2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

süpersin burko. ellerine sağlık. galiba ben sınıfta kaldım di mi hocam?

Dur bakalım onu göreceğiz. Sen şimdi bunlara çalış, yarın yine gel. İmtihan yapiciiim-tatlicadiarzu-

BURKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Elimi kana bulama kadın akşam akşammmmmmm, ne işin var senin başka topiklerde Burkoooooooooooo, titriyorum bak sinirdennnnnnn, getirme beni orayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kızma gulüm ben korkarım amazonların hiddetinden:1shok:Benim.....benim.... öğretmenlik damarlarım işte. Orada da en tecrübeli benim, kendimi oranın helini gibi hissediyorum:CüvCüv:

Sağol canım. İnşallah hepimiz güzel haberlerle geliriz hep. Leke tahmin ettiğim gibi yorgunluktanmış sanırım. Dün eve geldiğimden beri birşey yok

canım tebrik ederim...

Sağol tatlım

gözün aydın olsun canım .bende 1 2 hafta önce öyle öğürme geliyordu.geçecek az kaldı annesi.

Sağol canım. Ben de hep senden haber alır mıyız diye bakınıyordum. İnşallah sen de iyi haberlerle geleceksin. Gerçekten ikili test daha güvenilirmiş üçlüden. Çok yerde duydum ben onu. Sıkma canını

günaydın kızlar. burkocum 2lin güzel gelmiş hadi hayırlısı bir test daha atlattın.bizim hamileleikler maşallah maraton gibi. sınavlardan geçioruz. senağlama

gelgitçim oğlun hayırlı olsunnnnn....insan öğrenince çok rahatlıor ya.

kızlar ben dün cicileri nereye koyduğunuzu bulmuştum. am aşimdi bulamıorum.nerdeydi

Sorma canım ya, her an yeni bir heyecan. Ama çok şükür ki tatlı heyecanlar bunlar. Allah dert vermesin hiç birimize

günaydın hamişler.nasılsınız?minik kelebek çok uzun zamandan beri seninle iletişimimiz koptu...hayırdır?ayranda içmedik ama...

slm kızlarrrrr.
dişçiye diye gittim bebeğimide gördüm çok özlemiştim walla.
veeeeeeeeeee bir erkek daha ekleniyor listeye pipisini gördk.
amanın bı prens daha ,hadı hayırlı olsun canım,saglıkla gelsın inşallah
minik kelebek anlattığın tarzdaki şikayetler bende de vard canım hemde iki üç haftadır hissediyorum doktorum normal şeyler dedi yani kötüye işaret değil canım
ayy rahatladım bıraz.ya tahmın edıyordum aslında bebek hem buyudugu için hemde artık 14.haftadan sonra bebek yukarı dogru cıkmaya başlıyormus sanırım.neyse saglıkla hayırlısıyla gelsınlerde bu agrılar bana vızzz gelır
hadı gözün aydın burkocum,degerler cok güzel cıkmış benımkılerde buna benzerdi.saglıkla gelsın bebeklerımız inşallah
canım zaten akıntın süt kesıgı gıbıyse mıkrop yada iltahap varsa oluyormus bebekle alakası yok hıc takma kafana.hafıf kahverengı akıntıda demen gıbı doktor alttan muayene ettıyse olabılır.cunku benımde ilişkiden 2 gun sonra sulu pembe bı akıntı gelmıstı şükür bebegımle alakalı degıldı.görünce mutlu olmustum.sende hiç takma kafana canım
Ben.......Burcu
tazefasulye......Burcu
Evriş.........Evrim
aftabru..........Nazan

hmmm sanırım gerisini bilmiyorum (esrako gibi olanlar belli gerçi defisfisfis)
eeee bende söliyim banane banaeeee:1closedeyes: ben tuğbaa
canım coook sevındım hem cınsıyeını ögrenmişsin ama en önemlısıde beebgın kendı gununu yakalamıs.sana ozamanda sölemıstım benımde olmustu,1 gun gerıden gelıyodu bebegım gec döllenme yüzünden.sonra aradakı gun farkını kapattı bebegı kendı zamöanını yakaladı cokk şükür

sakaleyn şükür ya merak ettim seni.birşey olmayacak allahın izniyle.benimde çarşamba sonuçlar çıkacak çok tedirginim valla...

günaydın hamişler.nasılsınız?minik kelebek çok uzun zamandan beri seninle iletişimimiz koptu...hayırdır?ayranda içmedik ama...

ayy kuzum olurmu hiççç bulmusum senın gıbı güzel arkadası koparırmıyım iletişimimi yerimseniben ya yoktum 3 gundur dun geldım ve yapıştım pc ye sonra 3den sonra yoktum ondan karsılasamadık galıba

ah be güzelim seni çok sevdiğim için trip yaptım ama kırılmadım şakaydı yane.hadi affettim şelale bebeğimizin güzel annesi...

bitanem iyi olda gerisi çok önemli değil.o senin güzelliğin canımın içi sen güzelsinki beni güzel görüyorsun.

Günaydın kayra iyiyiz biz bebişimle : ) sen nasılsın teyzesi

helincimmm sakın üzülme bebegın kalp atısını duyamadım die.bende 14 haftalıkkken dedım bı saglık ocagına gıdıyım belkı dinlerler kalp atısını dıe.ebe ve doktor önceden tembıhledı bız genelde 5.aydan sonra rahat duyabılıyoruz dedı.sonra şansımızı denedık aynı sizdekı angelsound tarzı bıse var onlardada ama ses kulaklıga degıl ortama gelıyo. benım bagırsak gurultumdan baska bişe duyamadık maalesef.ve tedırgın olmıyım die üstüne basa basa acıkladı,1.şanssızlıgın göbeklısın(yanı zaten kılolu hamıle kaldım ) 2.sanssılıksa bu haftalarda bebek enfazla 10 cm olur ve koskaca karın boslugunda bebegı bulmak bı haylı zor dedı.belkı göbegım aftabru gıbı olsaydı bı ihtimal duyabılırdık hatta evriminde fazla göbegı yok.gercı senın durumun ne bılmıyorum ama hıc telas panık yapma bence canım:1hug:

kızlar dün annemle ağustos annelerinin göbek şovuna baktık annem bu konularda iyidir.cinsiyeti belli olan olmayan herkesi sordum.cinsiyeti belli olanları tutturdu.diğer tahminler:
EVRİM;ERKEK
BAŞAK:ERKEK
ESRAKO:KIZ
AİDAA:ERKEK

kayra hani ben yokum, bizde daha öğrenemedik, göremedinmi koca göbişimi : )

E benimkini de sorsaydın keşke:çok üzgünüm:

2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1.aftabru...........................................1 agustos _____________________ KIZ
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos ____________________ ERKEK
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos ____________________ ERKEK
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos ____________________ KIZ
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos ____________________ ERKEK
13.essraa.........................................5 agustos
14.sarmasık.....................................5 agustos
15.calimero 26..................................6 agustos
16.kacakkedi....................................6 agustos
17.gamze_hlm..................................7 agustos _____________________ KIZ
18.aidaa...........................................7 agustos _____________________ KIZ
19.dlkltn...........................................8 agustos
20.minik_kelebek..............................8 agustos _____________________ KIZ
21.baybmon.....................................8 agustos _____________________ KIZ
22.dide.............................................8 agustos _____________________ ERKEK
23.eeylem07....................................8 agustos _____________________ ERKEK
24.güzel edirnem..............................9 agustos
25.angeleyes_3...............................10 agustos
26.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
27.3karanlık1mucize.........................10 agustos
28.Evriş.......................................... .11 ağustos
29.Milk shake..................................11 ağustos
30.eftalya66....................................11 agustos _____________________ ERKEK
31.nazlı_03......................................13 agustos
32.mercimekim................................13 agustos ______________________ ERKEK
33.gelgit…………………………...……14 ağustos ____________________ ERKEK
34.başak35……………………......…..14 ağustos
35.figen............................................16 agustos
36.esrako........................................16 ağustos
37.nicole78......................................16 agustos _______________________ ERKEK
38.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
39.comely 08..................................17 agustos
40.biyalog83....................................17 agustos
41.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
42.tazefasulye................................18 agustos
43.masmavi....................................18 agustos
43.prenses.....................................19 agustos
44.nora..........................................19 agustos _______________________ ERKEK
45.cadu.......................................... 20 agustos
46.sampuan....................................21 agustos
47.ebrar06......................................23 agustos
48.petrik.........................................24agustos
49.sal_der......................................24 agustos
50.dnzyildizi84...............................25 agustos
51.emis..........................................25 augstos
52.sedaa........................................25 agustos
53.seerni........................................25 agustos
54.tuana3434..................................26 agustos
55.siney.........................................26 agustos
56.İrem34.......................................26 ağustos
57.darknessfire...............................26 agustos
58.Pınky_42...................................26 agustos
59.lalace........................................27 agustos ______________________ ERKEK
60.desdona....................................27 agustos
61.selena.......................................27 agustos
62.flawlessd...................................28 agustos
63.sünger53...................................28 agustos
64.ukalam......................................29 agustos
66.050604.....................................29 agustos ______________________ ERKEK
67.burko........................................30 agustos

Ay cok enteresan biz 4 kişi peşpeşe kız,dıgerlerıde hemen hemen peşpeşe erkek cok dikkatımı cektı.hadı hiç şu şekil yok bı kız bı erkek gıbı,bellı gunler kız bellı zamanlar sankı erkek gibi

kayracım aidaanınkı bellı kız die yazmısız,bakalım diğerlerı tutcakmı.gercı evrişide ben dedım senınkı erkek die bıde figene demıstım bakalım tutcakmı

günaydın canım.bizde iyiyiz ömrümle...biraz mayışık birazda baş ağrımız var ama sağlık olsun...

bende tuafım biraz akşam karnım çok feci şişti çok sancı yaptı onun verdigi rahatsızlık devam ediyor, kaşınıyoruz ayrıca krem 3-4 saat ettki ediyor sonra kaşınmaya devam
ayrıca bence cinsiyet tahmini istiyorum banane banane kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…