2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yok evrisim ya yemek sonrasi sendromu yasiyorum suan,sindirim problemleri, kociste bilgisayarda calisiyor, canim sikildi tek basima:)))

bide az once dogum hikayeleri okudum baya bi duygulandim, bi okadarda korktum acikcasi...

evriş
canım bebe soundu sanırım beceremedim.mide bağırsak hareketlerinden başka bi şey duymuyorum ben bi uğultu var ama anlamadım.kalp atışını algılayamadım buda beni telaşlandırdı.zavallı eşim mutlu olayım diye hediye etti bendeki kaygı onuda üzdü.ide canım alet nefes alışveriş ve kıpırdanışlarımda bile hırıltı çıkartıyor bebişimn kalbi atmıyormu diye korkmaya başladım sonra yani bana imdaaat

kıslar slmlar.nasılsınız bakalım?bebişlerininizin cicilerine baktım.cok güzeller maasallah.aftabrucum düzmüşsün çeyizi :)

bu arada evriş çok kullanmak bebeğe zarar veririmi
eşim pille çalışan bi alet dalgalar ışınlar yaymıyor zararı yoktur diyor ama ben yinede sana sorma gereği hissettim canım

evriş
canım bebe soundu sanırım beceremedim.mide bağırsak hareketlerinden başka bi şey duymuyorum ben bi uğultu var ama anlamadım.kalp atışını algılayamadım buda beni telaşlandırdı.zavallı eşim mutlu olayım diye hediye etti bendeki kaygı onuda üzdü.ide canım alet nefes alışveriş ve kıpırdanışlarımda bile hırıltı çıkartıyor bebişimn kalbi atmıyormu diye korkmaya başladım sonra yani bana imdaaat

Şimdi kuzum.. etrafta baska hıc bır ses olmaması gerekıyor.. bir de tüm karnını dolasacaksın kalp atısın ı duyana kadar, bazen ınanamayacagın yerlerde oluyor bebek.. sabırla karnını gez, birde aleti ıyıce karnına bastır,üstte tutma,bir de konsantre ol, yapacaksın emin ol, endişe etme..

Bir de bir zararı yok.. radyo dalgası yayıyor, o da bebegı rahatsız etmiyor.

bugün bana hiç yüz vermedinde ondan...tribim sana hatun...

Seni sevmeyen ölsün be kadınnn!!!! nası vermem yüzümü sana, hepten senin olsun yüzümmm kuzumm benimm,, yapmışsamm böyle bir edepsizlik affına sığınırım, ama bilinçli değil kuzu, bunu bilesin.. yafrum benim, affet beni..a.s.

günaydınlar herkese
c.tesi sabahı ilk gelen benim heralde :) bebiş kıyafetlerine çook özendim hepside çok güzel, güzel günler giydirin bebişlerinize

-gözünaydın gamze, bir cimcime daha geliyor : )
-burko gozun aydin testlerin güel çıkmış herzaman böyle devm eder inş. leken ne alemde
bende çok beyaz akıntı geliyor her wc gittigimde korkuyorum
-ben de adımı yazmıştım bende ama görmemiş kimse fisfisfis

[FONT="Comic Sans MS"]Selam kızlar, yine bol bol kaynatmışsınız, gözlerim döndü:bbo:
Bugün ikili sonuçlarımı aldım ben de. MAŞALLAH herşey gayet iyihihoyyytEn yüksek olasılık 1:19000, en düşük olasılık 1:100000 çıkmış. free-bhcg 38 küsür. Hemoglobnim biraz azmış yalnız, alıp da başlamadığım demir kapsüllerine başlamalıymışımkafamçokkarıştı
Yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler.
Cinsiyet öğrenenleri tebrik ederim.
Kızlar benim bitti dediğim bulantılarım iki gündür yine teşrif ettiler. Hiç beklemediğim bir anda bir öğürme geliyor, olduğum yere çıkarıvereceğim diye korkuyorum vallahisenağlamaBugün fazladan üç saat derse girdim, kasıklarım hala ağrıyor. Akıntım da çok olmuş. Tırstım biraz ama birşey olmaz değil mi?:1no2:
Bir de benim gibi mutfağa maskeyle giren var mı?:1ninca:
[/FONT]

canım tebrik ederim...

COMELY de galiba DİDEM olsa gerek. yanlış hatırlamıyorsam. ama gerçekten benim de SAKALEYNMASTER ve DARKNESSFIRE yazmak zoruma gidiyor. yine de rumuzlarımızla anılırsak kimse konuya yabancı kalmaz.

Comely nin adı PINAR...:))

mrb kızlar ben en son 400 lü sayfalarda kalmasım.siz 100 e vurdurmussunuz.geçmişi okumam artık imkansız.kızım oluyor benimde bu arada listede yerimi alayım gene.

canım allah bağışlasın kızını..tebrik ederim...

cicilerin fotosunu eklememde emeği geçen tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkür ederim. çok emeğiniz var üzerimde. ben var ya hala bilgisayardaki fotoları dvd ye filan aktarmak için eşimi çağırıyorum ona yaptırıyorum. o da alıştı artık, benden ümidi kesti. bizim dvd de film izlemek için hatta tv yi izlemek için bile başlarda ondan yardım alıyordum. maalesef teknolojiden çok çok uzağım.

senin olay şu vodafone reklamlarına benzedi..:))
''anne pencereyi aç..resmi tut..mause u çek..''ahaa koptu''.....
KIZMA BANA KIZMA....AFTABRUUUU...!!!!Şeniz

YAWW...senağlama....benim ticker bugün de çıkmıyo...başka bi siteden yapayım bari...

Günaydın kızlar.

Geçmişle baş edemedim o yüzden yeni gelenler hoş geldi, hayırlı haber alanlarında gözü aydın. Hiç birimize kötü şeyler olmamıştır diye umutlanıyorum. Lütfen olmasın.

MERCİMEKİM ağlama ticker dediğin nedirki bugün var yarın yok işte :KK70:

Aftabru bende bakıyorum profilini sarı saçlı resim arıyorum, çok alemsin
ama bu halen daha güzel bence

Herkese günaydıınn arkadaşlar.inşallah herkesler be bebkler iyidir.mercimekim şu ticker işini bide bana anlat çünkü tarihi yanlış olmuş

slm kızlarrrrr.
dişçiye diye gittim bebeğimide gördüm çok özlemiştim walla.
veeeeeeeeeee bir erkek daha ekleniyor listeye pipisini gördk.
hayırlı olsun canım erkek nüfusunu patlatacaz bu ay.
sağol canım.iyiyiz.ÖMRÜM de iyi teyzesi.selamıma kimse cevap vermeyince bende susutum okuyayım dedim.
KIZLAR BİR KEREDE BEN KÜSEBİLİRMİYİM?HİÇ PAYLAŞIMCI DEĞİLSİNİZ...lülülülülülü
küme anam küsme ama naz yapmak istiyorsa canın olur canım biz seni gönülleriz.
[FONT="Comic Sans MS"]Selam kızlar, yine bol bol kaynatmışsınız, gözlerim döndü:bbo:
Bugün ikili sonuçlarımı aldım ben de. MAŞALLAH herşey gayet iyihihoyyytEn yüksek olasılık 1:19000, en düşük olasılık 1:100000 çıkmış. free-bhcg 38 küsür. Hemoglobnim biraz azmış yalnız, alıp da başlamadığım demir kapsüllerine başlamalıymışımkafamçokkarıştı
Yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler.
Cinsiyet öğrenenleri tebrik ederim.
Kızlar benim bitti dediğim bulantılarım iki gündür yine teşrif ettiler. Hiç beklemediğim bir anda bir öğürme geliyor, olduğum yere çıkarıvereceğim diye korkuyorum vallahisenağlamaBugün fazladan üç saat derse girdim, kasıklarım hala ağrıyor. Akıntım da çok olmuş. Tırstım biraz ama birşey olmaz değil mi?:1no2:
Bir de benim gibi mutfağa maskeyle giren var mı?:1ninca:
[/FONT]
gözün aydın olsun canım .bende 1 2 hafta önce öyle öğürme geliyordu.geçecek az kaldı annesi.
burko gözün aydın canım benim...
kızlar sakaleyn den haber varmı?kaçırmış olabilirim çok merak ediyorum...
canım sağol ya senden başak merak eden olmamış.ahanda bende küstümdü.dün büyük bir çabayla kızkma amniyosentez yapan doktoru buldum ama hem muayenehanesini kapatmış hemde çocuk hastanesine geçmiş büyük bi hayal kırıklığı.sonra tavsiye üzerine başka doktora gittim oda yaştan dolayı amniyosentez yapılacak ban bakımıyorum diye başaka yere gönderdi bu arada muayene bile etmedi.onun gönderdiği yere gittim ordada pratisyenler vardı doktor yokmuş yani pazartesi gel amniyosentezi yapalım dediler ee bi bebeğe baksaydık dedm öyle her anne istiyor diye bebeğe bakamazlarmış .zaten üç kere hakkım varmış mış mış deli oldum sinirden .hala araştımadayım büyük bi ihtimalle pazartesi yaptıracağız kayracım
mrb kızlar ben en son 400 lü sayfalarda kalmasım.siz 100 e vurdurmussunuz.geçmişi okumam artık imkansız.kızım oluyor benimde bu arada listede yerimi alayım gene.
gözün aydın canım hayırlı olsun.
allahtan gelen iyilik lütuf demek canım...olsun sorun değil..

benim adım derya kayracım

X