2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

aaaaaa inanmıyorum....ama Kuzey içimde hep ukte kalacak..soyadı aynı olmasa belki olurdu da maalesef...

Kıyamam sana yaa.. belli olsun cinsiyetimiz.. inşallah bana koymak nasip olur.

LALLLLLL ÖLDÜRÜCEMMM SENİİİİ..... VERDİN BU SİTEYİİİİ, HEM FİYATLAR KORKUNÇ UCUZZZZZ HEMDE ÜRÜNLER ŞAHANEEEEEEEEEEEEEEEEEE

NAPICASSSSSS BİZ ŞİMDİİİİİ!!!! AFTABRU HADİ BİR AMERİKAYA GİDİP GELİVER YİNE, OLMAZ MI???

İnanılaz güzel fiyatlar ve yabancı bir site.. ne nane yiyeceğiz şimdi biz Lal.. bakıcak mıyız kedi gibi (((

yok canım ya izmir balçovada daha yeni yenilenmiş büyütülmüş olan alışveriş merkezinde var bu mağaza. sitesi yabancı. aynı alışveriş merkzinde gap baby de var. yani izmirde varsa istanbul ankarada kesin vardırdelikafadulden

ben next mağazası konusunda biraz şanslıyım galiba..anne dediğim ingiliz bir bayan var..torunlarına hep ordan alırdı, çok beğenirdim..şimdi de bana ordan alışveriş yapıyomuş..sakın bişey alma..benimkileri gör eksiğin varsa öyle alırsın diyor...bakalım artık..mayısta gelicek , beklemedeyim..o yüzden bişey almıyorum..ama kendimi zor tutuyorum..tr deki next gibi yabancı mağazalar çok pahalı..o ordan o kadar ucuza alıyor ki inanmak mümkün değil...

kızlar ne zamandır soracağım unutuyorum, hani bi çizgiden bahsediliyor ya göbekten başlayıp aşağı doğru inen, işte o çizgi sizde oluşmaya başladı mı? ben de hala böyle bir belirti yok.

linegra cizgisimi ne deniyor bende onu bekliorum ya hatta erken gebelik belirtilerinde bucizgide yazıyorud ne erken belirtisi 3,5 ay oldu bende hala o cizgi yokk. merak edenler netten cıplak hamiele karınlarına bakın hepsinde vartam gobek deliginden baslayıp asagı kasıklara kadr iniyorkiminin ustunde t uylenme oluyor ince birseklide o cizginin ustunde.

lalcım ben next adlı bı magaza bulamadım netten linkini yolarmısın

next in tr de magzası yok diye biliyorum ingiliz markası. tr de ihrac fazlası urunler satan magazalarda etiketi kesikolarak urunleri var ben çok begenerek alıyorum ogluma yıllardır guzel kalıpları falan

evris valahi bayagı bayagı hissediyorum hep sag kısmımda birhareket ama bası solda ayakları sagdamı vuruyormu bilmem surekli oluyor gun içinde masamda otururken içim bir acayip oluyorsimdilik huylanıyorum nedense. bakalım alısmak kolay olur umarım :) hos ama garip oluyorum bir anda hiiii oluyorum boyel sesli falan tepki veriyorum:))

istanbulda sanırım kanyon yada cevahir alısveris merkezinde var magzaası simdi hatırladım iyice dusununce. ama yuksek fiyatlar tabi. gap in magazası bagdat cad birkaç ay evel acıldı ama ç ok yuksek fiyatları.
peros diyemagzalar var bilmiorum ist dakilarin dikkatiin cektimi çocuksuz olunca pek çekmemis olabilir. hemen her semtte magazsı var ihrac fazlası urunler var ve çok uygun çok guzel seyler var. buyukler içinde bluzler falan var 7-8 ytl ye robadan falan tarzda penyeler var bizleriçinde. ben ordan alırım pek çok seyi diye dusunuyorum çok ucuz ve çok kalitali cici seyler var. zaten ogulmdan kalan giysiler vr verecek ablam ve arkadaslarım var bolca artık en temel seyleri almamda tek tuk olanları yine alıcaz.

isimler çok güsel :) ben de oğlum olursa ismini ya çağan koyacağım benim gibi koycak olan da var :) ya da babası azeri ordan bir isim karan koyacağız. cesur savaşçı anlamı .erkek ismi çok zor ya. kız isimlerinden çok güsle isimler var . naz da çok güzel bir isim:)

kızlar normalde bu mağazalar çok pahalı. şu an %70 indirim var tüm mağazalarında bu yüzden kışlık alıoruz. 3-6 aylıkken bebek indirim olmayacak ve ben de bu mağazalardan alamayacağım.şu an annemin aldıkları hep 3-6 ay . 6. aydan sonra gene indirim başlıor zaten. 9. ayları o zaman alırız.ama aradaki 3-6 ay sezon fiyatlarına denk gelior. yazında haziran sonunda indirim başlıor ve bebeğin yazlıklarını temmuzda almayı planlıorum 0-3 aylıkları yani.tersten gidiorum ama fiyatları duysanız şok olursunuz.

bızde oglumuz olursa eymen kızımız olursa minel düşünüyoduk ama fıkrım degısırmı bılmem.kesın degıl yanı

Sanırım Next magazası işini hallettim, İngilterede yasayan cok sevdıgım bir arkadasım var, ona mail attım, ne yapabiliriz diye, çok büyük ihtimalle o bana alır ve gelırkende getırrır.. kac kere oyle ıstedıklerımı alıp gönderdı saolsun.. bana siteden secmek kalır. Yoksa bu kadar ucuza bu kadar kalıtelı seyı almam imkanız buralardan.

[/IMG]
şunların güzelliğine bakın bayıldım ben buna hele I love mummy olana : )
Lal nasıl alıcaz bunlarsan internetten siparişlemi alsak
sendemi çağan koyacaksın oğluşun olursa negsel : ))

neyse kızlar ben anneme gecıyorum öptüm hepinizi artık yarına trekrar görüşürüz kızmetse öpüldünüz çıtırlarrrrr

kız lalece vermişsin linki aman allahım ne guzel şeyler var öle harika ya hem aynılarından büyükler içinde var oglum olursa babsıyla giyer kzım olursa benle giyer diye hayllleree daldııım gittimm.. napcas şimdi neden bulcas biz bunları ya...hemde bu kadar uygun fiyata...kız bak canım çekti nolcek şimdi....

valla netten indirimde sipariş verin diyemem çünkü fiyatlar dün çok düşüktü. telde annemle konuşurken ayh ayh diye bağırıp sağa sola koşuyordu.ama tanıdık varsa gelirken getirir tabi.gap kıyafetlerini de bebeğin fiyatlar ve sezon fiyatlarının alakası yok. lacivert bir eşofman takımı var bebişin şimdi kolu yamalı kapşonlu.yani bunu bebek giyince insnın gülesi geliyor.minik insan.yerim ben onları. mother care chicco ve dier yerlerden daha ucuz fiyatlar şu an dediğim yerlerde. bir de aftabru dediğin gibi çok az bi zaman giyecekler bunları. o yüzden az ve öz almayı planlıorum.zaten burda ben bebişimi gezdiremeyeceğim napıcaz bilmiorum tüm kış evin içinde o yüzden çok kışlıkta almayı planlamıorum. zaten annem akıllı alışveriş yapar ben her gördüğüm minik kıyafeti isterim . kızlar böle uygun yerler bulursak birbirimize bildirelim.martta izmirdeyim. hisarönünde barış bebe denen bir yer varmış ve izmirliler bilir gene aynı yerde zuhal yorgancıoğlunun sattığı beşikler varmış fiyatları çok uygunmuş.gelince bakıcam hepsine.kemeraltı ve hisarönü de bebek arabaları banyoları ve diğer aparatlar için süpermiş toptancıları ordaymış.

İnşallah bebişim iyidir. Evet en güzel şey dua etmek ve tevekkül etmek. Hayırlısı Allah tan. Hepiniz çok destek oluyorsunuz bana :)

Lal.. oradakı tek bir magazaya girme... mesela Mina bebe falan da var orada.. bir yerde uyhun olan bır yerde pahalı oluyor oralarda.. o yuzden sen o zaman yaklassın bır daha konuyu ac olmadı.. ben sana ayrıntılı ısımler verırımm arkadasım.. bu arada annen nerede Lal...

annem izmirde canım .ben irandayım. eşimin işleri yüzünden inşallah 1-2 seneye döneceğiz.

Kizlar tr de bebek arabasi fiyatlari ne kadar,izmirli ler izmirde kemaraltinda hic bakan oldu mu yada istanbul yada diegr yerlerde, burda temmuz indirim ayi ama tr uygun olursa dogumdan 1 ay sonra gelicem ordan alirim olmazsa

minik kelebek next urunlerini satan magaza cevahirde giristen sonra 2.katta sagda zaten yuruyen merdivenle cıkılınca hemen gorursun pijamalar var ama bebis kıyafeti varmı pek hatırlamıorum birde hatırladıgım bayagı tuzlu oldugu.

aftabru normalde bakılınca belli olmayan aynada dikkatli bakılınca belli olan tek sıra tuylerden olusmus bir cizgi. ilerde o dahada belirginlesim memeislere kadar cıkacakmis. tıp birtek bu cizgiyi acıklayaamıomusç gecen hafta yoktu bu hafta cıktı dun farkettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…