gözün aydın. Kız yada erkek olması farketmez diyorum bende ama yinede insan meraklanıyo. Mesela severken kızım yada oğluşum diyesim geliyo , çocuk ikilemde kalıcak diye insan bi şey diyemiyo. Ay sefsin onları anneleri. Gel 18 Mart gel demii :)

saol eylemcim, napalım 1 ay daha bebi, bebiş, tatlım, deyip seveceğim, bakma sözlerime bende çok merak ediyorum çoook : )

petrik gozun aydın canım cok sukur atlattın sonucta icerdeki bebek canımız kanımız neyse ne yeterki saglıklı olsun dimi tek derdimiz o. erkege benzio dediyse erkektir cunku oglanlar yanıltmıyor canım

saol baby çok şükür önemli olan sağlıklı olması cinsiyetinide bilsem fena olmazdı hani, benimde içimden öyle geçiyor başından beri ÇAĞAN'ım olacak diyorum bakalım hayırlısı

petrik gözün aydın canım ya aslında tabii önemli değil cinsiyet ama işte bebişe bi şeyler almak için kızım veya oğlum diye sevmek için merak ediliyo genelde

saol seernii cinsiyetini öğrenicemde bebeğime ciciler alıcam diye çok hevesleniyordum, 3 hafta kadar sabredmem lazım, eşim cinsiyetini öğrenmeden kıyafet almaya karşı, yinede alırım ben bebişime ciciler

Herkese günaydıın arkadaşlar. Dün dr a gittim ve nihayet cinsiyetini öğrendim. Benim cimcime cadı ve tatlı bi kızıııııımmmmm olacakmışşş...

Gözün aydın Behiye,prensesin hayırlı ugurlu olsun :))

behiye gozun aydınnn. dr kız derken yuzde oranı falan verdimi 16+2 de ogrenmlis olmalısın yani dun . net gordunuzmu yani pipi olmadıgını ?

Esra kim senin kafanı böyle karıstırdı yavrum ya, dr un kız bebek dedıyse kız dır,sonradan pipi cıkmayacagına göre kukuda.. bence keyfini cıkarmaya bak kızının..

ESRAKO CANIM SAĞOL.işin ehli yaptı amniyoyu fazla rahatsızlık hissetmedim.şimdi anlatmayayım daha üçlü sonucu bekleyen ler var yapılacak olanlar var.inşallah kimse mecbur kalmazda ama korkulacak bişey değil önemli olan işin ehlinin yapması.sonucumuzda hayırlısıyla temiz çıksında artık hamileliğimin keyfine bakayım.
EVRİŞİM GÖZÜN AYDIN SAĞLIKLA AL KUCAĞINA YAVRUNU İNŞALLAH.
Behiye seninde gtözün aydın canım.

Deryamm tsekkur ederim kuzum, ama senin bebeğin kılosu bana takıldı, yanlıs yazmıs olmayasın rakamları 663 gr çok deıl mı bu hafta dilimi için, bilemedim???

kızlar evrişinki erkekmı bellı oldumu cinsiyetı

Oldu kelebekim oldu... arkadaslarım da yazmışş, ultrason cıhazını göbeğime koyar koymaz bacaklar havada mal meydanda bizi bekliyordu, dr bile dedi; ben gördüm ama böylesini görmedim diyee :)))

bizim bu topik nedense trip yemekle unlendi. gelen trip atıo giden trip atıo herkes soruma yanıt alamıyorum dio kaybolu 1kere girip gozkırpıp kacıo. baska bi topik daha var agustos anneleri acaba orda isler ne alemde onlar mutlumu .bence o topigin adıda degismeli . sinir harbi baska bisey deil yemin ediyorum . avukatlarımızda cıktı artık meydana
evrisss kurtar benidelikafadulden

Esranın dediğini yapalım, görmemezlikten gelelim, yoksa resmen sinirler oynuyor.. gercekten bak, okuyunca gül-geç. Yoksa resmen sinirlerin oynuyor, bu nedir diye??? Hiç bir sey ıcın gerilmeye değmez.. başlarda bende cevap yazmaktan sıyırıyordum biliyorsun.

geldim canım geldim günaydın herkese
kantesti sonuçlarını aldım doktor sonuçların iyi dedi, 3lü yapmayacağını söyledi gerek yok dedi, cinsiyetine bakmasını istedim, daha bellii olmaz ama bakayım dedi, kimseye yayma erkeğe benziyor ama kesin değil net görünmüyor dedi, 18 Martta randevu verdi,
Çok şükür test sonuçları iyi cinsiyet önemli değil belki bende sparta annesi olucam :dance: sonuçta kızımda olsan çok mutlu olacağım oğlumda olsa çok mutlu olacağım hiç fark etmez Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin :Saruboceq:

Petrikcim hayırlı olsun kuzum, gözün aydın, oğluşun da hayırlı olsun bu arada, netleşince yine kutlarız :))

Petrikcim hayırlı olsun kuzum, gözün aydın, oğluşun da hayırlı olsun bu arada, netleşince yine kutlarız :))

saol evriş Allah sağlıkla hayırlısını versin
fb-hcg değerinide yazayım 31.7 , ortada bir değer değilmi ? buradanda tahmin çıkmaz : )

MİNİK KELEBEK sağol canım benim
EVRİŞİM bende takıldım acaba diye ama çünkü MAAŞALLAH bana verilen usg kağıdaında tahmini fetal ağırlık yerinde 663 gr yazıyor.

X