2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

wireless dedin de benim kucağımda laptop wireless her daim açık. nolcak kötü bişi mi oluor.

biz geldik kızlar. NAZ iyiymiş teyzeler. kıpır kıpırdı tatlı yemeden gittiğim halde. boyunu posunu ÖĞRENMEDİM. BAŞINI KARIN ÇEVRESİNİ UYLUK KEMİĞİNİ FİLAN ÖLÇTÜ. 17+0 MIŞIZ BPD YE GÖRE. KALP ATIŞINI DUYMAK YETİYOR VALLA BANA.
canıım gözünaydın cok sevindim.bizde biran önce öğrensek keşke cinsiyetini..
kızlar yüzü bozulan varmı sivilcelerden biri gidiyo ertesine iki tane birden gelmiş deli ediyo beni aynı durumdan muzdarip varmı
vala tatlım bend aynı dertten muzdaribim..sivilceler hiç bitmiyo.bozma moralini bunlarda biter inşll:1rolleyes:

sakaleyn canım bencede bişey yoktur.3,lü testi yaptırman bi problem olduğu anlamına gelmez.benim doktorumda 2sini yaptırıyo.

basakcım gözünaydın.erkekin hayırlı olsun.banada erkek gibi ama bi dahaki ay belli olur dedi.az kaldı bakalım sabrediyoruz.haftaya gidicez kısmetse.

pinky mektup çok güzel. bugünlerde yarım saat kadar bebeğimi ne kadar çok sevceğimizi düşünüp ağlıorum. onu ne kadar çok sevicez. babası annesi onu sevenler allahım diorum sağlık şans ver bebişlerimize. derken gene ağlıorum.çok iyi bir babası olucak diorum gene ağlıorum. hormonlaer yüzümü buruşturuor.ağlamaklıyım gene mektup çok güzel ve bebiş herşeyden habersiz miniklerimiz allah hep yüzlerine gülsün inşallah

evris ya ben hep labne için değilde asıl pınar beya peynir varya hani onlar yararlı değil çok normal peynir yiyin diye bir kulagımda kalmıs ama nerden duydum bilmiyorum. labne cidden kalsiyum dolu ise ben o peynir turlerini çok severim pinar beyaz da olabilirmi mesela ? sadece labne mi olmalı sence?

NORA cım başına geleni şimdi okudum, çok geçmiş olsun. yuh diyorum. burda hatırlatıyorlar insana randevusunu. iki gün önceden mail ya da bir gün önceden sms atıyorlar. buna rağmen kimsenin ceza kestiği yok gitmedin diye. peki bu uygulamadan seni haberdar etmeleri gerekmez miydi? uyarmalılardı bence.

biz geldik kızlar. NAZ iyiymiş teyzeler. kıpır kıpırdı tatlı yemeden gittiğim halde. boyunu posunu ÖĞRENMEDİM. BAŞINI KARIN ÇEVRESİNİ UYLUK KEMİĞİNİ FİLAN ÖLÇTÜ. 17+0 MIŞIZ BPD YE GÖRE. KALP ATIŞINI DUYMAK YETİYOR VALLA BANA.
maşşşallaah yavru kuşuna...

sağol evrişcim bende sizleri tosunum sayesinde tanıdım tabi sizin tosunlar ve ceylanlar sayesinde ALLAH hepimize doğumlarımızıda paylaşmayı nasip etsin.TEYZELERİ bize duanızı eksik etmeyin canlarım yarın inşallah hayırlı haberlerle geliriz.

dualarımız seninle..sen içini ferah tut yeter...

selam kızlar dr geldim dayanamadım gittim nedense gidesim gelmiyordu eşimin işleri yüzünden üzüntüm vardı kaçgündür sadece yazılarınızı okuyordum .
tosbam kuzu kuzu yatıyordu gelişimi gayet güzelmiş cinsiyetini sordum göstermez ama bakalım yinede dedi ama pozisyon vermedi minik uyuyordu baş ölçümü gövdeye göre büyük dedi tecrübelerime göre erkek kafasına benziyor genede pipiyi görmeden emin olamayız dedi ama benceerkek olma ihtimali yüksek dedi ay içim bir tuhaf oldu sanki kuş gibi eve geldim dr cinsiyetine fazla takılma saglıklı olması daha önemil bizim için diye nasihat etti bende tabi öyle dedim ama siz birde bana sorun meraktan çatlıyorum diyememdim.

canım lütfen üzme kendini ...biz de özel sektörde sürekli diken üstündeyiz..
dr.ların tecrübelerine inanmak lazım...allah gönlüne göre versin..

kizlar dun basima gelen bi olayi paylasmak istiyorum sizlerle;
bebisi ilk ogrendigim zaman burda hic bir kadin dogumcuyu tanimadigim icin tavsiye uzerine 4 ayri yerden randevu almistim, iclerinden gittigim 2 tanesinden memnun kalmadim, ozel ve universiteyle devam ediyorum simdi..ama o memnun kalmadiim doktorlardan biri bana diger randevu icin tarih vermisti 2 subat'a bende doktordan memnun kalmadim bidaha gitmiycem diye randevuyu unutmusum, dun calistigi hastaneden mektup geldi, ranevuya gitmedigim ve 24 saat oncesinden iptal etmedigim icin 20 EURO ceza odemem gerekiyormuss:))memlekete bak yaaa....gulermisin aglarmiisn?? tamam belki kendi adlarina haklilardir onlarda ama 20 euro bosu bosuna odiycez, keske gitseydim, tuhafima gittii....

allamm yarabbim yaa...ne tuhaff..

Korkarım ben senden.. nereden anladın Yengeç oldugumu.. asaya sarılmıs yılan amblemım benim...:))) nereden aklına gelir bu kadar ayrıntı senin bilmem.. çatır çatır doğurursun bacım sen.. miyomlar da arada pırtlar sen hiçç üsülme, bende gelir elinden tutarım senin :)))

yengeç duyarlılığı ve espritüelliği var sen de..benim böyle hasta olduğum arkadaşlarım hep yengeçtir..bir de araştırmacı ruha sahip olup geniş bir genel kültürleri oluyor kendilerinin..bir de evini çok seven bir tip var sen de..duygusal yengeç seniiii.aslanım ben ama yirim seni haaaa.lülülülülülü[/QUOTE]

men de yengecim banane men de men de.....

Kısslar müthişsiniz :1shok: Hızınıza yetişmek imkansız neredeyse... Sbahtan beri gemişi bitirmeye çalışıyorum tam az kaldı die sevinirken bir bakıyorum tekrar başa dönmüşüm... Neyse ama sizinle çok şeyler öğreniyorum çok gülüyorum... Herkesle tanıştığım için çok mutluyum. İyi ki varsınıza.s.

bu arada 60 mg demir başka yollardan alınıor mu. ben 16. haftaya kadar vitamin kullanamayacağım. siz kullanıomusunuz hepiniz. demir çok mühimmiş çünkü kızlar gene baktım netten. napicez

Evet Lalcim hamilelikte en mühüm minerallerden biri demir imiş. Vücutta 4 gr kadar demir bulunurmuş ve çoğu kanda imiş. Normalde demir kaybı çok fazla olmazmış (tekrar tekrar kullanıldığı için) sadece hamilelikte bebişler annedeki depodan kullandıkları için ve doğum ssonrası hatırı sayılır şekilde kan kaybedildiği için demir depolarının full olması gerekiyormuş. Ayrıca, besinlerden emilimi de en zor mineral olduğu için doktorlar mutlaka demir hapı veriyorlar canım.. Ben de vitamin kullanmıyorum ama demir hapı kullanıyorum canım...

gizze topiği açmışsın hayırlı olsun..

Evet ama petrik ve sakalyenmaster dışında cevap yazanlar olmadı çok üzüldüm. Ama ben bu topiği bizim için açmıştım kısslar...

Sağolun sizlerin bu olumlu konuşmaları düşünceleri kötüyü bile iyiyer çevirir:Saruboceq::Saruboceq:. eminim ben
:lepi:İYİKİ VARSINIZ .kaydirigubbakcemile5

Sen de iyi ki varsın canım...herşey çok güzel olacak senin için.. Ben inanıyorum buna

canim bende ayni durumdayim, makyajda yapmiorum iyice belli oluyor, ergenlik doneminde yoktu b kadar sivilcem, gittikce cogaliyor:KK43:((

Aynı şekilde benim de ama ilginçtir yüzümde değil hepsi göğüs bölgemde çıktı. Yüzümde tek bir sivilce yok ama boynumun bittiği yer ile göğüs bölgem arası (yaaaa o bölgenin adını unuttum hamilelrin beyni gerçekten büzüşük oluyormuş :roflol:)tamamen dolu :1shok::1shok: Hayatım boyunca böyle birşey ile karşılaşmamıştım...

Didemm.. bilirim ben seni.. kesin sen tırstığın için ağlamışsındır.. alt takımlar dağılacak şimdi.. ne olacak benim halim diye.. konuş konuş rahatla.. bak yabancı yok.. hem ben sensiz nerelere gidemmmm.. anlıyorsun beni değil mi??

Öldürdün beni evriş yaf. Alt takımlar dağılacak şimdi di mi? :roflol::roflol:

ay ne güzel ya 1 aydır dr. bebişlerini gören arkadaşlarımızı kıskanıyorumŞeniz ben 1 aydır görmüyorum kuzumu çokta özledim valla gözümde tütüyor nasıl birşey bu ya annelik demekki böyle birşey daha yüzünü bile görmediğimiz ne bilim kucağımıza alıp koklamadığımız bebeğimizi özlüyoruz..... ben cumartesi gidicem nasipse çok özledim kuzumu ama sanki saatler günler geçmek bilmiyor.....

şaka bir yana arkadaşlar dr. hayırlı haberlerle dönen bebişlerini gören arkadaşlar gözünüz aydın darısı benim başımaa.s.

Ben de yarın gidiyorum kısslar. en son 26 Ocak ta görmüştüm.. Çok özledim bebişimi bakalım. Neler yapıyor? rahatı iyi mi?:CüvCüv:

GİZZE ben daha yeni gördüm...üzülme nolur...sürekli bilg.başında kalamıyorum..hemen bakıyorum yeni topiğimize....

wireless dedin de benim kucağımda laptop wireless her daim açık. nolcak kötü bişi mi oluor.

öyle olduğunu sanıyoruz ama kanıtlanmış bişey yok. şahsen ben wireless ın da cep tellerinin de üzerimizde kötü etkisi olduğunu düşünüyorum ama bu konuda kesinleşmiş bir kanaat yok. bildiğim kadarıyla...

walla geçmişi okuyacağım diye canım cıkıyor.yetişemiyorum hızınıza yazmaya gelinceede siz gitmiş oluyorsunuz.snrada eşim geliyor.
bebeğini görenlere hayırlı olsun.bende çok özledim fındığımı 1 subat 27 de gideceğim.sabırsızlanıorum artık çok uzun zaman oldu.
simit ve labneye pek sevindim.
şu oturaan kıza gelince ben cok hareketsizim yahu mıdem bulanmasın diye uykuya veriyorum kendimi hep birde pıhtılaşma var bende yani asıl hareket etmesi gereken benim ama hep yatıyorum.suda içemiyorum zaten.daha dikkatli olmam gerek bebeğim için.

-başakcım bebeğin iyi ya öenmli olan o bende öğrenemedim pozistonu uygun değil dendi sabırla bekleyeceğiz Allah hakkımızda hayırlısını versin
-noraa ne ilginç memleket çok şaşırdım
-lal benimde çok kaşınıyo göbeğim nemlendirici krem sürdüm azalttı biraz çatlak kremini alırım bu akşam
birde zeytin yağısüren varmış en doğal nemlendirici diye okudum bir yerde,hamileyken göbeğe bebiş dogunca bebişin popoya pişik kremi niyetine

kızlar sandalye de oturmaktan karnım kasılıyor bacaklarımı uzatmam lazım, sizede oluyormu böyle

Bu arada aftabrucum, başak gözünüz aydın. Bebişlerinizi görmüş hasret gidermişsiniz darısı yarın benim başıma inş.kaydirigubbakcemile5

ama şimdi benim dünyayla tek iletişimim. kablo takarak kullansam dicem fark yaratıo mu. ama zaten modem var.modem yeter. cep teli kullanmıorum ben burda şakkıdı kimse yok arayacağım :eek: tr de kullanıorum. wirelesss ı yok edeim mi.napim.arada geçmiş gelecek okuorum herşey karıştı ya. okumuorum kızlar.
başakçım erkek kafası dediyse tahminen öyledir. farklılıklar var çünkü bebeklerde. allah hayırlısını versin inşallah.
nora sana mı ceza kestiler gitmedin die :kızgın: yapılır mı yaw. az gelişmiş insanlar kaydirigubbakcemile2
babymom sen de orda kaldığın günlerde not tut bol bol hatta kitap yaz :) oeku bişi sorcam orda aşırı kibarlık var mı.yapay olduüunu anladıüın karşında japonlar gibi defalarca eğilip nasılsın filan diyenler. aşırı yapmacık bir kibarlık var kızlar önünde eğilcekler nerdeyse.kendimi davaro gbi hissediorum

Yeni topik mi? Nerde? Gizze mi yapmış? Ben bu siteyi doğru düzgün keşfedemedim arkadaşlar. Bi gireniniz olursa bana da linki gönderebilir mi? Hazıra konmayı sevmem ama topiğe zaten zar zor girip okuyorum

NORA cım başına geleni şimdi okudum, çok geçmiş olsun. yuh diyorum. burda hatırlatıyorlar insana randevusunu. iki gün önceden mail ya da bir gün önceden sms atıyorlar. buna rağmen kimsenin ceza kestiği yok gitmedin diye. peki bu uygulamadan seni haberdar etmeleri gerekmez miydi? uyarmalılardı bence.

asil onu da dusundum ama burda eline kagit veriyorlar, herkes duzene okadar alismiski, kuzu kuzu..gerci bende severim duzeni bazi seyler cok hosuma gidiyor gonul rahatligiyla karsiya gecmek,sen adimini atar atmaz arabalarin durmasi gibi ama bu olay cok abarti geldi..gerci ben konusayim dedim, ama esim dogma buyume burali oldugu icin odiycez bosver dedi, o da duzene alismis:)))yoksa ben bulurdum bi yolunu damarlarimdaki turk kaniyla:))))

walla geçmişi okuyacağım diye canım cıkıyor.yetişemiyorum hızınıza yazmaya gelinceede siz gitmiş oluyorsunuz.snrada eşim geliyor.
bebeğini görenlere hayırlı olsun.bende çok özledim fındığımı 1 subat 27 de gideceğim.sabırsızlanıorum artık çok uzun zaman oldu.
simit ve labneye pek sevindim.
şu oturaan kıza gelince ben cok hareketsizim yahu mıdem bulanmasın diye uykuya veriyorum kendimi hep birde pıhtılaşma var bende yani asıl hareket etmesi gereken benim ama hep yatıyorum.suda içemiyorum zaten.daha dikkatli olmam gerek bebeğim için.

AMMMANNN diyeyim gelgit, senin ve benim çok çok dikkatli olmamız lazım. bize yürüyüş lazım, bol su lazım.... tamam mı şeker? diğer arkadaşlardan çok daha fazla riskliyiz. 2 saatten fazla oturmuycaz, ayağa kalkıp bacaklarımızı mutlaka hareket ettireceğiz. tamam mı?

evris ya ben hep labne için değilde asıl pınar beya peynir varya hani onlar yararlı değil çok normal peynir yiyin diye bir kulagımda kalmıs ama nerden duydum bilmiyorum. labne cidden kalsiyum dolu ise ben o peynir turlerini çok severim pinar beyaz da olabilirmi mesela ? sadece labne mi olmalı sence?

Cık kuzum.. sadece labne için geçerli.. diğerleri için değil.

Yeni topik mi? Nerde? Gizze mi yapmış? Ben bu siteyi doğru düzgün keşfedemedim arkadaşlar. Bi gireniniz olursa bana da linki gönderebilir mi? Hazıra konmayı sevmem ama topiğe zaten zar zor girip okuyorum

Kim topık yapmış? Ne topiği??

X