2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yok o kadar değil evde kaalkıyorum sağolsun midem sık sık koşturuyor beni ama yınede hareketsizim ama daha önce 2 düşük yaptım ve aileme hareket bana iyi geliyor diyorum ama anlatamıyorum yat anam yat kanaman olur bak diye korkutuyorlar beni.ama artık kımseyı dinlememem gerekli sanırım haftada 3 gun 2 saat yurumem gerekli en azından diye düşünüyorum.bu arada metionin diye bir diyet var duydunmu bilmiyorum ama kan pıhtılaşması olanların bazılarına veriliyormus.ben dr ye sordum vitamın aldığın için gerekli değil dedi.K vitamini içeren seylerdwn kaçınmalıymısız.

gelgit çok güldümmmm... yazında şu oturan kız var ya demişsin. oturan boğa geldi aklıma gamyoncuiremsu kendimi kızılderili kabilesinde hissettim.

petrikçim çok saol canım. avrupa taraflarında nora mı var sadece.

nora sana efsanevi çatlak kremini söyleyim.trde yok bir şekilde getirticem. weleda adlı bir ürün. tamamen bitkisel. ah darısı başıma :) kaşıntılar hayra alamet değil galiba. benim göbişimi hor gördünüz ama bakın derim kaldırmıo şu an o küçük dediğiniz göbeği. göbeğimde sadece organlara yer varmış demek hihoyyyt bebek yırtıo şimdi kaslarımı

Zırt pırt gırıp mail adresini yazıp cıkan biri.. az önce moderatöre kendisini şikayet ettim, sanırım bir daha rahatsız etmez. Kaale almayın hiç..

evris sabah bende sikayet etmistim bu kisiyi moderatore :))

massallah naz a. hala naz yani dimi aftabru :) baska bir goruntu çıkmadı yani dimi ? artık kesinlesti oz aman senin cinsiyet .

ah basakcaım senmi benmi nası merak ediyorum ctesi gunu 14+6 da gidiyorum bende basak bir dr a 4 byutlu ile bakan bir dra gorursek hemen yazarım girip:)

baby canım hakkınızda hayırlısı olsun ya. .

vayyy beee. takip ed iyorlar falan yanii . cok sasırdım bu arada baby sen ordan tr deki dizileri takip ediyorsun sahika falan masalah:)))) bende buna sasuırdımmm:))

aa iyi oldu soyledigin bi bakayim var mi burda?? bulusam haber veririm, ben simdilik badem yagina talimim...

norra badem yağı kıllanma yapabiliyor diye izlemiştim tv.de.bilgin olsun kakao yağı daha iyi sanırım

kızlar her akşam ne yemek pişireceğini düşünmek ve bulmak zor ya. sölesek ya fikirlerimizi birbirimize. ben bu konuda gitgide sığlaştım malzeme kıtlığından ama ortak bir yemek belirlesek şakkıdı vitamin ve lezzet bakımından bomba olsun. hadi napçaksınız akşam

ben de dün çok duygusaldım. sabahtan başlamıştım ağlamaya. gece yatana kadar ağladım.

Benim bittiğim an bu an dır arkadaslar... diş ağrımaya başladı, sanırım bana kanal tedavısı yolları gorundu (((( çok keyifsizimmmm

Lal yazsak sen orada bulamaycagın bi sebze olsa canın çeker ama

eğer erkek nneleriyse erkek bebeklerin salgıladıkları testesteron bizi bozuomuş. yazmıştım önce evime gelen bir doktor söledi die. erkeklik hormonları bizim cilt saç ne varsa mafedio ama herkesi deil tabi. heralde hormon seviyesi ve vücuda göre deişior.

sorayın yahu yemek konusunda bende sıkıntılıyım ağzımın tadı yok olmayıncada yemek yapamıyorum.kocişim sağolsun o olmasa napardım ben o koşturuyor hep.

bana herkes çok güzelleştin diyor...bence de ben güzelleştim..:CüvCüv:
allahim benimde guzellesecegim gunler gelse(( cok cirkinlestim, cildim, saclarim(

norra badem yağı kıllanma yapabiliyor diye izlemiştim tv.de.bilgin olsun kakao yağı daha iyi sanırım
sagol caim bitene kadar kullanayim zaten azicik kaldi, degistirirm olmazsa...

soyliyim canim ama sen orda herseyi bulamayabiliyosun, bazen bende sonra canimiz cekmesin???

kizlar sivilce sorunu yasayanlarin cogu erkek annesi mi??merak ettim???

Hayır canım en azından ben değilim.. Ama daha öncede bahsettiğim gibi benim sivilcelerim yüzümde değil göğüs bölgemde...

Bu arada topiğin linkini petrik vermiş arkadaşlar... Yukarıda var.. Bu arada mail adresimi de özelden yazdım petriğim, tekrar teşekkürler...

Lal yazsak sen orada bulamaycagın bi sebze olsa canın çeker ama
aşk olsun siz de sebze yemeğin hergece et ve pilav yemekleri yapalım kötükedihüso sebze kim yerse küsülsün bu forumda. babymom belki nore ve ben karşıyız. hem sebze gebelikte zararlı. et yemek makbul. yok be canım yani en azından fikir olur. ben akşam bulgur yapıcam söylemesi ayıptır gelirken gurbetçiler gibi zeytin bulgur bile taşıorum yerimseniben zeytin bile yok . gerçi 2 aydır ilk defa zeytin bulduk trden gelmiş ama dandik ötesi olsun aldık. yani fikir olur. bulgur yapicem yanında bir kaşık salatası başka naparım tavuk olur heralde. hububatlar var yani aklıma yemek ismi bile gelmio

evriş dişin mi ağrıor yoksa acaba dişetlerin mi bozdular ağız ortamını

olmaz LAL...burda söyliyelim..sen orda bulama..sonra biz de burda pişirdiğimiz yemeği yiyemiyelim...benden çıkmaz..no no no..

Hayır Lal.. gecıcı dolguda su an dıs.. agrımazsa normal dolguya donulecektı, agrırsa kanal tedavısı yapılacaktı, hıc agrımamıstı ama basladı bugun.. ve banada yollar gorundu.

geçmişler olsun EVRİŞ...bak üzüldüm şimdi...yumuşak yumuşak acı vermeden, bebişe zarar vermeden yapcaklar artık...onlar da dr.sonuçta...

canim kalp kalbe karsiymis bende bulgur pilavi yapicam aksama, canim istedi, yaninada konserve barbunya...hububata doyucaz yani:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…