2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evet minik kelebek şimdi neye inanacagımı şaşırdım kız olucak diye kendimi hazırladım ama içimdende belki demedede edemiyorum yok anacım söylemez dr lar sinir ederler bizi

2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1.aftabru...........................................1 agustos _____________________ KIZ
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos ____________________ ERKEK
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos ____________________ KIZ
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos
13.essraa.........................................5 agustos
14.sarmasık.....................................5 agustos
15.calimero 26..................................6 agustos
16.kacakkedi....................................6 agustos
17.gamze_hlm..................................7 agustos
18.aidaa...........................................7 agustos
19.dlkltn...........................................8 agustos
20.minik_kelebek..............................8 agustos _____________________ KIZ
21.baybmon.....................................8 agustos
22.dide.............................................8 agustos _____________________ ERKEK
23.eeylem07....................................8 agustos
24.güzel edirnem..............................9 agustos
25.angeleyes_3...............................10 agustos
26.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
27.3karanlık1mucize.........................10 agustos
28.Evriş.......................................... .11 ağustos
29.Milk shake..................................11 ağustos
30.eftalya66....................................11 agustos _____________________ ERKEK
31.nazlı_03......................................13 agustos
32.mercimekim................................13 agustos ______________________ ERKEK
33.gelgit…………………………...……14 ağustos
34.başak35……………………......…..14 ağustos
35.figen............................................16 agustos
36.esrako........................................16 ağustos
37.nicole78......................................16 agustos
38.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
39.comely 08..................................17 agustos
40.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
41.tazefasulye................................18 agustos
42.masmavi....................................18 agustos
43.prenses.....................................19 agustos
44.nora..........................................19 agustos _______________________ ERKEK
45.cadu.......................................... 20 agustos
46.sampuan....................................21 agustos
47.ebrar06......................................23 agustos
48.petrik.........................................24agustos
49.sal_der......................................24 agustos
50.dnzyildizi84...............................25 agustos
51.emis..........................................25 augstos
52.sedaa........................................25 agustos
53.seerni........................................25 agustos
54.tuana3434..................................26 agustos
55.siney.........................................26 agustos
56.İrem34.......................................26 ağustos
57.darknessfire...............................26 agustos
58.Pınky_42...................................26 agustos
59.lalace........................................27 agustos
60.desdona....................................27 agustos
61.selena.......................................27 agustos
62.flawlessd...................................28 agustos
63.sünger53...................................28 agustos
64.ukalam......................................29 agustos
65.ma_ci_de...................................29 agustos
66.050604.....................................29 agustos
67.burko........................................30 agustos

arkadaslar yenı gelen arkadaslarımız olmus muhtemel dogum tarıhlerını yazarlarsa bende bu müthiş listemize eklerımmmmmm süperiz valla gittikce kalabalıklasıryoruz inşallah aramızdan kımse eksılmeden bebeklerımızı saglıkla kucagımıza almak nasip olsun hepimize a.s. a.s. a.s.

Baybmm ... kompostoyu nası yaptın anlatabılır mısın??

Geçmiş olsun Gelgitim

4 tane elmanın kabugunu soydum dogradım kafama gore. uzerini gecene kadar su koydum pisirmeye bıraktım yumusayınca 1 su bardagı seker kattım 3 yemek kasıgıda limon suyu bi 15 dk filan daha kaynattım kapadım altını canım. dun gece yaptım bu aksam nasip olursa icerim

gunaydın arkadaslar cok kotuyum ben yine
dun gece mide bulantısıyla uyanıp cıkardım cok fenaydı
ondan oncede 2 kez uyanmıstım zaten wc icin
sonra rahatlayıp uyuyakalmısım
sabah alarmla uyandım yine felaket bulantı yine kusma
ama cıkacak bisey yokk cebellesiom banyoda
cok fenaydı simdi isteyim hicbisey yemek istemiorym
midem altust
biraz kusburnu cayi icicem belki rahatlatır ne olcak benim halim cok mutsuzum

Babymomcum geçmiş olsun. Bulantı çok berbat bişey. Mideni boş bırakma o da çok bulantı yapıyor. Meyve, vs... birşeyler atıştır canım.

kızlar şimdiye kadar kaç kilo aldınız? ben 10 gün önce 2 kilo almıştım ama sanki bu hafta karnım büyüdü ve kilo aldım.cumartesi doktorda tartılacağım bakalım çok almışmıyım

Benim kilom 2 gün önceye kadar aynıydı 74 le başladım hala 74'üm. tabi yemek sonraları ve akşamları 600-700 gr alıp ertesi güne gene iniyorum. Şöyle güzel bir iştah yok ki yesem de alsam... Hep ağzımda pas tadı. Canım hiçbirşey istemiyor.

Ayrıca bugün çok ağlamaklıyım kızlar.senağlama bööle bir hüzün, bir hüzün sormayın gitsin. Bebişi de özledim. Acaba iyi mi, bir sorun var mı? hala yaşıyor mu, merak ediyorum. Ben iki hafta falan bekleyemeyeceğim bu c.tesi doktora gideceğim. benneyaptımki

ben doğumumu batman'da yapacağım..sen de adana düşünüyorsun sanırım..sıcaklarda zor olmaz inşallh bizim için..nefret ediyorum buraların sıcağından..adana da bir de nem var..bu beni çok düşündürüyor.klima zarar vermez mi diye?

günaydın kızlar. valla herkes tam zamanında hamile kalmışsın diyo. yazın hamilelik hiç çekilmez diye. sıcak memlekette olanlar iyice yandı. karadenize falan atmamız lazım kendimizi. gerçi o zaman gelsin düşünürüz. şimdi çok erken bunlar için. anneleri bebeklerinizi büyütmeye bakın. gerisini boşverin. ben sadece bebeğe endekslendim hiçbir olumsuzluğu düşünmüyorum hayat yaşanılır hale geliyor.

ben de hamile kaldığımdan beri hep yapıyorum komposto..kayısı,üzüm daha yeni ayva yaptım.dolaptan çıkarıp çıkarıp içiyorum..oysa hiç sevmezdim ama bağırsaklara da iyi geliyor

ah canım benim keşke oralarda olsam..iç anadoluda olsam falan..ben hayatımda böyle sıcak görmedim..yaz diyince çok daralıyorum..40-50 derece sıcaklar geliyor aklıma.Allah yardımcımız olsun

günaydın kızlar
babymom
çok geçmiş olsun nedir senin bu çektiğin canım ya.böbrek sorunuda mide bulantısı yapar canım.

aidaa
canım bende cumartesi gideceğim doktora.canım bebişin iyiydir korkma.böyle kötü şeyler düşünme canım.tabii yaşıyordur ve iyiydir.neden kötü olsunki.ama git doktoruna için rahatlasın hem sen hem bebişin mutlu olsun.ben çok merak ettiğimde endişelendiğimde kaygı ve korkularımı hem kendim yaşayıp hem bebeğe yaşatıp onuda strese sokmaktansa doktoruma gidip içimi rahatlatıyorum.bu bebişim içinde en doğrusu diye düşünüyorum.ama yakın zamanlarda onları hissetmeye başlayaağız o zaman ayda birde gitsem doktora olur.çünkü bebişim hep burdayım diyecek

dide
ha diyarbakır ha adana aynı sıcaklık benim için.öyle olunca hiç değilse ailemin yanında daha rahat olurum.hem bu sene hiç gitmedim ve temmuza kadarda gidemieceğim.o yüzden kendimi adanaya atacağım temmuzda.klimadan başka çaremde yok.hem adanadaki tüm hamileler klimayla geçiriyor yazlarını.

kızlar size bi şey danışmak istiyorum.ben çay fazla içmiyorum.haftada bir iki bardak.onun yerine bu toz halinde olan kuşburnu oralat tarzı şeyler içsem zararlımı acaba.doktora her gittiğimde bebişimi görünce soracaklarımıda unutuyorum

helinciğim sanırım ben alışamadım.eskişehir soğuk memlekettir..ankara da öyleydi.iç anadolu iklimine alışınca böyle oluyor..bir de bizim evimiz en üst kat..evi taşıyabilsek daha serin bir yere daha iyi olur herhalde.Allah kolaylık versin hepimize

ah canım benim keşke oralarda olsam..iç anadoluda olsam falan..ben hayatımda böyle sıcak görmedim..yaz diyince çok daralıyorum..40-50 derece sıcaklar geliyor aklıma.Allah yardımcımız olsun

doğru söylüyosun valla. Allah yardım etsin. zaten belki de bebekler de bekleyemez o sıcakta. hayırlısı bakalım.

günaydın kızlar.....

gerçekten yazın ne yaparız bilmiyorum hele benim gibi doğuma kadar çalışanınız olurmu bilmiyorum ama işimiz zor rabbim gayret kuvvet verir inşallah.... zaten ben eşime falanda diyorum ben işten doğuma giderim sizde arkadan gelirsiniz diyorum bakalım zaman ne gösterecek....

dün tatilden bahsetmişsinz valla bu sıcaklarda hiç tatile falan gidemem zaten bir kere o kadar yol gitmeyi benim gözüm yemez.... ayrıca bazı arkadaşların dediği gibi mikrop kapma olayı var yani bu sene gitmesek de olur....inşallah bir dahaki seneye bebişlerimizle gideriz.....

bide bu göbek çizgisinden bahsetmişsiniz evet ben zaten esmer tenliyim az çok bende görünüyordu bu çizgi dün akşam baktım dahada belirgin olmuş ve dediğiniz gibi üstünde küçük küçük kıllar çıkmış.....

kızlar moralim düzelsin diye akılltv.deki videolara bakıyordum, eğlenceli görüntüleri sizinle de paylaşayım dedim. aşağıdaki linke tıklayın, bu kıza bayılacaksınız. 10 kasımda okuldan gelen bir kız çocuğu, okuldaki törenden çok etkilenmiş.

Video - ATATÜRK'E AĞLAYAN KÜÇÜK ELİF - Akilli.Tv - Türkiyenin ilk ve tek interaktif video paylaşım sitesi

Aneey bi buna bakın. Kızın biri ötekini fena sıkıştırıyor.

http://www.akilli.tv/video/302274/Kimden-oturu-kimden-oturu-a-Ayse.aspx

Son düzenleme:
canım listeye iyicene baktım ama tam olarak anlayamadım aslında.onu burda yapmamıslardır muhtemelen excell de falan yapıp bılgısayardann yüklenmıstır.ama şunuda düşünüyorum bilgisayardan yüklenen bıseyın üstünde aynama yapabılırmıyız.su günlerde pek bakamam ama vaktim oldugunda biraz yapmaya calıscam gerekten cok güzel hıııhhhhhh bizde yaparız ne var yanı :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: dimi yanı helincimmm
canım gecmıs olsun ne olcak senın bu kusmaların.bulantı hapı vermedımı doktor.belkı bı faydası olur.gun içinde tekrar cok fazla kusarsan serum yemen gerekebılır skın gözardı etme canım.gecmıs olsun tekrardan

valla ben hersbah 1 fıncan cok acık cay içiyorum normalde cayı zaten sevmem ama kahvaltıyı caysız düşünemıyorum.aynen bende sen gıbıyım bırsuru soracak oldugum seyı bebısımı görünce unutuverıyorum:sm_confused:
ya oralet tarzı seyler safii boya canım aman dıyım sakın içme bence.aktardan yada güvenılır bı kuruyemıscıden falan kusburnunun kendısını al taze taze kendıne demle.ister sıcak iç ister sogutup öle iç.nacizane fikrim hayatımşakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…