2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ya niye kimse yok hafta sonu değilki?tazeciğim işi olmayan bir sen bir benim herhalde...

Oh olsun sana...bu arada yazdım tebriğimi ama okumamışsın...neyse çikolata alacaktın bana hatırlatırım...EVRİMCİM...

Son düzenleme:

allh nazarlardan saklasin, sonuclarinda iyi gelir insallah..

Nurdancığım ne haber?

iyiyim kayracim tesekkurler, daha ancak yemekti bulasikti yeni oturdum bilgisayar basina:)) kocisi doyurdum, o calisirken firsattan istifade 2 dk gireyim dedim..sen nasilsin, daha iyisin sanirim bugun..

Aman nurdan iyi olsam ne olmasam ne?gidiyor işte hayat bir şekilde...

Aman nurdan iyi olsam ne olmasam ne?gidiyor işte hayat bir şekilde...

depesif gordum seni... oyle deme asla hayat sen nereye cekersen oyle gider ve guzelliklerini o sekilde sana verir... belki cok siradan diyeceksinn ama ben buna cok inaniyorum pozitif dusun her zaman ki pozitifi cek, buna insanlar olaylar hersey dahil..etrafindaki negatif insanlari bile bu sekilde notrlersin...nacizane:)))a.s.

öylede güzelim ne bileyim.tavsiyelerini ciddiye alıyorum sıkılmadan yapabilirsin.yüreğinin büyüklüğü için sağol...

icten soyluyorum kayracim, gecmiste bazi yasadiklarimdan sonra cok depresif ve hayttan bezmis hallerim oldu, ama bazi seyleri sen ne yaparsan yap degistiremiyorsun, umutsuz oldukca umutsuzluk seni buluyor, bunu bizzat yasadim...sonra dusundum elimde mutlu olmak icin sebeplerim de var, arti yaratabilirim daha pozitif bakmaya basladim (burda esiminde buyuk destekleri var), ve gercekten pozitif seyleri yakalamaya basladim..evet hala hayatimda aksilikler yada aksi insanlar olabiliyor ama daha az etkileniyorum,keskelerim daha az...ve anladimki herkesin hayatinda muhakkak kotu seyler oluyor, bu sadece benim hayatimda degil...cok konustum:))

Canım benim.yoruldum be nurdan.sıkıntılarla uğraşmaktan güzellikleri hep örter oldum.malsef hayat insana her zaman mutlu olma şansını vermiyor ve malesef güzel günler hep zorlu duraklardan geçiyor....

ooh kıslar akşam akşam dibine vurmuşsunuz muhabbetin.inanın 3 günlük dünyada kendinizi üzmye değmiyo anı yasayın....

Valla ha ortamı iyice meyhane havasına çevirdim bir orhan eksik...
Batsın bu dünya bitsin bu rüya
ağlatıpta gülene yazıklar olsun....
Bu gece böyle oldu figencim kusuruma bakma...

oyle tabi, kimse kimsenin ne zorlu yollardan gectigini bilemez ki, haricten gazel okumak kolay denir...hayatta son 4-5 yil icinde kendim icin cok seyi sorguladigim oldu,keskelerim cok oldu, hala daha etkileniyorum ama aza indirmeye calisiyorum,esimi cok seviyorum ama ailesi katlanilabilecek insanlar degil, ailemi, ulkemi ozluyorum, ama esimi sevdigim icin burda kalmak zorundayim, meslegimi cok seviyorum 6 sene emek verdim ama tam anlamiyla yapamiyorum, neresinden tutarsan tut terazinin dengesi bozuluyor benim icinde...bende karsi tarafa dengeliycek seyler koyuyorum iste kendimce, belki adi polyannacilik ama elimden de baska bisi gelmiyor...

Oh olsun sana...bu arada yazdım tebriğimi ama okumamışsın...neyse çikolata alacaktın bana hatırlatırım...EVRİMCİM...

Hiii bana mıııı :1shok: Yasık diil mii banaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tebriklerin hepsini okudum ama belkı toplarken eksık basmıs olabilirim, onu da heyecanıma ver artık be kuzu..

Bu arada ciciler topiğine bişiler daha koydumm :))))

Önce yazayımmmm... sonra telefonlardan vakit kaldıkçaaaa geşmişi dönüp okuyayımmmmmm,Ultrason ayrıntılarımızı paylaşayım..

BİR SPARTA ANNESİ DAHA GELİYORRRRRRRRRRRRRRRRRRR :))))))))))))))

canım bende geçmişi okuyodum yazını görünce yarım bıraktım çoooook sevindim senin adına erkek bebek istiyodun sanırım sağlıkla dünyaya getirirsin inşallahh

hep öyle yap.dilerim hayattaki en büyük sıkıntın bu olur bitanem.umarım hayat bir daha asla seni üzemez.yenilen hayat galip gelen hep sen olursun...ne yapalım rabbim daha büyük acılarla sınamasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…