2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar ben geldim.güzel haberlerle geldim.bebişimi gördüm çok büyümüştü maşallah.ben 15+6 günlük diye gittim ama bebişim 16+3 günlük çıktı.4 gün ileri çıktı minik oğlum.oğlum diyorum erkek olduğu
%100 kesinleşti.boyu 145 mm maşallah 14,5 cm olmuşuz ve kilosu 154 gr.

hafta: 16+3(17. haftadayım yaşasın)
boy:145 mm
kilo:154 gr
cinsiyet:kesin %100 erkek.pipisinin ultrason görüntüsünü verdi

üçlü için kan verdim.salı sonucu alacağım.inşallah buda iyi çıkar.doktorum %90 üçlü sonuç iyi çıkar dedi.ama yinede sonucu görelim öyle sevinelim.telefonla öğreneceğim sonucu.sonuç iyi çıkarsa 3 hafta sonra mart başında gideceğim kontrole.
kızlar doktorum bol su içip içmediğimi sordu ve 15-20 bardak içmelisin dedi.bebeğinin suyu iyi ama dahada iyi olmasını istiyorsan bol bol su içeceksin dedi.bebeğim çok sevimliydi.minyatür insandı ellerini kollarını oynatıyordu.inanılmaz mutluyum inşallah hep böyle gider.doktorum artık dahada rahat ol 4 aylık oldunuz dedi.bir ay daha sırtüstü yatabilirsin ama beş aydan sonra sırtüstü yatmayacaksın dedi.benden şimdilik bu kadar.geçmişi okuyup geleceğim

ay canım gözün aydın.kaç haftalık dedi boyu kilosu için bi şey demedimi.hadi daha ayrıntılı anlat ben çok meraklıyım sanırım

gözün aydın canım.maşallah bebeğine

gözünaydın canım.ne güzel haberler var bugün

ne güzel beişinin kendini hissettiriyor.demek bi erkeğimiz daha geliyor.ben üçlü için bugün kan verdim.inşallah hepimizinki iyi çıkar.öyle temizlikle de yorma kendini

biraz daha sabret canım.şimdi yanılma payı olduğu için söylemezler.ben 14+1 de öğrendim cinsiyetini. 14. haftadan itibaren bana bacakda dahil yaklaşık boyunu söylüyor doktorum.ama dört ölçüm yapıyor 14 haftadan bu yana.kiloda söylüyor ölçümlerden sonra

canlarım herkese cok ama cok tsk ederim
dedigim gibi sonradan pipi turerse bilemem aradı taradı bulamadı pipi benzeri biseyler yarım saatten fazla ugrastı yok :)

Babymomcum doktor da bana aynı şeyi dedi, sonradan pipi türerse bilemem ama şu an kız görünüyor dedi:roflol: Taştan kurtulmana da çok sevindim canım. Bununla geçmiş olsun. Bir daha böyle sıkıntılar yaşamazsın inşallah.

Comelycim bak Lalece ne diyor, iyi dinle. Bence çok da haklı.

aaa hakkaten ayıp etmişsin comelycim hiç bir pencere bırakılır mı? İnsan camları bitirip bir de yerleri dip köşe siler süpürür. Gelin dediğin öyle olur. Canım benim sen iyi misin?? kötükedihüso Gerçi arkadaşlar yeterince nasihat etmiş sana ama tutamadım kendimi. Yapma böyle. Bebeğe ya da sana birşey olsa bizler çok üzülürüz ama sen... daha çok üzülürsün...

ay canım gözün aydın.kaç haftalık dedi boyu kilosu için bi şey demedimi.hadi daha ayrıntılı anlat ben çok meraklıyım sanırım

Helincim 13+6 günlük. 7,36 boy, 79 gr ağırlığı var. Doktor gelişimi, suyu vs.. normal dedi. Kalp sesini de dinletti ama çok kısa bir süre. Yüksek frekanslı bir uygulama olduğu için fazla dinletemem dedi. Küçücük nokta gibi midesi de göründü. Yavruşum bize el sallıyordu. Kalbini dinlettikten sonra rahatsız oldu herhalde, sırtını gerip başını geriye attı. o kadar şaşırdık ki. çok güzeldi...:teytey:

Senin de güzel haberle gelmene sevindim.:1hug: Üçlü de temiz çıkacak bak hiç endişelenme. Oğluşun için rahat rahat hayal kurabilirsin artık :1rolleyes: 5 aydan sonra niye sırt üstü yatılamıyor, yüzü koyun yatmayı mı kastetti acaba??

Son düzenleme:
kızlar tebrikler için teşekkür ederim...bende güzel haberlerle gelenleri tebrik ediyorum...ne güzel herkes yavaş yavaş öğreniyor cinsiyetleri...
comely valla arkadaşlara katılıyorum...bebişin herşeyden önemli..yapınca kıymet biliyo sanki...
kızlar burda herkes çok aktif..sayfalar alıp başını gidiyo...yetişemiyorum valla hızınıza :)))))))))))

sırtüstüde yüzüstüde yatamazsın dedi.sırt üstü yatınca bebeğe kan akışı sağlanamıyor bebek iyi beslenemiyor nabzı zayıflıyor ve allah korusun kordonuna dolanıyormuş.aslında tüm arkadaşlarımda söylemişlerdi bunu bu gün doktorumda açıkladı.bebeğe en iyi kan akışı sol tarafa yatmakmış.o zaman kalp daha fazla kan pompalayıp bebeğe kan akışı daha iyi sağlanıyormuş ve bizimde ağrılarımız sola yatınca azalıyormuş.bana şimdiden alıştır ara ara sola yat dedi.ama 5. aya kadar sırtüstü yatabilirsin ben 5. ay bittikten sonra yatmayın diyorum dedi

helincim gozun aydınnn demek oglun olcak oglan çocukları çok tatlı oluyorlarrr ben sahsen bir oglum oldugu için çok mutluyum ,

comely kayınvaldemi canavarmı seninki bellideğil alahım ne illet insanlar var hayatta kendimi hayal edemiyorum boyle bir ortam içinde boyle insanlarla birlikte allah sabırlar versin sana . nasıl katlanıyorsun sabrına hayranım vallahi billahi, omur torpusu derler buyukler çocuklarımız için ama senin kayınvalde omur torpusu vallahi billahi ya ,insafa gelir insallah en kısa zamanda.

eftelya mı bozulmus bize yanıt vermedik diye ne diyeyim artık yorum yapmaya bile gerek gormuyorum bazılarımızda alınganlık diz boyu , garip ve daha da otesi komikkk,,
ama merak ettim o topigde girpi bakacagım

comelly
iyi olduğuna ve senden haber alabildiğimize sevindim canım.ama lütfen böyle cam silmelerle bizi kızdırıp üzme.daha bir kaç hafta önce az kalsın bebeğini kaybetmiyormuydun canım.sana o günü hatırlattığım için özür dilerim ama bebeğinin kıymetini bil diye söylüyorum.boşver kaynanayı canım

kayra
ara sıra bi gir iyiyim de bize yeter canım

minik kelebek
ben hem elevit hem demir hapı kullanıyorum

alınganlık yapan insanlarıda anlamakta zorlanıyorum.sayfaları hızlı okuyoruz bazen giremiyoruz girsekte işlerimiz oluyor okuyup çıkmak zorunda aklıyoruz.herkese cevap yazmaya özen göstermeme rağmen eminim atladıklarım yada cevap veremediklerim oluyordur.neyse kızlar giden gider kalan sağlar bizimdir.biraz sert oldu belki ama insan karşısındakininde hamile ve hassas olduğunu unutmamalı.

kızlar tebrikler için teşekkürler.eve girer girmez yazmaya başladım sevincimi sizinle paylaşmak istedim.şimdilik çıkıyorum biraz dinleneceğim.ilçeden şehire doktor için gidince günüde değerlendirip gezip dolaştık.iyi akşamlar hepinize

Kızlar Selam Herkese,

Bende 13+2 haftalık hamileyim. 11. hafta sonunda dr a gittiğimizde doktorumuz cinsiyeti için %90 kız demişti. Ancak ben dün kasıklarım ağrıyınca şirkete yakın başka bir hastaneye gittim, oaradaki dr da erkek olabileceğini söyledi. Pipiye benzer birşey gördük gerçektende....Artık hayırlısı olsun diyoruz, kesinlikle cinsiyet benim içinde hiç ama hiç öenmli değil, sağlıklı olması herşeyin başında geliyor. . Sadece garip bir şekilde başından beri erkek hissediyordum:):) Sizinde böyle kuvvetlice hissetiğiniz oldu mu?

Çok çok sevindim.. hadi gözün aydın.. diğeri de güzel cıkacaktır, neden cıkmasın, için rahat olsun.. ne güzel anlatmışsın ayrıntılarını.. sanki yanındaymış gibi oldum. Önerilerin için de tekrar tekrar saol Helinim.. iyi dinlenmeler, oğluşundan benim için bi makas alıver lütfen, göbüşten..

Selam arkadasım.. hayırlısı olsun hakkında.. evet bende senin gibi kuvvetlice erkek hissediyorum, bakalım ıkı hafta sonra öğreneceğiz.. dediğin gibi kıymetli olan sağlıklı olması.

Kizlar iyi aksamlarrrrr..ben sabah sevgililer gununu kutlamayi unutmusum
oncelikle doktordan iy haberlerle gelen tum guzel hamisleri tebrik ediyorum, kizlar kusura bakmayin ben iyice balik hafizali oldum, o yuzden arka arkya 10 sayfa okuyunca kim gitmisti unutuyorum((hepinizi ayri ayri tebrik eder, cinsiyeti belli olanlara hayirli olsun derim:)))
alinganlik konusuna gelince yapmayalim arkadaslar, burda eminim bazen sizde benim gibi bi onceki sayfada yazilani unutuyorsunuzdur yada bazen o an orda online olan kisilerle konusuluyor,yada konu cok cabuk degisiyor, sonra bi daha geriye donulmuyor... burda herkes herkesin destekcisi, anlamsiz alinganliklar yapmayalim...a.s.

Aaaa çok ayıppp yaaaa, hiç yakıştıramadımmm hiiiççççç Norraaa.. nası unutursun isimleri, nası nası nasıısııııııııııklava:delikafadulden

Bunu kaldırabileceğimi sanmıyorumm Norraaaa.. sanmıyorummmmmmmmmmmmm :)))))

hoşgeldin canım.11. haftada yapılan tahminler çok yanıltıcıdır.hemen hemen hepsi kıza benziyorlar.bir hafta on gün sonra daha net tahminde bulunur doktorun.ben rüyalarımda erkek çocuk görüyordum.hep kucağıma erkek çocuk veriyorlardı

ÇOK HAKLISIN HAYATIM. BİZ DE ÖPÜYORUZ SENİa.s.

amanında kimler varmış burada kim kızdırdı sizi bakıyım..
kuzularınızı üzmeyin kızlar diğer topik çok zavalla kalmış arada uğrayalım çok öpüyorum tatlişkolarım:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…