2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

tazefasülye teşekkür ederim bilmiyorum bende ama tekrarlamadıgı için korkulacak bişey yok dedi ama yine tırstttım biraz bol bol dinleniyorum dr irtibat halindeyim

bu arada geriye bakamadım fazla oturmamam lazım rahatsız olanlara geçmiş olsun .umarım hepiniz iyisinizdir.

çoook güzel bir haber maşallah allah nazarlardan saklasın sizi bişey olmayacagını biliyoduk çok sevindim kocaman olmuş oğluşunda

Geçmiş olsun canım. Yat sen, dinlen.. Gerçekten 41 kere maşallah... Benim 15 haftalıkken 128 gr çıktı, 3 hafta sonra bu kadar olmaz herhalde?? Maşallah kuzuna..

tazefasülye teşekkür ederim bilmiyorum bende ama tekrarlamadıgı için korkulacak bişey yok dedi ama yine tırstttım biraz bol bol dinleniyorum dr irtibat halindeyim

İyi canım. Tekrar geçmiş olsun. Bol su içmeyi unutma..

sakaleynmaster gecmis olsun canim..sen birak bizide bol bol dinlen..tombis oglunla bir güzel uyku cekin...Petrik seninde güzel haberlerini bekliyoruz..

sakaleynmaster geçmiş olsun canım iyi haberler alacağız beraber bebeğinde maşallah ne guzıdel buyumus.

erviş, tebrik ederim sende tam sparta annesi tipi var zaten.o pipiyi görmek değişik bir duygu.

kızlar ben bugun tetenoz asısını oldum kayıt yaptırmak için gittim cuma 4 ayı bitiyr diyince asıyı yaptı 2.ciyi 1 ay sonra yapacaklarmış.
buarada bende grip oldum malesef ancak ateşlenme olmadığı sürece içim rahat.
bak aklıma gelmişken tecrübeli anneler plasenta aşağıda hala yukarı çıkmamıs daha önce sordum bkaç arkadaş cvp verdi sağolsunlar ama bilgisi yokmuş onlarında.internetten baktığım kadarıyla pek iç açıcı şeyler okumadım.soru ne diyeceksiniz aklıma takılıyor ve içimin rahatlaması gerek herhangı bir sorun olurmu aşağıda olması.

deryacığım çok sevindim ben biliyorum sonuçlarda iyi çıkacak.
YAVRUM SEN NE YEDİN ÖYLE.SIRRINI BİZEDE VER.BEN ÇOK İSTİYORUM BEBİŞİM ŞİŞKO DOĞSUN...

[color="red"]evrim;
ben dedim sen şelaleler gibi yiğit bir oğlan doğuracaksın diye...allahım çok yürekten istemiştim senin için o kadar çok dua etmiştimki oğlun olması için;yaşadıklarından sonra büyüyüp seni korusun hep arkanda olsun diye...gözün aydın.rabbim cennet kokusunuda nasip etsin...
[/COLOR]

angeleyes_3, canım geçmiş olsun bir daha tekrarlanmaz inşallah. İstirahat et biraz istersen…

petrik, haydi iyi haberlerle gel inşallah,

irem geçmiş olsun canım,

spartalı evriş, hayırlı olsun oğlun, tahminler tuttu senin göbüşte, maşallah oğluşuna da sana da, gözün aydın :)

sakaleynmaster, canım çok sevindim iyi geçmesine, bak ne güzel, artık rahatla lütfen. Allah hep iyi haberler nasip etsin bütün anne ve yavru kuşlara :) Sen dinlen oturma fazla canım.
Yani şimdi 18 haftalık mı oldunuz? Maşallah.

AĞLATTIN KIZ BENİ....DELİ:asigim:

teşekkür ederim sağol mümkün mertebe yatıyorum zaten inşallah bi daha yaşamam insanın ömründen ömür gidiyo

Aaa ben de isterim denemeyi. Nasıl isteniyor hakikaten?

Geçmiş olsun canım. Bundan sonra bebiş de sen de sağ salim olursunuz inşallah

Geçmiş olsun canım. İnşallah bir daha böyle korkular yaşamazsın. İlk dönemlerde bir kaza geçirmiştin değil mi? Onunla bir ilgisi olabilir miymiş, doktor ne dedi?

Canım benim ya, bak başladı işte iyi haberler gelmeye. Oğluşun sana mesaj gönderiyor annesiii. "Anneciğim bak ben tosuncuk gibiyim, herşeyim yerinde" diyor.Herkes aldı mesajı. Sen de al artık. MAŞALLAHHHH TOSUNCUĞAhihoyyyt

kayracım geçmişi okuma fırsatım olmadıgı için ne oldu bilmiyorum ama yukarda arkadaşların metinlerinden yola çıkarak anladımki seni çok üzmüşler hayat hiç birşey ve kişi için üzülmeye değmez boşver değmez üzülme bebişini düşün üzüntü insanı mahfeder ve zamanla ömründen ömür gider gamsız ol sana ters gelen herşeye kulaklarını tıka mutlu ol

burkocum çok teşekkür ederim evet bir trafik kazası geçirmiştim şanssızlıklar peşimi pek bırakmıyo
bunun onunla ilgisi yokmuş bende ilk onu sormuştum bizde anlamadık allahtan tekrar etmedi dr irtibat halindeyim dinleniyorum bu yoğun kasık agrısıyla geldii

sağol canım.sözlerinizi ciddiye alacağım.artık ağlamayacak üzülmeyeceğim inşallah...

geçmiş olsun canım..bana ıhlamur iyi gelmişti.hala her gün içiyorum bir fincan..
Allah korusun inşallah birşeycik olmaz...sparta ısparta çok güldürdü beni:roflol:
çok çok geçmiş olsun..hep güzel haberlerle gel canım topiğimize
sorma tazeciğim ben de aldım onlardan dediğin gibi popo oturmuyor..belimden de düşüyor.38 bedenim ben de 40 aldım..ama diğer psantolonlarım olmuyor..giydim bu gün mesala üstünede uzun geniş bir penye..idare edeceğiz artık..ne tam hamile gibiyiz ne değiliz..
kaydirigubbakcemile3

Hiç de sevmem bol giysileri, çok dar da olmayacak. Paketlenmiş gibi görünmeyeceksin ama, hafif bol durmalı.. Ben sürekli her yerde donumu topluyor gibi görünüyorum o pantolonla :))

Tesekur ederim Angel.. darısı tüm isteyenlerin başına.

İyi olacak hersey.. sonuçta çözümü olan herşeye gözümüz gönlümüz açık, dinlen, kendine dikkat et.. bizim işimiz su an zaten bebişlerimiz değil mi? Moralini yüksek tut, Allaha emanet olun bebişinizle.

Aslında erkek bebek konusunda ısrarlı değildim ama en basından beri içimden bu his geçiyordu.. yoksa ne gelse gelsin beni çok mutlu edecekti, yeter ki sağlıklı olsun. Tesekkur ederim, Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah, güzel dileklerin için çok çok tesekkur ederim, darısı senin başına,üçünüzün başına inşallah.

663 gr mı:1shok: Gercekten masallahhh Deryam.. dualarımız seninle, hersey iyi olacak, güzel haberlerini alacağız oğluşunun.

İREMCİM gecmiş olsun canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…