2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

buarada bizimkilerinde isimleri hazirdi kiz ve oglan olsada ama biz ilk bastan itibaren hep oglan ismiyle sevdik, teoman koymayi dusunuyorduk oglan olursa, hep teo teo dedik bebise bide ben gordugum ruyadan cok etkilenmistim sanirim, hep icime erkeke doguyordu, kiz olursa neva demistik, artik ikinci bebise kaldi:)))

ohh noracım annelrr zaten hep böyledır.gule gule gıy annenın aldıklarını.bızde sanırım hersey yolunda olursa 1 1.5 ay sonra falan annemle beraber istanbula gıderız alısverıse.annem cok iyyi bilir bebek alısverısını tam 6 tane torunu var çünkü :)))

haklısın LALECE önümüzdeki kış için şimdi indirimden bişeyler almakta fayda var. gerçi ilk zamanlarda hediye de çok geliyormuş. ve malum ilk yıl bi giydiklerini bi daha giyme fırsatları bile olmuyormuş çok alınırsa. ben birkaç parça alırım sadece, arkadaşlara bırakacağım gerisini, hepsi kız olduğunu duyunca havaya uçtu, şimdiden hevesleniyorlar alışveriş yapmak için. kızımın o kadar çok teyzesi var ki allaha şükür, onlardan bana sıra gelmeyecek gibi görünüyor.

Ay canim annem dun de onunla konustum bebise degilde once kendi bebisine bana bi suru cici almis indirimden, bi suru hamile kiyafeti, ic camasirina varincaya kadar almis, kayin pederim geliyo bu hafta onunla yollucakmis:)) cok mutlu oldum:)) bebise biraz daha sonra dedi, 5. ayi bi doldursun, once kendi bebisime dedi:)))

İnsanın bir anneye sahip olması kadar hayatında daha önemli hiçbir şey yoktur.. bir anneye sahip olmak çok büyük bir şans.. ve de bir insan için çok büyük bir lükstür.. ne mutlu sana.

sakaleynmaster aynı ağlamalar bende de var.ağlayamazsam bile yüzüm buruşuyor öyle dudaklarım titriyor minik bebeler gibi. huysuzum çokkk

evriş ya nassı zevkli bişidir :) bilemiorum annem seçti ama netten webcami açıp gösterdi çıldırdım mutluluktan.minnacık ciciler içinde bebişimi hayal ettim.allahım giydirmek nasip etsin.

noracım güle güle kullan . benim pabucum dama atıldı :) ben de isitorummmm ciciiiiiii...

şimdiden yavaş yavaş başlıorum kızlar ben almaya mecburen iranda olduğum için. burda yok çünkü. ve o kadar çok gereken varmış ki tahmini bi heap yaptım ve korktum. :) para olduktan sonra hepsi aynı anda alınır ama şu an yavaş yavaş alıcaz galiba biz :):):) krizden dolayı.

AAA MERCİMEK de öğrenmiş cinsiyetini. kusura bakmayın ya arkadaşlar, ben bu aralar gerçekten topiğe konsantre olamıyorum. hep şöleee bi gözucuyla. o da içime sinmiyor, birilerini darıltırmıyım acaba diye ama ne yapayım meraktan arada bir bakıyorum. oğlun oluyormuş, hayırlısı olsun canım. isim buldunuz mu delikanlıya?

bakgronud risk:1/668
adjusted rısk (us): 1/13369
adjusted risk (bc):1/549
adjusted risk:1/12664

bu değerler trizomi 21 (down sendromu için)

ultrason değerlerim iyi çıkmıştı kan değerleri işi bozdu yani.

fasulyeko birtek papa vs olan değerin sanırım olumsuz obur yazdıgın degerler çok kotu değil gibi. ve a rkadasalrda demisler bu bir tarama testi. kesin tanı faaln değil moralini yusek tutmaya calıs eminim beebgins aglıklıdır boyel ikil test sonucu kotu çıkıp bebeginde sorun olan hiçne okudum ne etrafımda duydum ama snin gibi sonucu ktu çıkup saglıklı dogum yapan çok duydum

Lal söylediğin siteyi bulamadım link versen yada özelden yazsan çok sevinirim : )

BABYMOM, sende çıkmış o çizgi, nasıl? çok belli olan bişey mi? yani çıksa mutlaka anlar mıyız? ben heyecanla onu bekliyorum.
şaka maka 15+3 oldum bugün. yeni göbek foto eklemenin vakti gelmiştir.
ben daha kendime hamilelikle ilgili bir tek çöp bile almadım kızlar. ama acilen sütyene ihtiyacım var. sığdıramaz oldum.

burda children bölümünde newborna gelin.orda var.bir de gap kids yazın. baby gapleri inceleyin. nassısıııı şirinlerrrr

İnanılaz güzel fiyatlar ve yabancı bir site.. ne nane yiyeceğiz şimdi biz Lal.. bakıcak mıyız kedi gibi :KK43:(((

AAA MERCİMEK de öğrenmiş cinsiyetini. kusura bakmayın ya arkadaşlar, ben bu aralar gerçekten topiğe konsantre olamıyorum. hep şöleee bi gözucuyla. o da içime sinmiyor, birilerini darıltırmıyım acaba diye ama ne yapayım meraktan arada bir bakıyorum. oğlun oluyormuş, hayırlısı olsun canım. isim buldunuz mu delikanlıya?

saol canım...ben KUZEY ismini hep beğenmişimdir...ama eşimin kuzeni koydu..o yüzden o olmayacak...şimdi de RÜZGAR düşünüyoruz ya bakalım...

saol canım...ben KUZEY ismini hep beğenmişimdir...ama eşimin kuzeni koydu..o yüzden o olmayacak...şimdi de RÜZGAR düşünüyoruz ya bakalım...

Düşüp bayılmazsam iyidir.. oglum olursa KUZEY koymayı cok ıstıyorum.. aklımda ikinci isim RÜZGAR var.. :1shok: bu kadar olur yaaa!!

Lal saol canım ama annen nereden almış ? TR de varmıki çok beyendim bende almak istiyorum

Düşüp bayılmazsam iyidir.. oglum olursa KUZEY koymayı cok ıstıyorum.. aklımda ikinci isim RÜZGAR var.. :1shok: bu kadar olur yaaa!!

aaaaaa inanmıyorum....ama Kuzey içimde hep ukte kalacak..soyadı aynı olmasa belki olurdu da maalesef...

negüzel cinsiyetler öğrenildi isimler düşünülüyor bende çok merak ediyorum ama daha 3 hafta var öğrenmeme sabır sabır : )
Aftabru kızını adı çok güzel
benim adımda Nesrin eşim, kızımız olursa Esin olsun diyor senin adına benzesin diyor
oğlumuz olursa Çağan Kemal koymak istiyorum 2 ismide çok beğeniyorum nasıl sizce ?

X