2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar tekrardan selam.yeni bir ağustos anneleri topiği açılmış.niyeki?ben farketmedimde...

kızlar tekrardan selam.yeni bir ağustos anneleri topiği açılmış.niyeki?ben farketmedimde...

evet canım ben de şimdi farkettim..anladığım kadarıyla eftelya sorularına cevap vermiyoruz diye alınmış...şahsen ben üstüme almadım..anlam veremedim açıkçası..

eftelya okuyorsan lütfen alınma bizlere..o kadar kalabalığız ki..sayfalar çok hızlı ilerliyor..bazen ben de çoğunu okuyamıorum...bazen bana da cevap vermeyen, girmediğimde de merak etmeyen oluyor..bi çoğumuz çalışıyor, fırsat buldukça girebiliyor..alınganlık yapmamamız gerekir...

Açıkçası çok garipsedim bu durumubenneyaptımkiBenim de yazdıklarıma çoğu zaman cevap verilmiyor, çoğu zaman insanlar belirledikleri birkaç kişiyle yazışıyorlar ve diğerleri ikinci planda gibi görünüyor. Ama kimseyi böyle bir durum için suçlayamam ki:1no2:Ben çalışan bir insanım ve diğerleri kadar sık girme şansım olmuyor siteye. Belki yazılarım o kadar da ilgi çekici gelmiyor olabilir, belki çok sempatik gelmemiş olabilirim, belki yazdıklarımı görmemiştir insanlar, belki onları ilgilendiren bir konuda yazmamışımdır vesaire vesaire. Kimse burada bir diğerinin yazdığına cevap verme mecburiyetinde değil ki canım. İçinden gelir yazar, gelmez yazmaz. Bu alınganlıklar artık sınırı aştı bana göre. Kusura bakmayın, biraz ağır yazmış olabilirim ama böyle hissettim, tutamadım kendimikötükedihüso

sana katılıyorum burko...bende günlerce giremediğim zamanlar olmuştur ki halada oluyor sayfaları okuyorum belki bir kişi merak etmiş belki eden olmamış bile...bazen yazıyorum dakikalarca tık yok.ama alınmıyorum.dediğin gibi hafta içi sık giremiyorum çok yoğun çalışıyor ve çok yoruluyorum.e ister istemez konuların çok dışında kalıyorum.her girdiğimdede a selam vermediler cevap vermediler diye yazmak anlamsız sanırım.alınganlıksa valla sınırın çok üzerindeyim ama buradaki herkes HAMİLE...ve şartlar eşit.ben seviyorum burayı ve buradaki herkesi...iyi haberleriyle mutlu oluyorum.KIZLAR İYİKİ VARSINIZ...VE HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM...

eftelyaa..canım kendini yormasana....ben hiç yormuyorum evi kendi haline bıraktım bu ara...kaydirigubbakcemile2....sadece çamaşır, bulaşık ve ütü...
geçmişler olsun dikkat et kendine..

o nekı ben gecen gun bı haftadır kaynanam cam cam dıye sayıkladı laf falan sokmalar hava cok guzelkende aradı hava cok guzell camlar leş gibi barı camları ac hava alsın ev dedı bende dayanamadım cıktım cam sıldım bızım ev 4 oda balkon kapalı pimapem cam 2 balkon var anlayacagınız bır suru cam sadece 1 odayı sılemedım artık takatım kalmadı aradım dıyımde sevınsın dıye ne dese beyenırsınız yok neymısmıs orayı neden ayırmısım kaynımın odasıya onu ayırmısım bı sınır oldum yaaaaaa kafayı yedım

CANIM BENİM:1hug:BİZ DE SENİ ÇOK SEVİYORUZ:asigim:

kızlar darılıp küsmenin ne anlamı var anlamış değilim. burda bazen cevaplar verilmio olabilir konular hızlı akıor bir kere bile cevap verilmedi diye küsesim gelmedi.allah aşkına kaç yaşındayız.küsme darılma zamanlarımız çoktan geçti.çok fazla önemsemelim arkadaşlar kendimizi hepimiz eşitiz burda.

canım benim tekrar hatırlatmak belki çok ayıp olcak ama kızdım sana...neler yaşadın daha önce..cam silmek senin neyine...sen HAMİLESİN...gerinmemen lazım..bırak kayınvaliden ne derse desin yaa..sen verdikçe fazlasını istiyo..tamaatkar değil..bırak bu dönem işi gücü..yorma kendini bitanem..

bitanem benım aslında yazdıkların cooook doğru ama işde bazılarımız demirbaş oldu burada hergun gırıp sohbet edıp ıyıce tanısıp samımılesıyoruz hepberaber yanlız cvp konusunda evet görmemiş yazılmamıs olabılır ama bu senı sevmedıgımız anlamında değil bende zamanında cok kırılgan oldum kırdım hatta bazı arkadaslarımıda ama EMIN OL HERKEZ BIRBIRINI SEVIYOR burada ayrımcılık hele hıc olamaz SENDE BIZIM ŞİRİN HAMİŞLERİMİZDENSİN CNM BENIMMMa.s.a.s.

comely kıyamam san ya sen berabermi oturuyosun? ayhhhhiç anlamam şu cadı kaynannalrıklava: kız sen bide hamilesin ayhh ne cam silmesi tutarım bi kadın ver 20 milyon butun camları siler canımdan kıymetlimi...

canım bu kadar temizlik yapma.pis camlar bebeğinden daha mı değerli. kaç kişiden duydum yok şunu yapmıştım bebeğim düştü yok bunu kaldırdım bebek gitti. bırak hamile olmayanlar yapsın.doktorlar sölüorlar uzanmayın diye. sen tepelere kadar uzandın demek.benim garip kayınvalidem de burdaydı.yemin ederim kıllığına bana şunu kaldır getir filan dedi be de üzgünüm annecim kasıklarım ağrıor dedim.ağrıordu napim.sakın comely sakın yani.başlarım o cahil insanların laf sokmalarına.bebeğine bişi olsa nasıl telafi edebilirler. yemek yap ütü yap ama yer gök halı çerçeve sakın sileyim deme.çok pisse kendisi yapsın. annecim ben yemeği sen camları hallaet de iş bölümü yapkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

AH AH BITANEM eşimide doldurup ağlıyo ben 50 yasındayım ne kadar yapım dıyo eşimde onun ağlamasına dayanamıyo dun aksam ADANALI dızısının sonunda adam tam bomba patlıcakken ENGIN KIZIM SANA EMANET derken kayınpederım hemen sımdı ağlayabılırse işde bu artısttır dedı KAYNANAM BENDEN IYI ARTIST OLUR BEN HEMEN AĞLARDIM dedı of of işte gercek yuzu buradan cıkıyo ama eşimle tartısmak ıstemıyorum cok dıkkat ettım esım kac kere aradı dıkkat et uzanamadıgın yerı bırak dedı ama pis kadına yaranamadımkı yıne neyse eşim görsün işyaptgmı dıye yaptım işde

kızlar yarın görüşürüs :) pazarları kimse olmuo gerçi bizim burda iş günü malesef tek kalıorum .. yarın gelmezseniz küserim bak hepinizle teker tekerrr.

canım o zaman sen de ağla.bu akşam ki görevin şu. ahhhhhhh kasıklarım ağrıooooo.... tüm gün iş yaptımmm.... allah korusun bişi olmasınnnnn... bebeşimmmmm. kimse yardım etmediiiii yazık deil miiii. ağla bakalım sen de canım 2 cimcikle kendini ağlarsın zaten gebeyiz dokunsak ağlarıs.ağlayamıosan kına müziği var ya.hem annemi hem babamı ben köyümü özledim de kendi kendine bk salya sümüksün..hihoyyyt

kız comley bide içimizde en küçük sensin ya bırak iş temizlik falan aman bende lalece ye katılıyorum..agrım var de yapamam ben hamileyim de.. kız zaten hayatımızın en kıymetli 9 ayı içindeyiz valla ben doya doya naz yapiom..eşime kayınvalideme çünkü ilk bebegim düştü herkes geçmiş olsun deyip gittiğinde içimdeki fırtınayla başbaşa kalan bendim o yuzden hiç bişey bebgimden daha önemli değil üstelik kimsse bana bebeiğimi geri veremez.....unutma sen kendinihafifden alma

Ben sevilmediğimi hiç düşünmedim zaten tatlım, için rahat olsun. Dediğim gibi, sanal ortam burası, elbette bazı insanlar daha sık görüşecek, bazıları geriden takip edecek. Benim garipsediğim zaten böyle bir olayın alınganlıklara neden olması.

Dehşetle seyrediyorum bu arada kaynananın yaptıklarını:1shok:Nasıl bir kadın vicdanı hamile birinin bu kadar yorulmasına göz yumar kiklava:Sokakta hiç tanımadığımız kadınlar bile bize farklı gözle bakarken o kendi torununun hayatını tehlikeye atıyor. Olacak iş değil. Bence sen ona hiç söylemeden eve kadın getir, bir güzel temizlet. Sonra da "al işte ev tertemiz, şart mı benim yapmam" de. Daha neler canımklava:

bencede işle falan uğraşmanın zamanı değil .kendim halı kaldırıp 4 hafta düşük tehlikesiyle uğraşmadımmı .arkadaşın dediği gibi bi yanlışımız telafi edilemeyecek sonuçlarla baş başa bırakabiliyor onun için DİKKAT kızlar işler azıcık rafa.dahası verin parayı tutun birni yapsın .şu darılmaca konusuna gelince burda kalabalığız gerçekten evet hepimizde hamişiz ilgide istiyoruz ama birbirimizide hoş görmemiz lazım .kayracım bizde seni seviyoruz canım benim.

comely_08
Canım senin kendine ve bebişine kastınmı var yapma böyle Allah korusun ya bi şey olursa.
Anlatışına bakılırsa o kadın vah vah benim yüzümden oldu bile demez galiba. O nasıl bi insanmış öyle ya. Bebişini dinle sen iş yapma dinlen annesi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…