2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canım bende geçmişi okuyodum yazını görünce yarım bıraktım çoooook sevindim senin adına erkek bebek istiyodun sanırım sağlıkla dünyaya getirirsin inşallahh

Tesekkur ederim Serrnimm, istiyorum demeyelim de öyle hissediyordum, doğru çıktı, saolasın.

hep öyle yap.dilerim hayattaki en büyük sıkıntın bu olur bitanem.umarım hayat bir daha asla seni üzemez.yenilen hayat galip gelen hep sen olursun...ne yapalım rabbim daha büyük acılarla sınamasın.

amin insallah canim burada yazdiklarim cok az bir kismi, konusmaya devam etsek roman olur, bosveeeerr... hayat devam ediyor ve artik bebislerimiz icin daha guclu olmaliyizzz...
allah kimseye kotu gn yasatmasin, hadee hadeee hadeeeeeeeeee.......hihoyyyt

kesin tahmin etmistim, cinsiyet sonrasi bisiler alirsin diye, dayanamadin dimiiiiiii...hemen bakiciiiimmm..

Yok yok :)) Bunlar cok onceden aldıklarım, ortaya cıkardık bugun :))) Cumartesıye ınsallahh saldırmayı dusunuyorummm kaydirigubbakcemile2

Kızlar, pantolonlardan konuşulmuş da, fikrimi belirteyim. Rahat olur diye beli folloş ( bu tabire de bayılıyorum :) olan pantolonlardan aldım. Eski bedenim38 olduğu halde, rahat olsun diye 40 aldım. Biraz daha genişleme olasılığıma karşılık. Sonuç, sürekli kıçımdan düşen bir pantolon. Midemin üstünden büzmeye çalışıyorum, bir çuval görüntüsü oluşuyor. Poponun iyi oturması önemliymiş... Folloş pantolonlar 4. ayda bile kullanılamıyormuş...

Tayt + tuniğin gözünü seveyim. Ama okula da giyilmiyor ki, mecburen ya elbise, ya çuval :KK43:
fasülyem mrb.nasılsın bakalım.martta izmire kim gelck demişsin lalece gelcek bidee allah kısmet ederse beeeenn.kaydirigubbakcemile3.bide sey dicem canım gittigiidiyorda kumaş hamile pantolon ları var.ben kot aldım tavsiye ederim.dar kesim falan....
kızlar ben bugün amniyosentez oldum kolay geçti.şimdi az kalkmışken size haber vereyim dedim.
Kuzumunda herşeyine bakıldı maşallah
teyzeleri oğluşum birhafta daha ileri ve KOCAMAN BİR MAŞALLAHLA 663 GR heyecandan boyunu sormadım.şimdilik bu kadar hepinizi öptüm.
canım cok gecmiş olsuun.hayırlı haberlerini bekliyoruz kuzunada masallah.
kayracım kafana takma canım.sen herseyden önemlisin,kendinin degerini bil!!!!!
kıslar cok heyecanlıyım yarın kuzumu görcez.hepinizi öpüyorum ii geceler...huzurlu uykular a.s

amin insallah canim burada yazdiklarim cok az bir kismi, konusmaya devam etsek roman olur, bosveeeerr... hayat devam ediyor ve artik bebislerimiz icin daha guclu olmaliyizzz...
allah kimseye kotu gn yasatmasin, hadee hadeee hadeeeeeeeeee.......hihoyyyt

bir türkü var çok severim zaten türkü aşığıyımdır...
GÜN OLUR DEVRAN DÖNER AĞLAYAN BAYRAM EYLER...
evet bebişlerimiz var iyiki var.ÖMRÜM mucizem benim ayakta kalma sebebim.rabbim hepimizin yavrusunu bağışlasın.olmayanlarada bir an önce nasip etsin inşallah...

huuuuuuuuuuuuu sparta annesi keyifler gıcır rabbim daim etsin inşallah güzel annem...

bu gecede bana ayrılan sürenin sonuna gelmiş bulunuyorum.hepinize iyi geceler.sizi seviyoruz bebem ve ben....

MERHABALAR BEN NİSA ANNeSİYİM bhunk arkadaşımı (sizler gibi agustos annesi olucak allahın izniyleebenim sayemde buraya üye yaptırdım bilmıyordu sizlere merhaba dedi bir sorununu paylaştı ama kimsede cevap vermemiş.......
1015. sayfa.....

güzel paylaşımlar........
:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
ay ya ben buna çok güldüm sanki bizi şikayet eder gibi olmuş ama ben yoktum zaten o zaman
güldüm diye kızmaslar dimi bana

herkes yatıyo sanırım bebişlerinizi görün rüyanızda emi

ben hergece bebişimi görüyorum zatennn onu kucağıma aldığım anı kokusunu duyduğum nefesini hissettiğim anı..herkese tatlı rüyalar..

kızlar ben bugün amniyosentez oldum kolay geçti.şimdi az kalkmışken size haber vereyim dedim.
teyzeleri oğluşum birhafta daha ileri ve KOCAMAN BİR MAŞALLAHLA 663 GR heyecandan boyunu sormadım.şimdilik bu kadar hepinizi öptüm.

canım kolay gecmesine cok ama cok sevindim. masallah tosunumuzunda kilosuna herseyine. sonucunda tertemiz cıkcak bundan eminim . mucxxxa.s.:nazar:

kızlar ben cinsiyeti ogrenene kadar hergun bebek goruyodum ruyamda ama sonra durdu taaki ctesi gunu gordugum kabusa kadar. ogun bi arkadasla tup bebek ve bebek olusumundan konusmustuk etkilenmis olmalıyım . bebegimi alıolardı benden cunku hamileyken hamile kalmısım onu kuvozde buyutup oterkini rahme yerlestireceklermis. resmen embryo gordum minnacık kalbi atıo ama onuda almıslardı birini sagdan birini soldan almıslar tupler yumurta embryo hepsini canlı canlı gordum cok moralim bozuldu. anca duzeldimde anltabiliyorum. ins sagsalim bebislerimizi kucagımıza alırız.

tazefasülye teşekkür ederim bilmiyorum bende ama tekrarlamadıgı için korkulacak bişey yok dedi ama yine tırstttım biraz bol bol dinleniyorum dr irtibat halindeyim

Geçmiş olsun angeleyes İnşallah bir daha tekrarlamaz da bebişin seni korkutmaz canım. Tahmin ediyorum çok zor bir duurmdur... Biraz istirahat et.. Bir de ne kadar alakalı bilmiyorum ama benim de kasıklarımda ağrım olurdu kramp şeklinde (dinlenilince geçen ağrılardan) dr magnezyum vermişti. Rahim kasılmaları için mg veriyoruz demişti canım. Sen de dr danış istersen?

663 GR:1shok::1shok::1shok:? Kuzum sen ne yaptın? Bize de ver sırrını ben de eşim de tombiş bebeklere bayılıyoruz çünkü.. Aman Rabbim nazarlardan saklasın maaşallah bebişimize maaşallah...:nazar::nazar: İnş sonuçlarında güzel çıkacak cnm.. Hepimiz inanıyoruz...

bak aklıma gelmişken tecrübeli anneler plasenta aşağıda hala yukarı çıkmamıs daha önce sordum bkaç arkadaş cvp verdi sağolsunlar ama bilgisi yokmuş onlarında.internetten baktığım kadarıyla pek iç açıcı şeyler okumadım.soru ne diyeceksiniz aklıma takılıyor ve içimin rahatlaması gerek herhangı bir sorun olurmu aşağıda olması.

Canım benim bir bilgim yok bu konuda ama dr unda dediği gibi sonra yukarı çıkacaktır. Kendi dr gittin mi? O bişey dedi mi?

Geçmiş olsun canım
İnşallah bebişinin sağlıklı olduğunu öğreneceksin

günaydın hepinize...

sakeleynmaster canım çok çok geçmiş olsun sonuçların çok güzel çıkar inşallah.... ooo paşana bak senin kocaman abi olmuş maşallah rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...

X