2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Hayır evrimciğim senin tosun gibi oğlun olacak rabbimin izniyle.şelale dedim görkemli güçlü olsun diye.kalbi gümbür gümbür atsın diye.su gibi berrak temiz olsun diye,isim olarak düşünmedim...bebeğimide hep şelaleler gibi ol diye severim...

canım benim kayınpederimde geldi ama o çok şeker.kıyamaz hiç bana.

ayy!!! Sen söyledikce ben kendimi görüp sinir oluyorum..valla benimkide ancak yemek yapar..5 kisinin temizligini hizmetini ben yaparim..o yüzden seni cok iyi anliyorum..ne yapayim az kaldi...dayannnnn!!!

evet sadece yemek yapar.ve çooooooooooook yorulur...
[ kayracım allah sabır versin işte anlayış olmayınca....hep onlarla ilgilenilsin zaten
aman ne yapayım figen evet tek sorun anlayış ama nerdeeeeeeeeeee.

kayracım kendini ağırdan sat ağrım var çok yorgunum de boşver mutfak dağınık kalsın sende toplama evde olan o nasıl olsa toplayacak kociş gelince ben giremiyorum. şimdi uyudu o bende hemen size daldım bende yatıcam şimdi iyigeceler herkese

Ya yerim seni be kadın.. yerim yerim!!! Allahım sözlerin güzelliğine bak.. o kadar sıkıntının üzüntünün arasından nasıl çıkartıyorsun bunu anlamıyorum ki? Kıyamam sana.. Bebeğin de şelaleler gibi olsun hep inşallah.. annesi gibi olsun.

İYİ GECELER TATLIM...

İyi geceler Seernimm.. Allah rahatlık versin kuzum.

canim bunlar direkt söylemezlerki...sadece laf sokarlar..sonucta ev senin yapmasanda yapan yok..onlara göre hamilelik bir problemde degil..yani anlatamazsin onlara..ya birisi gelse...surayi temizlesek...vs..vs..duyurmalar ve yapan yine sen...ama allahtan esim cok yardim ediyor..adam ne yapsin hem ev isi hem kendi isi..kosturuyor...

Allah yardımcınız olsun, ne diyeyim.. söyleyecek sözüm yok, diyebileceğim hiç bir sey yok. En azından evet eşleriniz bu konuda size cok yardımcı olmalı, mecburlar bunu yapmaya. Ama hamilelik eskisi gibi doğal değil, aksine hayatın bu kadar olumsuzlugunda saglıklı bır cocuk dunyaya getırmek artık ayrı bir çaba.

arkadaslar biliyorum bu sacma ama ben dün daha iyi anladim..dün bir arkadasim hamile kaldigim tarihi sordu..cin takvimine bakmak icin ve kiz dedi..bende sasirdim yok erkek dedim..tabi ben türk sitelerinde baktim oda alman..birde ben bakayim dedim bizimkinden tamamen farkli ve ters sonuclar..yani her ülkenin farklimi olur..daha önce tek diye düsünüyordum..simdiyse tamamen sacmalik diyorum...

Kızlar sizinle konuşmak çok güzel iyiki varsınız.sabah 6.30 da kalkıp okula gideceğim.o yüzden izninizi istiyorum.hepinizi çok öpüyorum.kendinize iyi bakın...

gunaydın kızlarr
olası regl tarihim yaklastıkca gece wc muhabbetlerim artıyor birde ustune taban yanması terleme eklenio normalde yok bu tip sikayetlerim yani o vakit gecsede rahatlasam die bekliorum anlıyacagınız.
tazefasulyem guzel haberlerine cok sevindim ins bebisini kıpır kıpır gorceksin canım
artık uyuyo buyumek icin herzaman tepinmiyo:) herkese coook guzel bir gun diliyorum haftayı ortaladık bugunude atlatırsak h.sonu cabuk gelecek bebisler ve gobusler biraz daha buyuyecek

Yok güzelim, aşkolsun ben evrişe ufak bir şaka yapayım dedim o kadar. Bak kendisi de yazmış zaten (bayılıyorum kendisiyle barışık insanlara).Sen kötü birşey dedin demek istemedim orada korkmayerimsenibena.s.

Son düzenleme:
[

canım arkadaşlarım! kardeşlerim! hele bir soluklanalım yav.hamileliğimizin tadını çıkaralım valla ben erkenden doğum stresine girmek istemiyorum..çok tırsığım zaten..anlıyorum şimdiden bir şeyleri netleştirmek istiyorsunuz ama bu konuları ilerleyen günlerde konuşsak..bana kızmayın ne olur canlarım..a.s.

günaydın kızlar sebebini bilmiyorum ama bugün çok mutluyumkaydirigubbakcemile3

dün akşam kanepede uzanıp televizyon izliyordum birden meleğimin pıt pıtlarını hissettim çok güzeldi allahıma şükürler olsun:Saruboceq: akşamı iple çekiyorum belki bu akşamda hissederim gündüzleri işteyken pek anlamıyorum belki ozamanda hareket ediyor ama evde uzanırken daha rahat hissediyorum:dance:

dide cok haklısın gelecek gunlerin ne getirecegi belli olmaz sez deriz bebis normal gelir, normal bekleriz sez. olmasi gerekir benim icinde daha cok erken bu konuyu dusunmek

milkshake bu sıpalar gunduz uyuyo aksam cosuyo:)) doguncada oyle olurlarsa ayvayı yedik demek. benim bi arkadasımınki saat 4te tepine tepine uyandırıo kızı sonra uyku muyku kalmıo zavallıcıkta simdiden basladı ama o 6aylık bizden onde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…