2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

sana katılıyorum burko...bende günlerce giremediğim zamanlar olmuştur ki halada oluyor sayfaları okuyorum belki bir kişi merak etmiş belki eden olmamış bile...bazen yazıyorum dakikalarca tık yok.ama alınmıyorum.dediğin gibi hafta içi sık giremiyorum çok yoğun çalışıyor ve çok yoruluyorum.e ister istemez konuların çok dışında kalıyorum.her girdiğimdede a selam vermediler cevap vermediler diye yazmak anlamsız sanırım.alınganlıksa valla sınırın çok üzerindeyim ama buradaki herkes HAMİLE...ve şartlar eşit.ben seviyorum burayı ve buradaki herkesi...iyi haberleriyle mutlu oluyorum.KIZLAR İYİKİ VARSINIZ...VE HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM...

ayy canım valla ben hıc anlamıyorum böle alınganlık yapanları.ve cokda kınıyorummmmm :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: bune canım sonucda bızde hamıleyız ve kimsenın nazını cekmek zorunda degılız.ben elımden geldıgınce ve müsaitsem herkeze cvp yazıyorum ama olaki yazmadım farzetkı vaktim yoktu napalım şimdi.valla hamilelik yüzünden benımde alınganlıklarım hat safada ama burda sadece bellı konularda paylasım yaparken bırde burdakı insanlara zorla nazımı cektıremem yanı.KIZLAR LÜTFEN ŞU ALINGANLIK İŞİNİ BIRAKALIM RİCA EDİYORUM YA.SİZLER BÖYLE ALINDIKCA BİZİMDE KAYFİMİZ KACIYOR AMA...........
Burda herkez bırbırını cok sevıyor emınım öpüyorum hepinizi lütfen bırdaha böyle tatsızlıklar yaşamayalım a.s. a.s. a.s.

ayy comely inan yanı senın yazılarını okurkende fenalık gecıyorum.ayy 50 yasında sankı cok yaslı heee.bune canım ki sen birde hafta içlerı calısıyorsun hala senden iş beklıyorya pes dogrusu.ve yanı bıara kanama gecırdın yınemı kıymete bınmedın.pekı eşine ne demelı hanı bebege bişe olcak die cok korktumustu,gözlerindekı okorkuyu gördüm falan yazmıstın ne oldu cabuk atlattı galıba.kuzum agırlıgını koy ortaya,madem 2 aile bi evde yasıyosunuz 20 gune bır bı temızlıkcı tutun canım.enazından cam sılsın dip köşe temızlesın.nasılsa bıarada oturdugunuz için extra kıra fatura yakıt derdı yok.20 gune bır 50 lirayla kımsenın cebınden bişe eksılmez.al eşini karsına adam akıllı konus canım valla üzülüyorum bu durumuna

ayy canım valla ben hıc anlamıyorum böle alınganlık yapanları.ve cokda kınıyorummmmm :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: bune canım sonucda bızde hamıleyız ve kimsenın nazını cekmek zorunda degılız.ben elımden geldıgınce ve müsaitsem herkeze cvp yazıyorum ama olaki yazmadım farzetkı vaktim yoktu napalım şimdi.valla hamilelik yüzünden benımde alınganlıklarım hat safada ama burda sadece bellı konularda paylasım yaparken bırde burdakı insanlara zorla nazımı cektıremem yanı.KIZLAR LÜTFEN ŞU ALINGANLIK İŞİNİ BIRAKALIM RİCA EDİYORUM YA.SİZLER BÖYLE ALINDIKCA BİZİMDE KAYFİMİZ KACIYOR AMA...........
Burda herkez bırbırını cok sevıyor emınım öpüyorum hepinizi lütfen bırdaha böyle tatsızlıklar yaşamayalım a.s. a.s. a.s.

ÇOK HAKLISIN HAYATIM. BİZ DE ÖPÜYORUZ SENİa.s.

saol burkocum ama haklıyım yaneeee,ne bu böle bırı darılır gıder öbürü yetmezmıs gıbı bıde başlık acmıs baska.neyse kendını nerde rahat hissediyorsa orda dursun burasıda bızım tapulu malımız degıl yanı dimi :))) gelene hoş geldın gidene güle güle :)))

canlarım herkese cok ama cok tsk ederim
dedigim gibi sonradan pipi turerse bilemem aradı taradı bulamadı pipi benzeri biseyler yarım saatten fazla ugrastı yok :) bu durumda cok garip insan ins yanlıs deildir dio ama bende aftabru gibi herkese yaydım annemlere kayınvaldemlere :)))) duramadım napayım
Allah herkesin gonlune gore versin ins saglıkla gelsin bebislerimz
burkocum cok haklı yazmıssın 40 yılda bir girip sonrada alınganlık yapanları anlamıorum
burası sanal ortam kimse kimseyi takmak zorunda deil ki
herkese mutlu sevgililer gunu diliyorum canlarım
ilk bebisi olanlar seneye basbasa olamıycaz bugun kıymetini bilin :))

kızlar kızlar ne oluyor yahu a bizlerin daha güzel paylaşacak konuları var bırakın bunları alınan kalan giden o neymiş öyle aaaa.küçük yaramaz kız çocuklrı gibi davranmayalım bakın hepimiz anne olacağız aaa hiç yakışmıyor burada herkese yerde var sevgide .AMA LÜTFEN YANİ BİZ HERKESİ SEVİYORUZ DİMİİ

kızlar bugün bebişimi gördüm...çok iyi..pıt pıt atıyokalbi..daha erkendi aslında 2 hafta sonra gidecektik ama raporum bitmişti o bahaneyle gittik yine gördük meleğimi...dr yine kesin olmamakla birlikte erkek dedi...bakalım 2 hafta sonra kesinleşir artık...

Gözün aydın Nicole.. darısı başımıza.

evriş cok haklısın o konuyu unuttum ben canım
biraz bogazım acılınca baslarım
zaten kilo vermişim
bira toparlıyım

Ah be kuzum değil mi ama.. bencede tatlım.

hoşgeldın canım aramıza kaydirigubbakcemile5

ayy ne süper bişi dimi bebişe bişeyler almak.benım bebiişimin şimdilik dus kremlerı yagları vs.var ve bırde emziği.kuzenım hamıle oldugumu duyunca geıtrmıstı ,ama enkısa zamanda bende almak istiyorum.nasıl kpır kıpır oluyorum bebek alısverısı dıyınce anlatama valla

ac arkadasım topiği ve aldıklarını koy.bayılıyorum bebk kıyafetlerıne bakmaya.hadı bosver sen cinsiyetlerını aldıklkarını görelim şekerimmmmmm

Açayım şekerim en kısa zamanda.. seni mi kıracağım, ne demek..

kızlar göbişlkerimizin yenı resımlerını ekleyelım bence artık.benım gecenkı resmın üstünden 2.5 hafta gecmıs olcak 2 gun sonra.ben tekrar eklemeyı düşünüyorum.çünkü 2.5 hafta öncekı göbegımden eser yok maşşalah ı var yanı kocaman oldu,lalcım buarada göbişin cok tatlı maşşalah

Bende çektirdim eşime az önce, birazdan eklerim bende..

evrişçim ankaralı mısın ? felan kelimesini kullanmışsın. 4 sene ankarada okudum. ne güsel günlermiş. zamanında anlamıor insan.

Sadece Ankara GATA doğumluyum.. lafın gelişi bazen böyle kelimeleri bozuyorum, pek sevmem ama.. arada kaynıyor işte.

hihoyyyt kaydirigubbakcemile2 :teytey: :dance:
Kızlaaarrr doktordan geliyorum. Herşey yolunda. bebişimizin sağlığı gayet yerinde görünüyor.

Veeeeeeeee...... Doktor bebişiniz büyük ihtimalle KIZ dediiiii.

:dance: :dance: Yaşasın. Çok mutluyum. Anlatamam bu duyguyu. Allah herkese nasip etsin. :teytey: :teytey:

Aidaa gözün aydın arkadasım.. Prensesin hayırlı uğurlu olsun, darısı başımıza.

ÖNCELIKLE HEPİNİZİ ÖYLE ÖZLEDİMKİ ANLATAMAM BEBİŞİM VE BEN COK IYIYIZ
canım benım cooookkk sevindim hihoyyythihoyyyt az once mesajınıda okudum gecmıse bakamadım kımler ne yaptı ya yetısemem okumaya kalksam sızle sohbet edemem yupyyyy kızlar çoğalmış giremedım fırsat bulup pc başına otuAmadımkı pazartesı bakalım gıdıcem dr. bakalım meraktan oluyom valla kızmı erkekmı acep

Ya sen nerdesin be arkadasım, belki 500 kere yazdık neredesin diye.. arada iyiyimm diye yaz çık bari..

Selam kızlar:emir_bebek:Ben de küseceğim işte, kimse beni sormamışlülülülülülüBen bugün 2liye girdim. Ense kalınlığımız 1,2mm çıktı. Benim uslu bebişim, ölçüm yapılacağını bilmiş gibi pozisyonunu almış bekliyordu doktor teyzesini:asigim:Kollar, bacaklar, burun, çene kemikleri herşey yerinde dedi doktorumuz. 12+1 çıktı ultrasonda. MAŞALLAHHHHH:nazar:

Burko hayırlı olsun arkadasım, ama seni de çok sorduk deme öle.. hepimiz çoğu kez farkediyoruz, emin ol lütfen, unutmamız mümkün değil.

ayy elevitin içinde zaten 60mg demır varmıs dıger demır ılacıysa 100mg mıs.doktor bana nıye 2sini birden vardıı.kızlar siz tek elevıtmı kullanıyosunuz.baska bişe kullanıyomusunuz

Hem elevit hem de ferrum fort adında demir hapı kullanıyorum kelebekim.. bende kansızlık ta var.. her acıdan desteklenmek iyi oluyor açıkcası.. demir eksikliği bebek için çok riskli birşey.. bence hiç sorgulama.. vücudun en azından depolasın.

slm herkese ben geldim... doktordan geldik hemen pc başına oturdum valla apartopar..kızlar ya çok mutluyum çok şükür bebişim saglıklıymış herşey çok iyi dedi dktor... en son gördugumde fasulye gibi bişeydi şimdi kocaman olmauş maşallah..boyu uzun dedi 9cm. ellerini ayaklarını heryerini göserdi kalbbi karnı falan...ayyy kuzucum ya elini agzına götürdü ayaklarını oynattı falan ..2li test yapmıcam zaten doktorda gerek yok dedi tahlillerimi zaten yaptırmıştım çok şükr onlarda bi sorun yok...bu arada 3 kilo vermişim.. normalmiş ama..ben 12+3 biliodum 12+5 mişiiz:) vee sonunda hasret bitti yasak kalktı..Şeniztabi eskisi gibi olmıcak ama olsun oda yeter ..:lepi: süt içemediğim için kalsiyum verdi.. vee cinsiyetini sordum çok erken dedi ama 10 gun sonra gel bi deneriz belki görürüz dedi.. bakalım inş. ozaman görürüs..bu arada buyuyen göguslerimi sordum doktorum guldu ve daha onlar çoook buyucek dedi...:dance: darısı herkesin başına kıslar inş. saglıkla kavuşurus bebişlerimize. bu arad comely nerelerde..göremedim...

Gözün aydın Pinky.. kilo versen de bebeğinin iyi olması çok güzel.. hep de iyi olsun inşallah.

kızlar selamsssssss

oncelikle sevgililer gununuz kutlu olsun

sonrasında bebisim %90 kızmıs cok ugrastırdı eliyle kapadı sırtını dondu vs ama pipi gorunmedi kordonu gordu sadece artık sonradan cıkarsa bilmem. hcg 42 cıkmıstı cin takvine gorede kzdı ama istersen haftaya gel emin olalım dedi .
burda yumurta tkibimi yapan ultrasoncuya gittim o baktı kendi drum mart basına randevu verdi
oyle yani enson yakaladı kız dedi ama hata olmasını istemiorum tekrar bakarız dedi.
bobregimede baktı tas dusmus cok sukur temiz gorundu
herkese sevgi dolu birgun diliyorum
mucxxxx

Baymmm Prensesin mi oluyor senin deee.. gözün aydın arkadasım.. Allah analı babalı buyutsun cümlemizinkini.. Senin de sevgililer günün kutlu olsun kuzum.

evet canım ben de şimdi farkettim..anladığım kadarıyla eftelya sorularına cevap vermiyoruz diye alınmış...şahsen ben üstüme almadım..anlam veremedim açıkçası..

eftelya okuyorsan lütfen alınma bizlere..o kadar kalabalığız ki..sayfalar çok hızlı ilerliyor..bazen ben de çoğunu okuyamıorum...bazen bana da cevap vermeyen, girmediğimde de merak etmeyen oluyor..bi çoğumuz çalışıyor, fırsat buldukça girebiliyor..alınganlık yapmamamız gerekir...

Katılıyorum.. Alınılcak bir şey yok.. birincisini görmeyiz, ikincisini, üçüncüsünü muhakkak görürüz.. büyütlmemeli bu kadar, herkes HAMİLE burada.. gereksiz tepkiler bunlar.

Açıkçası çok garipsedim bu durumubenneyaptımkiBenim de yazdıklarıma çoğu zaman cevap verilmiyor, çoğu zaman insanlar belirledikleri birkaç kişiyle yazışıyorlar ve diğerleri ikinci planda gibi görünüyor. Ama kimseyi böyle bir durum için suçlayamam ki:1no2:Ben çalışan bir insanım ve diğerleri kadar sık girme şansım olmuyor siteye. Belki yazılarım o kadar da ilgi çekici gelmiyor olabilir, belki çok sempatik gelmemiş olabilirim, belki yazdıklarımı görmemiştir insanlar, belki onları ilgilendiren bir konuda yazmamışımdır vesaire vesaire. Kimse burada bir diğerinin yazdığına cevap verme mecburiyetinde değil ki canım. İçinden gelir yazar, gelmez yazmaz. Bu alınganlıklar artık sınırı aştı bana göre. Kusura bakmayın, biraz ağır yazmış olabilirim ama böyle hissettim, tutamadım kendimikötükedihüso

Seni Seviyorum Ben be Burkoooooo,bunu unutma yeter bana..a.s.

İyi de yazmıssın Burko.. burada kendini bilmeden yazan o kadar çok insan var ki.. sözüm ona Türkce yazdıgını sanıyor, kendince normal seyler yazıyor ama karsısındakini ne kadar incittiğinin farkında bile değil.. aslında alınılmaya kalkılsa ne çok handikap var.. ama gülüp geçmek gerekiyor.. şahsen öyle yapıyorum ben. Yoksa gereksiz yere bebeğim de bende gerileceğiz.. değer mi?? ASLA!!!

kızlar kızlar ne oluyor yahu a bizlerin daha güzel paylaşacak konuları var bırakın bunları alınan kalan giden o neymiş öyle aaaa.küçük yaramaz kız çocuklrı gibi davranmayalım bakın hepimiz anne olacağız aaa hiç yakışmıyor burada herkese yerde var sevgide .AMA LÜTFEN YANİ BİZ HERKESİ SEVİYORUZ DİMİİ

Aynen katılıyorum.. fazla da söze gerek yok bencede.

Burko hayırlı olsun arkadasım, ama seni de çok sorduk deme öle.. hepimiz çoğu kez farkediyoruz, emin ol lütfen, unutmamız mümkün değil.

Seni Seviyorum Ben be Burkoooooo,bunu unutma yeter bana..a.s.

İyi de yazmıssın Burko.. burada kendini bilmeden yazan o kadar çok insan var ki.. sözüm ona Türkce yazdıgını sanıyor, kendince normal seyler yazıyor ama karsısındakini ne kadar incittiğinin farkında bile değil.. aslında alınılmaya kalkılsa ne çok handikap var.. ama gülüp geçmek gerekiyor.. şahsen öyle yapıyorum ben. Yoksa gereksiz yere bebeğim de bende gerileceğiz.. değer mi?? ASLA!!!

BEN DE SENİ SEVİYORUM İZMİR'İN GULÜÜa.s.ŞART MI CANIM HER DAKİKA BİRŞEYLER YAZMAK. GÖNÜLLER BİR OLSUN O YETER BİZE:asigim:

Son düzenleme:
Güzel anne adayları merhaba yine...

Sabahtan beri şu sayfa açık ama kaç saat oldu yeni yazabiliyorum.

comely, cam silmek vs. hamile kadının yapacağı işler değil bunlar :eek:klava:

Bir de internet bağlantınızı merak ettim kızlar. Kablolu mu, wireless mı? Yani wireless'ın malum yaydığı bir dalga oluyor ya, aklıma onu taktım şimdi de. Acaba bebeklerimize zararı var mıdır diye :uhm:

Güzel anne adayları merhaba yine...

Sabahtan beri şu sayfa açık ama kaç saat oldu yeni yazabiliyorum.

comely, cam silmek vs. hamile kadının yapacağı işler değil bunlar :eek:klava:

Bir de internet bağlantınızı merak ettim kızlar. Kablolu mu, wireless mı? Yani wireless'ın malum yaydığı bir dalga oluyor ya, aklıma onu taktım şimdi de. Acaba bebeklerimize zararı var mıdır diye :uhm:

Ben hamile kalmadan önce hep wireless kullanıyordum laptopta. Hamile kalınca masaüstü bilgisayarım yeniden kıymete bindi, laptop bir kenarda, modemin wireless özelliği kapalı. Mutlaka etkisi vardır diye düşünüyorum araştırma gereği bile duymadım. Eşime de yasakladım ben evdeyken

sakaleynmaster, burko, teşekkürler cevaplarınız için. Ben de bir bakayım modemin wireless özelliğini kapatabiliyor muyum diye. Gerçi biz modemi kapatsak, komşunun wireless dalgası geliyor. Gerçi zayıf sinyalle geliyor. :uhm:

:1shok: Eee benim dr um yok ole bişi.. ole bişi olsa tüm Bilgisayar muh. kadınların cocukları nası saglıklı dogacaktı dedi.. bende bişi diyemedim, laptop elimde kullanıyorum.. benim gibi pimpirik necla bunu yapıyorsa.. Napcass şimdi peki..:1shok:

Ne güzel olurdu.. davullu zurnalı doguma gönderirdikk hatunumuzu...delikafadulden ama o onun kalan günü :dance:

Kalan günüm bile değil Evriş'cim. O zaman benim bebik 2,5 haftalık mı daha senağlama :roflol:

Doğru iken durduk yere sapıtan ticker da ilk defa görüyorum :)

:1shok: Eee benim dr um yok ole bişi.. ole bişi olsa tüm Bilgisayar muh. kadınların cocukları nası saglıklı dogacaktı dedi.. bende bişi diyemedim, laptop elimde kullanıyorum.. benim gibi pimpirik necla bunu yapıyorsa.. Napcass şimdi peki..:1shok:

Ya gerçi benim dr da demişti ki genel olarak; bir günde bu elektronik aygıtlardan aldığınız radyasyon güneşli bir günde 10 dakika yürüyüş yapsanız alacağınız radyasyona eşit dedi ama laptop ya da pc yi biraz göbüş hizamızdan yukarıda tutmakta fayda varmış. O yüzden laptopları falan ismine aykırı kullanın. Diz üstüne koymayın. Hatta ben hep eski tip pclerin yani televizyon ekranı gibi tüpü olanların daha çok radyasyon yaydığını düşünmüşümdür ama mesnetsiz bir düşünce yani. Hayal de kuruyor olabilirim hihoyyyt Benim de wireless'ım açık :KK43: Panik yaptım yetişiiin :bbo:

X