2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

istanbulda sanırım kanyon yada cevahir alısveris merkezinde var magzaası simdi hatırladım iyice dusununce. ama yuksek fiyatlar tabi. gap in magazası bagdat cad birkaç ay evel acıldı ama ç ok yuksek fiyatları.
peros diyemagzalar var bilmiorum ist dakilarin dikkatiin cektimi çocuksuz olunca pek çekmemis olabilir. hemen her semtte magazsı var ihrac fazlası urunler var ve çok uygun çok guzel seyler var. buyukler içinde bluzler falan var 7-8 ytl ye robadan falan tarzda penyeler var bizleriçinde. ben ordan alırım pek çok seyi diye dusunuyorum çok ucuz ve çok kalitali cici seyler var. zaten ogulmdan kalan giysiler vr verecek ablam ve arkadaslarım var bolca artık en temel seyleri almamda tek tuk olanları yine alıcaz.

canım evet o dediğin mağzalarda fiyatlar pahalı hayli perosu hiç duymadım 1 senedir ist dayım ama hangi semtler de var acaba biliomusun tatlım:enbuyukkk::enbuyukkk

istanbulda cevahir kanyon ve istinye parkada varmış bu magaza ama tlf ettim öle bir indirimleri yokmuş %70 diyince kız hayır yok dedi...napcaz ben çok begendim.. düşünüyorumda ingilterede bissürü mektup arkdasım var ama onlardan nasıl isterim diye...

hangi magaza ingiltere'de demistiniz ben kacirdim orayi...bana cok yakin brukselden baharda bi gezi dusunuyoduk esimle londra'ya, gidince bakarim olmazsa...

ben şimdi netten baktım canım nişantaşında bi mağzası var.............duyurulur arkadaşlar

kız lalece senn annen izmirdenmi almış aynı fiyatlarla...aaaaa ben bişey anlamadım..:)

bu arada bizim kızımız olusa ZEYNEP oglumuz olursa MEHMET AKİF koycaz...

kıyamam sana yaa.. Belli olsun cinsiyetimiz.. Inşallah bana koymak nasip olur.

Lallllll öldürücemmm seniiii..... Verdin bu siteyiiii, hem fiyatlar korkunç ucuzzzzz hemde ürünler şahaneeeeeeeeeeeeeeeeee

napıcassssss biz şimdiiiii!!!! Aftabru hadi bir amerikaya gidip geliver yine, olmaz mı???

valla süper olurdu şeker...
Aslında tatildeyken aklımda hamile kalmak olsaydı bir sürü şey alırdım çünkü gerçekten orda çok daha ucuz. Ama özellikle almadım kenidme bişey. Hatta hamile bir arkadaşım "expectolipil" diye bir vitazmin sipariş vermişti, doktoru önermişmiş, tr de yok amerikan aldırmaya çalış diye. Ona bu vitamini alırken dedim acaba kendime de alsam mı belki birgün bana da lazım olur. Ama o aralar hamilelik konusunda o kadar karamsardım ki hiçbir şey düşünmek istemiyordum bu konuda. Geldim bir ay sonra hiç hesapta yokken hamile kaldım. şansa bak.
Ama belki eşimi gönderirim, milleri yetiyor usa biletine. Topluca bebek reyonunu boşaltıp gelebilir.

canım izmirden almış.dün hatta teldeyken alışveriş yapıodu.nextte çalışan bayan da yanındaydı. baya bi yardımcı oldular.ve baya indirim vardı. yani normalde asla verilmeyecek rakamlar baya bi düşmüş.ama sezonluk ciciler değil.kışlıklar.şu an bahar sezonu açılıo .baharlar çok pahalı. hisarönünde maxi cosi taxi 700 ytl alan arkadaşım var maxi cosi nin quinny sini 1500 tl ya takım olarak alan arkadaşım var. ama ben bugaboo bee istiorum. araştırıorum.iran sokaklarına da pek yakışır bugaboo. o yüzden istemekle alabilmek farklı şeyler :) isteğim o yönde . gidince detaylı araştıracağım.bugaboo bee cuma gününe kadar son kelimesi lue olan bir yer de ist.da 900 tl miş takımı ama ptesi zam geliomuş. tabi ben cumaya kadar alamıcam :) ama fiyatlar evrişin dediği gibi oynuyor. bol bol araştırıp kenara not alacağım martta hepinize bildiririm

ben next mağazası konusunda biraz şanslıyım galiba..anne dediğim ingiliz bir bayan var..torunlarına hep ordan alırdı, çok beğenirdim..şimdi de bana ordan alışveriş yapıyomuş..sakın bişey alma..benimkileri gör eksiğin varsa öyle alırsın diyor...bakalım artık..mayısta gelicek , beklemedeyim..o yüzden bişey almıyorum..ama kendimi zor tutuyorum..tr deki next gibi yabancı mağazalar çok pahalı..o ordan o kadar ucuza alıyor ki inanmak mümkün değil...

evet evet, tr deki ingiliz mağazaları ordakinden çok farklı fiyat olarak. ben de londradaki next ten yeğenlerime dünyanın kıyafetini almıştım. bi de ben tam noel zamanı oradaydım ve feci indirimler vardı. GAP orda çok pahalıydı, sonuçta amerikan mağazası ama next , marks and spencer filan uygundu fiyatlar.
gerçi arkadaşlar tr de tekstilde çok iyi. istanbul alışveriş açısından çok güzel bence. bir sürü indirim mağazası var, bir araştırsam amerikaya ingiltereye filan gerek kalmaz ama çıkamıyorum hiç alışverişe.

ooo bir kaç saat bakmadık amma kaynatmışınız kızlar. İsimler koyulmuş, üst baş alınmış. Biz de bebeğimize isim bulduk. Erkek olursa KEREM, kız olursa MİHRİMAH koyacağız.

Norra buralarda 70 tl.den başlıyor, 400 tl.ye kadar bebek arabası var. istediğin özelliklere ve markaya göre fiyatlar da çok fark ediyor.

canım izmirden almış.dün hatta teldeyken alışveriş yapıodu.nextte çalışan bayan da yanındaydı. baya bi yardımcı oldular.ve baya indirim vardı. yani normalde asla verilmeyecek rakamlar baya bi düşmüş.ama sezonluk ciciler değil.kışlıklar.şu an bahar sezonu açılıo .baharlar çok pahalı. hisarönünde maxi cosi taxi 700 ytl alan arkadaşım var maxi cosi nin quinny sini 1500 tl ya takım olarak alan arkadaşım var. ama ben bugaboo bee istiorum. araştırıorum.iran sokaklarına da pek yakışır bugaboo. o yüzden istemekle alabilmek farklı şeyler :) isteğim o yönde . gidince detaylı araştıracağım.bugaboo bee cuma gününe kadar son kelimesi lue olan bir yer de ist.da 900 tl miş takımı ama ptesi zam geliomuş. tabi ben cumaya kadar alamıcam :) ama fiyatlar evrişin dediği gibi oynuyor. bol bol araştırıp kenara not alacağım martta hepinize bildiririm

Valla super olur guzelim, burda puset, bebekken degistirilen aparati ve araba koltugu takimlari var ama fiyatlar cok degisken, 350eurodan 1000 euroya kadar var kaliteye gore mxicosi, mothercare, premaman ve diger markalar, ya temmuzda indirimde bakicam bende yada tr'ye gelince cunku takim halinde olanini almak istiyorum bebekken normal pusete konmaz, yada arabadaykende gerekli araba koltugu minik...bazi takimlarda araba koltugu yerine anakucagi yada canta takim veriyolar...

canım evet o dediğin mağzalarda fiyatlar pahalı hayli perosu hiç duymadım 1 senedir ist dayım ama hangi semtler de var acaba biliomusun tatlım:enbuyukkk::enbuyukkk

canım bak Peros Çocuk Giyim'de ÖNCÜ, Mutluluk Giydirir. Çocuk Giyim, Çocuk Alışveriş, Çocuk, Giyim, Cocuk Elbiseleri, elbiseler, Alkor tekstil sanayi, peros, bebek elbiseleri, çocuk elbiseleri, çocuk giyim, bebek giyim, Web Master By Turgut Akkuş siteside varmıs bende yeni gordum sitesi olcak kadar luks bir magaza değil ilerletmisler isi. incele urun katalog online satıs bile var .

allah allah peros.com.tr yazmıstım ve boyle yukardaki gibi bir acılım çıktı nası oldu anlamadım. basına w w w leri yazmadan yazdım simid onlar boyle mi yapıyor bilmiyorum

Arkadaşlar selam. Moralim bozuk... Dün kan testi sonucumu aldım doktor eşimle konuştu. Değerlerden biri 1,5 kat fazla demiş. Dolayısıyla "yaş riskinden daha yüksek biokimyasal risk nedeni ile 18-20 haftada ayrıntılı ultrasonografi önerilir" yazmış. İkili test için gittiğim Doktor: Fehmi Yazıcıoğlu. Serbest Beta hcg:51.1 eşit 1,454 MoM
PAPP-A:3,170 eşit 0,701 Mom

kendi doktoruma (Nevin Şençoban) ulaşmaya çalışıyorum ama hep hastasının olduğu zamanlara denk geliyorum. Fehmi bey eşime ciddi bir sorun olsaydı hemen çağırırdım tekrar demiş ama içimde bir korku var artık :KK43:
Benim içinde dua edin lütfen

Fasulyeko, Canım üzülme lütfen senin yazını okuyunca hemen kendi sonuçlarıma baktım. Ne tesadüf ki benim de drum 2li test için Fehmi Bey'e yönlendirmişti. Ben de 2li testimi oarad yaptırmıştım. Şimdi benim sonuçlarımı yazıyorum hemen:

serbest beta-hcg: 25,4 eşit 0,723 MoM
PAPP-A: 4,490 eşit 0,773 MoM

Seninki ile beta-hcg dışında çok bir farkımız yok canım ama buradaki 50'nin üzerinde çıkan bir kaç tane daha arkadaşımız var. Bunun problem olabileceğini sanmıyorum. Ki zaten 18-22 haftalar arasında herkese ileri düzey ultrasonografi yapılacak. Bu istinai durumlar için yapılmıyor zannediyorum. O yüzden lütfen canını sıkma canım. İçini ferah tut. kendi doktorunla konuşursan o da seni rahatlatacaktır eminim.

çok çalışmak lazım çok. bizim burda hiçbir masrafımız yok :) ne sinema var ne düzgün restoran var ne bar var gece çıkmıosun yemeğe gitmiosun. tek masrafımız patlıcan patates domates.sebze bile yok :) yani artık bebişime bari özenmek istiorum.inşallah uygun fiyatlarda bulurum istediklerimi.

COK FENA midem yanıyor ve eksidi ne yapsam gecer ya ... bulantı olsa yiyemiorum olmasa midem eksio gerci bugun sabahtan beri dunya kokuyor yine bana .. sanırım doguma kadar gecmeyecek

lalece burdakilerde sebze yemiolar yemegini bile yapmıyorlar. hergun patates yemegi yapıolar o yuzdende kafaları calısmıyo et ve patatesten baska yedikleri yok sinir oluyorum. istedigim sebzeleri bulamıyorum bi turlu anca ıspanak buluyorum onuda gogerti diye satıyolar. nasıl bir beslenme bicimidir anlamadım gitti. hakkaten basmıo kafaları ya

günaydın kızlar hastaneden şimdi geldim 2 li sonucumu aldım güzel çıktı içim rahatladı resmen ögleden sonra uzman dr göstericem tekrar.
buarada free beta-hcg 21.51 çıkmış buna dayanarak cinsiyetini tahmin edebilirmiyiz acaba ?

merhaba canım..öncelikle gözün aydın benim de 21.9'du erkek demişti doktorum:CüvCüv:

lalece sen izmire gelicen ve izmirde mi dogum yapıp iran a donceksin ??
yoksa buraya ziyarete gelip iranda mı dogumunu yapacaksın ??

kızlar bu arada erken rezervasyonlar baslamıs haziranin son hatfası için rezervasyon yapmaya hazırlanıyrouz yer secemedeik henuz. 32. haftamda oluyorum galiba kabaca hesapladımda. daha evel oglumdada 30. haftada gitmistim fethiyeey tatile ama korkmustum orda epey bisey olcak dogum yapcam diye. tekrar hamile olsam ayy gidemem tatile falan deli cesareti gencilik cahillikmis demistimm ama yine hamileyim yine aynı donemv e tetilsiz geçmez koca kıs ve eved zaten bunalımlı zorlu birdonem olcak bebek bakımı ile. ve oglum hersene birkaçkez tatile gitmey alısktın onu mahrum edersem simdiden kardesinden sogur diyekorkuyorum. ki bende istioyrum. artık bir aksilik olmazsa gideceğiz. sizler planlıloyrmusunz haziran donemi mesela tetil falan ??

COK FENA midem yanıyor ve eksidi ne yapsam gecer ya ... bulantı olsa yiyemiorum olmasa midem eksio gerci bugun sabahtan beri dunya kokuyor yine bana .. sanırım doguma kadar gecmeyecek

al bende de o kadar, yine basladi benim bulantilar, ya bide bikac gundur burnuma sogan kokusu geliyor ve tiksiniyorum, gecen yemekte bile tiksindim icinde sogan vardi, yemesem acim bulanti var yesem midem yaniyor anlamadim...soleee agiz tadiyla yemek yemeyi ozledim valla...

X