2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

geldim tazefasülye..aynen bana da çok ince geldi içindeki yatak.ped gibi birşeydi..bir de taşınabiliyor değil mi senin baktığında

he he ondan işte..neyse doğum yaklaşsn bakalım alırız

fasulyecik böyle bayağı çanta oluyor bu beşik.tatillerde de götürebiliyorsun

Evet, azıcık yer kaplıyor, süper bişi. Benim bi arkadaşım almıştı bebişi için. Yatağını beğenmedi, içine bir de visco yatak aldılar. Kademeli olması da şu yönden iyiymiş; sezaryen olursan, eğilip doğrulurken dikişler acıyormuş, yüksek kademeye ayarlarsan çok eğilmen gerekmez.

canım bebişini iyi olmasına cok sevındım ve sonuclarının temız cıkmasına.hadı gözünaydın ,güzel haber vermek bızede nasip olsun inşallah.
Kızlar yaa, göğüslerim beni çok korkutuyo, çok fazla acı ve ağrım var ...

ayy o agrı ve sızıları hiç sorma şekerim.bende gani gani mevcut.bazen bişe yok baznese sankı bısele üzerine sıkı sıkı bastımıslarcasına sızlıyo.valla bız buzamanlar böyleyizz.ya içi süt doldugunda ne yapcaz.arkadasım öle sölüyor "ee kızım sen ozaman onlar süt olunca yandın.helekı ilk emzirme işlemi resmen işkenceydi " diyor.valla yandıgımızın resmidir.napalım annelık bu olsa gerek canın yancak ama herseyı 2 dakka sonra unutcaz:asigim:

iremcim sözlük süperdi baya dogru noktolara degınmısler :lepi:

günaydııın en güzel anne adayları vee bebişleriii.kaydirigubbakcemile3
nasılsınız bugun? bugun göguslerim kocaman olmus olaraka uyandım.. :1shok: çamaşır magazasına gitmemm gerek hiç biri olmuyor üsttden taşıyolar.. eyvahlar olsun daha 6 ay var üstelik süt dolacak bir 6 ay napcam ben herhalde 100 numara olurum...senağlama

henüz acı yok ama neden büyüdüler ya...

--------------------------------------------------------------------------------

günaydın kk nün en güzel anne adayları;
herkes iyidir umarım..ben dünden beri yerimde duramıyorum...durup durup bebeğimin kamera görüntülerine bakıyorum....sanırım bu bana 1 ay yeter...
çokkk mutluyum yaa...neşe doluyum...

..heyecandan göbiş fotoları topiğine yazmışım...:)))))))

Günaydın kızlar.benim göğüslerde büyüdü ana südyenlerim hala oluyor.yalnız çok sert,uçları kapkara,ve çok acıyor..........

kızlar bişey soracağım çok gergin çok sinirliyim ya...patlayacak yer arıyorum resmen.hamileliğimin başından beri böle.susuyorum gereksiz kalp kırmayayım diye ama bu gerginlik bitmiyor.ne yapmalıyım?

günaydın kızlar. evrişçim geçmiş olsun. çok zor bir tedavi yeterli uyuştururlarsa sorun yokta uyuşturabiliyorlar mı? kayracım aynı sinir bende de var. hiç huyum değil ama herşeyi takıyorum kafaya. eşimle de kavga etmek istemiyorum o kadar şirin ki.kıyamam ben ona. zorla şirinlik yapıyorum ben de ve ağlıyorum çok. ve her dakika açım.benim gibi 1 saatte bir baya yemek yiyen biri var mı aranızda. bu kadar açlık normal mi. hep az az sık sık yerdim zaten ama şu an ciddi açlık çekiyorum ve ağlıyorum bu yüzden yicek yemek bulamıorum saat başı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…