2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

didecim canım çok dikkat et o ağrıyı bilirim beni de çok ağlattı yürüyemeyip olduğum yerde kalıp ağrıdan ağlıyorum ve bu 3 ayda birden arttı şimdi bile ağrıyı hissediyorum her zamn var bu nasıl fıtık bende anlamadım hiçbişey yapmadan da ağrıyo burda bi tanıdığımda varmış aynı ağrı tarif ettiğine göre kalçasında oluyor ve bacagının üstne basamıyormuş konyada özel bi doktora gitmiş ilaç tedavisi vermiş fıtık değil demiş kemiklerle alakalıymış birbirine sürtünüyormuymuş ne tam hatırlamıyo ne teşhis konduğunu ilaçlarla geçmiş 3 yıldır hiçbir ağrım şikayetim yok diyo bebişim sağlıkla doğsun inş bende adam akıllı bi tedavisine bakacagım

işte bu yaaa ben de deyip duruyorum sanki kemiklerimin arasında sıvı yok birbirlerine sürtüyorlar diye..doktoruma bir daha sorayım.çok teşekkürler canım ya..valla çok yardımcı oldun. inşallh iyleşirsin kısa zamande.:1hug:

slm kıslar..dr dan geldim sonucum çıktı çok şükür herşey güsel..dr söledim bi şipşak bebişime bakim diye olmas dedi kulakları zarar görür bu kadr sıklıkta merak ediyodum acaba rahatladımı su içmeye başladım diye ..vitaminlerini iç dinlen kendini yorma dedi siterste yapma dedi. 1 ay sonra gel dedi.. ha bu arada 41çııktı hcg .

gözünaydın tuana. usg nin bebeğin kulağına zarar verdiğini bilmiyordum. ben de zırt pırt bakmak istiyorum. zararlıysa doktor söylemez miydi acaba bana da?

selam kızlar nbr,ayy kacgundur giremedım cok özledım hepinizi.amanın yaa kac sayfa yazısmışsınız yahuuuu.inşallah gecmıs sayfaların hepsi güzel haberlerle doludur,bı okumaya calısıyım ama bukadar sayfayı sadece üstünkörü gecerım cok sayfa var çünkü.kafamçokkarıştı

hoşgeldin minik. hadi hemen oku da gel.

BEHİYEESEN sana da geçmiş olsun canım.

kızlar ben beişimin 12 haftalık fotosunu koymaya calışacagım lütfen bakın olur mu ben çok mutlu oluyorum bakıp bakıp mutluluğumu paylaşmak istedim

EVRİŞ buarada aldıklarının çoğu unisex zaten. sadece mavi tulum erkek bebeğe göre. ama ben de kızıma mavi giydireceğim. kalıpların dışına çıkalım artık di mi?

canım aftabru ben eskişehire yakın biryerde oturuyorum dolayısıyla afyon en fazla 3 saat falan.... ama sorun şu bizim arabamız yok ya otobüsle yada trenle gideceğiz....aslında çekinmemde birazda bu yönde...aslında bebek doğduktan sonra gezemicez bir müddet o yüzden şimdi yanımıza gezdiğimiz kar son aylarda da zaten gezemeyiz hem iyice karnımız büyüyecek hem sıcaklar bir yandan hazirana kadar gezdiğimiz yanımıza kar sanırım..... teşekkürler aftabru....

canım bana sormamışsın ama ben yine maydonoz olayım..hemşerimsin ne de olsananiknanikeğer kanaman yoksa,düşük riskin yoksa bence de git.ilk hamileliğim de risk olmasına rağmen doktorum yol vermişti ban.7 saatlik bir yolculuğa çıkmıştım..bu hamileliğimde de tam 5 farklı ile gittim..doktorum gidebilirsin demişti.yalnız yolda midem bulanır diye hap vermişti.iyi eğlenceler..kaymaklı kadayıf ye benim için afyonda..batman'da kati suretle bulamadık.ara ara yok..şimdi yine milletin canı isteyecek..herkesler yazıyor diye yazıyorum valla masumum yanimirmirmirmir

EVRİŞ buarada aldıklarının çoğu unisex zaten. sadece mavi tulum erkek bebeğe göre. ama ben de kızıma mavi giydireceğim. kalıpların dışına çıkalım artık di mi?

Vallahi kuzu, mavi de o kadar cici ve minikti ki.. ondan aldım, rengine kanmamıstım acıkcası, fotografta o kadar gorunmuoo ama minicik Aftabru.. al ye cinsinden :)) tabiki faketmezz bencede.. senin Amerıkadan getirdiğin hastane cıksıı kız bebek ıcındı değil mi? hatta sen baskasına veririimm artık demiştin.. yada renk kombinesi tam tersi miydi hatırlayamadımm

Yeni gördüm iyi mi.. Baymmm sana da hayırlı cumalar kuzumm...

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlarım,

slm kıslar..dr dan geldim sonucum çıktı çok şükür herşey güsel..dr söledim bi şipşak bebişime bakim diye olmas dedi kulakları zarar görür bu kadr sıklıkta merak ediyodum acaba rahatladımı su içmeye başladım diye ..vitaminlerini iç dinlen kendini yorma dedi siterste yapma dedi. 1 ay sonra gel dedi.. ha bu arada 41çııktı hcg .

canım hadi gözün aydın....maşallah..

tickerim bozuldu kızlar ben çok seviyordum onu.yenisini yaptım bu nasıl_

süper süper...

kayracım basbasayızkaydirigubbakcemile3.ticker ın güzel olmuş.
valla kıslar dişim sancı yaptı bi ara beynim zonkladı resmen iki üç gün.yarısı kırık olunca alınması lazım dedi doktor.eşimde dayan falan dedi ama tekrar ağrırsa diye korkuyorum.çünkü ağrı kesici banamısın demiyo.bakalım cok tırsıyorum karar veremedim.doktorumun olduğu hastaneye gidicem tekrar.öleee işte.

geçmiş olsun..en kısa zamanda düzelmen dileği ile..

gunaydın canlarrr

bugun uykusuz gecen bir gecenin ardından aranzdayım herzamanki gibi. dun gece dısarda yedik ve uzun zamandır yiyemedigim kadar yedim sonrada tabiki gece uyuyamadım ac insan ne olcak iste. oglen ac kalmıstım ya ondan odullendirdim kendimi :))))

LALCIM burdakiler bırak kibrlıgı aksine cok kabalar. hic hoslanmıyorum hepsi koyden indim sehire ondan hanzoların sehirde yasadıgı bir ortam

ESRAKO evimizde uydu var canım hatta digiturk + uydudan turk kanallarını izliyoruz ben bunların programlarını izlemeye dayanamıyorum cok sacma programlar

AFTABRUcum dısardan soylenecek yerler merkezde ordan burayada gelmesi kesin 2 saati bulur .hersey cok uyusukca burda. o yuzden artık evden getirmeye karar verdim riske atmıycam

bugunde midem allak bullak insallah gun cabuk gecerde yarın dinlenip uyuruz herkese hayırlı cumalarrr

sana da hayırlı cumalar tatlım..

aidacım pekmez ve sutu pespese icme. dun mevzusu gecti sut pekmezdeki demir emilimini azaltıyor. o yuzden kalsiyum alayım derken demirden olma oda onemli.

Kızlar Ayse Armanın bugunku yazısını muhakkak okumanızı tavsiye ediyorum. Tamamen duygularıma tercuman olmus :))

Yılan Ayşe - Ayşe ARMAN - Hürriyet

takipteyim o kadının yazılarını...hemen bakıyorum...

arkadaşlar ekledim miniğimin en güzel fotosunu bakın bakalım teyzeleri güzel mikaydirigubbakcemile3

aftabrucum sizinkileri degörmek isterdim yok mu yakınlarda tarayıcısı olan benim işte tarayıcım var ultrason çıktısını taradım imkanınız varsa mutlaka koyun göreyim
evrişcim güzel duan için çok teşekkür ederim canım rabbim hepimize sağ sağlim kucaga almayı nasip etsin

Vallahi kuzu, mavi de o kadar cici ve minikti ki.. ondan aldım, rengine kanmamıstım acıkcası, fotografta o kadar gorunmuoo ama minicik Aftabru.. al ye cinsinden :)) tabiki faketmezz bencede.. senin Amerıkadan getirdiğin hastane cıksıı kız bebek ıcındı değil mi? hatta sen baskasına veririimm artık demiştin.. yada renk kombinesi tam tersi miydi hatırlayamadımm

Yeni gördüm iyi mi.. Baymmm sana da hayırlı cumalar kuzumm...

mavi almıştım şeker. ben de onun fotosunu çekip göstereyim size. çok şirin. valla aileler kesin karışacaktır kız bebeği neden mavi ile çıkarıyorsun hastaneden diye ama ben yine de öyle yapacağım.

günayyyydın güzel annler ve bebişleri..şöleee bi göz attım diş grılarından şikayet edenler ve Allah şifa versin benm en kortugumdur hamilelikde diş agrısı umarım bu sıpa butun kalsiyumu sömurmezde bende rahat bi hamilelik geçiririm..
.avatarlar değişmiş.esrako evriş ve aftabru pek bi hoşsunuz.. bu yeni pc de hiç resmim yok malesef...ve ekliyemiyorumda makinemin kablosu kayıp annemlede göbegini çek gönder diolarda göbekmi var anacım akşamları var sabah saklanıyo bu ccocuk..
ya benim bebegim çok akıllı teyzeleri yaaa ben nezaman endişeye kapılıp nasıl acba diye düşüncelere dalsam hemen bulantı ve ardından çıkarıyoruz mj veriyo kuzum bana annecim ben iyyim diye... ahh yavrum saglıkla bi kavusayım sana yicem senii..

yolculuk desteği için teşekkürler kızlar bakalım yarın birde dr.uma sorayım ne diyecek gerçi çok yol uzun değil ama benim evhamımdan kaynaklanıyor.....

bende bebeğime bir tulum aldım onun resmini çekip en kısa zamanda eklicem benimkide köpekli çok cici birşey benimkininde arkasında kuyruk yerine kulakları var....aslında kırmızı larcivert ve beyaz karışımlı bir tulum ama gören erkek için dedi aman banane ne farkeder bebek bu illa her kıyafeti erkekse mavi olacak yada kızsa pembe olacak diye birşey yok..... katılıyorum sana aftabru bende bebeğime eğer kız olursa neden mavi giydirmeyeyim ayrıca o benim en çok sevdiğim bir renktir...

BİYOLOG83 fotoyu nereye ekledin göremedim ben.

MERCİMEKİM hoşgeldin umarım iyisindir.

EVRİŞ şehrazat sana çok benzemiş bu fotoda:) Çok hoş gözüküyosun burdada. Diğer fotondan farklı bu.

günaydın kızlarrrr.. yahhu herşeyı aynı zamanlarda yasamak zorundamı bu hamişler gece bir diş ağrısı anlatamam sabah ağrı azaldı ama tekrarlayacak belli sızısından.bugun 2 de randevu aldım dişçiye gideceğim artık 3 haftadır kaçıyorum zaten.nasıl olacak bilmiyorum cok bulantım var bugun.

aftabrucum sizinkileri degörmek isterdim yok mu yakınlarda tarayıcısı olan benim işte tarayıcım var ultrason çıktısını taradım imkanınız varsa mutlaka koyun göreyim
evrişcim güzel duan için çok teşekkür ederim canım rabbim hepimize sağ sağlim kucaga almayı nasip etsin

baktım biyolog, maaşallah bebeğine. ne kadar güzel bir poz yakalamışsınız. tam profilden. çok tatlı görünüyor. ben bebeğimin profilini ilk defa dün 17+0 ken gördüm düşünün. bayıldım o görüntüye. benim baktığım usg ler hep iç organlarını omurgasını kaburgalarını filan gösteriyor. şöle bi bebek gibi göremedim yavrumu. neyse ki bi dahaki gidişimde 4 boyutluyla bakacaklar. benim gittiğim doktorlar nedense 4 boyutluyu 20 haftalık olana kadar manasız buluyorlar. tamamen fantazi diyorlar. ama ben de anne olarak istiyorum işte naz sultanın yüzünü görmeyi.

mavi almıştım şeker. ben de onun fotosunu çekip göstereyim size. çok şirin. valla aileler kesin karışacaktır kız bebeği neden mavi ile çıkarıyorsun hastaneden diye ama ben yine de öyle yapacağım.

Sevinirim koyarsan.. boşver milleti, onemlı olan ne istediğin..

günayyyydın güzel annler ve bebişleri..şöleee bi göz attım diş grılarından şikayet edenler ve Allah şifa versin benm en kortugumdur hamilelikde diş agrısı umarım bu sıpa butun kalsiyumu sömurmezde bende rahat bi hamilelik geçiririm..
.avatarlar değişmiş.esrako evriş ve aftabru pek bi hoşsunuz.. bu yeni pc de hiç resmim yok malesef...ve ekliyemiyorumda makinemin kablosu kayıp annemlede göbegini çek gönder diolarda göbekmi var anacım akşamları var sabah saklanıyo bu ccocuk..
ya benim bebegim çok akıllı teyzeleri yaaa ben nezaman endişeye kapılıp nasıl acba diye düşüncelere dalsam hemen bulantı ve ardından çıkarıyoruz mj veriyo kuzum bana annecim ben iyyim diye... ahh yavrum saglıkla bi kavusayım sana yicem senii..

Günaydın Pinkyyy.. tesekkuur ederim yorumun için.. o senin güzelliğin arkadasım, saolasın.

BİYOLOG83 fotoyu nereye ekledin göremedim ben.

MERCİMEKİM hoşgeldin umarım iyisindir.

EVRİŞ şehrazat sana çok benzemiş bu fotoda:) Çok hoş gözüküyosun burdada. Diğer fotondan farklı bu.

Ben enteresan bir insanım, hiç bir fotografım hiç birine benzemez, asla.. kimlik kartlarımı falan görseniz, yan yana koysalar kaçakçılıktan içeri atarlar kesin beni.. hiç biri birbirine benzemiyor, o kadar diyeyim size.. o yüzden eminim arada değiştirdiğimde sizde afallayacaksınız, herkes gibi :)) Teskkur ederim güzel yorumların için, çok zarifsin.

günaydın kızlarrrr.. yahhu herşeyı aynı zamanlarda yasamak zorundamı bu hamişler gece bir diş ağrısı anlatamam sabah ağrı azaldı ama tekrarlayacak belli sızısından.bugun 2 de randevu aldım dişçiye gideceğim artık 3 haftadır kaçıyorum zaten.nasıl olacak bilmiyorum cok bulantım var bugun.

Vallahi ben bişi yapmadım gelgit.. :KK43:( senin niye agrıdı be yavrum.. nefret ettim ben bu işten yaa.. çok şükür bende bişi kalmadı ama.. tırsık yasıyorumm, ne yalan söyleyeyim..

Son düzenleme:
X