2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar sabahtan beri sorcam unutuyorum karnımın sag yanında kasıntıyla beraber putur putur bisiler cıktı sivilce gibi ufak sadece o tarafta ama. alerjik olabilirmi sebebini bilemedim bepanten surdum

merhaba urla gozun aydın azkaldı melegine kavusmana
ama arkadasının sorusunu gormedik
zaten gorseydik bri cevap veirirdiki sende bizden tecrubelisin illaki cevap verebilirsin
bize hatırlatmana gerek yoktu sevgiler
tecübeliyim ama 4 lü test yaptırmadım sizlerın sıuanda onunla aynı duyguları ve heyacanları yaşamanızdan dolayı daha etkılı bılgi verebılırsınız diye yönelttim
siteyi ve gebeligin güzelliklerinde oda yararlansın diye
zaten cevap verılmiş..................

BHUK arkadaşım;
hoşgeldin aramıza...benim 2'lim temiz çıktı ama ben 3'lüyü de yaptırıcam..ayrıca dr.umda yapalımmı yapmayalımmı ne dersin..diye de sormadı..şu tarihte gel..3 lü yapıcaz dedi...sen bence dr.unla bi konuş derim...ama burda genele yakınımız yaptırıyoruz....bu konuda seni yönlendirmek haddime değil...

hoşgeldin bhuk , sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah
yardımcı olmak isterdim ama ben daha yeni 2li yaptırdım, test sonucunu perşembealıcam
bilmiyorum yani ama en güzeli doktoru dinlemek 4lüye gerek yok diyen doktor değilsse umursama yaptıt bence

bhuk; 2li ve 3lü test birbirinden biraz daha farklı değerlendiriliyor. 3lüde 2li testten farklı olarak nöral tüp defekti inceleniyor. nöral tüp defekti bebeğin sinir sistemini oluşturan omirilik ve beyin sapında anomali (yani herhangi bir yapısal bozukluk, yada kapanmama) varmı ona bakılıyor. bildiğim kadarıyla böyle ama doktorun asıl gerçek bilgiyi sana verecektir. bizden etkilenme sen genede...

bizim bu topik nedense trip yemekle unlendi. gelen trip atıo giden trip atıo herkes soruma yanıt alamıyorum dio kaybolu 1kere girip gozkırpıp kacıo. baska bi topik daha var agustos anneleri acaba orda isler ne alemde onlar mutlumu .bence o topigin adıda degismeli . sinir harbi baska bisey deil yemin ediyorum . avukatlarımızda cıktı artık meydana

evrisss kurtar benidelikafadulden

bay o pütürcükler nasıl sivilce gibi mi? sulu mu.eğer suluysa kaşınınca yayılabilir..ben o tip allerjileri yaşayan biri olarak biliyorum..antihistaminik içiyordum..ama artık içmiyorum

benim 4lü taramayla bi bilgim olsa zaten cevaplardım...
hamileyiz sinirler gergin oluyoo haliyle ama dünkü cevapınız

bize hatırlatmana gerek yoktu sevgiler... yazmışsınız..... HİÇ HOŞ DEGİL....

neyse......

hakikaten diğer topiklerde de böyle trip atıp giden oluyormudur ki.....pes yani...!!!

tüm küsüşükler diğer topikte arkadaşlar..bu mızmızlık çok kötü bir şey..sadece soru soracağım herkes anında cevap vermeli gibi düşünceleri pek sağlıklı bulmuyorum..ama seçim sonuç ilişkisi.
sevgili urla bu topikte çok küsen,çok trip atan olduğundan bu tüp tepkiler aldın sanırım.iyi niyetine inanıyorum nedense.

behiye gozun aydınnn. dr kız derken yuzde oranı falan verdimi 16+2 de ogrenmlis olmalısın yani dun . net gordunuzmu yani pipi olmadıgını ?

VALLA CANIM DR UN DEDİĞİNE GÖRE KIZ GENE DE YANILMA PAYI BIRAKIYORUM DEDİ. 2 HAFTA SONRA AYRINTILI USG YE GİRİCEM HERŞEY DAHA DA NETLEŞECEK.AMA BEN ARTIK KIZ DİYEBİLİRİM SANIRIMsırnaşık şey

dide yok sulu deil kupkuru alerjik sanırım kucuk sivilce gibi sadecede tek tarafta simdiye kadar bisey dokununca ya kollatım yada kulaklarımın arkası kasınırdı. karnımda olunca biraz endiselendim. burdaki migrostan poca aldım dun sanırım onun icindeki madde yaptı , bikerede kandil simidi almıstım o yuzumde puturcukler cıkarmıstı ama bilemedim iste. bebis sevmedi onları demek

gözün aydın behiyeesen ne güzel öğrenmişsin rabbim prensesini kucağına almayı nasip etsin..... darısı benim başıma inşallah bende 3 hafta sonra öğrenirim....

AYYY CANIM ÇOOOKK SAOL BİTANEM.DARISI SENİN BAŞINA .SEN DE 3 HAFTA SONRA DAHA KESİN ÖĞRENİRSİN ZAREN. BEN 2 HAFTA SONRA TEKRAR GİDİCEM ÇÜNKÜ.:1hug:

MERHABALAR BEN NİSA ANNeSİYİM bhunk arkadaşımı (sizler gibi agustos annesi olucak allahın izniyleebenim sayemde buraya üye yaptırdım bilmıyordu sizlere merhaba dedi bir sorununu paylaştı ama kimsede cevap vermemiş.......
1015. sayfa..... güzel paylaşımlar........
tecübeliyim ama 4 lü test yaptırmadım sizlerın sıuanda onunla aynı duyguları ve heyacanları yaşamanızdan dolayı daha etkılı bılgi verebılırsınız diye yönelttim siteyi ve gebeligin güzelliklerinde oda yararlansın diye zaten cevap verılmiş..................
Arkadaşıım bak sen diyorsun ilk mesajında kimse de cevap vermemiş diye.. Sonra zaten cevap yazılmış diye başka bir ileti gönderiyorsun bugün.. Arkadaşım bişey sorucam, ne yapmaya çalışıyorsun????
benim 4lü taramayla bi bilgim olsa zaten cevaplardım...
hamileyiz sinirler gergin oluyoo haliyle ama dünkü cevapınız bize hatırlatmana gerek yoktu sevgiler... yazmışsınız..... HİÇ HOŞ DEGİL....neyse......
Eveet hepimiz hamileyiz ama sinirler gergin değil inan.. Güzel paylaşımlar içindeyiz kendi aramızda.. Kaldı ki Babaymom'un sinirleri gergin olsa mesajına;
"merhaba urla gozun aydın azkaldı melegine kavusmana ama arkadasının sorusunu gormedik zaten gorseydik bri cevap veirirdik" gibi gayet arkadaşça bi cümleyle başlamazdı inan..

behiyecim banada %90 demisti ama istersen haftaya gel netlestirelim dedi. ben zaten kendi druma gidicem nasipse martin ilk haftası ozamana netlesir. halada kızım diyemiyorum. 14+6 da gittim sanırım ben tam hatırlamıyorum pipi gorunmedi sadece kordon vardı. 3 nokta gordu o kız demekmis. erkek olsaymıs o 3 noktadan biri uzun olurmus bilmiorum bekliorum randevumu :)

Herkese günaydıın arkadaşlar. Dün dr a gittim ve nihayet cinsiyetini öğrendim. Benim cimcime cadı ve tatlı bi kızıııııımmmmm olacakmışşş...

behiyeesen tebrik ederim seni canım kızlarımız artsın ne güsel

sakalyn geçmiş olsun tertemiz sonuçlarla gelirsin inşallah bu arada kuzenimin temiz çıkmış bence seninde temiz çıkacak

gebelik hormonlarından oluyo heralde bu trip atmalar... ben önceki takıldığım topiklerde hiç görmedim bide birisi cevap verdiğinde başkasınıda aynı şeyleri söylemesi gerekmiyoki bana niye sadece bi kişi cevap verdi diyolar

behiyecim gozun aydın

milkshake cok haklısın garip bi psikolojiydi ameliyat masasındayım heryer kan icimde bi bebek dısımda bi bebek inanamazsın. Allah saglıkla kucagımıza versin

BABYCİM ÇOOK SAOL CANIM DARISI SENİN BAŞINA İNŞALLAH ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN:1hug:

petrik geldin mi dr.dan??

geldim canım geldim günaydın herkese
kantesti sonuçlarını aldım doktor sonuçların iyi dedi, 3lü yapmayacağını söyledi gerek yok dedi, cinsiyetine bakmasını istedim, daha bellii olmaz ama bakayım dedi, kimseye yayma erkeğe benziyor ama kesin değil net görünmüyor dedi, 18 Martta randevu verdi,
Çok şükür test sonuçları iyi cinsiyet önemli değil belki bende sparta annesi olucam :dance: sonuçta kızımda olsan çok mutlu olacağım oğlumda olsa çok mutlu olacağım hiç fark etmez Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin :Saruboceq:

geldim canım geldim günaydın herkese
kantesti sonuçlarını aldım doktor sonuçların iyi dedi, 3lü yapmayacağını söyledi gerek yok dedi, cinsiyetine bakmasını istedim, daha bellii olmaz ama bakayım dedi, kimseye yayma erkeğe benziyor ama kesin değil net görünmüyor dedi, 18 Martta randevu verdi,
Çok şükür test sonuçları iyi cinsiyet önemli değil belki bende sparta annesi olucam :dance: sonuçta kızımda olsan çok mutlu olacağım oğlumda olsa çok mutlu olacağım hiç fark etmez Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin :Saruboceq:

hadi gözün aydın canım....tabiki kız da olsa erkek te olsa onlar bizim evlatlarımız...allahım sağlıklarıyla getirsin..

X